Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motorun eskiya, km si baya çevirmişya, ona tut. yuh abi eski motorla yeniyi bir tutma. Bi fiyat biç desen ben 2.600 dermiyim acaba? Bu fiyat ve fırsat bidaha geçmez eline

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satma ahmet abi. kayıncoya vermedıydın zaten
    bak bak. Sen niye sattın ramazan? Çokmu iyi fiyat verdiler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    yok adem ben zararına verdım 300 tl kafadan.
    150 cc gececem tekrar.
    ama ahmet abının satası yok bızde desteklıyız
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Ahmet abi sadece çantaları geri alsan kaç lira diyolarki.. ? öyle sat satcaksan bence... Sıfır almasanda km si düşük bi wolf alır takarsın... ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    150 cc ye geçmek için ben şahsen wolfu satmam. Satmam için 250 cc ve enjeksiyonlu motor şart. düzde 2 kişiyle bile rahat 100 le gidiyor. Sadece rampalarda biraz sıkıntılı. Ikınarak çıkıyor 2 kişiyle.
    egelim 43 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kayınço derken

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun eskiya, km si baya çevirmişya, ona tut. yuh abi eski motorla yeniyi bir tutma. Bi fiyat biç desen ben 2.600 dermiyim acaba? Bu fiyat ve fırsat bidaha geçmez eline

Ulem nesi varmış km sinin daha öpülmemiş koklanmamış 22bin kusürde biz onlan daha nerlere gidicez ohooooo 99.999 u görcez inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

bak bak. Sen niye sattın ramazan? Çokmu iyi fiyat verdiler?
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok adem ben zararına verdım 300 tl kafadan.
    150 cc gececem tekrar.
    ama ahmet abının satası yok bızde desteklıyız
    Nur len Irmızan sen bari destek çık ulem karakızımla aşkımın ne çok kemgözü varmış bee da gayınço işini anlamadım ben hala ademlenmi karıştırdın beni

Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet abi sadece çantaları geri alsan kaç lira diyolarki.. ? öyle sat satcaksan bence... Sıfır almasanda km si düşük bi wolf alır takarsın... ?
    Çantasız istemiyo adam Hüseyin alırsam böle diyo satıpta zıfır almak bi dengesizlik zaten 1 kmsi düşük almakda büyük risk şu devirde bilmiyonki nasıl kullanıldı noldu adamın motoru belki 2 binde ama kimbilir nasıl binildi

150 cc ye geçmek için ben şahsen wolfu satmam. Satmam için 250 cc ve enjeksiyonlu motor şart. düzde 2 kişiyle bile rahat 100 le gidiyor. Sadece rampalarda biraz sıkıntılı. Ikınarak çıkıyor 2 kişiyle.
    Ulem Adem kendin yuduyon salkımı bize veriyon salkımı hayin dom dom bende aynını diyom işte
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    O da doğru abi hayırlısı bakalım artık.. ;)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sattt !!!!

//Çantasız istemiyo adam Hüseyin alırsam böle diyo satıpta zıfır almak bi dengesizlik zaten 1 kmsi düşük almakda büyük risk şu devirde bilmiyonki nasıl kullanıldı noldu adamın motoru belki 2 binde ama kimbilir nasıl binildi.//

%100 katılıyorum Ahmet ben 2.el hayatta almam sokaklarda görüyorum nasıl kullandıklarını ancak 2. el alırsam çok iyi tanıdığım motorunu bildiğim birinden alırım...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motorum bu gün itibarı ile 40 bin km ye geldi. Aldığımda 32 bin km deydi.

Motosikleti
    Bak mesela Adem ağa Fatih 32.000 km kullandı bi şey olmadı Adem ağam 8.000 km de canını çıkardı wolfün

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ona öyle denmez ahmet abi. Kabak ademin başına patladı denir

Motosikleti
    Ramzey Qm-250

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bügün itibariyle ybr yi satmış bulunmaktayım.Vatana millete hayırlı olsun.İşe gidip gelmek için çinli cg aldm yerine
    tahsins, ramizan83 ve fat280 bunu beğendiler.

songoku25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S Kırmızı
    Herkese selamlar hayırlı geceler Motor 2 ayda 4 bine geldi bu haftaki hesaplarımla 4.500 olur km temmuz 1 de izmir e gidiyorum 1 ay motorsuz kalacağımm tam yağmurlar bitti burada derken ayrı düşcez motor la :D

Motosikleti
    ona öyle denmez ahmet abi. Kabak ademin başına patladı denir
    Tabi tabi sen çamurlara sapla motoru ne bileyim 1. vites rampalara çık sonrada kabak Adem in başına patladı sen bu şekilde muamale etmeye devam edersen motoruna daha senin başında ne kabakalar ne karpuzlar patlar Adem aga

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bügün itibariyle ybr yi satmış bulunmaktayım.Vatana millete hayırlı olsun.İşe gidip gelmek için çinli cg aldm yerine
    Hayırlı olsun Meriç güle güle kullan Cg ni

---------- Post added at 23:14 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Bu gün nihayi kararımı wolf le yola devam etmek üzere verdim arkadaşlar alacak olan arkadaşa satmıyacağımı bildirdim oda sıfır wolf alacaktı göya kardeş gelecekti benim wolfe Kötayada 2 tane olcaklardı fakat arkadaş mahalle baskısına dayanamayarak 2. el YBR ESD almış Eskişehirden 18.000 km de 2012 model maviş bi şey akşam yanıma geldi motoru görünce bi an içimden geçmedi değil -ulen satsaydın işte senindi bu maviş- deye fakat üzerine binip turlayınca dedimki iyiki satmamışım wolfümü ESD Cİ arkadaşlar kızıp darılmasın ama one öyle ya pisiklet gibi geldi bana ESD

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sonuçta motor. Çamurada saplanır, dağada çıkar, karada saplanır, düşer yuvarlanırda. Bunları yapmıyacaksam motorun ne tadı tuzu olacak? Hee ahmet abi? Ben herşeye razıyım

Motosikleti
    O zaman kabak benim başıma patladı demeycen aga kabağı ben kendim patlattım deyecen

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    farketmez abi. Ben motordan nasıl zevk alıyosam öyle kullanırım. Kabak kimin başında patlarsa patlasın. Mühim değil.

Motosikleti
    Para var huzur var diyosun yani ah ulen kapitalist sistem

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok çamura girmesin, yok toprak yola girmesin, yok dağa çıkmasın, aman yan yatıp çamura batmasın vs vs vs. Ne zevki kaldıki motorun? Çık çift şeritli dümdüz yola, sabit 80 le ot gibi git babam git. Yeri geldimi dağada çıkacan, yanda yatacan, çamurada batacaksınki motor sürmenin zevki gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)