Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
56. sayfa BirinciBirinci ... 646545556

Mondial MR 250 Destro Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    elessarsst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R (2014)
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar rahatsız ediyorsam özür dilerim, 7-8 bütçem var ama dün bir destro ya baktım daha öncedende severdim zaten 2011 model 10 bin km de 3800 tl ama şimdi bunu alırsam beğenmezsem kolay satabilir miyim? eski tvs rtr motorumu bile çok zor sattım alıcısı denk geldi anca öyle bunu alıp elimden kalmasından korkuyorum
    Şimdi alırsan sezonda rahat satarsın. Ama sezonda pahalıdan alırsan ölü zamanında her motoru satması zordur.

250'lik çift silindir full disk fren su soğutmalı... Bu özelliklere bakarak aldığım bu motordan memnun kaldım. Fakat tabiki bir honda, kawasaki piyasası bekleme. Aynı tvs rtr gibi alıcısını beklemen gerekir. Beklerken de binersin.

Dediğim gibi ölü zamanında elini çabuk tutup uygun fiyattan bir motor alırsan, sezonda en kötü aynı fiyattan satarsın. Ustana göstermeden motor alma. "Hazır geldik buraya kadar, satıcıyı da yorduk, motoruna bindik, artık alalım ne yapalım" dememelisin. "Sağol biz bi düşünelim" deyip o motorun havasından kurtulduktan sonra bir karar vermen lazım. Çünkü her üst sınıfa bindiğinde, selesine oturduğunda bir başka heyecanla gaza geliyor insan.

250cc iki motorum var. Birisi bu mondial, birisi hyosung. İkisinin de yeri, kullanışı farklı. Arada 8-10 beygir fark var fakat yine de arada mondial farklı bir zevk veriyor. 125'lik motor kullanıcıları benim mondiali kullandıklarında gözleri parlıyor, yüzleri gülüyor. Sen de mondial'e bindiğinde bir fark hissedeceksin. Uçuyor bu diyeceksin. Fakat önemli olan uçması değil sağından solundan ses gelmemesi. Motoru marşı basar basmaz alması. Freni, gazı, debriyajı, vitesi soru işareti olmamalı.
    polo34 ve crxforever bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı elessarsst adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi alırsan sezonda rahat satarsın. Ama sezonda pahalıdan alırsan ölü zamanında her motoru satması zordur.

250'lik çift silindir full disk fren su soğutmalı... Bu özelliklere bakarak aldığım bu motordan memnun kaldım. Fakat tabiki bir honda, kawasaki piyasası bekleme. Aynı tvs rtr gibi alıcısını beklemen gerekir. Beklerken de binersin.

Dediğim gibi ölü zamanında elini çabuk tutup uygun fiyattan bir motor alırsan, sezonda en kötü aynı fiyattan satarsın. Ustana göstermeden motor alma. "Hazır geldik buraya kadar, satıcıyı da yorduk, motoruna bindik, artık alalım ne yapalım" dememelisin. "Sağol biz bi düşünelim" deyip o motorun havasından kurtulduktan sonra bir karar vermen lazım. Çünkü her üst sınıfa bindiğinde, selesine oturduğunda bir başka heyecanla gaza geliyor insan.

250cc iki motorum var. Birisi bu mondial, birisi hyosung. İkisinin de yeri, kullanışı farklı. Arada 8-10 beygir fark var fakat yine de arada mondial farklı bir zevk veriyor. 125'lik motor kullanıcıları benim mondiali kullandıklarında gözleri parlıyor, yüzleri gülüyor. Sen de mondial'e bindiğinde bir fark hissedeceksin. Uçuyor bu diyeceksin. Fakat önemli olan uçması değil sağından solundan ses gelmemesi. Motoru marşı basar basmaz alması. Freni, gazı, debriyajı, vitesi soru işareti olmamalı.
    O ara baktimda alip hizli satabilirmiyim diye dusunmustum yok ya satilcak gibi gozukmuyordu, bende hyosung 250 comet aldim lastikleri haric iyi
    insta: veli_montana_

Merhaba Arkadaşlar,
    İstanbul'dan yazıyorum. Destro 250 (2011 Model) kullanıcısıyım. Takas düşünenler varsa görüşebiliriz. İyi Günler..

uzun81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jw250+MZ301+Jw350+Mondial150HS+Mondial150MR
    Selam arkadaşlar bu motoru aktif kullananlara sorum; bu güne kadar olumlu olumsuz bir çok yorumu okudum, kullan arkadaşlar 2016 itibariyle yedek parçada sıkıntı yaşıyormusunuz? efendi efendi kullanıpta sorun yaşadım diyen varmı.? Zamanında Jawa mz hh gibi motorlar çok kullamdım son kullandığım motor mondial mr vultureydi, çok memnun olmama rağmen şehir dışı yeterli olmadığı için sattım.

Motosikleti
    mr250
    Alıntı uzun81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bu motoru aktif kullananlara sorum; bu güne kadar olumlu olumsuz bir çok yorumu okudum, kullan arkadaşlar 2016 itibariyle yedek parçada sıkıntı yaşıyormusunuz? efendi efendi kullanıpta sorun yaşadım diyen varmı.? Zamanında Jawa mz hh gibi motorlar çok kullamdım son kullandığım motor mondial mr vultureydi, çok memnun olmama rağmen şehir dışı yeterli olmadığı için sattım.
    ben 7 aydır kullanıyorum yedek parça sıkıntı şöyle fabrikadan sipariş vermen gerekiyor benim yan kapak kırık üşeniyorum hep geçen fan bozuldu daha iyisini taktırdım sanayide

BEN BİR DESTRO ALMAYI DUSUNUYORUM NASIL Bİ MOTOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

Motosikleti
    mr 250 destro
    Alıntı 250rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN BİR DESTRO ALMAYI DUSUNUYORUM NASIL Bİ MOTOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
    al abıcım cok sorun cıkaran bır motor degıl oyle asırı tıtresım yok var tabı ama cok degıl selesı cok sert ferenler eh ıste ıodare eder gazlaması gzuel asırı az yakıyor benzın bu pahallıklıkta bu cok onemlı yedek parca sıkıntısı cekmedım her turlu parcasını buldum yanı cın malı fazla bırsey bekleme ama fena degıl al yanı

2011 den beri elimde, hala kullanıyorum. Egzoz sesi aşırı güzel. 2020 yılında bile dikkat çekiyo bakanlar oluyo. İlk sahibi misin dediklerinde evet dediğimde çok şaşırıyolar. Nasıl bu kadar yıl kullanabildin ve temiz bakabildin diye . Markaları kötülemek yerine kullanmayı bilmek önemli olan bence..

REKLAM ALANI
56. sayfa BirinciBirinci ... 646545556

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler