Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Grisi siyahı falan neredeymiş ? İnternette yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba kardeşim motora aşık olman iyi birşey çünkü motor çok güzel o senin değin mr ler ise 1. versiyon oluyor ve onları alanlar hapı yuttu çünkü onlardaki özeliklere bakarak 2. versiyonu çıkardılar düzelterek ful bir şekilde ve ben 3 haftadır kullanıyorum senelerdir motorsiklet binicisiyim titreşime gelince titreşim yok çok az bişey var oda viteslerde normal uzun yolda giderken ise motoru hissetmiyorsun süzülüyor. artı şimdiki versiyonu ise egzos ses çıkışı müthiş cızırtı falanda yok . hızını dersen ben zorlamadan 140 yaptım dahada basar belki düz yolda 2 kişi motor 4 ile 5 saniye arasında zaten 120 km hıza çıkan bir makine yakıtıda çok iyi enjeksiyonlu olmasının avantaşı yol tutuşu falan güzel ama bir kötü yanı var lastikleri dandik koymuşlar en ufak bir ıslaklıkta fren bassan kayıyor. başka soruların olursa ben buralardayım motoru tavsiye ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:22 ----------

motorun sadece kırmızısı var türkiyede siyahı falan yok

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Siyah var arkadaşlar geçen hafta sefaköy yanyoldaki motosikletçide gördüm.Küba Str 250 falan da var , Regal çeşitleri .Ayrıca siyahı pek beğenmedim kımızısı Ducati gibi dururken siyahı hiç bi şeye benzetemedim
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

o senin gördüğün eski versiyonu siyah

Eyvallah hocam valla aynen 1. seriden az kalsın alıyoduk... Ama siyah gri var bilginize ve bildiğim kadarıylada siyah ve gri yeni seri eski ilk çıkan kırmızı siyah... Zaten yeni seriyi anlamak zor değil arka lastik daha ince ve jant daha büyük dikkat ettiyseniz... Sen nerden hangi rengi aldın hocam bende kısmetse siyah almayı planlıyorum

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Sİyah yeni versiyon değilmi ya? resimleri varmı aletin

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni versiyon mu? Motor zaten yıllardır olan bir model, sadece Mondial etiketi yapıştırılıyor. Ayrıca yıllardır motorcu olan adam rodajdaki motoruna acımaz mı yahu? 140 düz yolda görebileceği son hızı zaten...
    www.motorumla.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yolda 2 kişi motor 4 ile 5 saniye arasında zaten 120 km hıza çıkan bir makine
    Tartışma başlatmak gibi bir niyetim yok ama 4-5 saniyede yavaş çıksın 120 km/s hıza Ninja 250 bahsettiğin sürede 100'e bile çıkamıyor.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 80 hp'lik motorumla 5 saniyede anca çıkıyorum. Bu çok iyiymiş gerçekten.
    www.motorumla.net

Arkadaşlar motor kaç sn. de kaç km hıza çıkar bilemiyorum fakat.. Yeni seri dediğimiz şey şu ilk getirilen siyah kırmızı model arka jant boyutu ve lastik lerine dikkat

ederseniz yenisinden farkılıdır bu 1. 2.sine gelirsek eski motorda BALASÖR sistemi yoktu bunda var 3.sü ufuk1627 arkadaşımızında dediği gibi egzos zırıltı sesi

giderilmiş 4.yüde fiyat dan anlaşıldığı üzere 500tl daha fazla hatalar düzeltildi

sen bakma kardeşim millete eski versiynunda biton üretim hatası var titreşiminden tut sesine kadar 5 saniyede veya 7 saniyede 120 görüyor motor atıp tutmayın öyle bedavaya ;)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya bu yenisine nerden bakıcaz sitedede göremedim yeni seri siyah-kırmızı model
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu yenisine nerden bakıcaz sitedede göremedim yeni seri siyah-kırmızı model
    Yeni seride gözle görülür tek değiklik arka jant boyu ve lastik ebatı... he birde fiyat =). + balansör ( titreşim azaltma ) yeniler gri ve siyah

renkte mondial servislerde gidip görebilirsiniz

Bu arada yeni seri mondial destro 250 cc nin farkını mondial yedek parça yazıp siteye girdiğinizde 2 adet mondial mr var =) birinde 250

destro yazıyor diğerinde modial 250 destro ( 2011 ) =) birde yenisinde hararet göstergeside var

bu motor mükemmel ya arkadaşlar sürüş keyfi olsun sesi olsun virajlarda dönüşü falan bende sizin gibiydim tereddüd ettim alırken mondial diye ama 1. sınıf kalteden yapmışlar motoru honda cbf lerde çinden çıkıyor biliyorsunuz 1. sınıf mal olarak ;)

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ufuk1627 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor mükemmel ya arkadaşlar sürüş keyfi olsun sesi olsun virajlarda dönüşü falan bende sizin gibiydim tereddüd ettim alırken mondial diye ama 1. sınıf kalteden yapmışlar motoru honda cbf lerde çinden çıkıyor biliyorsunuz 1. sınıf mal olarak ;)
    aynı şeymi kardeşim hondanın çinde fabrikası var sundero adında orda üretiliyor işçilik beleşe getiriliyor cbf 150de kaliteli bi motor deil okadar ama yinede parça kalitesi olarak tüm mondiallerden iyidir
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yeni modeli Mondial sitesinde MR250 sayfasına girince görüyorsunuz. Burada :

http://www.mondialmotor.com.tr/tum-m...baslangic.html

İçerideki fotoğraflar eski modele ait. Farkı jantlardan anlayabilirsiniz. Yenisinin jantı bence hem daha güzel hem de arkadaki eskisinden daha büyük.

Balansör mevzusu dışarıdan anlaşılacak gibi değil. Olup olmadığını kullananlar anlar. Ancak motor bloğuna sağdan dikkatlice bakınca özellikle soğutma suyu borularunun giriş yaptığı kısımda bir farklılık olduğu görülüyor gibi. Vidaların yerleri değişik geldi bana. Yani balansör olabilir oralarda.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,balansör,motorun içinde,kranka bağlı bir parçadır,dışarıdan görünmez.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Bugün gidip siyah mr ye baktım... Bizzat arkadaşım satıcı.... Motora binmiş kulanmış çok seri vibrasyon 0 balansör var çok güzel bir motormuş 140 rahat uzun yolda sabit gidiyorsun dedi... Fakat fren merkezleri çokda kaliteli değilmiş. Onun dışında çalıştırdı yanımda makina gibi sesi var ön lastik kilitledi arka lastik yaktı =) manyak motor bu arada 1-2 ay sonra yeni serisi geliyor motorun motor kısmına granajlar ekleniyormuş fren merkezleri brembo olucakmış hararet göstergesi konuyomus falan ama fiyat 6300 falan olcakmıs

kardeş bu arkadaşın motoru ilk versiyon şuan bende var yeni versiyonu titreme falan yok frenlerde gayet iyi almak isteyenler japonu tercih etmeyiniz içiniz rahat olsun diye yazıyorum. mondial mr 250 alabilirsiniz sorunsuz binebilirsiniz

Selamun aleyuküm arkadaşlar dün itibariyle bende bir mr250 destro almış bulunmaktayım
    kaldığım yer ilçe olduğundan motor cuma'ya kadar elimde olur sanırım bilgileri aktarırım sizlere .

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler