Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba beyaz drift sparişini verdim , pazartesi akşam üzeri nasipse elimde olucak koruma demiri ellerinde yoktu , bende bişi demedim , aklıma takılan bi soru derse girdiğimde veya motoru herhangi bi yerde bıraktığınızda kaskı napıyosunuz , elimde taşımak istemiyorum motorun üzerinde de bırakırsam çalınıcağından korkuyorum. bisiklet kilidiyle vizörün olduğu kısımdan geçirip motora mı bağlıyım ?
    kask kilitleri var google amcaya yaz çıkar. veya topsace taktıracaksan en iyisi oraya koymak zahmetsiz oluyor.
    Crocuta bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Arkadaşlar merhaba beyaz drift sparişini verdim , pazartesi akşam üzeri nasipse elimde olucak koruma demiri ellerinde yoktu , bende bişi demedim , aklıma takılan bi soru derse girdiğimde veya motoru herhangi bi yerde bıraktığınızda kaskı napıyosunuz , elimde taşımak istemiyorum motorun üzerinde de bırakırsam çalınıcağından korkuyorum. bisiklet kilidiyle vizörün olduğu kısımdan geçirip motora mı bağlıyım ?
    vay arkadas biri daha Drift alıyor. ben öldürücem kendimi ya valla öldüremezsem de ölücem bu gidişle.. neyse kader kısmet şanssss. parasızlıgın gözü kör olsun be. neydik ne olduk
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask kilitleri var google amcaya yaz çıkar. veya topsace taktıracaksan en iyisi oraya koymak zahmetsiz oluyor.
    eyv sağolasın çok makbule geçti hacı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Öyle deme kardeşim 15 yaşından beri motosiklet tutkunuyum 2 sene e-bike kullanmak dışında malum maddi şartlar uygun olmadığı için 7 sene beklemek zorunda kaldım , en büyük hayallerimden biriydi üniversite de gerçekleştiririm diyodum , 4 ay sonra üniversite hayatım bitiyor ancak sahip olabildim , sabret biraz

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Öyle deme kardeşim 15 yaşından beri motosiklet tutkunuyum 2 sene e-bike kullanmak dışında malum maddi şartlar uygun olmadığı için 7 sene beklemek zorunda kaldım , en büyük hayallerimden biriydi üniversite de gerçekleştiririm diyodum , 4 ay sonra üniversite hayatım bitiyor ancak sahip olabildim , sabret biraz
    hayat herkese zor vallahi.. ben de 17 yasındayım. daha hayatın zorlugunu gordum mu bılmıyorum da neyse inşallah aynı kadere sahip degılızdır ne diyim

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ugurum ..Nedir bu acelen sözde.. önceki sene alıcaktım ben 3 ay para biriktirdim..Kredi kartı cıkarttım.. Ybr nin taksitlerini konustum.. Cumartesi aksamı 6 da kapanıyordu dükkan bak..Hani gidip gecicem kartı parayı vericem pazartesi alıcam.. Neyse pazar bekleriz dedik..Para lazım oldu harcandı..EE ne oldu pazartesi ybr alıyorduk..

Drift alalım aga dedik..Ybr ye para vermeyek hemde karta bölmeyecekti..Elden taksit..Eyw abi ver dısardakini.. Beyaz drift .. Onuda (gklp45) arkadasım almıs..Tamam abi ne zaman gelir..5 Güne getiririz tamam abi hemen getir vereyeim ilk taksitini tamam arıcam..5 Gün yok 6-7 Yok Dayı vazgectim ben iptal et..

Cb alalım aga güzel motor ucuzdu o zman.. Dayı kaca bölüoyrsun 8 taksit 0 faiz ee para yok kart var.. 3200 geliyor 8 ay.. neyle vericem taksiti tamam dayı dönücem ben sana..

Vur G*te dedim araba aldım olmayınca olmuyor gülüm zorlama
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    öyle tabi kardeşim gördüğün üzere 22 yaşında ancak sahip olabildim , yinede çocuk gibi heyecanlı pazartesiyi bekliyorum Forumda yorumun eksik olmuyor görüyorum , İnşallah şartlar uygun olduğunda benden çok daha erken zamanda daha güzel bi makinaya sahip olursun isyan etme hemen öyle , her şeyin bir zamanı var

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugurum ..Nedir bu acelen sözde.. önceki sene alıcaktım ben 3 ay para biriktirdim..Kredi kartı cıkarttım.. Ybr nin taksitlerini konustum.. Cumartesi aksamı 6 da kapanıyordu dükkan bak..Hani gidip gecicem kartı parayı vericem pazartesi alıcam.. Neyse pazar bekleriz dedik..Para lazım oldu harcandı..EE ne oldu pazartesi ybr alıyorduk..

Drift alalım aga dedik..Ybr ye para vermeyek hemde karta bölmeyecekti..Elden taksit..Eyw abi ver dısardakini.. Beyaz drift .. Onuda (gklp45) arkadasım almıs..Tamam abi ne zaman gelir..5 Güne getiririz tamam abi hemen getir vereyeim ilk taksitini tamam arıcam..5 Gün yok 6-7 Yok Dayı vazgectim ben iptal et..

Cb alalım aga güzel motor ucuzdu o zman.. Dayı kaca bölüoyrsun 8 taksit 0 faiz ee para yok kart var.. 3200 geliyor 8 ay.. neyle vericem taksiti tamam dayı dönücem ben sana..

Vur G*te dedim araba aldım olmayınca olmuyor gülüm zorlama
    hahaha güldürdün beni abi seninki de harbiden kötü şans ya ne bahtsız adammıssın ya abi, oturdugum yer kucuk bir ilçe, koy gıbı. ben buraya gelmeden once yanı 1 sene once İstanbul'daydım. o hareket o cıvıl cıvıl memleketten buraya ufak bı hareket bıle olmayan, hadı cıkalım usraya gıdelım kafa dagıtalım dıyebılecegım bır yer bıle olmayan bır yere gelmek, insanda acayıp bı etkı yaratıyo sıkıntıdan patlıyor ınsan. oyle olunca motosikletsiz olmuyor. e bi de tutkuluyum motosiklete. ya abi Drift'i her gordugumde deliriyorum e5'ten gecen racing'leri saymıyorum bile. dünya duruyo onlar bagırıyor. olmuyo abı motorsuz

öyle tabi kardeşim gördüğün üzere 22 yaşında ancak sahip olabildim , yinede çocuk gibi heyecanlı pazartesiyi bekliyorum Forumda yorumun eksik olmuyor görüyorum , İnşallah şartlar uygun olduğunda benden çok daha erken zamanda daha güzel bi makinaya sahip olursun isyan etme hemen öyle , her şeyin bir zamanı var
    o bekleme aşaması yok mu öldürüyor insanı. ben motosıklette degıl de, sahip olmak istedigim birşey vardı, 2 gun sonra gecıcektı elıme, delırdım o 2 gun delırdım. 10da uyuyan cocuk saat 1 oluyodu uyuyamıyodu motosiklet alacagım zaman da aynısı olacak

Motosikleti
    Mondial 150 MR VultuRe
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba dediğine göre yazıyorum benzin hortumunu karbüratörden çıkar ağzınla hortuma üfle bakam hava geçecekmi musluk yedek tarafındayken eğer hava geçiyorsa benzin gelmemesi mümkün değil benzin bitmiştir.eğer hava geçmiyorsa filitreyi sök benzin yollarına hava tut veya üfle bi şekilde tıkanıklığı gider sorunun çözülür
    yarın ilk iş dediklerinizi denicem

Motosikleti
    Ugurum niye abi dion sen bana ya 17.5 Yasındayım ben daha Mayısta 18 e giricem inş.. Ehliyet yok araba aldım..Motor zevk işi.. araca ihtiyac vardı ..Hos onuda sürmyorum ya 1.5 ay falan oldu kontak acmadım

Sen beni görücen..8. Katta cadde üzerinde oturuyorum.. 2 oda ilerde olsam bile gecen motorun markasını anlayacak gücteyim bakmadan hemde

Yani acele etme benim gibi..istesende alamassın..

Tvs de bakmıstım.. Oda elden 8 taksit yapıyordu..Daha staja baslamamıstım ne kadar alıcam bilmiyordum..Alamadım.

Hani bi reklam varya .. Onu beyenrsin cok seversin asık olursun..Hevesin kacar diye.. aynı o hesap benimde
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet

Merhaba öncelikle koruma ekipmanlarini da unutma diyerek. Drift aldığın İçin kask bağlama gibi bir derdin olmayacak eğer kaskin klips kısmı çelik olursa iyi olur çünkü bizim driftlerin. artci selenin altında kask kilidi mekanizmasida mevcut. yarım çevirip kapatabilirsin açarken de aynı şekilde tam tür cevirdiginde sele çıkacaktır yerinden. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden kazasız belasız sürüşlerinde.

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugurum niye abi dion sen bana ya 17.5 Yasındayım ben daha Mayısta 18 e giricem inş.. Ehliyet yok araba aldım..Motor zevk işi.. araca ihtiyac vardı ..Hos onuda sürmyorum ya 1.5 ay falan oldu kontak acmadım

Sen beni görücen..8. Katta cadde üzerinde oturuyorum.. 2 oda ilerde olsam bile gecen motorun markasını anlayacak gücteyim bakmadan hemde

Yani acele etme benim gibi..istesende alamassın..

Tvs de bakmıstım.. Oda elden 8 taksit yapıyordu..Daha staja baslamamıstım ne kadar alıcam bilmiyordum..Alamadım.

Hani bi reklam varya .. Onu beyenrsin cok seversin asık olursun..Hevesin kacar diye.. aynı o hesap benimde
    sen ciddi misin ? 17.5 mu ? vay arkadas. ulen abi abi diye yardırıyorum ben de.. neyse moruk

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    bende 17 yasındayım

Motosikleti
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ciddi misin ? 17.5 mu ? vay arkadas. ulen abi abi diye yardırıyorum ben de.. neyse moruk

Güldürdün
    ugrgnr bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Mh drift demek

Motosikleti
    La genemi sen daha alamadınmı motoruu ya....

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ehliyeti aldik onuda aliriz bakalim

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti aldik onuda aliriz bakalim
    Git baska yerde oyna panka

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba öncelikle koruma ekipmanlarini da unutma diyerek. Drift aldığın İçin kask bağlama gibi bir derdin olmayacak eğer kaskin klips kısmı çelik olursa iyi olur çünkü bizim driftlerin. artci selenin altında kask kilidi mekanizmasida mevcut. yarım çevirip kapatabilirsin açarken de aynı şekilde tam tür cevirdiginde sele çıkacaktır yerinden. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden kazasız belasız sürüşlerinde.
    kaskım ls2 ff351 mat siyah modeli hacı pazartesi alet bi gelsin hemen bakıcam , sağolasın valla bu iyi oldu kask kilidi almaktan kurtuldum çok teşekkür ettim tekrar , Allah tekerimizi düz bastırsın

xsinanx28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb 125
    arkadaşlar A2 ehliyetini alayım bir, bende alacagım bu drift den inşallah bir sorun olmazsa agustosda elimde ehhliyet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)