Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Aprillia Scarabeo 200ie Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

benim motor 200 km oldu bugün ve yakıt lambası yandı,bu lamba yandıktan sonra ortalama kaç km yol gider yarın benzin alacam bakalım tahminim depo 25 tlye full olacak,bu durumda da 2,9lt/100km yakıt tüketimi olmuş,sürekli şehir içi ve tek kişi,sizce normal mi sanki biraz çok gibi geldi bana gerçi daha çok taze motor 1000 kmyi bir devirsin bakalım sonra bakacaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

bence beyaz kasaya bej koltuk güzel durmuyor,beyaz kasaya koyu bordo koltuk olabilir mesela

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Tolme hocam bende sana tam dicektim şehir içi tüketimi ne kadar bu meretin diye sen yazmışsın. Senin 2.8 lik tüketimlerin hep uzun yol dolayısıyla çok az fren kullandığın için normalden düşük. Bide sakin bir gezi adamısın oda var.. sürekli kısa mesafelerde kullanılırsa 4-10 km arası falan demekki yinede 3.5 seviyesini pek geçmicek gibi..

Bide scarabeonun bu kasası kaç yılında üretildi. eski kasadan bi hayli farklı çünki. eski 200 lük dahabi uzun yol tarzı bu ise biraz daha sehir içi ağırlıklı düşünülmüş kompakt bi yapısı var. Nette 2008 ler var ama türkiyeye o yıl ithal edildi sanırım bu model daha eski.

2007
    The 250 ie version is created featuring the same elegance as its 500 cc older brother and the new Scarabeo 125/200s arrive: their simplicity and compact size mean a return to the origins. Once again, a uniquely styled product with a variety of standard equipment.

2009
    Two new models are added to the Scarabeo range: Scarabeo 50 4 Valve and Scarabeo 300 Special.
    Scarabeo 50 4 Valve has an all-new heart technological, powerful and refined. A small masterpiece of engineering that with its state-of-the-art solutions offers power which is at the top of its field.
    Four valve timing and the fluid dynamic efficiency of the head have brought incredible benefits in terms of engine speed and performance, which are now on a par with a two stroke engine.
    The Scarabeo 300 Special is the natural completion of the Scarabeo range, a totally modern engine capacity for a timeless scooter which in this configuration offers that extra touch of sportiness and dynamism that is much appreciated by the more dynamic rider. The optimum compromise between engine performance, compactness, agility and riding pleasure. All this is highlighted, as always, by carefully designed graphics.

2010
    The “Class” series for the 125/200, 300 Special and 500 ie versions is born.
    The Scarabeo is enriched with new elegant contents that expand its range of use: a standard 35 litre top box providing greater comfort, better protection and increased load capacity.
    The valued and exclusive “Class Green” colour, dedicated saddle and backrest, chromed rear-view mirrors and new graphics for the instrument panel make the Scarabeo “Class” an absolutely distinctive scooter. The one ideal for getting around in the city with elegance and comfort.

bu kasa ilk olarak 2007 de dizayn edilmiş ve 2010da tekrar revizyon görmüş 2007-2009 arası karbüratörlü üretim ,2010 dan itibaren enjeksiyonlu olmuş aralarındaki en bariz fark öndeki radyatör panjuru

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:20 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor 200 km oldu bugün ve yakıt lambası yandı,bu lamba yandıktan sonra ortalama kaç km yol gider yarın benzin alacam bakalım tahminim depo 25 tlye full olacak,bu durumda da 2,9lt/100km yakıt tüketimi olmuş,sürekli şehir içi ve tek kişi,sizce normal mi sanki biraz çok gibi geldi bana gerçi daha çok taze motor 1000 kmyi bir devirsin bakalım sonra bakacaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

bence beyaz kasaya bej koltuk güzel durmuyor,beyaz kasaya koyu bordo koltuk olabilir mesela
    tüketimin çok normal 1000km yi doldurup yağını değiştirdikten sonra biraz daha düşecek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

Alıntı grognard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden'de Korlas ilan vemiş beyaz kasa bej koltuk aynı model albayrakta'da var ama korlasın ki özel seri diyor bir de akrapovic egsoz var

bakalım yarın bi arayıp konusacağım...
    söylediğin modeli görmedim bir araştıralım bakalım akropovic in orjinal olduğunu zannetmiyorum,koltuk olabilir
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Tolme

O zaman bu kasanın şuan 5. yılı..

Ben kymconun 2010 yılında çıkardığı ve sh150i nin taklidi ama biraz daha dolgun köşeli ve modern hatlı versiyonu gibi duran People 200 gti versiyonu distribütörün neden türkiyeye getirmediğini merak ediyorum. Aslında bu modeli bekliyorum ve getirselerdi kesinlikle düşünürdüm.

Özellikleri : 205cc - 21.1hp - 19.6 nm su soğutmalı - 176 kg İtalya fiyatı kampanyada ve 2.900 avro(aslında kampanya biraz pazarlama olayı). Scarebeo ise 3100 avro bildiğim kadarıyla.

Şimdi Ferco Scarebeo yu İtalyayla aynı fiyata getirebiliyosa People 200 gti de 2.900 avroya ithal edilebilir ama silkarda fiyatlar hep yüksekten uçtuğundan getireceği fiyatla talep görmeyecegini düşündüğünden fuarda getirmedi bence

Gerçekten modern güçlü ve şık bi model. Tutup 6-7 yıllık model olan Dink 200 ü getirdilerya 2010 da çok lazımmış gibi

http://www.kymco.com/event/2010_PeopleGTi/

http://www.kymco.it/prodotti/scooter/oltre125/_PGTI+200

Motosikleti

sanırım bundan bahsediyoruz alt kısmada 22.4hp gibi bir ibare yazılmış,sanırım akrapoviç sayesinde 3bg kazanılmış ,engin abi bu konu hakkında bize bilgi verirsen çok seviniriz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 ----------

@ Tolme

O zaman bu kasanın şuan 5. yılı..

Ben kymconun 2010 yılında çıkardığı ve sh150i nin taklidi ama biraz daha dolgun köşeli ve modern hatlı versiyonu gibi duran People 200 gti versiyonu distribütörün neden türkiyeye getirmediğini merak ediyorum. Aslında bu modeli bekliyorum ve getirselerdi kesinlikle düşünürdüm.

Özellikleri : 205cc - 21.1hp - 19.6 nm su soğutmalı - 176 kg İtalya fiyatı kampanyada ve 2.900 avro(aslında kampanya biraz pazarlama olayı). Scarebeo ise 3100 avro bildiğim kadarıyla.

Şimdi Ferco Scarebeo yu İtalyayla aynı fiyata getirebiliyosa People 200 gti de 2.900 avroya ithal edilebilir ama silkarda fiyatlar hep yüksekten uçtuğundan getireceği fiyatla talep görmeyecegini düşündüğünden fuarda getirmedi bence

Gerçekten modern güçlü ve şık bi model. Tutup 6-7 yıllık model olan Dink 200 ü getirdilerya 2010 da çok lazımmış gibi

http://www.kymco.com/event/2010_PeopleGTi/

http://www.kymco.it/prodotti/scooter/oltre125/_PGTI+200
    ithalat olayı tamamen modellerin parçalarının birbirleri le uyumu ile alakalı,ne alaka diceksiniz alaka şurada birbirleri ile aynı parçaları kullanan ne kadar model getirilirse parça stoğuda okadar düşük maliyetli oluyor,her modele ayrı parça getirene kadar ,tek veya bir kaç motor tipinin parçalarını stoklamak hem daha kolay hemde daha az maliyetli,türkiyeye agility city 200i modeli neden geldi biliyormusunuz? daha önce ithal edilen like200i ile aynı motor ve yürüyen aksamı kullandığı için,sadece şase ve grenajlar değişik okadar
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sanırım bundan bahsediyoruz alt kısmada 22.4hp gibi bir ibare yazılmış,sanırım akrapoviç sayesinde 3bg kazanılmış ,engin abi bu konu hakkında bize bilgi verirsen çok seviniriz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 ----------

ithalat olayı tamamen modellerin parçalarının birbirleri le uyumu ile alakalı,ne alaka diceksiniz alaka şurada birbirleri ile aynı parçaları kullanan ne kadar model getirilirse parça stoğuda okadar düşük maliyetli oluyor,her modele ayrı parça getirene kadar ,tek veya bir kaç motor tipinin parçalarını stoklamak hem daha kolay hemde daha az maliyetli,türkiyeye agility city 200i modeli neden geldi biliyormusunuz? daha önce ithal edilen like200i ile aynı motor ve yürüyen aksamı kullandığı için,sadece şase ve grenajlar değişik okadar
    Zaten People s 200 de vardı 5 yıldır aynı motor ve şanzımanı kullanan..

Lanet olsun bu adamların içindeki yedek parça sevgisine gerçi millet pek bulamıyo ama

Motosikleti
    kimsede ses soluk çıkmıyor havalar da düzeldi hiç gezmiyormusunuz?

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Gezdikleri için ses çıkmıyo heralde..
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezdikleri için ses çıkmıyo heralde..
    artık sende al bişiler haziran geldi ,sezonu motorsuz geçirme,

Motosikleti
    duyduğuma göre Burdur'dan 1 arkadaşımız daha scarabeolanmış,hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız binsin,fotoları ve yorumları bekliyoruz

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    herkese iyi akşamlar.tolme arkadaşım evet bende dün itibariyle antalya bayisinden scarabeomu teslim aldım.burdura kadar plakasız bi vaziyette yusuf yusuf ederek geldim.benim gibi yıllardır 125 cc kullanmış biri için scarabeo 200 gerçekten inanılmaz oldu.bu segmentte scooter alacaklara scarabeoyu şiddetle öneririm.ben gerçekten çok sevdim apriliayı.herkese kazasız sürüşler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

http://www.yukleresim.com/images/078...3157009467.jpg
    http://www.yukleresim.com/images/064...9876951751.jpg
    http://www.yukleresim.com/images/524...9336800734.jpg
    http://www.yukleresim.com/images/364...9515277820.jpg

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tolme slm nasılsın

çok harika ve özel bir scooter

kimse kusura bakmasın metehan abinin dediği gibi italyan scooteri aprilia piaggio işin içine girince japonlar bile saygı duyar değilki japon özentisi kore ve taiwanlıların motorları (çinlileri saymıyorum)

bu marka hastası kıyasçılara artık gülüyorum

bir arkadaşın lafı vardır kulağı çınlasın herkes rütbesini bilecek
    güney asyalılar motorun üzerindeki deri koltuğu bile yapamaz yapar yapar ama yapamaz o başka bir ruh ve kalite anlayışı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı hihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar.tolme arkadaşım evet bende dün itibariyle antalya bayisinden scarabeomu teslim aldım.burdura kadar plakasız bi vaziyette yusuf yusuf ederek geldim.benim gibi yıllardır 125 cc kullanmış biri için scarabeo 200 gerçekten inanılmaz oldu.bu segmentte scooter alacaklara scarabeoyu şiddetle öneririm.ben gerçekten çok sevdim apriliayı.herkese kazasız sürüşler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

Hayırlı olsun güle güle kullan Çekişi seni baya memnun etmiş anlaşılan..

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Hayırlı olsun güle güle kullan Çekişi seni baya memnun etmiş anlaşılan..
    teşekkür ederim.19 beygir çekişinin güzel olması için yeter sebep ama yaklaşık 6 senedir kymco kullanan biri olarak süspansiyonları beşik gibi geldi inanın.kymco scooterların amörtisör sertliklerinden bahsederlerdi ama ben bugüne kadar başka scootera binmeyince aradaki farkı anlayamamıştım.scarabeo fiyatı bence bu donanım ve özellikte bi scooter için gayet makul.sym hd200 ile arasında gidip gelmiştim(ikisinide test etme imkanı bulamadım).nasip scarabeoya imiş.kararımdan oldukça memnunum şimdilik.Allah herkese daha iyilerini nasip eder inşallah.

scarabeo kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, Cbf 500 kullanıcıyım, ben de bu motoru beğendim, ikinci bir motor olarak scooter almak istiyorum. Millet Caddesindeki bayiye gidip gördüm de, bakım aralıklarını ve maliyetlerini sorduğumda 1000 bakımından sonra 6.000. ve 12.000 bakımının 120 TL civarında olduğunu kayışın 12.000.-km de değilde 18.000.-de değişebileceğini bu sebeple 18.000.-km bakım maliyetinin 410 TL olacağını söyledi. Arkadaşlar 410 TL bakım maliyetine para veren var mı? bu maliyet çok değil mi? Japon scooterlar pahalı diyorlar, bundan da mı pahalı, karşılaştırma yapmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim şimdiden Cafer Karakuş

Motosikleti

öncelikle motosikletiniz hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin,125 cc den sonra scarabeo size sanki 250cc ye geçmiş gibi hissettirir hatta 250cc den sonra bile aynı cc de kalmışsınız hissi veriyor ,aprilia bu seneki satış rakamıyla rekor kıracak buna eminim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolme slm nasılsın

çok harika ve özel bir scooter

kimse kusura bakmasın metehan abinin dediği gibi italyan scooteri aprilia piaggio işin içine girince japonlar bile saygı duyar değilki japon özentisi kore ve taiwanlıların motorları (çinlileri saymıyorum)

bu marka hastası kıyasçılara artık gülüyorum

bir arkadaşın lafı vardır kulağı çınlasın herkes rütbesini bilecek
    güney asyalılar motorun üzerindeki deri koltuğu bile yapamaz yapar yapar ama yapamaz o başka bir ruh ve kalite anlayışı
    selam satoyama dostum ,nasılsın? bu topikte tekrar görüşmek dileğiyle,senide scooter sahibi yapalım derim aprilia motorların bütün modelleri birer teknoloji harikası ve şunuda belirtmek isterim piaggio grubunun en kaliteli malzeme ve en ileri motor teknolojiside bana göre aprilia da

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

teşekkür ederim.19 beygir çekişinin güzel olması için yeter sebep ama yaklaşık 6 senedir kymco kullanan biri olarak süspansiyonları beşik gibi geldi inanın.kymco scooterların amörtisör sertliklerinden bahsederlerdi ama ben bugüne kadar başka scootera binmeyince aradaki farkı anlayamamıştım.scarabeo fiyatı bence bu donanım ve özellikte bi scooter için gayet makul.sym hd200 ile arasında gidip gelmiştim(ikisinide test etme imkanı bulamadım).nasip scarabeoya imiş.kararımdan oldukça memnunum şimdilik.Allah herkese daha iyilerini nasip eder inşallah.
    merek etme ben hd200 e bindim ,indikten sonra tek söylediğim şey doğru seçim yapmışım oldu scarabeo dan sonra ağır kalıyor,eğer sende ileride binme şansını yakalarsan bunu göreceksin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:39 ----------

Alıntı caferkarakus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scarabeo kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, Cbf 500 kullanıcıyım, ben de bu motoru beğendim, ikinci bir motor olarak scooter almak istiyorum. Millet Caddesindeki bayiye gidip gördüm de, bakım aralıklarını ve maliyetlerini sorduğumda 1000 bakımından sonra 6.000. ve 12.000 bakımının 120 TL civarında olduğunu kayışın 12.000.-km de değilde 18.000.-de değişebileceğini bu sebeple 18.000.-km bakım maliyetinin 410 TL olacağını söyledi. Arkadaşlar 410 TL bakım maliyetine para veren var mı? bu maliyet çok değil mi? Japon scooterlar pahalı diyorlar, bundan da mı pahalı, karşılaştırma yapmanızı rica ediyorum. Teşekkür ederim şimdiden Cafer Karakuş
    cafer bey yanlış bir bilgilendirme söz konusu sanırım,söylediğiniz rakamlar çok abartılı,öncelikle 6000 bakımını ben yaptırdım değişen şeyler yağ ve yağ filitresi sadece, birde bunlara ilave olarak işçilik veriyorsunuz ,verceğiniz en fazla 70-80 lira,12000 bakımında kayış değişimi yapılıyor ama bunu 18.000 e sarkıtırsanızda toplam maliyetiniz yine 250-300 tl yi geçmez,yarın bakım kitapçığına bakarak tam maliyetlerini size yazabilirim.
    satoyama bunu beğendi.

cafer bey yanlış bir bilgilendirme söz konusu sanırım,söylediğiniz rakamlar çok abartılı,öncelikle 6000 bakımını ben yaptırdım değişen şeyler yağ ve yağ filitresi sadece, birde bunlara ilave olarak işçilik veriyorsunuz ,verceğiniz en fazla 70-80 lira,12000 bakımında kayış değişimi yapılıyor ama bunu 18.000 e sarkıtırsanızda toplam maliyetiniz yine 250-300 tl yi geçmez,yarın bakım kitapçığına bakarak tam maliyetlerini size yazabilirim.[/QUOTE]

Bu bilgileri Millet caddesindeki Albayraklar bayisindeki firma sahibi Lütfü bey verdi, Geçen hafta bilgi vermişti.

Hayırlı olsun,Allah kazasız sürüşler nasip etsin.
    hiç pişman olmayacağın bir seçim yapmışsın,bu motorun tek sorunu,sürüşü o kadar keyifli ki bağımlılık yapıyor.ayrıca ilk alındığında keyfe keder sert olan süspansiyon,bir süre sonra hissedilir şekilde yumuşuyor,benim motor 250 kmde bayağı fark var ilk aldığımdan.Tolga abinin dediğine göre dahada iyi olacakmış.tekrar hayırlı olsun.

Motosikleti
    cafer bey yanlış bir bilgilendirme söz konusu sanırım,söylediğiniz rakamlar çok abartılı,öncelikle 6000 bakımını ben yaptırdım değişen şeyler yağ ve yağ filitresi sadece, birde bunlara ilave olarak işçilik veriyorsunuz ,verceğiniz en fazla 70-80 lira,12000 bakımında kayış değişimi yapılıyor ama bunu 18.000 e sarkıtırsanızda toplam maliyetiniz yine 250-300 tl yi geçmez,yarın bakım kitapçığına bakarak tam maliyetlerini size yazabilirim.
    Bu bilgileri Millet caddesindeki Albayraklar bayisindeki firma sahibi Lütfü bey verdi, Geçen hafta bilgi vermişti.[/QUOTE]

6000 bakımında değişenleri ben söyleyeyim 25tl 1lt yağ ve 25tlyağ filitresi ,bu arkadaşlar işçilik olarak 70 tl alıyorlarsa bunu bilemem bizim izmirde böyle bir tarife yok,12.000 bakımı daha yüksek çıkacaktır bunlara ilave olarak hem kayış hem buji degişiyor ,dediğim gibi yarın bakım kitapçığından bakıp tahmini masrafını söylerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:56 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,Allah kazasız sürüşler nasip etsin.
    hiç pişman olmayacağın bir seçim yapmışsın,bu motorun tek sorunu,sürüşü o kadar keyifli ki bağımlılık yapıyor.ayrıca ilk alındığında keyfe keder sert olan süspansiyon,bir süre sonra hissedilir şekilde yumuşuyor,benim motor 250 kmde bayağı fark var ilk aldığımdan.Tolga abinin dediğine göre dahada iyi olacakmış.tekrar hayırlı olsun.
    benimkiler şuan yumuşacık ,lastikleri değiştirdikten sonra konfor çok yükseldi

Motosikleti
    Bu bilgileri Millet caddesindeki Albayraklar bayisindeki firma sahibi Lütfü bey verdi, Geçen hafta bilgi vermişti.
    cafer bey 12.000deki bakım için kullanıcı klavuzuna baktım, sırası ile değişmesi gerekenler kayış,buji,yağ filitresi ve yağ,yalnız şöyle bir durum var üzerinde gelen orjinal bujisi BUJİ SCARABEO 200 İE NGK PMR9B(40.000 KM) kodu ile geçiyor,bu özel bir buji çift taraflı platinium buji ve 40.000km de bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor

eğer buji değişmeden yapılırsa bu bakım masrafı kayış 110euro + yağ filitresi ve yağ şeklinde olacak ,18000 bakımı ise sadece yağ filitresi ve yağ olarak gözüküyor,ağır bakımları 12.000km de bir ve bence buda normal,çinlide 2000kmde bir yağ değiştiriyorsun bunda 6000 de bir,12000km kayış kullanabilen ben çinli görmedim bakım masrafını herhangi bir çinli ile karşılaştırdığında ,km ye vurarak hesaplarsan arada çok büyük bir fark olmadığını görürsünüz

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cafer bey 12.000deki bakım için kullanıcı klavuzuna baktım, sırası ile değişmesi gerekenler kayış,buji,yağ filitresi ve yağ,yalnız şöyle bir durum var üzerinde gelen orjinal bujisi BUJİ SCARABEO 200 İE NGK PMR9B(40.000 KM) kodu ile geçiyor,bu özel bir buji çift taraflı platinium buji ve 40.000km de bir değiştirilmesi tavsiye ediliyor

eğer buji değişmeden yapılırsa bu bakım masrafı kayış 110euro + yağ filitresi ve yağ şeklinde olacak ,18000 bakımı ise sadece yağ filitresi ve yağ olarak gözüküyor,ağır bakımları 12.000km de bir ve bence buda normal,çinlide 2000kmde bir yağ değiştiriyorsun bunda 6000 de bir,12000km kayış kullanabilen ben çinli görmedim bakım masrafını herhangi bir çinli ile karşılaştırdığında ,km ye vurarak hesaplarsan arada çok büyük bir fark olmadığını görürsünüz
    Sanıyorum ki İstanbul fiyatları pahalı. peki honda 'nın bakım maliyetlerini karşılaştırabilir misiniz?

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)