Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    motoru ii acmıssa rahat goturur havanın guzel oldugu bi gun bi deneme yap 110 a kadar sıkıntısız bi cıkmaya calıs eer sıkıntısız rahat bi sekılde cıkarsa kotu acmams demekdır ama eer 90da takılırsa cok bsyde bekleme.. ama yine idare eder tekrar hayrlı olsn bu bana yetıo smdılık ilerde daha iisi islh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Drift'ten çok bişey beklemeyin, hoş şekilli bi motor ama nihayetinde 135 cc ya. Öyle 110-120 gidemezsiniz dağ tepe devamlı, motor düzde 100-105 yapıyosa gayet iyi durumdadır.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift'ten çok bişey beklemeyin, hoş şekilli bi motor ama nihayetinde 135 cc ya. Öyle 110-120 gidemezsiniz dağ tepe devamlı, motor düzde 100-105 yapıyosa gayet iyi durumdadır.
    mengu katılıyorum sana güzel atik seri şekli şemali yerinde ben çok sevdim bu mototu ama dediğin gibi 135 cc
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Parasına göre bence çok çok iyi.Şahsen benim Beklentilerimi karşılıyor.Abilerinin yanında da gayet yakışıklı duruyor
    [IMG][/IMG]
    memurmb bunu beğendi.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parasına göre bence çok çok iyi.Şahsen benim Beklentilerimi karşılıyor.Abilerinin yanında da gayet yakışıklı duruyor
    http://<a href="http://www.yukle.tc"...61.jpg</a></a>
    bencede emsallerinin yanında farklı bir havada duruyor havası yeter
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

1 Yıldır kullanıyorum ve hiç bi sıkıntım yok motorum gayet iyi motor alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Arkadaşlar benim gaz elcigi takılıyor gibi karbüratörle alakasi yok gibi geliyor sizce yağmurda kaldım fazlasiyla ondan telden takılma oluyor olabilir mi?
    Bazen öne atıyor kendini bırakıyor. Yada karbüratör hava ayarı mi lazım makineye yorumlarinizi alabilirmiyim şu an 2700km de ve hava filtresi temizlenip yağ değişimi yapıldı sadece. Benzinn filtresi temizlemem gerekir mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim gaz elcigi takılıyor gibi karbüratörle alakasi yok gibi geliyor sizce yağmurda kaldım fazlasiyla ondan telden takılma oluyor olabilir mi?
    Bazen öne atıyor kendini bırakıyor. Yada karbüratör hava ayarı mi lazım makineye yorumlarinizi alabilirmiyim şu an 2700km de ve hava filtresi temizlenip yağ değişimi yapıldı sadece. Benzinn filtresi temizlemem gerekir mi
    gaz telinde kopmalar olms olblr ucuz bisey cok pahalı deıl ama serıvıse gtmedn cozemezsn gaz telcıgınden kaynaklanıoyorsa cok bkletmeden gtmenı tavsıe ederm bu yzden yolda kalan cok.. hazır sana sınyal vermsken dınle motorunu..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://www.yukle.tc"...61.jpg</a></a>
    aga sen motorun benzin deposunu boyadın mı ? bi matlık war ustunde bısey mı var cozemedm

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı thelast555 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga sen motorun benzin deposunu boyadın mı ? bi matlık war ustunde bısey mı var cozemedm
    Karbon kaplama var.Dizlik ve file depoyu çiziyo diye karbon kapladım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    kaca kaplattın ? bnde kendm bıraz ugrastm ama ıstedıgım gbı olmadı..

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    kaca kaplattın ? bnde kendm bıraz ugrastm ama ıstedıgım gbı olmadı..
    19 TL malzeme parası verdim sadece.3-4 arkadaş kapladık,ama çok zor.Isıtarak ve gerdirerek tek parça halinde yapıyorson.Çok ısıtırsan yırtılabiliyor.

Motosikleti
    gaz telinde kopmalar olms olblr ucuz bisey cok pahalı deıl ama serıvıse gtmedn cozemezsn gaz telcıgınden kaynaklanıoyorsa cok bkletmeden gtmenı tavsıe ederm bu yzden yolda kalan cok.. hazır sana sınyal vermsken dınle motorunu..
    Haklısın Teşekkür ederim cevap için. Peki benzin filtresini temizletip, karbüratör hava ayarıda yaptırayim mi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Teşekkür ederim cevap için. Peki benzin filtresini temizletip, karbüratör hava ayarıda yaptırayim mi.
    yanı ii olr muhtemelen aga ama gerek warmıdır bnce yokdur ustaya goster bnce telden olur derse deıstır telı bakdın devam edıyor ozaman dierini yptır veya tam tersi ama once halledılmısmı dıe bı kısa tur at birini yaptırıp bakdn sorun haledılmıs yola devam ztn 300km kalms snra yıne 3000 bakımı war onda komple gereklıyse benzın fılıtresı hava ayarını ypmak zornda..

Arkadaslar benımde motorum calındı.Simdi 125mh drift almayı dusunuyorum beyaz merak ettıgım cbf 150 gıbı yan canta demırı takabılıyormuyuz ? Beyaz bir drifte hos gıdecegını dusunuyorum 3lu canta seti

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Mc gordum mc ye oluyorsa mh dede olur

Motosikleti
    Oluyor danirim ek çanta demirlerinden takilip hallediliyor ama nerde gördüğümu hatirlayamadim şimdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    yagmura karsı selenizi nasıl koruyosunuz ? ben ılk posetını kaybettm cop bosetı koyuyormda cok vermlı deıl tenteli bi yerde motorum aslndaama yınede ızmırın yagmuru tente feln dınlemıyor..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    yagmura karsı selenizi nasıl koruyosunuz ? ben ılk posetını kaybettm cop bosetı koyuyormda cok vermlı deıl tenteli bi yerde motorum aslndaama yınede ızmırın yagmuru tente feln dınlemıyor..
    Seleyi korumak ne demek ? korunmaya ihtiyacı varmıki. yağmurdan en az zarar görecek şey sele. ama sokağa parkediyosan motoru, motosiklet brandası şart.
    ugrgnr bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial 125 mh drift
    yağ bındıgımde kuru olsa ii olr hem sungerımsı bı yapısı war yagmurdan bozulmasın yapısı dıye yanı ılk aldımızda bır posetı wardı tam kavrayan onn gıbı bısey bulsam alcam da bulamadm 3 5 bsydir ve ıslak oturuom resmn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)