Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı gklp45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen yaz aldım motosikletimi plaka-trafik sigortası-ruhsat-motor hepsi 3.100 tl ye geldi 2 bin peşin verdim geri kalınını vade farksız 11 aya böldürdüm
    2 bin peşin çok beyaa. biraz daha ekleseydin üstüne yani en fazla 400t ekleseydın koruma demırlı cantalı michelin veya pirelli'li Drift alırdın 2.el neyse almıssın zaten gercı para olduktan sonra 2.eli hiç düşünmemek gerek olsun iyi yapmıssın vade farksız 11ay da ıyımıs valla. Var mı pekı tanıdıgın 24ay taksıtle falan mondialdan motosiket alan. illa Drift olması gerekmıyor mondialin bi motosikletini almıs osa 24ay taksıt yapmıs olsa bile vade farkı aynı olur gibime geliyo.

--Arkadaşlar bi sorum daha var. normalde bayii'ler 24 ay taksit için % kaç vade farkı koyuyorlar hani %5 ile %10 arasında degısıyo gibi bişey soylesenız de bana uyar. **dişçiye gittim bugun o yuzden gıdemıyorum bayıı'ye peltek peltek konusulmaz bu işler akşam da babamla konusucam bu işi. 130tl hiçbişey degil. adama 250t demıstım 12 taksıt dıye cıldırdı dovucektı benı dıyo para yok sen ne dıyosun o yuzden bu kadar ısrarım burada
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    tamam kardeşim ben daha yorum yazmıyorum ne yapmak istiyosanız motorunuza onu yapın. sanki benim cebimden çıkıyo...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 bin peşin çok beyaa. biraz daha ekleseydin üstüne yani en fazla 400t ekleseydın koruma demırlı cantalı michelin veya pirelli'li Drift alırdın 2.el neyse almıssın zaten gercı para olduktan sonra 2.eli hiç düşünmemek gerek olsun iyi yapmıssın vade farksız 11ay da ıyımıs valla. Var mı pekı tanıdıgın 24ay taksıtle falan mondialdan motosiket alan. illa Drift olması gerekmıyor mondialin bi motosikletini almıs osa 24ay taksıt yapmıs olsa bile vade farkı aynı olur gibime geliyo.

--Arkadaşlar bi sorum daha var. normalde bayii'ler 24 ay taksit için % kaç vade farkı koyuyorlar hani %5 ile %10 arasında degısıyo gibi bişey soylesenız de bana uyar. **dişçiye gittim bugun o yuzden gıdemıyorum bayıı'ye peltek peltek konusulmaz bu işler akşam da babamla konusucam bu işi. 130tl hiçbişey degil. adama 250t demıstım 12 taksıt dıye cıldırdı dovucektı benı dıyo para yok sen ne dıyosun o yuzden bu kadar ısrarım burada

Gökalp le biz 2 gün arayla alıcaktık ben almaya gittigim gün tek drift vardı oda beyazdı bunu istiyorum dedimm o satıldı malesef dedi.. dün sattık dedi.. gökalp almıs onuda..

Bende anlastım 12 taksit hiç pesinat vermicektim elden 0 faiz diye anlastım..Demir falanda vericekti.Tamam dedim ama 2 hafta getiremedi iptal ettim bendede kart olmadıgından baska bayiden alamadım.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift

Valla 24 ay alan hiç yok etrafımda ya

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Valla 24 ay alan hiç yok etrafımda ya
    tamam kardeşim sagol yine

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökalp le biz 2 gün arayla alıcaktık ben almaya gittigim gün tek drift vardı oda beyazdı bunu istiyorum dedimm o satıldı malesef dedi.. dün sattık dedi.. gökalp almıs onuda..

Bende anlastım 12 taksit hiç pesinat vermicektim elden 0 faiz diye anlastım..Demir falanda vericekti.Tamam dedim ama 2 hafta getiremedi iptal ettim bendede kart olmadıgından baska bayiden alamadım.
    12 taksit 0 faiz elden çok iyiymiş. şanssızlık senınkıde alamamışsın. 2 hafta cok bekletmısler be kardesım. peki sen biliyo musun 24 ay taksitle alan drifti veya mondialden bi motosikleti ? tanıyo musun duydun mu hıc veya faiz oranları hakkında bişey soyleyebılır mısın az cok

Motosikleti
    tamam kardeşim sagol yine

12 taksit 0 faiz elden çok iyiymiş. şanssızlık senınkıde alamamışsın. 2 hafta cok bekletmısler be kardesım. peki sen biliyo musun 24 ay taksitle alan drifti veya mondialden bi motosikleti ? tanıyo musun duydun mu hıc veya faiz oranları hakkında bişey soyleyebılır mısın az cok
    Net olmamakla beraber orda kitapcıgını görmüştüm hani kredi kartına bölmelerde ne kadar diye her kartın farklı bi avantajı vardı ama 1 sene önceydi. hangi kart onuda hatırlamıyorum ya 24 ay 350 tl gibi bi farkı oluyor..

Yaw adam arıcam gelicek hemde 2 sokak asagıda calısıyordum..Öglen yemeginde falan önünden geciyordum sorardım yok yok..dedim yapcagın işi..iptal ettirdim..Ama her an gene alabilirim
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşim ben daha yorum yazmıyorum ne yapmak istiyosanız motorunuza onu yapın. sanki benim cebimden çıkıyo...
    Abi ne kızıyorsun ya ? :D cahiliz bu konularda genciz bilenlere soruyoruz işte öğrenmeye çalışıyoruz evet okudum kitapçığı da yağla ilgili bi ibare hatırlamıyorum sen şimdi yaz kış 10-40 mı diyorsun?

Motosikleti
    Abi ne kızıyorsun ya ? :D cahiliz bu konularda genciz bilenlere soruyoruz işte öğrenmeye çalışıyoruz evet okudum kitapçığı da yağla ilgili bi ibare hatırlamıyorum sen şimdi yaz kış 10-40 mı diyorsun?
    La gökalp ne cahal adamsın sen ya Oglum cık dısarı zaten bizdn 10 kişi görürsün motorla gezen bi sor ya

Yag durumunda degişir.. Kısın 10-40 koy yazın manisa sıcak biliyorsun.. 20-50 koy.. Castrol Tam sentetik olur..

Ve ve ve bırak o mondial servisini sana dedim ben..Sanayide cok usta var adam gibi yapan.. kimse anlamaz baskasına bakım yaptırdın demez

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    Biliyorum ustanın tırt olduğunu da garantiden çıkmasın amk motor

Motosikleti
    Cıkmaz diyorum anlatamıyorum sana.. Adama götür bakımını yapsın sonra baska ustaya göster.. burdakilerde öyle dicektir..

Motosikleti
    ben sana kızmıyorum güzel kardeşim. burda gelinip soru soruluyo bi şekilde cevap veriliyo ama kendini çok zeki zanneden biri çıkıp yok öyle değil böyle diyo ben buna tutuluyorum işte...
    ilk 30000 km seve seve yetkili servise götürmek zorundasınız. yoksa garanti dışına çıkıyo. garanti belgesine kaşe imza yapılmadıkça garanti de olmaz motor 30000 km sonra ne yaparsanız yaparsınız...

Motosikleti
    ben sana kızmıyorum güzel kardeşim. burda gelinip soru soruluyo bi şekilde cevap veriliyo ama kendini çok zeki zanneden biri çıkıp yok öyle değil böyle diyo ben buna tutuluyorum işte...
    ilk 30000 km seve seve yetkili servise götürmek zorundasınız. yoksa garanti dışına çıkıyo. garanti belgesine kaşe imza yapılmadıkça garanti de olmaz motor 30000 km sonra ne yaparsanız yaparsınız...
    Bunu sanırım bana dedin eray abi ?? Usta gökalpin dedigi gibi kötü..adam gibi usta malesef yok..gökalpte cok anlamaz motordan ne yapsın..gidiyor sorunları devam ediyor..

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu sanırım bana dedin eray abi ?? Usta gökalpin dedigi gibi kötü..adam gibi usta malesef yok..gökalpte cok anlamaz motordan ne yapsın..gidiyor sorunları devam ediyor..
    kardeşim benim sözüm sana da değil. ben diyorum ki ilk 30 bin km yetkili servise gitmek zorundasınız. 30 binden sonra istediğiniz ustaya götürün. bakın benim bayiden 0 aldığım motorun disk leri yamuktu deposu hatalı üretilmişti. eğer ki ben bakımlarını yetkili servise yaptırmayım garanti belgesine işletmeseydim başka yerde yaptırsaydım bu 2 fabrikasyon hataya toplam 485 TL + işçilik olacaktı yani toplam 550-600 TL cebimden verecektim.
    bırakın ilk 30000 km başka servise gitmeyin. benimde çok sağlam motor ustası arkadaşlarım var. ama onlar bile garantisi devam ediyo mu diye soruyo. ediyosa ellemiyo makineye. ama aç gözlü ustalar para kazanabilmek için hemen müdahale ederler kurcalarlar...
    aklınız varsa garantisi bitene kadar yetkili servis....
    benim lafım motosiklet motoruna otomobil yağı koyduranlara...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    arkadaşlar mondial bayii'sinin tel numarasını buldum ilçemdeki ve konustum 24 ay World karta yapıyorlarmıs %7 faizle. tam dusungum fyata denk gelıyor 3100tl'ye falan işte. ayda 130tl odicem. bakalım bu aksam evdekılerle bı konusup yarın da bayıısıne gıdıp kesın bı fıyat alıp haftaya veya babamın moralı iyiyse cumartesi bile motosikleti alabilirim dualarım hayallerim gercek olucak sonunda tabi daha bunun aksamı yarını var bakalım inşallah hersey yolunda gider. Yardım eden etmeyen herkese tesekkur ederım. bu yorumu, merak edenler varsa etmesın dıye yazdım yani 24 ay vade farkı sorum için. İyi akşamlar herkse hadi
    eray_uluyazı ve TATLIHIZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Allah gönlüne göre versin kardeş...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    inşallah kardesım sagolasın

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    merhaba arkadaslar bizim motorlarin hava filtresi nerde kendim temizlemek istiyorumda yardimci olurmusunuz.

Motosikleti
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar bizim motorlarin hava filtresi nerde kendim temizlemek istiyorumda yardimci olurmusunuz.

Arkalarda vardı .. İlaclı suyla temizleyin ve parcalamadan kurulayın .. 1 gün bekletin.Islak sakın takıp denemeyin.

crayz_metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift
    kardeşim benim sözüm sana da değil. ben diyorum ki ilk 30 bin km yetkili servise gitmek zorundasınız. 30 binden sonra istediğiniz ustaya götürün. bakın benim bayiden 0 aldığım motorun disk leri yamuktu deposu hatalı üretilmişti. eğer ki ben bakımlarını yetkili servise yaptırmayım garanti belgesine işletmeseydim başka yerde yaptırsaydım bu 2 fabrikasyon hataya toplam 485 TL + işçilik olacaktı yani toplam 550-600 TL cebimden verecektim.
    bırakın ilk 30000 km başka servise gitmeyin. benimde çok sağlam motor ustası arkadaşlarım var. ama onlar bile garantisi devam ediyo mu diye soruyo. ediyosa ellemiyo makineye. ama aç gözlü ustalar para kazanabilmek için hemen müdahale ederler kurcalarlar...
    aklınız varsa garantisi bitene kadar yetkili servis....
    benim lafım motosiklet motoruna otomobil yağı koyduranlara...

Disklerin yamuk olduğunu nasıl anladın? Benim ön frendede bir ses var ama acaba yamuk olabilirmi. Fren yaptığımda tuhaf bir sürtünme sesi çıkıyor. Daha 1200 km de. Serviste söylediğimde zamanla geçer demişlerdi.

Motosikleti
    Alıntı crayz_metin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Disklerin yamuk olduğunu nasıl anladın? Benim ön frendede bir ses var ama acaba yamuk olabilirmi. Fren yaptığımda tuhaf bir sürtünme sesi çıkıyor. Daha 1200 km de. Serviste söylediğimde zamanla geçer demişlerdi.
    Balatadan olabilir..İsterseniz iyi bir balata ile degiştirin veya su aralar tazikli suyu balatalara tuttunuzmu ?? Yamuklugu bilemicem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)