Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ohooo hala orda misin izzet
    daha karar veremedin yani
    oglum bak git
    al bi drift keyfine bak yaw
    dimi abi birsey de su izzete de katilsin aramisa

Motosikleti
    Ben aranızdayım zaten abi Motorun markası önemlimi yaa Bu arada 6 yasındaki kardesime ceket bulabilrmiyim.. ne önerirsiniz. ?

Veya onu motora nasıl oturtucam depo ile aramamı yoksa arkayamı ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Tam buyume yasinda ki kardesimize mont alirken asiri olmamak kaydiyla biraz buyuk mont al ki biraz uzun zaman giysin
    kusura bakma ama biraz arastirman lazim cunku basima gelmedigi icin bilemiyorum

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkana biri binerse aranıza alın. Tek olarak ne önüne nede arkana bindir. Gaza asılırsan arkandan uçar gider. Önde fren yaparsan öne uçma tehlikesi var. Veya çarpma anında önünden uçar gider. Kırmızı titan yakıyo haa.

Motosikleti
    Kardesim kız ve köye gidince aglıyor,Ben içerdeyken gece 1-2 de motor istiyor.. abi hadi lütfen bak azıcık gezelim diyor..Düz yol olunca gaz kolunu azıcık tutmasına ve cevirmesine izin veriyorum.o sekilde bile dünyalara bedel oluyor..

Amma ben motorumu alınca ailemden kimseyi zor bindiririm arkama..Zaten sabah 8 aksam 5 okuldayım bi cumartesi pazar var oda biraz kardesimi gezdiririm..söyle düşündüm ben. hani hala tasınıyor ya bebekler ana kucagı diyorlar öyle bi güzel bi kemer gibi birseyle kendime mi baglasam veya en iyisi bindirmesemmi ..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    40 km yi geçmeden boş trafiksiz yollarda gezdir. Önüne al. Kollarınla kenarlardan destekle. Ayna dipleri veya gidon diplerine tutunsun. Çok dikkat etmen lazım sürerken.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    40 km yi geçmeden boş trafiksiz yollarda gezdir. Önüne al. Kollarınla kenarlardan destekle. Ayna dipleri veya gidon diplerine tutunsun. Çok dikkat etmen lazım sürerken.
    Evet abi ondan korkuyorum.. Amma ekipmansız asla bindirmem..Ben bile alamassam..Belli bir süre köydeki depoya koymayı planlıyorum..Cünkü süremem ben kasksız...Ben düşşem korurum bi nevi kendimi..Amma düşünmesi bile kötü..

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ewett alkislar izzet kardesime
    ne alirsan al ama dediklerini yerine getir
    korumasiz asla

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Demek ki herşey gerçekten zevk meselesiymis. Ben şahsen o modeldeki hiçbir motora güvenmezdim ki araçlarını bile almıyorlar yeri geliyor. 98 model falan.

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewett alkislar izzet kardesime
    ne alirsan al ama dediklerini yerine getir
    korumasiz asla
    Aynen öyle abi.. Abim diyor ehliyetini gelicek hafta ben cıkartıcam..Cuma izin alalım işten gidelim dedi.. Hyr istemiyorum ben kendim cıkartıcam .. Motoru almadan 2-3 gün önce cıkartırım dedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

1 Tane canavar resmi koyayım .. Bunla geziyoruz işte Daha 6.günüydü burada ..Galaxy imle cekmiştim.

Sadece 1 tane

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    N o oyle ya ben binmemo sekilde
    temizi yok mu:-):-)

Motosikleti
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N o oyle ya ben binmemo sekilde
    temizi yok mu:-):-)
    Var abi olmazmı 2.fotoyu atmıyım ama ya

Motosikleti
    Arkadaşlar ıstanbulda drift arattım ikinci el bir tane 1000 km 2500 liraya buldum. Bayandan diye yalnız ilanın sahibini araştırmak istedim daha önce başka bir ilanda motorunu değiştirdim 165lik motor var yazıyordu. Şimdiki ilanda öyle bir ayrıntıya yer vermemiş. Bir fırıldaklik olabilir mi? Lastikler prelli ve çantayı kilitide veririm yazıyor sanırım açıklamada ikinci el almayı düşünüyorum. Ve ümit arkadaşımızin yardımınada ihtiyacım olacak inşallah yardımci olursa.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    At bakem ya bisi olmas

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Nebri ii bak anlayan biriyle onun haricinde sikinti yasamazsin ama o kadar verebiliyorsan bence sifir al hic kafani agritma

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ıstanbulda drift arattım ikinci el bir tane 1000 km 2500 liraya buldum. Bayandan diye yalnız ilanın sahibini araştırmak istedim daha önce başka bir ilanda motorunu değiştirdim 165lik motor var yazıyordu. Şimdiki ilanda öyle bir ayrıntıya yer vermemiş. Bir fırıldaklik olabilir mi? Lastikler prelli ve çantayı kilitide veririm yazıyor sanırım açıklamada ikinci el almayı düşünüyorum. Ve ümit arkadaşımızin yardımınada ihtiyacım olacak inşallah yardımci olursa.
    yardımcı olmak ne demek ayıpsın..
    benim burda mondial bayisi arkadaş var ayrıca servis te var..motordan gayet iyi anlar..
    alırsan getirirz ona incigine boncuguna bakar ne var ne yok hepsini söler ..o konuda hiç şüpen olmasın..
    bir alo kadar uzagım sana tel.0546 678 85 88
    bu arada benim ilan da var istanbul içinde

Motosikleti
    Aslında 2000 liraya kadar bakıyorum ama şimdi o tarzda da fiyat ortalamasına göre sanki yıpranmışlar gidiyor gibi geliyor. Sıfır almayı düşünmüyorum. Nasıl olsa ödemeyi yapar yapmaz 2. El olacak :-) ümit kardeş sağolasın alo diyeceğim hiç merak etme ıstanbulda olmuş olman benim için büyük bir şans zaten. Bu arada forumu takip etmeye başladığımda adımı falan paylaşmıştım ama yine beyinleri tazelemek adına. Okan adım 86 giresun doğumluyum gebzede yaşıyorum. Evli ve çocuk yokken kafayı motora saran biriyim.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ben de mesut hosgeldin tekrar

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı nebri_1986 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında 2000 liraya kadar bakıyorum ama şimdi o tarzda da fiyat ortalamasına göre sanki yıpranmışlar gidiyor gibi geliyor. Sıfır almayı düşünmüyorum. Nasıl olsa ödemeyi yapar yapmaz 2. El olacak :-) ümit kardeş sağolasın alo diyeceğim hiç merak etme ıstanbulda olmuş olman benim için büyük bir şans zaten. Bu arada forumu takip etmeye başladığımda adımı falan paylaşmıştım ama yine beyinleri tazelemek adına. Okan adım 86 giresun doğumluyum gebzede yaşıyorum. Evli ve çocuk yokken kafayı motora saran biriyim.
    m.oldum okan..
    yardımcı olabilirsem ne mutlu bana .

bugün arkadaın drift çalışmamış yaklaşık 25 gün yattı..
    aküsü bitmişti degiştimyina çalışmadı..
    ustayı aradım dedim böle böle..
    bana dedigi tek kelime..yan ayaklıktaki stop müşürünü çıkar.
    çıkarttım ve ilk tıkta aldı motor..
    eger motorunuz çalışmazsa yan ayaklıktaki müşürü çıkartın..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ümit bey sizin koruma demiri nereye bağlı üstte ? alttan motor kulak civatasına bağlamışsınız anladım da. bir de bu koruma demiri YBR ve CBF'lerin koruma demirine çok benziyor, onlardan biri mi sizinki ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)