Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süleyman dostum çok merak ediyorum sis farlarını..kullandın mı hiç?aydınlatması nasıl?farlara mı bağladın yoksa ayrı bir düğme ile mi açılıyor sisler?
    Dostum sisleri takmadım henüz takınca fotolarını ekleyecegim. Tornada sisler için bir parça yaptırdık. Sinyalleri aşşağıya sisleri sinyallerin yanına alacagız. Sisler için ayrı bir düğme ve ayrı bir kablo tertibatı düşünüyorum. Bunu da direk röle ile aküye bağlayacagım. Hem görüntü olarak hemde aydınlatma olarak süper olacak. Zaten ben motora 50-55 w H4 ampul taktığımdan beri aydınlatmam çok güzel
    Tekirdağ-Çorlu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    roadstar
    arkadaşlar bu custom chopper larla ilgilenen bi form sitesi yokmu? yada bu insanları nerde bulabilirim. Burda kimse ilgilenmiyor sanırım. Yabancı sitelerde geziyorum iç geçiriyorum. Adamlar neler yapıyolar yardımlaşarak.Benim motoru boya hariç tamamen ben yaptım.Ama burda kimse bişeyi merak etmedi yada soru sormadı.Ben yanlış yerdeyim galiba.
    BornToBeWild.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum ben Türkiye'ye dönene kadar yap şu işleri de güzel olacak gibi görünüyor.eğer bitirirsen senden kopya çekebilirim
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Bisan Lifan Roadstar LF250
    arkadaşlar bu custom chopper larla ilgilenen bi form sitesi yokmu? yada bu insanları nerde bulabilirim. Burda kimse ilgilenmiyor sanırım. Yabancı sitelerde geziyorum iç geçiriyorum. Adamlar neler yapıyolar yardımlaşarak.Benim motoru boya hariç tamamen ben yaptım.Ama burda kimse bişeyi merak etmedi yada soru sormadı.Ben yanlış yerdeyim galiba.
    motorun önceki halinin fotolarınıda yanına koyarsan daha güzel anlaşılır )
    ellerine sağlık

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı izyRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum custom olayı tamamiyle zevk meselesi ama buradaki insanların çoğu custom yerine doğal hallerinde binmek istiyorlar motorların anladığım kadarıyla.sonuçta senin ilgilendiğin şey hobi.umarım bu işlerle ilgilenen arkadaşlar bulursun tez zamanda.bir de virago535 i custom yapan bir arkadaş vardı sitede.bak istersen onlarada..

Motosikleti

Arka süspansiyonları nasıl indirdin? Komple değiştirdin mi?
    Yoksa ayar vidaları ve yayı keserek mi yaptın?

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Facebook da bir grup vardı ama adresini bulamadım şu an. Forumda senin gibi motor yapımıyla ugraşan bir arkadaş daha var hatta bizim başlığa bisan yedek parçası temin edilir diye mesaj atmıştı.

Nicki ARBETUS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:42 ----------

Arka süspansiyonlar değişmiş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

http://www.facebook.com/pages/BOBBER...E/311641650549 Buldum adresi
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    roadstar
    teşekkürler arkadaşlar.

arka süsp. değişti ve kısaltıldı.
    BornToBeWild.

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşlar.

1 hafta sonraki hali dedğin fotoğraftaki gidon çıkması farklı. Sonraki resimdeki çok ii.. O parçaları nereden buldun? var mı piyasada bu tür parçaları satan yerler veya siteler?

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook da bir grup vardı ama adresini bulamadım şu an. Forumda senin gibi motor yapımıyla ugraşan bir arkadaş daha var hatta bizim başlığa bisan yedek parçası temin edilir diye mesaj atmıştı.

Nicki ARBETUS

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:42 ----------

Arka süspansiyonlar değişmiş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

http://www.facebook.com/pages/BOBBER...E/311641650549 Buldum adresi
    biri benden bahsediyor sanırım yeni bir grup açtım adı ottoman customs.

resimdeki motorun arka süspansiyonu değişmiş mct250 ninkiyle. aynısını bizde koyduk Çakabey nikli arkadaşın roadstara. Linkteki adresten haberim yoktu ama bende katıldım bu gruba. yaptığım çalışmaları Ottoman customs adı altında yayınlamayı hedefliyorum.

REsimdeki alet gerçekten sade olmuş yapanın emeğine sağlık. Ufak tefek eksiklikleri var. far ve plaka sol yana alınırsa çok güzel olur. birde sportster tarzı egzos takılırsa 10 numara olur. Gidon be kelepçesi Regal Raptor Class modelinden sanırım yakışmışlar alete.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    izyrider motorun harika olmuş güle güle kullan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    teşekkürler arkadaşlar.

orijinal sinyalleri değiştirmeni öneririm.Daha büyük sinyaller daha da yakışır.
    Motorun orijinalinde gelen o arka lastik tam bir facia
    Pirelli,dunlop,Metzeler gibi bir lastik daha iyi frenaj sağlayacaktır.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    savaş abi seni dün gece rüyamda gördüm..nereden girdin rüyama bilmiyorum ama ben motoru yana yatırıyorum.düşünce sen ve birkaç motorcu geliyorsunuz ve sen motorumu kaldırıp bana veriyorsun.işin garip yanı çok sağol savaş abi diyorum ne yüzüme bakıyorsun ne de bişi diyorsun ve çekip gidiyorsun..garip bir rüyaydı

Motosikleti
    roadstar
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biri benden bahsediyor sanırım yeni bir grup açtım adı ottoman customs.

resimdeki motorun arka süspansiyonu değişmiş mct250 ninkiyle. aynısını bizde koyduk Çakabey nikli arkadaşın roadstara. Linkteki adresten haberim yoktu ama bende katıldım bu gruba. yaptığım çalışmaları Ottoman customs adı altında yayınlamayı hedefliyorum.

REsimdeki alet gerçekten sade olmuş yapanın emeğine sağlık. Ufak tefek eksiklikleri var. far ve plaka sol yana alınırsa çok güzel olur. birde sportster tarzı egzos takılırsa 10 numara olur. Gidon be kelepçesi Regal Raptor Class modelinden sanırım yakışmışlar alete.

Sağlıcakla.
    Plaka zaten yok kaplamadan geldiğinde sağ tarafa takıcam.Far anlamadım sol tarafa derken...
    Gidonu cnc de yaptım.tamamen benim ölçülerim.
    Amortisörler mct250 den ama 2 cm daha alçaltıldı.
    Evet sade oldu zaten öyle istemiştim sonraki projede parçalr tamamlanıncaya kadar bunla idare edicem.Buda devam eden projem.
    BornToBeWild.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi seni dün gece rüyamda gördüm..nereden girdin rüyama bilmiyorum ama ben motoru yana yatırıyorum.düşünce sen ve birkaç motorcu geliyorsunuz ve sen motorumu kaldırıp bana veriyorsun.işin garip yanı çok sağol savaş abi diyorum ne yüzüme bakıyorsun ne de bişi diyorsun ve çekip gidiyorsun..garip bir rüyaydı
    Milletin rüyasına ak sakallı dedeler girer,garibimin rüyasına kır sakallı motorcu girmiş.
    Uyanmasaydın şöyle diyecektim:
    "Düştün ama zerrece hasar yok,bi daha dikkatli ol,ben olmayabilirim"
    Rabbim cümlemizi korusun.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi nerden çıktı anlamadım.ama uyanmadım.rüyamda çok sağol abi dedim.böyle trip atarcasına çekip gittin sen gittikten sonra uyandım

dediğin gibi allah hepimizi kazadan beladan korusun..

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Plaka zaten yok kaplamadan geldiğinde sağ tarafa takıcam.Far anlamadım sol tarafa derken...
    Gidonu cnc de yaptım.tamamen benim ölçülerim.
    Amortisörler mct250 den ama 2 cm daha alçaltıldı.
    Evet sade oldu zaten öyle istemiştim sonraki projede parçalr tamamlanıncaya kadar bunla idare edicem.Buda devam eden projem.
    gidonum maliyeti ne tuttu? istesek senden bize kaça maledersin? krom malzeme olmasın siyaha boyarım ben. stop lambasınıda sola tak demek istemiştim. Sende hardtail düşünüyorsun benim gibi. BEn 55 model BMW şasesinin arka kısmını kullanmayı düşünüyorum.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar;

facebook'taki BOBBER TÜRKİYE sayfasını açan benim... Bobber'lara karşı ciddi bir ilgim var,ancak HAYATA GEÇİRECEK DURUMDA DEĞİLİM...

Bu konu üzerine fazla birşey bulamadım,yazılan çizilen şeylerde çok kısıtlı... facebook'ta birşekilde ulaşmak-bulmak-araştırmak daha kolay oluyor...

Bobber severleri ve uğraşanları mutlaka beklerim,birbirimiza destek olmalıyız... ayrıca; MT'den tanıdığınız belli başlı chopper ve bobber meraklılarıda aramızda...

http://www.facebook.com/pages/BOBBER...E/311641650549

herkesi beklerim...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)

Büyük sözü dinledim Rabbimde nasip etti bende Roadstarcı oldum

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman Roadstar al bi tane,125 cc lik motorlarla arasında fark yok yakıtta.
    Savaş abi sözünü dinledim aldım bi roadstar çok memnunum abi LAKİN ARKADAŞLAR BANA ZİNCİR LAZIM ? Nasıl takalım oringlimi yoksa orjinalmi ? bide fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa memnun olurum.Malum yeni roadstarcıyım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savaş abi sözünü dinledim aldım bi roadstar çok memnunum abi LAKİN ARKADAŞLAR BANA ZİNCİR LAZIM ? Nasıl takalım oringlimi yoksa orjinalmi ? bide fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa memnun olurum.Malum yeni roadstarcıyım
    oringli zincir almana gerek yok,normal zincir alabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler