Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    savaş abi baktım 14. sayfaya ama bir şey anlamadım.acaba dl 650 il f650gs arasında kıyaslamamı var diye düşünüdm ama yoktu.ben bir ara kısa bir araştırma yapmıştım ve en az yakan 650 lik enduronun bmw olduğunu görmüştüm.ama kimin yorumuna baksam herkes titreşimden şikayetçi.dl650 daha pahalı bmw ye göre ama güzel tipi ve optimum yakıt olayı varmış.ha yeni çıkan gs ler çok güzel v motor çift silindirli imiş.ama o da çok pahalı be abi.tabi nu araştırmalar sırasında senin fikrini sormayı unuttum.ne dersin?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi baktım 14. sayfaya ama bir şey anlamadım.acaba dl 650 il f650gs arasında kıyaslamamı var diye düşünüdm ama yoktu.ben bir ara kısa bir araştırma yapmıştım ve en az yakan 650 lik enduronun bmw olduğunu görmüştüm.ama kimin yorumuna baksam herkes titreşimden şikayetçi.dl650 daha pahalı bmw ye göre ama güzel tipi ve optimum yakıt olayı varmış.ha yeni çıkan gs ler çok güzel v motor çift silindirli imiş.ama o da çok pahalı be abi.tabi nu araştırmalar sırasında senin fikrini sormayı unuttum.ne dersin?
    Endurocular DL 650 nin safkan enduro olmadığında birleşiyorlar.
    Enduro zaten zor şartların motoru olduğu için titreşim en son akla gelen şeydir.
    Ben F650GS den memnunum uzun yol ve arazi performansı kesinlikle çok iyi.
    BMW nin 50 yıllık motorları hala yollarda geziyor ve bana göre BMW ARGE de tüm motor üreticilerinden çok daha önde.
    enduro alacaksan advrider.com da dünyadaki tercihlere bak ,adamlar bizden fersah fersah ileride bu konuda

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dl650 tabiki safkan enduro değil savaş abi bunun bende farkındayım.sanki touring-enduro karışımı bişi ama çok hoş bir tipi var.öte yandan bmw yi baya araştırdım ve bakım maliyeti fazla olur dediler.beygiri düşük olduğu için artçı ile birlikte uzun yolda tatmin olamayabilirsin performansından dediler.titreşim çok belirgin dediler ve bende öle dedikleri için çıkardım listemden.aslında transalp da çok iyi ama çok fazla yakıyormuş o da.o yüzden 1000-2000 tl fazla verip dl650 mi alsam diye düşünüyordum.ama verdiğin o siteyi inceleyeceğim.teşekkür ederim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    dl650 tabiki safkan enduro değil savaş abi bunun bende farkındayım.sanki touring-enduro karışımı bişi ama çok hoş bir tipi var.öte yandan bmw yi baya araştırdım ve bakım maliyeti fazla olur dediler.beygiri düşük olduğu için artçı ile birlikte uzun yolda tatmin olamayabilirsin performansından dediler.titreşim çok belirgin dediler ve bende öle dedikleri için çıkardım listemden.aslında transalp da çok iyi ama çok fazla yakıyormuş o da.o yüzden 1000-2000 tl fazla verip dl650 mi alsam diye düşünüyordum.ama verdiğin o siteyi inceleyeceğim.teşekkür ederim..
    enduroculuk motorcu için ayrı bir yoldur
    o yola giren bir daha asfalttan keyif almaz.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben enduro sınıfını istememin nedeni motorumdan memnun olmadığımdan değil savaş abi.mesela yolda iken ileride sağda tepenin başında bir kale görüyorum ama yolu asfalt olmadığı için motoru o yola sokmak istemiyorum ve oraları merak etsem de görememe durumu oluşuyor ve içimde kalıyor.o yüzden hem asfalt hem de toprak yolda kullanabileceğim bir motor istiyorum ama kross sınıfı kadar da arazide debelenmek istemiyorum.işte o yüzden cruiser sınıfından geçiş yapabilirim.bakalım zaman ne gösterecek.ama aklımda cidden böle bir durum var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben enduro sınıfını istememin nedeni motorumdan memnun olmadığımdan değil savaş abi.mesela yolda iken ileride sağda tepenin başında bir kale görüyorum ama yolu asfalt olmadığı için motoru o yola sokmak istemiyorum ve oraları merak etsem de görememe durumu oluşuyor ve içimde kalıyor.o yüzden hem asfalt hem de toprak yolda kullanabileceğim bir motor istiyorum ama kross sınıfı kadar da arazide debelenmek istemiyorum.işte o yüzden cruiser sınıfından geçiş yapabilirim.bakalım zaman ne gösterecek.ama aklımda cidden böle bir durum var.
    Hafif bir cruiser kullansaydın o toprak yollar senin için sorun olmazdı
    Mesela Roadstar gibi

http://www.motosiklet.net/forum/etki...da-424-km.html

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    savaş abi senin o gezi raporunu okumuştum daha önce.bende toprak yolda kullandım motorumu ama hoş olmuyor.o yüzden diyorum.sen bana f650gs hakkında objektif bilgilerini aktarırmısın biraz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    savaş abi senin o gezi raporunu okumuştum daha önce.bende toprak yolda kullandım motorumu ama hoş olmuyor.o yüzden diyorum.sen bana f650gs hakkında objektif bilgilerini aktarırmısın biraz?
    toprak yolda motor kullanmak için ilk gereken şey kondüsyondur.Kondusyonun ne kadar iyiyse o kadar kullanabilirsin,iyi bir kondusyonla 200-250 kg lık endurolarla bile saatlerce yoldışı rota yapılabilir.
    f650Gs sağlam bir motor,bakımlıysa en kötü yollara,hiç bir teknik desteğe ihtiyaç duymadan güvenle girebilirsin.BMW kalitesi ve ABS fren sistemi güven veriyor.Dünya turu yapanların bir çoğunun da aynı motoru kullanması cabası.
    günlük 500-800 km yol yapmayı düşünenler için ideal.

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Yaşasın Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Sayfası

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşasın Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Sayfası
    Ne oldu böyle birden gaza geldin
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    narkozcu işler yolunda anlaşılanmotör ne durumda son hali kaldırdın galiba

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı avşaroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    narkozcu işler yolunda anlaşılanmotör ne durumda son hali kaldırdın galiba
    bugünlerde yağış yok + motör dehşet = ankara caddeleri ve ben

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Oh oh değmesinler keyfine... Bende sorucaktım iridyumları aldınmı nasıllar die bende alıcaktımda seni bekliyodum, sende CR6HSA olanını almışın, benimkide böyle kalsın o zaman...

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    iridyum niyeyse 4 lü satılıyodu gerek yok diye düşündüm CR6HSA da gayet iyi bence devam edelim zaten kar geliyo

Motosikleti
    Ewt sorma yaa bu kış sanki hiç geçmicek gibime geliyo napıcaz koca kış motorsuz bilemiyorum...

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ben arada yağmur filan demeyip biniyorum paçalarım ıslanıyo sadece .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

ön çamurluğa tozluk takmak lazım

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    benzin katkısı koydum biraz karbüratörün selameti için iyimi ettim acaba

Motosikleti
    Artık Yok...
    roadstarcılar durmak yok yola devam bu arada benzine köprü otoyol vergilere zam gelmiş :D

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben arada yağmur filan demeyip biniyorum paçalarım ıslanıyo sadece .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:29 ----------

ön çamurluğa tozluk takmak lazım
    Yaa ben taktımda motorun tipi kaydı sanki acayip bişey oluverdi bende tekrar söktüm takmam heralde artık kirlendikçe temizliicez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler