Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 Mh Drift
    Ortalık şenlensin http://i.hizliresim.com/NWoZnN.jpg http://i.hizliresim.com/o9mObQ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Kırk yılda bir resim koyalım dedik onuda beceremedik
    KellyKey bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı özgün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalık şenlensin http://i.hizliresim.com/NWoZnN.jpg http://i.hizliresim.com/o9mObQ.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:12 ----------

Kırk yılda bir resim koyalım dedik onuda beceremedik
    senin yerine yapayım resim atma işlemini.

KellyKey ve özgün bunu beğendiler.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Arkadaşlar yeni üye oldum .. herkese selammlar benim sorun 125 drift tin orjinal lastigi dublex mi az once işe gelirlken havası dibi gordu patladı herhalde

Alıntı azqino adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni üye oldum .. herkese selammlar benim sorun 125 drift tin orjinal lastigi dublex mi az once işe gelirlken havası dibi gordu patladı herhalde
    Tubeless lastik

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Arkadaslar bugun dusuyodum yol egimliydi bozuktu biraz motoru zor zar tuttumda durdum ayakklarimla kaydi lastikler cok tehlikeli sonra baktim motordan benzinmi artik yagmi akmis biyerden anlamadim motoru carpma falan olmadi yerede benzin kokusuna benziyodu ama depodan islaklik falan yoktu eksozdan suphelendim ben bide motor 1 2 dk calismadi sonra normale dondu neden olmus olabilir bole

Motosikleti
    125 Mh Drift
    Teşekkür ederim Kdiner

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Yağ akmıştır hocam

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Teşekkür ederim Kdiner

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

Yağ akmıştır hocam
    Walla bilmiyorumki nerden yag akti falan gorunurde bsey yok ama zincir biraz yagliydi tekere falanda sicratmis on disli tarafida vardi yag die dusundum bende yada karburatorden benzin falan belki dokuldumu acaba kafama takildi yag seviyesone baktim full gosteriyo belkide bulundugum yerde varda oda olabilir kafama takildi bu durum

Motosikleti
    125 Mh Drift
    Hiç sıkıntı yapma aynısı benim başımada geldi , sabaha karşı caddede yollara su atan bir araç var adını bilmiyorum belediyenin. Onun arkasından giderken dönüş yapmak zorundaydım hızım düşüktü 40-45 malum Cst lastikte olunca sağa sola kaydı durdu ufaktan düştüm. Eve geldiğimde farkettim pantolonum falan hep siyah siyah yağ olmuştu.Kaldırımdan inerken de aynı durum olabiliyor altını vurursan. Mengü okursa çok daha iyi bilgilendirir bu konuda.

ridvan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Motosikletim 1500 km de ön far tarafindan 6 bin devir bandında bi zırıldama sesi geliyor söküp bakacağım ama sizede sorayim dedim böyle bir seyle karşılaşan varmı varsa ses nereden kaynaklı teşekkürler şimdiden

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Hiç sıkıntı yapma aynısı benim başımada geldi , sabaha karşı caddede yollara su atan bir araç var adını bilmiyorum belediyenin. Onun arkasından giderken dönüş yapmak zorundaydım hızım düşüktü 40-45 malum Cst lastikte olunca sağa sola kaydı durdu ufaktan düştüm. Eve geldiğimde farkettim pantolonum falan hep siyah siyah yağ olmuştu.Kaldırımdan inerken de aynı durum olabiliyor altını vurursan. Mengü okursa çok daha iyi bilgilendirir bu konuda.
    Benim arka kaydi motor zipladi falan degisik biseler oldu nasil dusmedim hayret ettim sonra durdu kaldirdim motoru hafiften yatikti bi sure claismafi 1 dk falan sonra duzeldi rolanti ayari falan kacti heralde oynayinca kendine geldi ayagimla 1 2cmetre yan gittim dengede durarak arkamdada artci vardi hafiften yatti yere blogun sol tarafi hafiften deydi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı ridvan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletim 1500 km de ön far tarafindan 6 bin devir bandında bi zırıldama sesi geliyor söküp bakacağım ama sizede sorayim dedim böyle bir seyle karşılaşan varmı varsa ses nereden kaynaklı teşekkürler şimdiden
    O ses deponun oralardan geliyor tahminen bendede yapiyodu

Motosikleti
    125 Mh Drift
    İyi akşamlar hepinize.
    Benım drift in sinyal sorunu çıktı. Sağ veya sol tarafa sinyal verince 1 defa yanıp sönüyor devamı yok. ama dörtlüler süper çalışıyor.Sizce sorun nedir ? Ayrıca motorumda hiç beklemediğim bi sorun oldu yağ damlatıyor.üst kısımdamı nedir motor bloğu biraz nemli yağlı. akşam park ediyorum sabah baktıgımda iki üç damla yağ var acaba conta mı gitti ?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı DepDep37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar hepinize.
    Benım drift in sinyal sorunu çıktı. Sağ veya sol tarafa sinyal verince 1 defa yanıp sönüyor devamı yok. ama dörtlüler süper çalışıyor.Sizce sorun nedir ? Ayrıca motorumda hiç beklemediğim bi sorun oldu yağ damlatıyor.üst kısımdamı nedir motor bloğu biraz nemli yağlı. akşam park ediyorum sabah baktıgımda iki üç damla yağ var acaba conta mı gitti ?
    Motor yenimi eskisiyse videlarini kontrol et bence cunku gevseyebiliyor blogun videlari

Motosikleti
    Bajaj BOXER
    selam arkadaşlar, bu motorla uzun yol yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi, kaç km aralıksız gittiniz ne kadar molalar verdiniz, konforu nasıl uzun yolda? Genel olarak nasıl yani uzun yolda, en azından 150km gidiş, 150km dönüş performansı nasıl olur?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı cethine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar, bu motorla uzun yol yapanlar tecrübelerini paylaşabilir mi, kaç km aralıksız gittiniz ne kadar molalar verdiniz, konforu nasıl uzun yolda? Genel olarak nasıl yani uzun yolda, en azından 150km gidiş, 150km dönüş performansı nasıl olur?
    Gidiş geliş 300 km yaptım sele berbat ötesi motor gider de sen gider misin bilemem

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    2016 da mondial drift in 150 liğini piyasaya sürüyor resimleri internete düştü,görünüş olarak sticker ve egzoz değişikliği var blok da büyük ihtimalle mcx bloğudur tahminimce birde cross tarzı mh adventure çıkmış

selam beyler, benim debriyaj teli koptu servisede uzak ev tel alıp kendim takabilirmiyim zormudur bu iş

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    as takması çok kolay

Motosikleti
    Mondial Drift - mz etz125
    Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
    Arkadaşlar drift'e mcx in 162cc'lik silindirini takmayı düşünüyorum.Sadece silindiri değiştirsek üst kapak orjinal 135cc'lik drift'in kapağı kalsa olur mu?
    Birde Silindiri büyütünce pz27 karbüratör yeterli olur mu? Olmazsa kaç kaç karbüratör takmak gerekir?

Arkadaşlar motorumu 1 hafta, 10 gün içerisinde 500 km bakımına götürücem ilk bakımda dikkat etmem gereken şeyler neler ve Marmara bölgesinde yaşıyorum Balıkesirdeyim hangi yağı seçmeliyim ?

Motosikleti
    Mh Drift 125
    Alıntı KellyKey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu 1 hafta, 10 gün içerisinde 500 km bakımına götürücem ilk bakımda dikkat etmem gereken şeyler neler ve Marmara bölgesinde yaşıyorum Balıkesirdeyim hangi yağı seçmeliyim ?
    Ilk bakimda pek bisey yapmiyorlar yagini degistirip gonderiyolar
    KellyKey bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)