Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...güzel motor...

ankara ekibinin er6 nefretini bildiğin için mi takılmıyon faaliyetlere...
    yoh la zaten 2 kere geldi daha da uğramadı tipimizi beğenmedi sanırsam
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...güzel motor...

ankara ekibinin er6 nefretini bildiğin için mi takılmıyon faaliyetlere...
    eyvallah sana da hayırlı olsun bu arada, abi denk gelmiyor ki sınavlardan filan belimi doğrultur doğrultmaz geliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoh la zaten 2 kere geldi daha da uğramadı tipimizi beğenmedi sanırsam
    abi aşk olsun ya geçen gelecektim Bülent Abi getirmedi yanınıza, sen gelme dedi yoksa ben çok istedim

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Way arkadaş herkes nakedmı kullanıyo ben f almak istiyorum ama kullanıcısı az galiba

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı cenkkara07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Way arkadaş herkes nakedmı kullanıyo ben f almak istiyorum ama kullanıcısı az galiba
    hocam ben de f aldım açıkçası hem görüntü olarak tatmin ediyor 4 silindirli racingden farkı yok hem de performans yakıt sağlamlık konusunda çok optimum

naked biraz mahallenin kabadayısı gibi duruyor bu da yakışıklı delikanlısı ama dayıya saygımız sonsuz tabii

Motosikleti
    TRACER900
    Konfor nasıl acaba cbr250den sonra elbette rahat gelicek ama 300 500kmlik gezilerde nasıl acaba

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Konfor nasıl acaba cbr250den sonra elbette rahat gelicek ama 300 500kmlik gezilerde nasıl acaba
    abi cbr 250 ile kıyaslamıyorum zaten yanlış anlaşılmasın da

rahatlık konusunda daha rahat çok fazla motor yoktur bu cc de diye düşünüyorum rüzgar camı da var bende daha o kadar km lik yol yapmadım ama yorması için bi sebep yok bence

motor güçlü hafif kıvrak oturuş pozisyonu süper

er6 f sport touring uzun yol motoru bence

Motosikleti
    TRACER900
    Sizinki kaç model bide touring cam nasıl bişey şekil olarak fotoğraf koyabilirmisin

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Birazdaha yukari kavisli ruzgari onleyen bisey. Ebay de windsheld diye aratinca cikiyodu galiba

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Sizinki kaç model bide touring cam nasıl bişey şekil olarak fotoğraf koyabilirmisin
    evet hocam

http://www.flickr.com/photos/victor9098/2269991834/

bendeki cam bu, yükseklik ayarı oluyor motor da 2006 model hocam

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bahsettiğim er6 sahibi ile görüştüm. 2008 model absli 24 binde mavi renk 13,5 buçuğa geçen yıl kendi almış şimdi lastik takımı almış yeni sezonda. Kafama yatan bir fiyata satarım dedi bende daha uzatmadım. Zaten lastiğide eklesen 14 lira eder. Bu paraya kız gibi fazerlar yada 1 lira fazlasına yeni kasa varken bence çok abartı bir fiyat. 11,5 11 e falan razıydım ama çok fazla geldi bana er6 için 14.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğim er6 sahibi ile görüştüm. 2008 model absli 24 binde mavi renk 13,5 buçuğa geçen yıl kendi almış şimdi lastik takımı almış yeni sezonda. Kafama yatan bir fiyata satarım dedi bende daha uzatmadım. Zaten lastiğide eklesen 14 lira eder. Bu paraya kız gibi fazerlar yada 1 lira fazlasına yeni kasa varken bence çok abartı bir fiyat. 11,5 11 e falan razıydım ama çok fazla geldi bana er6 için 14.
    evet şu anda gerçekten bir yükseklik var fiyatlarda. canı çıkarılmış motorlar bile 10-11 bin lira
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

iyi günler herkese..birkaç nacizane sorum olacak..eğer yararlı bilgiler edinebilirsem..Eğer ikna olursam er 6 n sahibi olacağım
    öncelikle kendim derbi gpr 125 r kullanıcısıyım bilen bilir 2 zamanlı exup lı 30 beygirlik bir motordur en azından bendeki..
    er 6 n gördüm ve vuruldum araştırdım ettim,,Gözüme kestirdiklerim 3 taneye kadar indi eledimm,,
    1. si 9000 tl istedi 2006 model gri renk biraz daha düşürebilirm büyük ihtimal..arka lastik değişecek kesin,,ön amörtisorleri yağ kaçırıyormuş keçe sipariş etmiş taktırcakmış ama yağ akıtması kafamı karıştırdı önemli bir sorun mudur sizce,,ve vizesine 4 gün kalmış vizeden geçirip bana teslim edecek,,koruma takozu rüzgarlık falan var..35.000 de
    2. 10.500 gibi istiyor peşin olarak,,adresi yazdım inceleyebilirsiniz.. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-ulusan-dan-2006-model-er6-n-118802923/detay/
    3. 2008 model 10.500 civarı istiyor 27000 km de.. adresi yazdım inceleyebilirsnz
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-cooooookkkkkk-acil-gelen-alir-ihtyactan-dolayi-118784607/detay/
    Arkadaşlar düşünceleriniz çok önemli ve kritik benim için..Mesela Derbi gpr 125 racing tarzzı bir motordan buna geçsem çok zorlanır mıyım,,yoksa cbr 125 yeni kasalardan almayı düşünüyorum..
    Eğer satmak isteyen olursa 9000, 9500 TL den fazla veremem peşin alacağım saygılar..

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    3. ilandaki motorun sahibi ile görüştüm. Hiç güven vermeyen bir tip her şey çıkar o motordan eminim.

ciddi misin ??ilanın altına yazdıkları kuşku uyandırdı mı sizde??
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. ilandaki motorun sahibi ile görüştüm. Hiç güven vermeyen bir tip her şey çıkar o motordan eminim.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben de nacizane sahibinden incelemelerimden çıkardığım şeyleri söyleyeyim.

Öncelikle fiyatı genel fiyat ortalamasının altında ise mutlaka kıllanacaksınız, düşük bir ihtimal de olsa acil paraya ihtiyacı olanlar da satıyor tabii ama bunun dışında çoğunluk dalavere peşinde.

Ortalaması 11,5-12bin iken 10,5 a bir er6 ilanı vardı, şu anki motorumun aynı rengiydi, ekstra olarak egzoz ve koruma takozu falan vardı, çok düşeş gibi duruyordu ilanda, arayıp konuştuğumda da eleman güven verdi, arkadaşı yurtdışına çıkacağı için satıyormuş, fazla binememiş, 2006 model 15bin de demişti. kaza sorgulaması yaptığımda iki kazası olduğunu ve ilandan bir sene önce muayeneye girdiğinde km.nin 105bin olduğunu öğrenmiştim.

Eğer ilanda motora dair hiçbişey yazmadıysa, ciğeri sağlam, yağmur değmedi, üzerinde küfür dahi edilmedi tarzı anlamsız tasvirlere girdiyse o motordan uzak durun, değişen parçalar nedir, kaza yapmış mı, km. orjinal mi gibi şeylerden bahsetmeyip de çok temiz istediğiniz yere göster temiz çıkmazsa kendimi köprüden atarım tarzı yazılar varsa uzak durun.

Dolayısıyla yukardaki 3. ilandaki arkadaşın motoru resimlerde temiz duruyor olabilir ama belki de boyalıdır, ya da resimlerde öyle duruyor ama belki yakından hiç temiz değil, km. orjinal mi kazası var mı, bunları görmeden anlamak mümkün değil ama en azından kaza sorgulaması yapılabilir, plaka değişmiş olma ihtimaline karşı aracın şasi nosunu alıp da onunla sorgulama yaparsanız daha düzgün sonuca ulaşırsınız.

Ulusanda ki motoru gördüm, çok kötü durmuyor açıkcası, aynaları orjinal değil, kafa grenajı tam sağ yapınca yan grenaja değiyor ki normalde bunun olmaması lazım, düştüğü bence kesin ama zaten 7 yaşında aletten de hiç düşmemesini beklemek abes olur, mühim olan motor sağlam mı, motorun gidişi kararlı mı, sağa sola çekme var mı gibi şeyler, yoksa orasına taş gelmiş, burasının boyası çizilmiş hiç önemli değil, kozmetik bakacağınız en son şey olsun. Koruma takozu var ki bu yan grenajları korumak adına iyi birşey. Bana sorarsanız max. 10 lira verilmeli o motora, hatta 9.5 falan daha mantıklı bir fiyat.

Fazer var 14-15 e doğru ama genelde şehiriçi kullanan birisi için, ya da şöyle diyelim, 120-140 ın üzerine çok çıkmayan biri için er6 daha uygun bir makina, fazer ile en büyük farkları, daha fazla titreşime sahip olması ve son hızının daha düşük olmasıdır. Ancak bu farkları bence alt devirlerdeki torku ile telafi eder. Ben şimdiden arada kendimi, acaba satsam ne alırım diye düşünürken buluyorum ama şu şartlarda yerine koyacak çok da mantıklı bir motor bulamıyorum, BMW F800 S, ST modeli dışında. O kadar alışmışım ki motora, daha küçüğü güçsüz geliyor, daha büyüğü gereksiz ağır ve hantal geliyor, tam kıvamında diyerekten ağzımda kocaman bir gülümseme kullanmaya devam ediyorum şimdilik
    forewer, ömer2, Soykan67 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

uwvv dostum parmaklarına sağlıkkk..ilandakiler ve onların dışında da konuştuklarım olacakk..yalnız şu yağ akıtma meselesi için birşey dememişsin birde 6 vitesli racing kullanıcısı olarak şehir içi beni çok yoruyor..sürekli vites yükselt devir yükselt vites düşür..bir de bütün yük kollara binince..geresini siz düşünün..alırsam eğer 9500 den fazla nakit çıkmam sanırım..
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle fiyatı genel fiyat ortalamasının altında ise mutlaka kıllanacaksınız, düşük bir ihtimal de olsa acil paraya ihtiyacı olanlar da satıyor tabii ama bunun dışında çoğunluk dalavere peşinde.

Ortalaması 11,5-12bin iken 10,5 a bir er6 ilanı vardı, şu anki motorumun aynı rengiydi, ekstra olarak egzoz ve koruma takozu falan vardı, çok düşeş gibi duruyordu ilanda, arayıp konuştuğumda da eleman güven verdi, arkadaşı yurtdışına çıkacağı için satıyormuş, fazla binememiş, 2006 model 15bin de demişti. kaza sorgulaması yaptığımda iki kazası olduğunu ve ilandan bir sene önce muayeneye girdiğinde km.nin 105bin olduğunu öğrenmiştim.

Eğer ilanda motora dair hiçbişey yazmadıysa, ciğeri sağlam, yağmur değmedi, üzerinde küfür dahi edilmedi tarzı anlamsız tasvirlere girdiyse o motordan uzak durun, değişen parçalar nedir, kaza yapmış mı, km. orjinal mi gibi şeylerden bahsetmeyip de çok temiz istediğiniz yere göster temiz çıkmazsa kendimi köprüden atarım tarzı yazılar varsa uzak durun.

Dolayısıyla yukardaki 3. ilandaki arkadaşın motoru resimlerde temiz duruyor olabilir ama belki de boyalıdır, ya da resimlerde öyle duruyor ama belki yakından hiç temiz değil, km. orjinal mi kazası var mı, bunları görmeden anlamak mümkün değil ama en azından kaza sorgulaması yapılabilir, plaka değişmiş olma ihtimaline karşı aracın şasi nosunu alıp da onunla sorgulama yaparsanız daha düzgün sonuca ulaşırsınız.

Ulusanda ki motoru gördüm, çok kötü durmuyor açıkcası, aynaları orjinal değil, kafa grenajı tam sağ yapınca yan grenaja değiyor ki normalde bunun olmaması lazım, düştüğü bence kesin ama zaten 7 yaşında aletten de hiç düşmemesini beklemek abes olur, mühim olan motor sağlam mı, motorun gidişi kararlı mı, sağa sola çekme var mı gibi şeyler, yoksa orasına taş gelmiş, burasının boyası çizilmiş hiç önemli değil, kozmetik bakacağınız en son şey olsun. Koruma takozu var ki bu yan grenajları korumak adına iyi birşey. Bana sorarsanız max. 10 lira verilmeli o motora, hatta 9.5 falan daha mantıklı bir fiyat.

Fazer var 14-15 e doğru ama genelde şehiriçi kullanan birisi için, ya da şöyle diyelim, 120-140 ın üzerine çok çıkmayan biri için er6 daha uygun bir makina, fazer ile en büyük farkları, daha fazla titreşime sahip olması ve son hızının daha düşük olmasıdır. Ancak bu farkları bence alt devirlerdeki torku ile telafi eder. Ben şimdiden arada kendimi, acaba satsam ne alırım diye düşünürken buluyorum ama şu şartlarda yerine koyacak çok da mantıklı bir motor bulamıyorum, BMW F800 S, ST modeli dışında. O kadar alışmışım ki motora, daha küçüğü güçsüz geliyor, daha büyüğü gereksiz ağır ve hantal geliyor, tam kıvamında diyerekten ağzımda kocaman bir gülümseme kullanmaya devam ediyorum şimdilik

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

kardeşim bu arada ankaradasın bir an gözümden kaçtı bu ulusan daki motor konusunda bana yardımcı olabiir misin..hani bir binsen motora gel al kardeşim desen koşa koşa gelirim..
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-az-kullanilmis-tertemiz-11200-kilometrede-kawasaki-er6-f-120142470/detay/
    birde şu arkadaşın yazdıkları gayet açıklayıcı geldi..bununla konuşmayı düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı mthtkara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ciddi misin ??ilanın altına yazdıkları kuşku uyandırdı mı sizde??
    Arayıp sahibi ile görüştüm, ağzından cımbızla laf alıyosun. Fren balataları bitmiş, sol grenaj ve depo kısmi boyalı(çok normal ancak sormadan söylese ! ), arka lastik bitik. Bu kadarını anca sora sora öğrendim, kim bilir daha neleri çıkar.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar ağustos sonu gibi bende düşünüyorum motor almak özellikle er6n almak istiyorum olmazsa 250cc kategorisine inicem artık bulabilirmiyiz bir umut. 2006-2008 model arası 12-13 milyar arasında temiz bir er6n ? hani varsa bir umut ben şimdiden hayal etmeye başlayayım

Honda cbr sattim,bende temiz bir er6 ariyorum n f farketmez temiz motoru satilik olanlar ozelden de yazabilir.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugun tekirdaga gittik. ilk defa hassas olcum yaptim, gidista genellikle yuksek surat 130 - 180 km hizla 4.6 lt/100 km yaktim. donuste 100 - 135 km hizla 3.9-4lt/100 km yaktim.

donuste tekrar depoyu ayni yere kadar doldurmak icin pompayi ben aldim benzinimi ben doldurdum, hassas olcum demek istedigim budur, ha bire benzin alinca motor cok yakiyo saniyodum olcmeyince :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler