Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır gözüm gibi baktığım 150 MC mi yurtdışında okumaya gideceğim için satıyorum 2 haziran günü bütün bakımlarını yaptırmıştım bütün yaz kullanıcam diye. Umarım bu forumdan kıymetini bilecek birisi alır. Not: Öğrenci arkadaşlara özel indirimim olucak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-sahibinden-150-mc-167250117/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AsiLGirdap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Merhaba arkadaşlar;
    Yaklaşık 1 ay önce mondial 100mg süperboy aldım, ama 150 mcx roadrocer ü gördüm, tutuldum :==))

Ne dersiniz süperboyu satayımda mcx mi alayım ne yapacaz bir fikri olan varmı?

ALLAHA EMANETSİNİZ...
    Hakimiyet Kayıtsız Şartsız ALLAHINDIR...

dalbay444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150
    Istemeyerek sattığım MR modelinden sonra bende mcx ordusuna yakında katılacağım inşaAllah. Piyasada Fiyatina ve emsallerine göre daha iyi bi motor olmadığı için ve tekrar MR almanın da mantıksız olacağını düşündüğüm icin böyle bi karar aldim. kazasız belasız yolculuklar herkese.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    arkadaşlar merhaba,

benim bi sıkıntım var. motorun üzerindeki karbüratör 125lik midir nedir motora benzin yetiştiremiyor. 200lük karbüratör takmak istiyorum. sahibindende 160990223 nolu ilanda bi karbüratör var 200lük. iş görür mü? bi de geçen sayfalarda modifiyeli cdi üniteden bahsedilmiş. onu nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?

şimdiden teşekkürler.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Alıntı AsiLGirdap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Yaklaşık 1 ay önce mondial 100mg süperboy aldım, ama 150 mcx roadrocer ü gördüm, tutuldum :==))

ALLAHA EMANETSİNİZ...
    Çok sevdiysen yapacak bir şey yok.Satıp motorunu alacaksın mcx'i.
    Ama şuda bir gerçek bu işin sonu yok.Durmadan yeni modeller çıkıyor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:20 ----------

Alıntı dalbay444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istemeyerek sattığım MR modelinden sonra bende mcx ordusuna yakında katılacağım inşaAllah. Piyasada Fiyatina ve emsallerine göre daha iyi bi motor olmadığı için ve tekrar MR almanın da mantıksız olacağını düşündüğüm icin böyle bi karar aldim. kazasız belasız yolculuklar herkese.
    Zaten motorları aynı.Şekil olarak farklılık var.Arkadaşımın MR'ından biliyorum.Bizim motorlar MR dan sert.Oda amortisörlerden kaynaklanıyor.
    Cümlemize kazasız yolculuklar.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

Motosikleti
    Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,

benim bi sıkıntım var. motorun üzerindeki karbüratör 125lik midir nedir motora benzin yetiştiremiyor. 200lük karbüratör takmak istiyorum. sahibindende 160990223 nolu ilanda bi karbüratör var 200lük. iş görür mü? bi de geçen sayfalarda modifiyeli cdi üniteden bahsedilmiş. onu nerden bulabilirim bilgisi olan var mı?

şimdiden teşekkürler.
    up up up up up
    Eğleniyor muyuz?

dreamwalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    performans mı istiyorsun ? bunu al

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-mh-drift-cg-performans-karburator-200cc-puskurtmeli-shengwey-167606427/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

ayrıca modifiyeli performans beyni kullanıyorum acıkcası ne kadar farkettiğini anlıyamadım ...sadece karbüratör bile yeterli su anlık..

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Eski jawamdan kalan kendi imalatım olan deri yan çantaları motoruma monte ettim.
    Önce bağlantı aparatlarını ayarladım.Sonra siyaha boyadım.Civatalar ile bağlantılarını yaptım.
    Renginin kahverengi olmasından başka bir sıkıntı olmadı.Onuda ilerde siyah yapabilirim.
    Resimlerini bilahare atmaya çalışacağım
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

ergin500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben siyah mcx roadracer kullanıyorum gıcır gıcır bir motor yeniden farksız garajda park ettim bütün kış 2013 model ve siyah ilgilenir ve de iyi fiyat verirsen satmayı düşünebilirim.çok memnunum ancak belirttiğim gibi mal çok temiz müthiş memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı AsiLGirdap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;

ALLAHA EMANETSİNİZ...

ben siyah mcx roadracer kullanıyorum gıcır gıcır bir motor yeniden farksız garajda park ettim bütün kış 2013 model ve siyah ilgilenir ve de iyi fiyat verirsen satmayı düşünebilirim.çok memnunum ancak belirttiğim gibi mal çok temiz müthiş memnunum.ilgilenirseniz yanıtlarısınız saygılar

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Selam beyler.
    Bizim mcxlere debriyaj balatası olarak kaç yay kaç balata ve hangi modellerin balataları uyuyor japonlardan.
    Riallideki balata setleri cg tipi yazanlar bize uyarmı.TEşekürler

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cg-bretton-modifiye-debriyaj-baski-komple-7-balata-6-baski-167906306/detay/

burdaki uyması lazım .orjinali 5 li sanırım...

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    7 balata biraz fazla değilmi

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    daha iyi kavrama kötümü ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

hatta aralarındaki balataları kaliteli ask markayla degişşin daha iyi olur :-))

gfkfoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 223cc
    merhaba değerli arkadaşlarım bir süredir yoktum takip edemedim işlerden ve yoğunluktan dolayı umarım çok şey kaybetmemişimdir :D ben daha yeni motorumu kullanmaya başladım hava şartlarından dolayı malum Ardahan'a kolay kolay yaz gelmiyor.
    ha bu arada arkadaşlar bu 150 mcx arka disk fren çok yumuşak tutuyor onu biraz sıkmak istiyorum nasıl ayarlayabilirim fikri olan var mı?
    "Sorumluluğunu taşıyacağın fikrin adamı ol"

kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gfkfoto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba değerli arkadaşlarım bir süredir yoktum takip edemedim işlerden ve yoğunluktan dolayı umarım çok şey kaybetmemişimdir :D ben daha yeni motorumu kullanmaya başladım hava şartlarından dolayı malum Ardahan'a kolay kolay yaz gelmiyor.
    ha bu arada arkadaşlar bu 150 mcx arka disk fren çok yumuşak tutuyor onu biraz sıkmak istiyorum nasıl ayarlayabilirim fikri olan var mı?
    daha kaliteli balata kullanmak sanırım sorununu çözecektir.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Arkadaşlar 150 mc nin zinciri değişmesi lazım marka ve model önerirmisiniz ....

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    Alıntı AZADE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 150 mc nin zinciri değişmesi lazım marka ve model önerirmisiniz ....

ben bunu kullanıyorum gayet iyi iş görüyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-zirve-motor-dan-oringli-zincir-428-128-bakla-103230588/detay/

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    bu zincirle kaç km yaptın _?_ hıc gerdırme yaptın mı ?

Motosikleti
    Alıntı dreamwalker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunu kullanıyorum gayet iyi iş görüyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-zirve-motor-dan-oringli-zincir-428-128-bakla-103230588/detay/
    hocam orijinal zincire göre ne farkı var?
    Eğleniyor muyuz?

Motosikleti
    HONDA Cbf 150
    farkı oring zincir olması ve orjinaline göre daha kalın ve sağlam olması..hem uygun fiyatlı hemde yeterince iyi..çok sık gevseme yapmaz..tahmini 1500 km den fazla olmuştur..fiyatına göre iyi bir zincir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)