Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Mete nin bittiği andır!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    ben kullanmak zorunda olduğum için kullanıyorum bu çancunları, param olsa, zamanında kötü kararlar alıp paramı çarçur etmeseydim binmezdim,akılsız başın derdini çinlilere yapışan totoşum ödüyor şimdi.iyidir ve kötüdür demem.zira alet sorunsuzdur. ancak baştan aşağı derme-çatmalık kokuyo motosikletleri.savaş abi bana kızcağını biliyorum ama bu bir gerçek.bu nedenle hondacı metehanı destekliyorum (onun hondası da aynı kategoride) paramız olsa direkten dönmek için bile istemezdim,her neyse bu kadar hakaretvari laflar yeter, özer ve metehan dün gece nasıl gittiniz evlerinize?
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kullanmak zorunda olduğum için kullanıyorum bu çancunları, param olsa, zamanında kötü kararlar alıp paramı çarçur etmeseydim binmezdim,akılsız başın derdini çinlilere yapışan totoşum ödüyor şimdi.iyidir ve kötüdür demem.zira alet sorunsuzdur. ancak baştan aşağı derme-çatmalık kokuyo motosikletleri.savaş abi bana kızcağını biliyorum ama bu bir gerçek.bu nedenle hondacı sülemeni destekliyorum (onun hondası da aynı kategoride) paramız olsa direkten dönmek için bile istemezdim,her neyse bu kadar hakaretvari laflar yeter, özer ve süleyman dün gece nasıl gittiniz evlerinize?
    Seninle arkadaşlığımı gözden geçirmeliyim. :(

piskopatlık akıttın topiğe.

Kişileri motorları hepsini birbirine karıştırdın,
    karmaşık duygular içindesin
    derin nefes al,
    git yüzünü yıka,
    açık havaya çık,

ne çektin olum sen sabah sabah?
    Açlık mı başına vurdu?
    dünden kalkma işkembe çorbasından mı zehirlendin?

uzun bir tedavi süreci yeniden başlayacak sanırım

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    ben kullanmak zorunda olduğum için kullanıyorum bu çancunları, param olsa, zamanında kötü kararlar alıp paramı çarçur etmeseydim binmezdim,akılsız başın derdini çinlilere yapışan totoşum ödüyor şimdi.iyidir ve kötüdür demem.zira alet sorunsuzdur. ancak baştan aşağı derme-çatmalık kokuyo motosikletleri.savaş abi bana kızcağını biliyorum ama bu bir gerçek.bu nedenle hondacı sülemeni destekliyorum (onun hondası da aynı kategoride) paramız olsa direkten dönmek için bile istemezdim,her neyse bu kadar hakaretvari laflar yeter, özer ve süleyman dün gece nasıl gittiniz evlerinize?
    Hondacı Süleyman değil, Mete Han demek istedin sanırım Ömer...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Mete demek istemiştin heralde Ömer abi zira beni eve siz bıraktınız. Motoru satacağın için yine psikolojin bozulmuş Psikologlar da psikoloğa gider mi :D
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Yok, onun doktoro biziz!!!!
    Direkten dönene kadar

Motosikleti
    bi yandan da rapor yazıyorum, hemen kızmayın metehanı kastetmiştim..hatalar için pardon.metehanı destekliyorum, maddi hata yüzünden üzür dilerim..kimseyi kırmak istemedim bu ufak karışıklık yüzünden, ayrıca burada belirtiğim fikirlerimi yeni söylemiyorum, ilk roadtarım varken de söylüyordum, bunlar süpriz değil..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, onun doktoro biziz!!!!
    Direkten dönene kadar

kendi haline bırakın,birazdan açılır,basit bir zehirlenme vak'ası sadece
    azıcık yoğurt yesin kendine gelir
    Acaba Belediye ekipleri mi var sokakta
    Motorunu sevmeyen adamlar kendi başlarına gezerler

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunu sevmeyen adamlar kendi başlarına gezerler
    Doğru söze ne hacet.
    Tekirdağ-Çorlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bi yandan da rapor yazıyorum, hemen kızmayın metehanı kastetmiştim..hatalar için pardon.metehanı destekliyorum, maddi hata yüzünden üzür dilerim..kimseyi kırmak istemedim bu ufak karışıklık yüzünden, ayrıca burada belirtiğim fikirlerimi yeni söylemiyorum, ilk roadtarım varken de söylüyordum, bunlar süpriz değil..
    Hayırdır hacı?
    Ayın kaçı bugün?
    Ayın 15 inde maaşı alınca kurtadam oldun birden.
    Akşama kalmaz düzelirsin Klasik bir memur maaş günü sendromu bu
    İstersen seni öğlende İstanbul'a götüreyim,söyle Ferrarilere,Lamborgini lere filan bak çabuk gelirsin kendine

Koynumuzda yılan beslemişiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar aranızda eczacı var mı?
    yoğurtçu var mı?
    vak'a mühim hale geldi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:27 AM ----------

niye binmedin o zaman CBF e,YBR 125 e ?
    Kurye motoruna binmek sosyal statünü mü sarstı?
    sosyal düşüncelerini mi zedeledi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:32 AM ----------

ateist falan ama çığır açmış bir şahıstır üstat:

MÜLKİYET HIRSIZLIKTIR

Mütevazi köylü kökeniyle Proudhon, anarşist filozoflar arasında nadir rastlanan birisidir.
    Proudhon kurye motorundan,çinli motorundan utanan bir entellektüel hakkında ne düşünürdü acaba

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete nin bittiği andır!!!
    Bence Mete nin doğduğu andır o

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Mete nin doğduğu andır o
    İNŞALAAHHHH

Motosikleti
    Arkadaşlar aranızda eczacı var mı?
    yoğurtçu var mı?
    vak'a mühim hale geldi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:27 AM ----------

niye binmedin o zaman CBF e,YBR 125 e ?
    Kurye motoruna binmek sosyal statünü mü sarstı?
    sosyal düşüncelerini mi zedeledi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:33 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:32 AM ----------

Proudhon kurye motorundan,çinli motorundan utanan bir entellektüel hakkında ne düşünürdü acaba
    hemen gönderiyom abi bi prozac... 1x1 altı aydan önce pırakma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı peu106gti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen gönderiyom abi bi prozac... 1x1 altı aydan önce pırakma
    Atropin var mı senin dükkanda
    Zehirlenme de var olayda?.

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Ömer abi sen motorları kişileri karıştırıyorsun bir de sınıfları karıştırıyorsun.

Roadstar Çin malı 250 cc lik cruiserlar içinde en iyi ve en sağlam olanıdır.

Senin karşılaştırdığın motorlar Kore ve Japon motorları. Bu motorların fiyatları ve bizim motorumuzun fiyatına da bir bakmak gerekir karşılaştırma yapmadan önce. Ne kadar ekmek okadar köfte hesabı bu iş. Sende japon motoruna verdiğin parayı bu motora versen bu motorda öyle olurdu.

Çin malları arasında roadstarı
    Kore malları içinde Hy yi
    Japonlar içinde de Yamaha yı tek geçerim.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Atropin var mı senin dükkanda
    Zehirlenme de var olayda?.
    Atpropin, Atropa beladona bitkisinden elde edilir. Türkçesi güzel avrat otudur. Bunlardaki bence zehirlenme değil, yoksunluk sendromu hocam. Bunlara en azından biyerlerine kullanılmış roadstar motor yağı sürmek bile yeterli olur diye düşünüyorum kanımca. (çok ii toparladım yine cümleyi)...

Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Tüh bilseydim benim bakımdan çıkan motor yağını Ömer abiye götürürdüm
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Herkes aslında bal gibi ne demek istediğimi anlıyor ve biliyor, manasızca kullandığı motosikleti övüp duruyor. Dikkat ederseniz ben roadstar kötü demiyorum, bir kötülüğünü de görmedim, bunu en baştan söylüyorum, birçok kişi mecburiyetten biniyor, bunu demeye çalışıyorum, evet YBR’ye de CBF de binmem, onları da hangi sınıftan insan kullanırsa kullansın itirazım olmaz, çok karışık değil basit bir şey söylüyorum ben binmem diyorum. Sizin kızmayacağınız şeyleri söylemek zorunda değilim, hoşunuza gidecek şeyleri de söylemek zorunda değilim.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Tamam ya, kızma Ömer.
    Şaka yapıyordu arkadaşlar sadece!!!
    Paramız olsa eminim hiç kimse şu an bindiği makinaya binmez! Haklısın.
    Ama şöyle de bir psikoloji vardır : " En iyi araba/motor/telefon (vesaire, aklına ne geliyorsa), benim olandır." psikolojisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler