Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bu soğukta 2 km yolu bile arabayla gidiyorum ben.yarın bi telefonla görüşelim. Belki birşeyler ayarlarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soğukta 2 km yolu bile arabayla gidiyorum ben.yarın bi telefonla görüşelim. Belki birşeyler ayarlarım.
    tamam adem abi zaten havaşlar kötü motorada pek binmiyorsan yaza doğruda takas yapabiliriz acelesi yok benim açımdan zaten kış geldi pek binmiyecek gibiyiz havalardan dolayı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam adem abi zaten havaşlar kötü motorada pek binmiyorsan yaza doğruda takas yapabiliriz acelesi yok benim açımdan zaten kış geldi pek binmiyecek gibiyiz havalardan dolayı
    Arabanın arkasında salcanoyu getirip sym yi götürebilirim.fiorinoya 2side dik olarak sığar.

Motosikleti
    Arabanın arkasında salcanoyu getirip sym yi götürebilirim.fiorinoya 2side dik olarak sığar.
    tamam abi sen izni ayarla görüşelim bu iş olur inş.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Görüşmeler iyi gidiyor.

Motosikleti
    Görüşmeler iyi gidiyor.
    evet senin patronlar gitsin yengeyle gelin bu taraflara bir hafta sonu beraber gezer hemde ticaret yaparız inş. hayırlısı olursa

Selamlar,motorumun sigortası bugün dolmuştu yeniledim,benden ucuza yaptıran yoktur herhalde (sigortacı tanıdık)
    [IMG][/IMG]

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Merhaba, Adil abi çok iyi fiyat olmuş, hayırlı uğurlu olsun.Keşke firma olarak Salcano güzel birkaç reklam yapsada 2. elimiz biraz güzel olsa. Kısmet olursa 2011 CBF 150 13000 km de 2800 Tl bir abim için üzerime aldık, onu almak istiyorum.Ben salcano ile aralarında ufak bir titreşim hariç uçuk bir fark göremiyorum, hatta bizim koltuk ve amortisör daha yumuşak, ama anasını sattığımın memleketinde cbf 150 demek altına yatırım yapmak demek.Ben bu CBF i 2 sene sonra 3000 e satarım mesela, işte hep marka takıntılığı Para biriktiriyorum değerlendirmek için böyle bir yola başvuracağım Wolfu güzel bir fiyata elden çıkartabilirsem.İleride takas durumu ve hızlı elden çıkartmayı göze alarak böyle birşey düşündüm, siz ne dersiniz?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,motorumun sigortası bugün dolmuştu yeniledim,benden ucuza yaptıran yoktur herhalde (sigortacı tanıdık)
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...b1.jpg</a></a>
    iyi fiyat valla ama Ankara istanbul izmir gibi şehirlerde bu fiyat biraz zor gibi...

Bi ara sorgulattım acaba ne çıkar diye, verilen fiyat 185-195 aralığında oluyor.. :(
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Adil abi çok iyi fiyat olmuş, hayırlı uğurlu olsun.Keşke firma olarak Salcano güzel birkaç reklam yapsada 2. elimiz biraz güzel olsa. Kısmet olursa 2011 CBF 150 13000 km de 2800 Tl bir abim için üzerime aldık, onu almak istiyorum.Ben salcano ile aralarında ufak bir titreşim hariç uçuk bir fark göremiyorum, hatta bizim koltuk ve amortisör daha yumuşak, ama anasını sattığımın memleketinde cbf 150 demek altına yatırım yapmak demek.Ben bu CBF i 2 sene sonra 3000 e satarım mesela, işte hep marka takıntılığı Para biriktiriyorum değerlendirmek için böyle bir yola başvuracağım Wolfu güzel bir fiyata elden çıkartabilirsem.İleride takas durumu ve hızlı elden çıkartmayı göze alarak böyle birşey düşündüm, siz ne dersiniz?
    Teşekkürler.Murat öncelikle sanada hayırlı uğurlu olsun,doğru düşünmüşsün hem motorsuz kalmamış olursun hemde paranı tutmuş olursun.Salcano konusundada haklısın 2.eli ölü bende 250cc düşünüyorum ama salcanoyu satmadan alamam satsam hemen alırım.
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi sana katılıyorum salcano güzel motor ancak 2. eli piyasası canlı değil o yüzden zaten pek tanın mıyor ve alınmıyor herkezin neden cbf 150 ve ybr 125 aldığı belli hem işini görsün hemde satacağımda hemen satılsın istiyor inş. satar gönlüne göre bir motor alırsın

Teşekkürler.Murat öncelikle sanada hayırlı uğurlu olsun,doğru düşünmüşsün hem motorsuz kalmamış olursun hemde paranı tutmuş olursun.Salcano konusundada haklısın 2.eli ölü bende 250cc düşünüyorum ama salcanoyu satmadan alamam satsam hemen alırım.
    adil abi salcanoyu satıp 250 cc alacaksın cbr olsun inazuma olsun ninja olsun sym olsun parçalarının ne kadar pahalı olduğunu görünce üzülme sakın salcanoyu sattığına

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi sana katılıyorum salcano güzel motor ancak 2. eli piyasası canlı değil o yüzden zaten pek tanın mıyor ve alınmıyor herkezin neden cbf 150 ve ybr 125 aldığı belli hem işini görsün hemde satacağımda hemen satılsın istiyor inş. satar gönlüne göre bir motor alırsın

adil abi salcanoyu satıp 250 cc alacaksın cbr olsun inazuma olsun ninja olsun sym olsun parçalarının ne kadar pahalı olduğunu görünce üzülme sakın salcanoyu sattığına
    Teşekkürler Adil abi aslında böyle bir fikir çok yoktu aklımda 2800 e denk gelince yattı kafama.Umarım gönlüne göre alırsın, ne düşünüyorsun abi 250 cc?

Teşekkürler fatih kardeşim, 250 cc sınıfı biraz karışık, çok çeşit var.Mesela ben Cbr 250 yakıtını, parça fiyatını, ve hızını seviyorum ama 1,90 adama olmaz o yav Birde Wolf tan sonra rahat olmalı Artçı konforu da önemli.Bakınca inazuma tam olacak gibi bakalım zaman neler gösterecek bizleriz yaşı hep genç daha
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı songoku25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a motorun lastiklerini değişeceğimde kış lastiği önerileriniz varmı? memnun olanlar şikayetçi olanlar vs. ?
    IRC WinterGrip kış lastiği şu mevsimde alınabilecek en uygun lastik buradaki ilaç dağıtıcılarının alayı ondan kullanıyor

EyvAllah Murat seni sormalıBenim mont'ta canavar zerre rüzgar geçirmiyor iyiki almışım.Yaz sonu markette eldiven vardı kışlık aldım 2 günde yanlardan patladı,sonra baktım yeni parti eldiven gelmiş aldım yine iyiki almışım sağlam çıktı yağmurda pek deneyemedim ama rüzgar geçirmiyor parmaklar üşümüyorvede çok hesaplıydı(7tl bedava işlevine göre) ihtiyacın olduğunu bilseydim alırdım sanada nerden bileyimaha resimleri:

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...32.jpg</a></a>http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...60.jpg</a></a>
    Adil abi eldivenlerin hayırlı olsun güle güle kullan bu arada maşallahın var Tatar Ramazan gibi çıkmışın resimde ellerde fırıncı küreği gibi mübarek dosta güven düşmana korku salıyon abi Allah nazardan saklasın

Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ BU VİTESLİ BİSİKLETLERİN ÇIKTIĞI İLK ZAMANLARI HATIRLARMISIN BİLMEM BÖYLE ŞAVŞATLI GÖSTERİŞLİ BAKANIN BİRKEZ DAHA DÖNÜP BAKTIĞI BİR BİSİKLETİM VARDI MARKASI SALCANOYDU ŞİMDİ BU MOTOR ACABA AYNI FİRMAYAMI AİT EĞER ÖYLEYSE HANİ BELKİ YAKLAŞIMIM YANLIŞ OLABİLİR AMA ÇOK SAĞLAM BİR MARKA YANİ DEPOYA İNİP ÇIKARSAM YİNE GEZERİM O BİSİKLETLE HALEN FAAL :d YAKLASIK 14-15 SENEDİR DURUYOR AMA YOK AYNI FİRMA DEĞİLSE ÇİNSE ABİ TÖVBE ETMEDEN ÇIKAR ELİNDEN
    Salcano wolfün kalitesini kullanan herkes biliyor zaten kardeş öyle tövbe ettircek çinlilerden değildir yani

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abı senlendırsın burayı telefon edeyımde.kıs gelınce mıllet kabuguna cekılıo halıyle.
    Kış geldi evi taşıdık böle oldu Mutlu motor ise eski evin garajında kaldı gitti duruyor öle garibim (duruyodur yani inşallah)

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...b1.jpg</a></a>
    65 TL de benimki tutmuştu abi küçük yerin canını seveyim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

[QUOTE=Murat 48/30;3223517]Teşekkürler Adil abi aslında böyle bir fikir çok yoktu aklımda 2800 e denk gelince yattı kafama.Umarım gönlüne göre alırsın, ne düşünüyorsun abi 250 cc?
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Valla salcanoyu satarsam az yakan parçası ucuz 250 lik ne bulursam,Fatih haklı bende biliyorum 250 liklerin masrafını yani kısaca dediğim gibi 250 lik bulamayacağıma göre salcanoyla devam

@egelim43:Eyvallah Ahmet ama yeni değiller yazın markette hesaplı bulunca almıştım,ellere gelince valla fotoda öyle çıkmışlar(Bu arada sen yaşıyomuydun Ahmet...)

Motosikleti
    Yaşıyom abi çok şükür yaşamaya çalışıyom daha doğrusu ev değiştirme telaşe temaşa yuvarlanıp gidiyok işte

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşıyom abi çok şükür yaşamaya çalışıyom daha doğrusu ev değiştirme telaşe temaşa yuvarlanıp gidiyok işte
    Aman ev taşıma deme bana en gıcık olduğum şeylerden biri (nasıl bir dert olduğunu bildiğim için)

Motosikleti
    Aynen abi imkan olsa insan çağırcak 2.elciyi al kardeşim şunları sonrada gitcek mağazaya verin kardeşim şu yenileri getirin döşeyin evi diyecek de işte imkansızlıktan taşın toparlan dur
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adil abi eldivenlerin hayırlı olsun güle güle kullan bu arada maşallahın var Tatar Ramazan gibi çıkmışın resimde ellerde fırıncı küreği gibi mübarek dosta güven düşmana korku salıyon abi Allah nazardan saklasın
    gezginmotor bunu beğendi.

Murat faceye atmışın yeni motorun resimleri,burayada atda forum canlansın

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Murat faceye atmışın yeni motorun resimleri,burayada atda forum canlansın
    Abi aslında geziden fotoğraflar, motor Serkan Abi'de, 2 aya alacağım diye planladım.Siyah inci Dün güzel gezdik.

gezginmotor ve serkanbitez bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)