Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K A D İ R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250 & asya 150t 1
    oooooooooooo.arkadaslar herkesde bi miskinlik şöyle bir silkinin yawww biras canlandıralım surayı millet ehliyetleri almış ne guzel ben hala kaçak korsan geziyorum..
    dun gece çıktım ilk defa çavuşbaşına ormana gittim.farlarım yetersiz kaldı acilen sis farı taktırmam lasım.önerisi olan var mı?nerde satılır nerden alınır bu farlar .perşembe gunu de asltan motora gidip koruma demirini taktıracam artık.duyuyorum da ne kadar işe yaradığını taktırmak lasım.GABE sen çanta işini ne yaptın? taktırdın mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    Ben sirkeciden armode çanta taktım birde öne sosis çanta koydum bana hepsi 160 YTL ye maloldu ama fena durmuyor hoşuma gitti

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Kanuni Seyhan 250cc sis farları uyumlu bizim kısraklarlan, çanta taktırmadım dusunmuyorum da.

far olayına giremedik ama egzozu actırıp ayaklık tablası taktirmak için servise bıraktım gecen pazar, bugun tatilden donduk. gidip bi alayım yazarım olayları ;)

K A D İ R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250 & asya 150t 1
    benim motor şu an 700 km de hala servise götüremedim daha ..biran önce götürmem lasım aldıgımdan beri biniyorum.. gabe senin servis hangisiydi?bende ayaklık tablası alacam ve eksozu actıracam.yazarsan cok sevinirim..

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Altan motor benim servis. senle aynı dileklerle goturdum, biraz tuzlu geldi bana ayaklık, sübap ayarı, deişen buji, yağ parası bakım makım derken. egzozu da actıramadık halen. bi egzozcuya gitmeni oneririm o iş için.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Test etmek lazım ama 15 bg çok az bence yav

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    valla 15hp hiç de fena değil; senin zat tan daha güçlü olduğuna emin olabilirsin zaten bunu alan insanlar acemi genelde yetiyor yani.

on cam alacagım, bilen eden fikri olan varsa beri gelsin

nautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    ön camın hiç yakışmadığını karizmayı bozduğunu düşünüyorum.Ayrıca faydası oldu gibi ters esen bir rüzgarda zor durumda bırakabilir gibi geliyor bana.

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    selam arkadaslar bir suredir yoktum guzel bir tatil yaptiktan sonra tekrar is basi. kusadasi guzel yer yolda cok sayida motorsiklet gordum, bilhassa kusadasinda mondial ciddi satis yapmis sanirim nereye baksam mondial vardi hatta poliste bile vardi. 2 tane bizim motordan gordum parketmislerdi. neyse donup motoruma kavustuktan sonra servise goturdum su anda tum bakımları yapılmıs durumda masallah hic problem yok.

cinedev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de tatilden yeni geldim. Ve yagmurda motor surmenin keyfine vardim. Ozlemisim dogrusu. 12 gundur calismayan motor da tek marsta calisti bu arada hic sorun cikarmadan.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı nautilus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön camın hiç yakışmadığını karizmayı bozduğunu düşünüyorum.Ayrıca faydası oldu gibi ters esen bir rüzgarda zor durumda bırakabilir gibi geliyor bana.
    ya kopru ve otobanlarda canım cıkıor rüzgarla bogusmaktan. guzeli cırkini kalmadı bu işin artık

45 ytl ye Sirkeci den buldum, baglantı parçaları da olaya dahil. bakalım, on camı carsamba gunu alacagım sanırım.

bu arada Tcshibo'nun faln ucuz yollu pantolonu var mıdır? su içinde kaldım bugun )

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    TSCHIBO pantalon getirmiş , 160 ytl ve sadece diz koruması var askılı, görenler iyi diyor kumaş 3M .
    Ben sadece yağmurluk kullanıyorum,ilk önce altını almıştım ama baktım botlarımdan içeri su giriyor o zamanda bir çizme almaya karar verdim.(OXTAR) Nasıl olsa montum su geçirmez diyordum ama akşamları eve gidince sırtının benek benek çamur olduğunu görünce ve yıkaması silmesi çok zor olunca yağmurluğun üstünüde para kıyıp aldımBunların hepsi geçen sene idi ama işe giderken cok faydası oluyor. Hele motoru işyerindeki garaja park ettikten sonra ilk iş arabaları yıkar gibi fırça ile kaendimi de yıkatıyordum....
    R&R
    34 TJ 5870

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    eyw. abi, bugun sordum yağmurluk, altlı üstlü 40-50 ytl cıvarı dediler. aksam bi varayım eve, sakin kafayla karar vercez artık.

Motosikleti
    Yamaha MT07
    ooo abim gelmis , hosgeldin sen buralara ugrarmıydin bakim, bende bugun baktim pantalona guzel baya birde yağmurluk bakacam sonra karar veririm ama almam lazım cunku kısında kullanmayi dusunuyorum.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    kolaylığına alışınca pek inesi gelmior insanın değil mi? valla bugun rahatsızım diye işe geç geldim. 20 dakikada kucukyalı maslak yaptık motorumla, değişilmez bir durum bu. yağmurluk edinmek şart

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    on cam alındı takıldı. zongshen 150 cc ve jınlun için de kullanılabilen ucuz bir ön cam aldım. 35 ytl ye, sirkeciden. montajını da yaptık bır arkadaşın dukkanında.

bari bu defa ucuza geldi

Motosikleti
    HONDA CBF500
    Arkadaşlar ben bir masai denedim arka frenleri hiç tutmuyor desem yeridir sahibine sordum 2 tane arkadaşındada varmış ama hepsinin freni aynıymış. Masai konusunda merak ettigim diger birşey parça sıkıntısı varmı , benzin ne kadar yakıyor ve servislerde bakımları yeterince güzel yapılıyormu ? hangi servisi tavsiye edersiniz ? Periyodik bakım kaç km de yapılıyor ve ücreti ne kadar ? Şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Gabe hayirli olsun cam, resmini koysana bakalim nasıl durmus.
    servisleri suzuki servisleri yani motordan anlayan servisler ben kartaldaki Altan motora goturuyorum memnunum, 500 de gittim 2500 de gittim 5000 e daha var o zaman gidecem. parca sorunu olurmu bilemem cunku hic degistirme gerekmedi. yakma olarak 11 litreyele sehir içi 300 km yapiyorum ortalama.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    xeros un dediklerini aynen onaylıyor ve kabul ediyorum. arka fren olayı da tutuyor yaw, ben bir sorun yaşamadım arka frenle alakalı.

bir de yakıt olayının b.kunu cıkardım. aksam iş cıkışı gezip tozuyorum devamlı. pazardan pazara depoyu fulluyorum sonra da 30 ytl ile 300 km yol yapıyor.

misal su an 290km deyım ve rezerve aldım. giderken 20 ytl lik benzin koyacağım. onumuzdeki hafta da uslu durup sadece işe gidiş yaparsam yeter

ön cam biraz değişik oldu xeros gormen lazım resımden anlaşılmaz. haftasonu getiririm senin kapıya bi kendin bak. cok faydası var ama, direk fark ediliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selamlar

Herkese merhaba

Arkadaşlar topicinizi epey zamandır okuyarak takip ediyordum ancak foruma yeni katıldım. Bende Haziran ayı sonunda ilk motorumu aldım. Doğrusu sizin yazdıklarınızın büyük olumlu etkisi oldu çünkü çinliler konusunda iyimser değil idim.

Neyse ehliyet olmadığı için iki buçuk aydır sadece 950 km yapabildim. (1000 bile değil ) .Şuana kadar motorumla bir sorun yaşamadım. Sabırla ehliyeti bekliyoruz artık.

Tekrar görüşmek üzere
    saygı & sevgi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler