Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

S.A ARKADAŞLAR İKİNCİ EL 2011 MODEL Bİ 125 MH ALACAMDA YALNIZ BU MODEL OLARAK DİREK 125 MH OLARAK GEÇİYOR 125 MH DRİFT DEĞİL YANİ MH VE MH DRİFT ARASINDA FARK EDEN BİŞEY VARMI ?
    ( http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-125-mhmondialcok-temiz-sahibinden-120084630/detay ) ALACAĞIM MOTORUN LİNKİ BUDUR Bİ BAKARSANIZ MH DRİFT VE BUNUN ARASINDA FARK VARMI YOKMU BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK İYİ OLUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Aleykümselam.İkisi aynı şey demek.Şimdiden hayırlı olsun

ALMAMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ ARKADAŞLAR SAĞLAMLIK VE KONFOR AÇISINDAN GÜZELMİDİR.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    arkadaşlar resimdeki gibi sizin zinciriniz de bir yere değiyor mu böyle? Sezonu açtım bugün ama bir ses geliyor zırıldama sesi baktım bir şey bulamadım bu aklıma takıldı? Fotoğrafı vites tarafından çektim. Yani sol ayak koyma yerinin ordan.

**[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

eğer görünürde bişey yoksa ,Motoru Yeni Çkarrdığn zincir yağsız kalmış olabilir yağla, biraz kullan ses devam ediyorsa bi ustaya göster

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Zincir gevşek olabilir.Devir değişikliklerinde çıkır çıkır bi ses geliyosa.Zincirin altındaki o parça metal kısma değmesin diye zaten.

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    az gevşek gibi ama vitesteyken gaz vermeyi bırakınca arada bir geliyordu ses bakalım olmadı götüreyim ustaya. Bir de sürekli vidaları kontrol etmek lazım gevşiyor zamanla. Gevşeyen bir şey de yapmış olabilir mi diye aklıma geliyor ama göremedim

ARKADAŞLAR 125 MH DRİFT ALMAMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ ETMEZMİSİNİZ ?

Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı barkley adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR 125 MH DRİFT ALMAMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ ETMEZMİSİNİZ ?
    ederiz de alternatifin nedir, deneyimin nedir onları söylesen ona göre bir şey söylenir. Forumda başka bir motorun konusuna girip yazsan alayım mı tavsiye eder misiniz diye genel olarak al der herkes.

Daha Öncede VitesLi Motor KuLLandım Ama Benim DeğiLdi Emanetti Benim Kendi Şahsıma Ait OLan 125 rt scooter var mondial Ama VitesLide Baya Zaman KuLLandım A2 FiLanda Var 2011 mcx roadracerimi tavsiye edersiniz yoksa 2011 125 mh driftimi ?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Daha Öncede VitesLi Motor KuLLandım Ama Benim DeğiLdi Emanetti Benim Kendi Şahsıma Ait OLan 125 rt scooter var mondial Ama VitesLide Baya Zaman KuLLandım A2 FiLanda Var 2011 mcx roadracerimi tavsiye edersiniz yoksa 2011 125 mh driftimi ?
    Beypazarlı'nın da 125rt'si vardı, ah ne günlerdi

Kötü Motor DeğiL Ama :D :D 2006 MODEL KM SAATİ BENZİN GÖSTERGESİ ÇALIŞMIYOR KAPORTA BİRAZ YIPRANMIS ARKA CANTASI VAR EVRAKLARI FUL BUNUN EDERİ NEDİR KARDEŞİM BUNU SATIP MH DRİFT VEYA MCX ROADRACER ALACAM

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Kötü Motor DeğiL Ama :D :D 2006 MODEL KM SAATİ BENZİN GÖSTERGESİ ÇALIŞMIYOR KAPORTA BİRAZ YIPRANMIS ARKA CANTASI VAR EVRAKLARI FUL BUNUN EDERİ NEDİR KARDEŞİM BUNU SATIP MH DRİFT VEYA MCX ROADRACER ALACAM
    tamam da bi büyük bi küçük yazıyorsun sonra busbuyuk yazıyorsun yazıları gozumuye gırıyor.. bı tutturamamıssın ayarı. neyse bunları goz ardı ederek,

MCX performans bakımından Drift'ten daha iyi. cunku bırı 135 dıgerı 162cc. MCX hem daha guclu hem de daha torklu. aralarında herhangı bı kalıte farkı oldugunu sanmıyorum.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

eyw. :D beminkinin ederi nedir tahminince kardeşim

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    eyw. :D beminkinin ederi nedir tahminince kardeşim
    bilmiyorum onu

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    branda sparişi vericektim malum nisan ayı kapalı otoparkta olmayınca , feyzoğluna hangi bedenın uyucağını sordum , çantasızsa L , çantalıysa XL alabiliceğimi söylediler , yarın bi gün alete çanta taksam bu aldığım branda olmıycak mı yani XL alsam ne gibi sorun olabilir kenarını kıvıramaz mıyım

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Az önce hava filtresini sökmek için motora bikaç girişimde bulundum. 1700 km oldu hava filtresini sabunlu su ile yıkayayim dedim. Biyerlerini söktüm ama doğru yerimi söktüm tam olarak emin değilim Bizim motorun hava filtresi tam olarak bu mu oluyor?

Bu arada bu geçen haftasonu motor yağımı değiştirdim castrol power 1 10/40 koydurdum. Zincirimi yağlattım gerdirdim. Aradan bikaç gün sonra bi son hız denemesi yapayim dedim fakat 110 120 km den yukarı çıkmıyor motor. 3. viteste kaç bin devire çıkacak diye bir bakayim dedim. 9000 devirden sonra kesici varmış gibi motor kendini bırakıp tekrar gaz vermeye başlıyor. Sanki kesiciye giriyormuş gibi. Bunun sebebi nedir. Niye motor 9000 deviri geçmiyor ?

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce hava filtresini sökmek için motora bikaç girişimde bulundum. 1700 km oldu hava filtresini sabunlu su ile yıkayayim dedim. Biyerlerini söktüm ama doğru yerimi söktüm tam olarak emin değilim Bizim motorun hava filtresi tam olarak bu mu oluyor?
    http://c1304.hizliresim.com/18/1/lpgjc.jpg
    http://b1304.hizliresim.com/18/1/lpgl1.jpg

Bu arada bu geçen haftasonu motor yağımı değiştirdim castrol power 1 10/40 koydurdum. Zincirimi yağlattım gerdirdim. Aradan bikaç gün sonra bi son hız denemesi yapayim dedim fakat 110 120 km den yukarı çıkmıyor motor. 3. viteste kaç bin devire çıkacak diye bir bakayim dedim. 9000 devirden sonra kesici varmış gibi motor kendini bırakıp tekrar gaz vermeye başlıyor. Sanki kesiciye giriyormuş gibi. Bunun sebebi nedir. Niye motor 9000 deviri geçmiyor ?
    a be abi drift'in neresinde sünger var baska orası tabi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://c1304.hizliresim.com/18/1/lpgjc.jpg
    http://b1304.hizliresim.com/18/1/lpgl1.jpg

Filtre o, çıkardığınız gibi toplarsanız sıkıntı olmaz. Bide bence 110-120 yapması gayet normal, 140 yapabilen çok az kişi var bu motorla.

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    Peki neden motor 3. vites gibi bir viteste 9000 deviri geçmez gaz keser ki ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)