Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

GSX 600F-650F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Merhaba arkadaslar;

Suzuki GSX 600 F kullanıyorum; acaba Ön-Arka Lastik havaları Kaç PS olmalı?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Evet; Bugün Zinciri güzelcene temizleyip yağladım Sonra da Elint'i ziyarete gittim

Lastiğin Kenarlarındaki çamura dikkat ! Su borusu patlamıs; nasıl bi yerden gectiğimi görün

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

650 f

forum şenlensin biraz, 650 F video denemesi.
    http://www.dailymotion.com/video/xeu...-speeding_auto
    zincir ve lastikleri değiştiren arkadaşların önerileri varsa şimdiden teşekkürler.
    hastasıyım bu makinanın

URL=http://img201.imageshack.us/i/dsc00774v.jpg/][/URL]

pek yakısıklı duruyor

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bugün Yağım ile Yağ filtremi de değiştirdim

Oh içim bir kez daha rahatladı

Motul 15-50 Yarı Sentetik yağ
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

..

yağ konusunda bana magnetek 10/40 tavsıye ettıler onu kullanıyorum ful sentetık yağ.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Magnetec; Otomobil yağı değil mi ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar;

Bizim Motorların FaR'ın içindeki ampül nedir acaba? H4 mü H7 mi ?
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

slm, hangi satis ilanına baksam ya da buraya koyulan fotolara baksam, dikkatimi ceken bir sey var, cift ayak takılmıs bir gsx650f gormedim hic, boyle bir imkan yok mu bu modeller icin, yoksa alttaki alt grenajmı alt sakal mı neyse adı o mu engel oluyor da takılmıyor?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sanırım Orta Sehpa dan bahsediyorsun?

GSX 650 F lerde Orta Sehpa yok diye biliyorum ben Yanii üretirken tek ayaklı üretilmiş
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet; Bugün Zinciri güzelcene temizleyip yağladım Sonra da Elint'i ziyarete gittim

Lastiğin Kenarlarındaki çamura dikkat ! Su borusu patlamıs; nasıl bi yerden gectiğimi görün

videoda en fazla 220 km re gıbı bı hıza ulasmısın neredeyse yol bozuk gıbı ondan mı basmadın yoksa bu motorlar normalde ortalama max.speed kac ?

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    240 km/h tablo var. Sanırım 235 KM/H felan yapar rahatlıkla

Yalnız hangi video? Anlayamadım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Slm Arkadaşlar. Bugün GSX 750 F sahibi oldum. 2003 model. Doğru yerde miyim acaba ? Bu motoru kullanan var mı ? Ben CBR 125 den bu motora geçtim. Dehşet geldi bana..
    Motosiklet kullanmak ayrıcalıktır...

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı Speed_Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar. Bugün GSX 750 F sahibi oldum. 2003 model. Doğru yerde miyim acaba ? Bu motoru kullanan var mı ? Ben CBR 125 den bu motora geçtim. Dehşet geldi bana..
    cbr 125 den o motora geçmen yanlış bana göre ama uzun bir süre deneyim edinirsen o motorla sorun olmaz sanırım ama çok dikkat et hayırlı olsun.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşgeldin doğru adrestesin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

arkadaşlar selamlar daha önce motor kullanmadım ehliyetimde yok ama inanılmaz bir motor alma hevesi var içimde son 1 aydır geçmeyen bütcem 8-9 bın civarı şu an konudaki motora bayıldım ama tecrübem olmadığından motor sahibi arkadaşlar bu tarz bir makıne ile başlamamın ölümcül hata olabileceğini bu işlere girmemem gerektiğini söylüyorlar sizin fikriniz nedir bu tarz bir motorla başlamam hata mı olur (diğer tarzlar ilgimi çekmiyor scooter-arazi vs) fikir almak istedim iyi forumlar

Speed_Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 RR :) 07.07.2010 da sattı. :(
    Hoşbulduk teşekkürler. Bugün kullandım. Ama 6. vites yok.. bu akşam nette baktım 6 vites yazıyor. (gsx 750F) Yarın sabah edirneye gidicem , herhalde 6 viteslidir. Yarın bakcam artık.. :( Deneyimlerimi ya da deneyimsizliklerimi paylaşcam sizlerle. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

Alıntı excalibre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar daha önce motor kullanmadım ehliyetimde yok ama inanılmaz bir motor alma hevesi var içimde son 1 aydır geçmeyen bütcem 8-9 bın civarı şu an konudaki motora bayıldım ama tecrübem olmadığından motor sahibi arkadaşlar bu tarz bir makıne ile başlamamın ölümcül hata olabileceğini bu işlere girmemem gerektiğini söylüyorlar sizin fikriniz nedir bu tarz bir motorla başlamam hata mı olur (diğer tarzlar ilgimi çekmiyor scooter-arazi vs) fikir almak istedim iyi forumlar
    Merhaba. Yaşın kaç acaba ? Ben geçen sene başladım. 36 yaşında.
    Motosiklet olayı farklı. Ben bulaştım kurtulamıyorum. Allah sonumu hayır eylesin. 1 ay heves için kısa bir zaman. En az 1 sene bekle derim. Ben 1 sene forumları okudum, araştırdım, kursa gittim ehliyet aldım ondan sonra , bitmedi daha sıfır motosiklet alıp boş ve tenha yollarda kullanmaya başladım. Ha bu arada 20 yıldır istanbul trafiğinde araba kullanırım. Hiç kazam yok çok şükür. Motosiklet kullanmada trafik tecrübesi ve deneyimi de çok önemli bence. Araba kullanırken 1-2 saniye önemli ise , motosiklet kullanımında saliseler önemli. Ben kullanıyorum ama kimseye tavsiye etmiyorum. Umarım faydalı olmuşumdur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:06 ----------

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 den o motora geçmen yanlış bana göre ama uzun bir süre deneyim edinirsen o motorla sorun olmaz sanırım ama çok dikkat et hayırlı olsun.
    Teşekkürler.
    Motosiklet kullanmak ayrıcalıktır...

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selamlar cc büyütmeyi düşünüyorum yakıt degerlerinizi bildirirseniz sevinirim.saygılar..

Hoşbulduk teşekkürler. Bugün kullandım. Ama 6. vites yok.. bu akşam nette baktım 6 vites yazıyor. (gsx 750F) Yarın sabah edirneye gidicem , herhalde 6 viteslidir. Yarın bakcam artık.. :( Deneyimlerimi ya da deneyimsizliklerimi paylaşcam sizlerle. Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

Merhaba. Yaşın kaç acaba ? Ben geçen sene başladım. 36 yaşında.
    Motosiklet olayı farklı. Ben bulaştım kurtulamıyorum. Allah sonumu hayır eylesin. 1 ay heves için kısa bir zaman. En az 1 sene bekle derim. Ben 1 sene forumları okudum, araştırdım, kursa gittim ehliyet aldım ondan sonra , bitmedi daha sıfır motosiklet alıp boş ve tenha yollarda kullanmaya başladım. Ha bu arada 20 yıldır istanbul trafiğinde araba kullanırım. Hiç kazam yok çok şükür. Motosiklet kullanmada trafik tecrübesi ve deneyimi de çok önemli bence. Araba kullanırken 1-2 saniye önemli ise , motosiklet kullanımında saliseler önemli. Ben kullanıyorum ama kimseye tavsiye etmiyorum. Umarım faydalı olmuşumdur..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:06 ----------

Teşekkürler.
    beyfendi 36 yasında baslamis motor kullanmaya, cesaret verici dogrusu, ben 32 yasındayim hic motorsikletim olmadi, ehliyetim yok, ama egitimini aldim malzemeleri aldim kask mont vs.. kismetse bu yıl 600 luk bir motorla da baslayacagim, kendimce yasımın gecmeye basladigini dusunmeye baslamistim,
    trafik bilgin varsa, araba kullanabiliyorsan, bisiklet surebiliyorsan, kısa bir egitimle 600 luk bir motorda baslamanin bir sakıncası yok bence, yeterki ama yeterki en onemli noktaya geliyorum motorsikletin de bir motorlu arac oldugunu, hız sınırlarinin onun icinde oldugunu, isimize gelince bisiklet zannedip kaldirimlara cıkmazsak, ısık yanmadan vinn deyip kacmazsak, bisiklet gibi arabalarin arasindan gecmeye calismazsak, ucak zannedip 300 basmassak, kısaca arabayı nasil kullanıyorsan bu meretide aynı kullanıyorsan sorun olmaz bence diye dusunuyorum,
    motorsikleti olmadan ahkam kesiyor olabilirim, nacizane dusuncelerimi belirttim

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı hawk78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyfendi 36 yasında baslamis motor kullanmaya, cesaret verici dogrusu, ben 32 yasındayim hic motorsikletim olmadi, ehliyetim yok, ama egitimini aldim malzemeleri aldim kask mont vs.. kismetse bu yıl 600 luk bir motorla da baslayacagim, kendimce yasımın gecmeye basladigini dusunmeye baslamistim,
    trafik bilgin varsa, araba kullanabiliyorsan, bisiklet surebiliyorsan, kısa bir egitimle 600 luk bir motorda baslamanin bir sakıncası yok bence, yeterki ama yeterki en onemli noktaya geliyorum motorsikletin de bir motorlu arac oldugunu, hız sınırlarinin onun icinde oldugunu, isimize gelince bisiklet zannedip kaldirimlara cıkmazsak, ısık yanmadan vinn deyip kacmazsak, bisiklet gibi arabalarin arasindan gecmeye calismazsak, ucak zannedip 300 basmassak, kısaca arabayı nasil kullanıyorsan bu meretide aynı kullanıyorsan sorun olmaz bence diye dusunuyorum,
    motorsikleti olmadan ahkam kesiyor olabilirim, nacizane dusuncelerimi belirttim
    selamlar baslangıc motoru olarak 600 cc bence dogru tercıh degıldır.benım bıle gecmişte o kadar tecrübelerime ragmen gecmedim ama artık zamanı geldigini düsünüyorum.600 cc makinalar bütün isteklere cevap verebılen makınalardır.bence kararınızı iyi verin.saygılar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler