Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kawasaki ER6'mı satıyorum. Motosikletim Ankara MT'de herkes tarafından tanınan temiz bir motosiklettir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0142470/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki ER6'mı satıyorum. Motosikletim Ankara MT'de herkes tarafından tanınan temiz bir motosiklettir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0142470/detay/
    karşılıklı kadeh tokuşturmadığıma tanıyorum demem olum ben motorunda oturur karşıma iki tek atarız tanışırız

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşılıklı kadeh tokuşturmadığıma tanıyorum demem olum ben motorunda oturur karşıma iki tek atarız tanışırız
    Tamam, akalım alemlere, hesapları benim motor ödeyecekmiş
    ANGARAJ

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar. er6f,ile bende aranıza katıldım.

petra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    2011 cbr250 satıp , 2011 er6f almayı düşünüyorum. tavsiyede bulunacak var mı ? ne dersiniz uygun mudur sizce ?
    cenkkara07 bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar. er6f,ile bende aranıza katıldım.
    aramıza hoşgeldin.. kalıcı olman dileğiyle..

arkadaşlar.. bir depo benzin ile şehiriçi ve şehirdışı yakıt durumunuz nedir.. kaç km yol yapıyorsunuz bir depo ile ?

bu arada gecenlerde düzenlenen yuvacık gezisinde bir tek ben wardım er 6 olarak. birde forumdan olmayan bi arkadaşımız gelmişti yeni aldığı 2006 er 6 n si ile..

dönüş yolunda 2 kişi son hızı görmek için körfez yolunda yolu boş bulunca. gazı sonuna kadar açtım ve ne göreceğini merak ettim..

sonuç 215 km hız... daha gidermiydi bilmiyorum ama sanırım giderdi.

sizlerin gördüğü en son hız nedir ?

iyi forumlar...
    elit motogaraj

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 cbr250 satıp , 2011 er6f almayı düşünüyorum. tavsiyede bulunacak var mı ? ne dersiniz uygun mudur sizce ?
    Neden olmasin gayet mantikli Vereyim benim makineyi 2011 er6f Gidiyorum bu diyarlardan, bu yuzden satacagim er6'mi.

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aramıza hoşgeldin.. kalıcı olman dileğiyle..

arkadaşlar.. bir depo benzin ile şehiriçi ve şehirdışı yakıt durumunuz nedir.. kaç km yol yapıyorsunuz bir depo ile ?

bu arada gecenlerde düzenlenen yuvacık gezisinde bir tek ben wardım er 6 olarak. birde forumdan olmayan bi arkadaşımız gelmişti yeni aldığı 2006 er 6 n si ile..

dönüş yolunda 2 kişi son hızı görmek için körfez yolunda yolu boş bulunca. gazı sonuna kadar açtım ve ne göreceğini merak ettim..

sonuç 215 km hız... daha gidermiydi bilmiyorum ama sanırım giderdi.

sizlerin gördüğü en son hız nedir ?

iyi forumlar...
    hic son hiz denemedim bir kere 190 civari yaptim o da hayatimdaki en yuksek hizdi :D sehir disi 3.8-4 civari yakiyor. sehirici 4.5 - 5 diyebilirim. Yuvaciga da gelecektim de son gun planlar degisti:/

bende motorun bakımını yaptıktan sonra bi son hızına bakıcam. yakıtı 4.4 olarak ölçtüm ş.içi.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    bende motorun bakımını yaptıktan sonra bi son hızına bakıcam. yakıtı 4.4 olarak ölçtüm ş.içi.
    Şehir için 4.4 pek mümkünatı yok. Bizim motosikletler az yakıyor ama şehir içinde bu kadar da değil. Şehir içinde gerçekten 4.4 yakıyorsanız şehir dışını merak ediyorum.
    Ben şehir dışı denemedim ama şehir içinde 5.5-6 civarı yakıyorum. Kışın 7 litre gördüğüm oldu. Benim kullanım stilim ise devirli kullanım. 5000-7000 devir arası kullanırım genelde. Devirsiz kullanırsam belki bende o civarlarda yakarım ama devirsiz kullanım hem motor için zararlı hem de trafikte tehlikeli.

Ben navigasyonda son hız 200 olarak gördüm. O sırada ibre 215 gösteriyordu. Zaten bu motosikletin maksimum hızı bu kadar. Daha da gitmez.
    wolrath bunu beğendi.
    ANGARAJ

motoru alalı daha bir hafta olmadı fazla asılmadan kullanıyorum. motor alt devirlerde çok torklu fena kuvvetli.şehir içinde 4,5bin devir yetip ertıyor bile basmaya gerek kalmıyor bu sebepten az tükettim. motoru aldım fulledim 190km yol yaptım tekrar fulledim 8.6lt benzin. fazla asılmaya gerek yok torku kullanın tavsiye ederim. eski bir gsxr1000 kullanıcısıyım,alt devirlerde ben bu torku bu kuvveti açık söyliyim onda bile görmedim.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    motoru alalı daha bir hafta olmadı fazla asılmadan kullanıyorum. motor alt devirlerde çok torklu fena kuvvetli.şehir içinde 4,5bin devir yetip ertıyor bile basmaya gerek kalmıyor bu sebepten az tükettim. motoru aldım fulledim 190km yol yaptım tekrar fulledim 8.6lt benzin. fazla asılmaya gerek yok torku kullanın tavsiye ederim. eski bir gsxr1000 kullanıcısıyım,alt devirlerde ben bu torku bu kuvveti açık söyliyim onda bile görmedim.
    Valla ne diyim helal olsun. Torku sevdiğim için genelde maksimum tork verdiği 7000 devire yakın kullanıyorum. 5000 devir altında kullanmayı denedim bir ara zevk vermiyordu. Bende tüketimi boşverip aynı stil kullanmaya devam ettim.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden olmasin gayet mantikli Vereyim benim makineyi 2011 er6f Gidiyorum bu diyarlardan, bu yuzden satacagim er6'mi.

---------- Post added at 14:11 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

hic son hiz denemedim bir kere 190 civari yaptim o da hayatimdaki en yuksek hizdi :D sehir disi 3.8-4 civari yakiyor. sehirici 4.5 - 5 diyebilirim. Yuvaciga da gelecektim de son gun planlar degisti:/
    konuşalım hocam ayrıntıları. kaç model kaç binde kaç lira en önemlisi :D

Motosikleti
    şu an yok
    İlk motor olur mu

olmasa iyi olur

B@Ş@R@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Alıntı petra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuşalım hocam ayrıntıları. kaç model kaç binde kaç lira en önemlisi :D
    utku kaçırma o motoru bence ben bile gaza geldim seneye er5 verip alabilirim.

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Merhabalar uzun süredir forumlarda vakit geçirmiyordum tekrar aranıza dönmek istiyorum Klr 650 kullanıcısıydım ta ki yılbaşından bu zamana kadar motorsuzum.Son zamanlarda motorsuzluktan krize girdim diyebilirim neyse ki bütçeyi az çok ayarladık yeni bir motor alacağım,biraz geç kalmış olabilirim malum sezon diye tabir edilen dönemdeyiz motor bulmak zor,dürüst satıcıyı bulmak daha zor!ben yine de şansımı denemek istedim.İzmir ve çevresinden orjinal kmli eliyüzü düzgün bir Er6N satmayı düşünen var mı acaba?aklımda başka modeller de var ama ER6 N daha bi çekici geliyor.Hepinize keyifli sürüşler umarım aranıza katılma şansım olur.muhabaetiniz bol olsun...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı B@Ş@R@N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    utku kaçırma o motoru bence ben bile gaza geldim seneye er5 verip alabilirim.
    fazıl abi sağolsun ilanı kaldırmış benim için. yarın gidip adamakıllı konuşayım. zaten kolaylık yaparım demişti , hayırlısıyla alıcaz inşallah.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar uzun süredir forumlarda vakit geçirmiyordum tekrar aranıza dönmek istiyorum Klr 650 kullanıcısıydım ta ki yılbaşından bu zamana kadar motorsuzum.Son zamanlarda motorsuzluktan krize girdim diyebilirim neyse ki bütçeyi az çok ayarladık yeni bir motor alacağım,biraz geç kalmış olabilirim malum sezon diye tabir edilen dönemdeyiz motor bulmak zor,dürüst satıcıyı bulmak daha zor!ben yine de şansımı denemek istedim.İzmir ve çevresinden orjinal kmli eliyüzü düzgün bir Er6N satmayı düşünen var mı acaba?aklımda başka modeller de var ama ER6 N daha bi çekici geliyor.Hepinize keyifli sürüşler umarım aranıza katılma şansım olur.muhabaetiniz bol olsun...
    Hocam hakikaten bayadır yoktun piyasada tekrardan hoşgeldin...
    ANGARAJ

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    teşekkürler GaCCaLL online'ım bundan sonra umarım bir motosikletle dönüş yaparım aranıza...

2006 model Er6N 30-40bin km ler 11-12bin TL civarı görüyorum nette pek ikinci el motor yok gibi satmayı düşünen olursa motorunun bilgilerini buradan paylaşırsa takipteyim bilginiz olsun.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler selam, gözüm gibi baktığım motorumu satıcam. Kısmetse seneye tarz değiştirip artçımın daha rahat edebileceği motor almak istiyorum. Yabancıya gitmesin..
    onur35, senin mesajının üzerine denk geldi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25905393/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler