Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. arkdaşlar nasılsınız görüşmeyeli kusura bakmayın işten güçten pek giremiyorum birde sınıf atlayınca giremez olduk nasılsınız bakalım anlatın hele
    du bakam. 2 hafta sonra mt ye girince anlatırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    du bakam. 2 hafta sonra mt ye girince anlatırım.
    adem abi girmişsin ama
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ahmet abı senlendırsın burayı telefon edeyımde.kıs gelınce mıllet kabuguna cekılıo halıyle.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adem abi girmişsin ama
    he. Ne anlatam. ?¿ Akşam babam arabayla geri geri çıkarken benim motora gümm. Motor tepetaklak. Kaskımın camı 2 yerinden çatladı. Ls2 motorun bazı plastik aksamları kırıldı. Gece gece göremedim zaten neresine ne oldu. Buz gibi soğudum motordan. Satacam. Yoksa başkaları parçalayacak. Hero alacam.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Günaydın abiler eski tadı tuzu yokkk :(

Ahmet abi ev tasıyordu pazar günü neti yoktur büyük ihtimal.En son Cumartesi aksamı görüştüm.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    he. Ne anlatam. ?¿ Akşam babam arabayla geri geri çıkarken benim motora gümm. Motor tepetaklak. Kaskımın camı 2 yerinden çatladı. Ls2 motorun bazı plastik aksamları kırıldı. Gece gece göremedim zaten neresine ne oldu. Buz gibi soğudum motordan. Satacam. Yoksa başkaları parçalayacak. Hero alacam.
    ne zaman bi araç satılmaya kalkışılsa çoğunlukla başına bi kaza gelir.. başına gelen aynı şey... can sıkmaya gerek yok...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

A.S Fatih.Arkadaşlar far ampülünü değiştim halojen ampül taktım bakalım fark varmı akşam foto çekip koyucam.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Merhaba ahali,

Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ BU VİTESLİ BİSİKLETLERİN ÇIKTIĞI İLK ZAMANLARI HATIRLARMISIN BİLMEM BÖYLE ŞAVŞATLI GÖSTERİŞLİ BAKANIN BİRKEZ DAHA DÖNÜP BAKTIĞI BİR BİSİKLETİM VARDI MARKASI SALCANOYDU ŞİMDİ BU MOTOR ACABA AYNI FİRMAYAMI AİT EĞER ÖYLEYSE HANİ BELKİ YAKLAŞIMIM YANLIŞ OLABİLİR AMA ÇOK SAĞLAM BİR MARKA YANİ DEPOYA İNİP ÇIKARSAM YİNE GEZERİM O BİSİKLETLE HALEN FAAL :d YAKLASIK 14-15 SENEDİR DURUYOR AMA YOK AYNI FİRMA DEĞİLSE ÇİNSE ABİ TÖVBE ETMEDEN ÇIKAR ELİNDEN
    O kadar kaliteyi salcanonun motosikleri için söyleyemeyiz tabi, fakat parasını fazlasıyla hakedecek bir kaliteye sahip.2009 modeli hala tıkır tıkır çalışır.

s.a. arkdaşlar nasılsınız görüşmeyeli kusura bakmayın işten güçten pek giremiyorum birde sınıf atlayınca giremez olduk nasılsınız bakalım anlatın hele
    Fatih seni sormalı motora cam yakışmış, nasıl yaptın?Birde sen motorun ilanını koymuşsun şikayet ettiğin bir konu var mı bu motoru az biraz merak ediyorum?

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abı senlendırsın burayı telefon edeyımde.kıs gelınce mıllet kabuguna cekılıo halıyle.
    Ben diz örtüm eldivenim canavar gibi biniyorum yok çekilme felan

Çok geçmiş olsun abi, koruma demiri var birşey olmamıştır, sen yine hırpalama motoru satana kadar.

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A.S Fatih.Arkadaşlar far ampülünü değiştim halojen ampül taktım bakalım fark varmı akşam foto çekip koyucam.

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...tf.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...ty.jpg</a></a>
    Abi öncelikle profil resmin çok hoş olmuş. Ben bu ampulu denedim güzel aydınlatıyor.Ama philips 35 watt gibi olmuyor hiçbiri.Bu arada takarken dikkat etmek lazım çok narin bu ampul.

20 000 e geldik, açıkçası grup gezilerimizin tamamı büyük motorlarla olduğundan 250 lik bir makina arar oldum.2014 yazı grup gezilerinde yokuşlarda arkada kalmak istemiyorum.Borçla Honda aldım sattım, bunu aldım derken borçlar neredeyse bitti.Şeytan ufak ufak çek bir kredi 5000 Tl diye dürtmeye başladı.Hani hata yaptığınızı bilirsiniz ama yine de istersiniz ya öyle bir durum ne yapacağım birmyorum, aldım gazı gidiyorum Şöyle uygun fiyata xciting 250 var.Bu dürtü olayını ilk defa tüm elektrik parasını şeytana uyup internet kafede yiyince öğrenmiştim Var mı tavsiye?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Abi öncelikle profil resmin çok hoş olmuş. Ben bu ampulu denedim güzel aydınlatıyor.Ama philips 35 watt gibi olmuyor hiçbiri.Bu arada takarken dikkat etmek lazım çok narin bu ampul.

20 000 e geldik, açıkçası grup gezilerimizin tamamı büyük motorlarla olduğundan 250 lik bir makina arar oldum.2014 yazı grup gezilerinde yokuşlarda arkada kalmak istemiyorum.Borçla Honda aldım sattım, bunu aldım derken borçlar neredeyse bitti.Şeytan ufak ufak çek bir kredi 5000 Tl diye dürtmeye başladı.Hani hata yaptığınızı bilirsiniz ama yine de istersiniz ya öyle bir durum ne yapacağım birmyorum, aldım gazı gidiyorum Şöyle uygun fiyata xciting 250 var.Bu dürtü olayını ilk defa tüm elektrik parasını şeytana uyup internet kafede yiyince öğrenmiştim Var mı tavsiye?[/QUOTE]
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Teşekkür ettim Murat borç yiğidin kamçısı demişler,uygun fiyata xciting250 var demişsin bence gerçekten uygunsa imkanın varsa kaçırma emme sen bilin
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adil abi wiwi marka kötünün en iyisi. Osarm veya phlips marka ampul daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
    Murat ben hırpalamıyorum. Babam sağolsun.

Motosikleti
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...tf.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...ty.jpg</a></a>
    iyi yapmışsın abi armut fardan daha iyi aydınlatır

geçmiş olsun abi allah daha beterinden saklasın diikkat etmek gerek arabayla çıkarken girerken motoru koyarken inş. satıp iyi bir 250cc alırsın gönlüne göre

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih seni sormalı motora cam yakışmış, nasıl yaptın?Birde sen motorun ilanını koymuşsun şikayet ettiğin bir konu var mı
    iyiyim murat abi teşekkür ederim motor konusuna gelirsek çok şükür hiç bir şikayetim yok on numara motor denebilir tek kişi binecek kişiler için çok ideal ama 2 kişi için arka taraf pekte iyi sayılmaz bazı sıkıntılarımdan dolayı satıyorum yoksa satmazdım eğer sıkıntıları mı atlatırsam ilanı kaldıracağım zaten

Adem daldım unuttum k.b.geçmiş olsun.Halojen ampul iyi aydınlatıyor armut ampülden fakat uzun kısa aynı anlamadım,resim çektim ama belli olmuyor armutla halojenin farkı(resimlerde)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Adem aldığım yerde tek bu var...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Fatih senin motorumu alsam ne?
    sağol adil abi. Dediğim markaları internetten bulabilirsin.

songoku25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf S Kırmızı
    Herkese iyi akşamlar , şu kış lastiklerine bakıyordum İRC marka 70 lira dedi adam nasıl iyi midir , bi de bu rialli den pirelli mi ne gördüm 110 lira diyo , ne yapmak lazım daha iyi bi marka ne kadardır fiyat bilen varmıdır ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Irc den uzak durmayı bırak, eğer görürsen arkana bakmadan kaç.michelin veya prelli.

Motosikleti
    Fatih senin motorumu alsam ne?
    sağol adil abi. Dediğim markaları internetten bulabilirsin.
    takas yaparız abi senin salcano ile

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    takas yaparız abi senin salcano ile
    Arka meseleyi yumuşatma ihtimali varsa olur. İlanı bi inceleyem bakem

Motosikleti
    Arka meseleyi yumuşatma ihtimali varsa olur. İlanı bi inceleyem bakem
    arka koltuk çıkıyor abi söker bir sünger koyar yeniden kaplatırsan bence yumuşar abi yaptıktan sonra neden olmasın

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Herşey tamamda bu soğukta o motor antalyadan buraya nasıl gelecek?

Motosikleti
    Herşey tamamda bu soğukta o motor antalyadan buraya nasıl gelecek?
    valla abi orasını bilmiyorum işte benim getirme şansımda yok gibi bir şey işten güçten ama anlaşırsak bir şey ayarlamaya çalışabilirz olmadı pazar günü ortada buluşur değişir geri döneriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)