Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm 6000 devirmişsin daha motoru tanımıyosun...yaz kış diyor birde Çorlu içinde yaz kış gezsen ne olur kekoro...
    Sen Çorluyu Hawai gibi biryer sanıyorsun sanırım. Buranın kışı fenadır. Ayazı meşhurdur. Kış zordur olm burda.

Sen yukarıda dediğimi dikkate al. Benzin paramı çek, gidelim Ağrıya hem bak Erzincan da arkadaşlar bizi bekliyor.

Motoru beğenmiyorsan yürü git kurye motorlarının başlığına hade bakayım toz toplayıcı seni
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    Mete beg, bu kış ben Erzincan'da ben test edecegim. Merak etme. Motor mu donacak ben mi göreceğiz

Sende al artık bi roadstar da kurtulalım şu polemikten.

Arkadaşlara bi öneri. Mete nin roadstara verecek parası yoksa aramızda toplasak, ne dersiniz??? Hemen atlar biner mi üstüne!!

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete beg, bu kış ben Erzincan'da ben test edecegim. Merak etme. Motor mu donacak ben mi göreceğiz

Arkadaşlara bi öneri. Mete nin roadstara verecek parası yoksa aramızda toplasak, ne dersiniz??? Hemen atlar biner mi üstüne!!
    Zaten oyüzden sürekli konuşuyor ya. Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş hesabı.
    Tekirdağ-Çorlu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Çorluyu Hawai gibi biryer sanıyorsun sanırım. Buranın kışı fenadır. Ayazı meşhurdur. Kış zordur olm burda.

Sen yukarıda dediğimi dikkate al. Benzin paramı çek, gidelim Ağrıya hem bak Erzincan da arkadaşlar bizi bekliyor.

Motoru beğenmiyorsan yürü git kurye motorlarının başlığına hade bakayım toz toplayıcı seni

güldürme beni kekoro...kuryeleri niye aşağıladın şimdi...sen ağlıyosan bizim suçumuz ne roadstarın günahı ne...ben sadece roadstar konusunda otoritecilik oynamana kıl oluyorum...bi 39.000 devir makinanla sonra gel yavrukurt...

birader önce senle biraz tanışıp kaynaşaydık ondan sonra ukalalık ve bilumum espri olayına girsek ne dersin... para ve iman kimde bilinmez hiç duymadınmı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    güldürme beni kekoro...kuryeleri niye aşağıladın şimdi...sen ağlıyosan bizim suçumuz ne roadstarın günahı ne...ben sadece roadstar konusunda otoritecilik oynamana kıl oluyorum...bi 39.000 devir makinanla sonra gel yavrukurt...

birader önce senle biraz tanışıp kaynaşaydık ondan sonra ukalalık ve bilumum espri olayına girsek ne dersin... para ve iman kimde bilinmez hiç duymadınmı...
    Sana sadece kuryecilerin başlığına gir dedim neden aşağılamak görüyorsun. Yoksa motorunun aşağılanacak bir motor olduğunu mu düşünüyorsun

Ben ağlıyorsam senin günahın ne haklısın da sen benim ağladığımı hiç gördün mü ?

39000 i deviricem tabi ki de bu anında olmuyor ben senin gibi gezenti bir adam değilim. İşim ve evde beni bekleyen bir ailem var. Sağa sola senin gibi özgürce gidemiyorum.

39000 olduğunda sana hatırlatırım da ozamana kadar sen bir roadstar alırsın.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Allah yazdıysa bozsun...Tekirdağ MT topiği şahittir ağladığına...benim bir ailem yok haklısın...serserinin tekiyim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Allah yazdıysa bozsun...Tekirdağ MT topiği şahittir ağladığına...benim bir ailem yok haklısın...serserinin tekiyim...

Motorumla ilgili hangi konuda ağlamışım acaba ?

Şu kekero lafı hangi dildedir ? Açıklaması nedir ? Bu nasıl birşeydir ?

Bir şeye ..ok atacaksan mantıklı birşeyler söyleyerek bunu yap. Saçma sapan ve uydurma şeylerle bunu yapma. Yapıyorsan de ki bu motor şu devirde bunu yapıyor, gömlek dağıtıyor, motor yanıyor, bilmem ne oluyor gibi bir örnek vererek bunuyap. Yap da görelim bu motorun ne kötü yanı varmış.

Yeter ki sallama.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    kekoro benim lafımdır...kzdıysan demem bir daha...

sallamam lazım ki seni çıldırtabileyim...yoksa dağıtıp toplamadık makinayı...

bende senin gibi bi alıntı yapayım o zaman...

Alıntı MoCuishle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selam ;
    Uzun zamandır burada sizlerle birşeyler paylaşamıyordum ... İş yoğunluğu falan filan derken epeyce uzaklaşmıştım...
    Bu arada tabii motoruma sorusuz vaziyette biniyordum ...

Ancak son 3 aydır benim motor zırvalamaya başladı ; İlk yaptığı arızadan bahsetmiştim , beyin (elektronik blok deniyor) ölmüştü , garantiden değişti , problem ortadan kalktı , ancak yaklaşık 1 ay sonra kurban bayramı arifesinde tekrar aynı arıza meydana geldi ... Sonuçta Yılbaşı sonrası 3 Ocak gibi yine garantiden beyin değiştirildi ...
    2. tamirden sonra düne kadar sürekli sıkıntı yaşadık , 2 günde bir arka silindir buji yakmaya başladı , 2 haftada 8 tane buji yedi ... Servis bir türlü anlayamadı sorunu , en sonunda dün yine anı beyin arızasını yaptı , şu an yatıyor ...
    Şimdi ben ne yapabilirim , BİSAN'a yazıp motorumun değiştirlmesini mi istesem , veya İL TÜKETİCİ KORUMA KURULUNA mı gitsem , yeniden tamir için mi uğraşssam bilemiyorum ...
    Ancak bildiğim tek şey ben bu motordan soğudum !
    Bana bir akıl verin Allahınızı severseniz yaw ...
    Selamlar
    bu sıkıntı bu topiğin 13.sayfasında...

artık millet isyanlarda...

kalitesiz mal kanka...işçilik sıfır...tamamen montaj...yoksa çapırlar içişnde regalle birlikte göze en hoş gelen model...en yere basan model...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Kanka sana bir örnek vereyim ozaman. Biz fabrikamızda ayakkabı üretiyoruz. Hepsi güzel 1. sınıf ayakkabılar. Tabi içlerinden hatalıları da çıkmıyor değil. Biz buradan 1. kalite yolluyoruz ama müşteride sorunu ortaya çıkıyor. Bu her sektörde olan bir durumdur. Bu motorun sorununu çözemeyen beceriksiz servisin işi gibi geliyor bana daha çok.

Ben ve bu başlığa halen ısrarla yazan arkadaşlar bu motordan memnun olmasalar buraya yazmaya devam ederlermiydi ?

Motoru ısrarla savunuyorum neden? Babamın firması değil Bisan ya da bana bu motoru bedavaya vermedi.

Neden savunuyorum?

Çünki bu motordan memnunum. Binerken zevkle biniyorum. Üzerindeyken kendimi huzurlu hissediyorum. Cbf ve ybr de kullandım, Gv 250 de kullandım ama hiçbirinden roadstar keyfini almadım.

Bu tarz meselesi cruiser senin tarzın değil. Sen nakedcisin. Bu yüzden sen bulunduğun yere

Motosikleti: Ben Bir Hüzün Kelebeğiyim Ülennn
    Kan Grubu: B Rh+

Serengeti ormanlarında geyik avlamaya git hade bakem
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    kankacım bi seni kızdırmaktan keyif alıyorum desem son zamanlar...üşenmeyip cevap yazıp muhatap alıp sallaman bile ayrı keyif veriyor...senide o gıçıgırık motörünüde seviyorum aslında...sen var ya tam Hyo gv 250 adamısın..kalite mal...sanada yakışır...canantas çok akıllı adam ne alacağını biliyor...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Gv 250 malzeme kalitesi olarak gayet güzel bir motor. Görüntü olarak çok tok bir görüntüsü var. Göze hitab ediyor gayet güzel. Ama benim motorumda cebe hitab ediyor. Cebimi üzmüyor Parçası ucuz kullanımı Gv 250 den daha rahat. Otoruş pozisyonu bel ağrıtmıyor.

Canan abi zaten motoru aldığından beri bana diyor bu motoru sana satacağım diye. Bende kısmet diyorum. Bakalım zaman neyi gösteriri bilemem.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    gv 250 yi al bak gelicem Çorluya elini öpücem helal olsun diye kanka...sana o kalite yakışır...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Kanka Gv 250 yi bukadar da abartmayın. Tamam çok güzel görünen, aksesuar olarak daha kaliteli ve iyi bir motor ama roadstar hem ucuz hem sorunsuz bir motor. Kullanımı rahat üstelik hafif olduğu için rahatlıkla motoru stok edip garaja sokabiliyorum. Gv 250 yi hayatta ite ite garaja sokamam

Zaten motoru çalıştırınca millet balkona çıkıyo bana Tır geçiyo sandık diyorlar.

Çok sevdiğim milletimin çok sevdiğim bir atasözü vardır. Ayağını yorganına göre uzat. Benim ayağımın yorganı roadstar. İleride boyumuz uzarsa alırız bir Gv 250
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Artık Yok...
    mete_han ağrıya gider de arkasında yağ tankeri gelmesi lazım

benimde kişisel görüşüm roadstar gv250 den çok daha konforlu rahat bu arada mete_han roadstar virago 250 nin birebir aynısıdır parça kalitesine kadar hatta geçen sayfalara bakarsan amerikada satılan sıfır virago 250 lerde lifan yazısı var hatta bir arkadaşın dikkatini çekmiş yazmışdı.. virago 250 ile roadstar arasında hiç bir fark yok zaten buda ispatli roadstarla 20 bini devirenler var daha tık yok..

http://www.americanlifan.com/

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benimde kişisel görüşüm roadstar gv250 den çok daha konforlu rahat bu arada mete_han roadstar virago 250 nin birebir aynısıdır parça kalitesine kadar hatta geçen sayfalara bakarsan amerikada satılan sıfır virago 250 lerde lifan yazısı var hatta bir arkadaşın dikkatini çekmiş yazmışdı.. virago 250 ile roadstar arasında hiç bir fark yok zaten buda ispatli roadstarla 20 bini devirenler var daha tık yok..

Roadstar gerçekten Gv 250 daha rahat ve konforlu. Gv 250 nin en büyük artıları heybetli gösterişi ( classic model olduğu için bu gösterişi var ), aksesuar olarak gerçekten kaliteli malzeme kullanmışlar bu da zaten aradaki fiyat farkını açıklıyor, 29 beygir oluşu Gv 250 nin artılarından biri.

Virago 250 ile roadstar arasında ki tek fark daha önce de demiş olduğum gibi aksesuar kalitesi.

Bu motorla 20 bini değil 35 bin küsür km yapanlar da var. Daha motorlar yeni olduğu için zamanla daha çok km yapanlar da çıkacaktır elbet.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250

Okay metehan kardeş... Bak kardeş diorum, seninde gönlünde bir roadstar aslanı yattığını bilerek söylüyorum. ben 1,5 yıldır Erzincan'dayım. daha önce Angara nın boz kırlarında boz kırların arasında tozun egzosun kuraklığın keşmekeşin ortasındaydım. 1992 yılından beri Ankara'nın kahrını çektim. önce 6 yılında Öğrenciydik, sonra 10 yıl ekmeğini yedik. Dedik hanım köye göcek. Doğanın içine Erzincan'a karar verdik. Doğa içerisinde doğanın tadını da yeni yeni çıkartmaya başladım. cc olarak benim gibi bir acemiyi fazlasıyla tatmin edecek roadstarıma 15 gün kadar önce kavuştum.

tanışma olayına gelince burdan ancak bu kadar, yüz yüze görüşmek mesafeler ister katetmek, kimbilir kısmet... ukalalık konusuna gelince, seni kırdım ise af ola... para konusunda bişey diyemem ama motor almak hele hele rodastar almak iman işi gibi sanki... ben şahsen çooook zorlandım...

Saygılar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kankacım bi seni kızdırmaktan keyif alıyorum desem son zamanlar...üşenmeyip cevap yazıp muhatap alıp sallaman bile ayrı keyif veriyor...senide o gıçıgırık motörünüde seviyorum aslında...sen var ya tam Hyo gv 250 adamısın..kalite mal...sanada yakışır...canantas çok akıllı adam ne alacağını biliyor...
    De get lam bizim topikten,dükkanın önünü kapama.
    yokluğumdan istifade,buldun gariban Sülo'yu habire kilitliyorsun.
    Mahallenin fesat karıları gibi habire çene,önünden geçene kırk kulp takıyorsun.
    Yettin gari
    Hadeee başka topiğe,patron yok burda,haftaya Cuma'ya gel

Motosikleti
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka Gv 250 yi bukadar da abartmayın. Tamam çok güzel görünen, aksesuar olarak daha kaliteli ve iyi bir motor ama roadstar hem ucuz hem sorunsuz bir motor. Kullanımı rahat üstelik hafif olduğu için rahatlıkla motoru stok edip garaja sokabiliyorum. Gv 250 yi hayatta ite ite garaja sokamam

Zaten motoru çalıştırınca millet balkona çıkıyo bana Tır geçiyo sandık diyorlar.

Çok sevdiğim milletimin çok sevdiğim bir atasözü vardır. Ayağını yorganına göre uzat. Benim ayağımın yorganı roadstar. İleride boyumuz uzarsa alırız bir Gv 250
    yani yediğin küfürlerin haddi hesabı yok ...kulağın çınlaya çınlaya sağır oldu Allah bilir...kanka hafif motör demek her açıdan hafif motör demektir...marka açısından kalite açısında...en azından crusıerler için kanaatim budur...ağır motor yere basar...ve an az 650 cc isterki bodobummm diye yakışan bir ses çıkar...seninki traktör ve teneke karışımı birşey...

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[]

canım kardeşim yanlış anlamada virago ile roadstar aynı dersen kırılırım...gel senle gidelim Korlasa ikisinide açtırıp baktıralım...şu an yok ama Suzukı sıtesinde geçen yıl vırago 250 11000 tl den satılıyordu dağlara taşlara fiyat yani...çakması desek daha doğru olmamı...

Okay metehan kardeş... Bak kardeş diorum, seninde gönlünde bir roadstar aslanı yattığını bilerek söylüyorum. ben 1,5 yıldır Erzincan'dayım. daha önce Angara nın boz kırlarında boz kırların arasında tozun egzosun kuraklığın keşmekeşin ortasındaydım. 1992 yılından beri Ankara'nın kahrını çektim. önce 6 yılında Öğrenciydik, sonra 10 yıl ekmeğini yedik. Dedik hanım köye göcek. Doğanın içine Erzincan'a karar verdik. Doğa içerisinde doğanın tadını da yeni yeni çıkartmaya başladım. cc olarak benim gibi bir acemiyi fazlasıyla tatmin edecek roadstarıma 15 gün kadar önce kavuştum.

tanışma olayına gelince burdan ancak bu kadar, yüz yüze görüşmek mesafeler ister katetmek, kimbilir kısmet... ukalalık konusuna gelince, seni kırdım ise af ola... para konusunda bişey diyemem ama motor almak hele hele rodastar almak iman işi gibi sanki... ben şahsen çooook zorlandım...

Saygılar...

eyvallah kardeş..ben kırdıysam özür dilerim...ama seni kaç aydır cbf 150 topacında görüyordum...sonra başımıza roadstarcı kesilince bende şaşırdım...birde benle dalga geçtiğin hissine kapıldım...sonucta mali gücümüz yetse ne siz roadstar ne ben cbf alırdık biraz zaman verelim birbirimize...sonra sen bana ben sana kitleriz...bak Sülümana garibim kevgire döndü ...cevapda veremiyo edepli çocuk...

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    De get lam bizim topikten,dükkanın önünü kapama.
    yokluğumdan istifade,buldun gariban Sülo'yu habire kilitliyorsun.
    Mahallenin fesat karıları gibi habire çene,önünden geçene kırk kulp takıyorsun.
    Yettin gari
    Hadeee başka topiğe,patron yok burda,haftaya Cuma'ya gel

ya bırak beni konuşturma şimdi abi seninde motörünün şimdi çıkarırırım çetelesini ...

sen BMW cisin ne işin var biz garibanların topiğinde...bu nasıl iş anlayamadım ya...Donald Trump canı sıkılmış varoş mahallesini geziyo...herkes kendi çöplüğüne abi...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Gördün Savaş abiyi dışarıda arkasından esip gürlüyorsun bakıyorum.

Sen klasik müzik sevdiğin için benim motorun sesi sana traktör sesi gibi geliyor normaldir. Ama benim motorumun herkes sesine hayran. Kaç kişi bana geldi de benim motoruda seninki gibi yaptıralım sesi senin gibi olsun dedi sayısını unuttum

Bir roadstarcı arkadaşın egsozu açtırmaya motorunu ben götürdüm. Egsozunu açtırdım ama onun sesi benimki kadar güzel çıkmadı. Adam benim motorla nezaman yanyana gelse senin motorun sesi çok hoş benimki olmadı ya diye iç çekiyor. Hoşaftan anlamaz adam seni.

peu106gti görmüş doğru yolu almış motorun kralını. Adamın içi rahat bak sevinçle yazıyor çiziyor. Sen başlık açarsın şöyle yağ yaktı böyle pistonları elime aldım, şöyle motor kol çıkardı dersin :D
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    ya kanka egsoz açtıran kekorolardan olmak hoş bir duygumu allasen...modifiye demek tatminsizlik demek...neden pavlike(fabrika) ayarlarıyla oynuyorsun...sanki shadowa biniyon he...senin o modifiye işlerin yapana sormalı aslında bunu...tatminsizliği o açıklamalı bence...inadına tech alemde dankek hesabı...

yapsın o abin BMW sine ekolayzır teyp taksın cep telefonu anteni küllük kolon falan...

o abin yokmu gazı hep ondan alıyosun sen...senin bişeyden anladığın yok ama naparsın...

Savaş abin cürmü gader yer yakar...

sen kültablasındaki kül olursun bana...

ses de ses...ne varsa bu sesde...icraat yok kankaa icraatt...kuş ötüyor ama uçmuyorr...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler