Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Yakışmış hayırlısı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    sirada topcase in üstüne bagaj var

Motosikleti
    150 mc
    çanta show
    hakkaten cok dikkat çekici ve yakısıklı olmus.ben depo üstüne takıldım.şu sıkısıklıktan bir kurtulsam İnşa.bende alıcam.

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sirada topcase in üstüne bagaj var
    Hayırdır motosikletle mi taşınacaksınız O kadar çanta ne taşıyacak merak ettim gerçekten

Motosikleti
    Alıntı AyhaN2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır motosikletle mi taşınacaksınız O kadar çanta ne taşıyacak merak ettim gerçekten
    Nakliyecilige baslayacagim " uzun ve genis arac " . Saka bi yana... varadero,vstorm,bmw tarzi bol cantali motorsikletler hosuma gittigi icin ve bütcenin buna yetmesinden ötürü böyle bi fantaziye giristim baska hic bir sebebi yok. Zirt pirt uzun yolculuklarada cikamayacagim icin cantalarin icini gazete kagitlariyla sisirmeyi düsünüyorum

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nakliyecilige baslayacagim " uzun ve genis arac " . Saka bi yana... varadero,vstorm,bmw tarzi bol cantali motorsikletler hosuma gittigi icin ve bütcenin buna yetmesinden ötürü böyle bi fantaziye giristim baska hic bir sebebi yok. Zirt pirt uzun yolculuklarada cikamayacagim icin cantalarin icini gazete kagitlariyla sisirmeyi düsünüyorum

Motosikleti
    Bugün havanin yagisli olmasindan dolayi sanayiye gidemedim. Niyetim sinyalleri daha geriye cektirmekti. Yan cantalari daha geriye alabilmek icin. Hal böyle olunca bende Mücahit_89 arkadasimizin bana gönderdigi elcik korumalarinini takmak icin isin basina koyuldum. Biraz ugrastirdilar ama netice resimde göreceginiz gibi.

Topcase'in reflektör kismina baktim icine serit led sigacak sekilde, fren ve parklara led düsünüyorum. Yorumlar?

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    kardeş bu led stop olayını yaptım ben kappa 46 çantanın arkasına yarım metre beyaz led ışık koydum şerit halinde ve stopa bağladım frene bastığında arkadakinin görmemesi imkansızhatta yolda millet görüp bakıyo arabalardak kaça yaptırdın bunu vs vsgörünmeyi arttırıyo tavsiye ederim maliyetide yarım metresi 5 tl led ışık monte etmek sana kalmış

Motosikleti
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu led stop olayını yaptım ben kappa 46 çantanın arkasına yarım metre beyaz led ışık koydum şerit halinde ve stopa bağladım frene bastığında arkadakinin görmemesi imkansızhatta yolda millet görüp bakıyo arabalardak kaça yaptırdın bunu vs vsgörünmeyi arttırıyo tavsiye ederim maliyetide yarım metresi 5 tl led ışık monte etmek sana kalmış
    Bugün sanayiye gitme imkanim oldu. Sinyallerin ayaklarini hazirlattim. Nasipse yarin sinyalleri oraya alacagim. Yani daha geriye. Insallah güzel durur. Aksesuarcidanda serit led aldim (beyaz) onlarida topcase'in kapagina yarin takacagim ve stopa baglamayi düsünüyorum. Resimleri yine yarin aksam buradan görebilirsiniz. Bugün cantalarla full aksesuar gezdim bugün. Motor o kadar cok ilgi cekiyor ki nazar degecek diye korkuyorum. Hatta motorcu bi amca park ettigimde yanima geldi cay icmeye davet etti. Cantalar hakkinda biraz konusalim dedi. Bende vaktim olmadigini bir dahaki sefere cay icin söz verdim. Bugünlük motorla ilgili yasadiklarim bunlar.. Bu arada motorcu amca scooter ile adanaya gidip gelmis. 3günde gitmis 4 günde gelmis.

video:

http://www.youtube.com/watch?v=_lYLbUi16Ns

Motosikleti
    Merhaba Arkadaslar, bizim üyeler pek aktif degil gördügüm kadariyla. Benden baska kimse yazmiyor Neyse bugünümü yine MC 150ye ayirdim. Dün yaptirdigim arka sinyal ayakliklarina bugün sinyalleri monte etme imkanim oldu. Ayriyetten dün aldigim serit ledleride topcase'in icine yerlestirdim ve stop lambalarina bagladim 3.stop lambasi olarak. Aksami ettigim icin resim cekemedim ama bu ekleyecegim tek resimde 3.stopumu ve sinyallerin yeni yerini göreceksiniz. Asil resimleri yarin yükleyecegim.

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Resimler çok büyük. Ön izleme şeklinde olsa çok daha güzel olur. Yüklenmesi için ben çok bekliyorum internetim yavaş heralde. Gelişmeleri takip ediyorum. Kazasız sürüşler

Motosikleti
    Resimler çok büyük. Ön izleme şeklinde olsa çok daha güzel olur. Yüklenmesi için ben çok bekliyorum internetim yavaş heralde. Gelişmeleri takip ediyorum. Kazasız sürüşler
    Dogrudur resimler büyük fakat kendiliginden kücülüyor zaten. biraz beklemen gerekiyor sadece...

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Hala bu sayfa açık bekliyorum sabırla

bu sayfadakileri okuyamıyorum 20. sayfaya geçmesini bekliyorum.

Motosikleti
    resimi ufaltmak icin tiklayin yazmiyormu resmin üst kösesinde. Yada resim zaten kücükse orjinal boyutunu görün diye.. Benim pc de problem olmuyor.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi fotoğrafların boyutu 1MB'den büyük.

Eğer 1Mbit internetle bu sayfayı açmaya kalkarsan, yaklaşık 10 saniye sürer. 10 tane fotoğraf varsa yaklaşık 1 dakika 40 saniye sürer.

Bir de fotoğrafın sunucusunun yoğunluğuna göre de sürenin ekstradan uzama ihtimali var.

Sonuç olarak fotoğraf yüklerken yeniden boyutlandırmadan ufak çözünürlük seçersen sayfa çok kısa sürede yüklenmiş olur.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi fotoğrafların boyutu 1MB'den büyük.

Eğer 1Mbit internetle bu sayfayı açmaya kalkarsan, yaklaşık 10 saniye sürer. 10 tane fotoğraf varsa yaklaşık 1 dakika 40 saniye sürer.

Bir de fotoğrafın sunucusunun yoğunluğuna göre de sürenin ekstradan uzama ihtimali var.

Sonuç olarak fotoğraf yüklerken yeniden boyutlandırmadan ufak çözünürlük seçersen sayfa çok kısa sürede yüklenmiş olur.
    Cok enteresan yaw. resimler benim ekranda normal boyda cikiyor. Fotolar dedigin 1,2mb en azi. ayiptir söylemesi cepteli 8mp ile cekiyor. Benim internette 1mbit ama uzun sürmüyor resimleri acmasi. imageshack dan link alarak koyuyorum resimleri orada önceden boyut secebiliyordun artik sectirmiyor.

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Şöyle demeye çalışıyordum. Uzun sürsede açtım sonunda

Motosikleti
    Şöyle demeye çalışıyordum. Uzun sürsede açtım sonunda
    Tamam yaaa simdi anladiiim Nerede hata yaptigimi simdi cözdüm. Bundan sonra bu sekilde koyarim resimleri...

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    Fotoğrafın boyutunu küçültmek için paint ile açıyorum. Sonra farklı kaydete tıklayıp JPEG uzantılı kaydediyorum boyut düşüyor.

Bu arada motosikletiniz trafikte frene bastığınızda çok güzel farkedilecek. Güzel olmuş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)