Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    son gezimiz

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/120631-izmir-gumuldur-hipocamp-bayram-gezisi.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden er 6 almaktan vazgeçtiniz.ben 3 tane f baktim 4 tane n baktim. 5. Baktigim n de karar kaldim. Bence sabirli olmalisiniz. Hemen vazgecmekte neymiş
    arkadaşım bende 2006 er6f var. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. gram yağ eksiltmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

arkadaşlar uzun bir tura çıkmak istediğimden çok sevdiğim ER&-f'imi satıyorum. sahibinden.com ilan no: 133496424

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkmak üzere bi ayna işi kaldı bi takım ayna uydurdukmu iş bitti.. inşallah
    Aynayi buldunmu nihat ? Yada bisiler uydurqbildinmi ?
    elit motogaraj

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulamadım daha ebaydan sipariş edicez galiba. bu hafta sonu bartın amasraya gittik. geçen ay ayarlamıştık geziyi. bi ayna için kaçırmamak için grenajsız aldım motoru 20liralık ybr aynalarını kütüklüklere monte ettim miss şuan motor bende parça beklerken motor yatmasın diye grenajsız biniyorum bin km yol yaptım dün. hiç karenajsız çok rüzgar alıyor çok yordu doğrusu. gazladığımızda oldu sakin takıldığımızda oldu ortalama 4lt yakıt harcadım. yağda yakıyor yakmıyo desem yalan olur. arada ekliyorum.eksik bırakmadıktan sonra hiç sıkıntı olmaz. ama bidahakine 15w50 yağ koyacağım. 10w40 bu sıcakta extra fazladan yaktırıyor. motor 45binde. şunuda test ettim 6.vitesde 90sabit hızda baya sürdüm. birde 4.ve 5.vitesde 90sabitle baya sürdüm, 6.vitesde düşük devirde daha fazla yakıyor. azcık devirli kullanmak lazım. 5 6bin devir arası en az tüketim.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı kobalamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende 2006 er6f var. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. gram yağ eksiltmedi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

arkadaşlar uzun bir tura çıkmak istediğimden çok sevdiğim ER&-f'imi satıyorum. sahibinden.com ilan no: 133496424
    Motorunuz çok temiz gözüküyor. Kış gibi satsaydınız kaçırmazdım sanırım
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulamadım daha ebaydan sipariş edicez galiba. bu hafta sonu bartın amasraya gittik. geçen ay ayarlamıştık geziyi. bi ayna için kaçırmamak için grenajsız aldım motoru 20liralık ybr aynalarını kütüklüklere monte ettim miss şuan motor bende parça beklerken motor yatmasın diye grenajsız biniyorum bin km yol yaptım dün. hiç karenajsız çok rüzgar alıyor çok yordu doğrusu. gazladığımızda oldu sakin takıldığımızda oldu ortalama 4lt yakıt harcadım. yağda yakıyor yakmıyo desem yalan olur. arada ekliyorum.eksik bırakmadıktan sonra hiç sıkıntı olmaz. ama bidahakine 15w50 yağ koyacağım. 10w40 bu sıcakta extra fazladan yaktırıyor. motor 45binde. şunuda test ettim 6.vitesde 90sabit hızda baya sürdüm. birde 4.ve 5.vitesde 90sabitle baya sürdüm, 6.vitesde düşük devirde daha fazla yakıyor. azcık devirli kullanmak lazım. 5 6bin devir arası en az tüketim.
    Ben uzun yolda test ettim 4. 5. 6. viteslerde en ekonomik devir 5 bin ile 6 bin devir gerçekten Ekranda ECO modu gözüküyor 6. viteste 6. bin devir giderken 130 km hızda gene ECO modundasınız ama 131 olunca ECO modu gidiyor

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Haftasonu Sakarya ya gittik geldik, giderken max 105 km ye cikarak 100 km kullandim Ankara Beypazari arasi, 3,7 lt yakti. Arkada 48 lt. kappa topcase de vardi. Gelirken de 120-130 a kadar cikarak 4,2 civari yaktim. Devir konusunda da 4bin devirin altina dusmedim.

Alıntı kobalamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayirli olsun, arkadaki hugger marka mi, el yapimi mi, markaysa hangisi ve kac paraydi, nerden aldiniz merak ettim
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu Sakarya ya gittik geldik
    keşke haberim olsaydı, gelmişken tanışmış olurduk hocam. gerçi kesin karşılaşmışızdır da, hasbelkader o da
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hocam tanistik zaten, iki tane eleman vardi yanyana oturan bira icen, sana cihannnn diye bagirdi ya biri, iste o bendim Ankaradan geliyoruz dedim, erro nun arkadaslari di mi dedin sen de. Ben de Erhanla cektirdiginiz resimlerden tanidim seni zaten

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hah tamam o sen miydin yahu desene ER6 N'i olan diye. Hay Allah, neyse sevindim ya, boş geçmemişiz en azından.. Bir sorun sıkıntı yaşamadınız inşallah..

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yok yahu yasamadik, pazar oglene dogru ciktik zaten, sehirde ufak bi kahvaltidan sonra da yola devam ettik. Taskesigi mi taskesik mi oyle bir yer var gelirken de gectigimiz, virajlarina bayildim valla, zevkliydi. Lastikte tam bir isaret parmagi kalinliginda yer kaldi yatiramadigim, onu da asmayi dusunmuyorum simdilik Yusufa bu kadar yaklasmak yeter

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Çevre yolu. Ben de severim orayı...

Neyse, sağ salim atlattı herkes çok şükür.. Yine beklerim. Bu taraflara yolunuz düştüğünde bi çayımı içmeyeni bi köşede sıkıştırıp dövüyolar haberin olsun
    "CaRPe DieM"

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    er6'nın toleransı çok güzel de, fz6 aldım ben. er6 ya göre çok deli gidiyor ve titreşim gerçekten yok gibi
    neye nasip neye kısmet. bakalım yakıtta da yüzüm gülecek mi...

Motosikleti
    street triple rs
    Arkadaslar merhaba. Sizlerede danismak isterim. Bildiginiz gibi motoru sattim hayırlısıyla. Simdi aklimda 2 motor var. VFR 800. ..Z 750 ( 2010 VE SONRASI AMA ) ikiside farkli tarzlar ne alaka dediğinizi duyar gibiyim
    Simdi bazen diyorumki al vfr yi hemde soyle 3lu cantali bordo renk. Uzun yolda rahat et hemde vitec farkini yasa.

Sonra bazende diyorumki al bi turuncu z 750 oyuncak gibi makina. Bu arada sert bi makinadir kendisi. 1 kez kullanmisligim var
    Er 6 ya kiyasen cok seri.

Kafam cok karisil arkadaşlar. Yorumlarınız benim icin cok onemli....

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Z750 aşırı bir makine.. Yani sırf adrenalin için alıyorsan Z750 al.. Çok hırçın ve resmen cadde makinesi.. Heyecan arıyosan onu seçersin.

Ama dediğin gibi daha rahat giderim, uzun yol yaparım diyorsan VFR tabiiki..

Motosikleti
    street triple rs
    Cok kararsizim coooookkk.... bakalim hayırlısı olsun

slm herkese yeni üyeyim bi kusurumuz olursa affola, arkadaşlar ern nin son kasasına hasta oldum 2 ilan gördüm bunlardan hangisini tavsiye edersiniz fiyatları makul mudur sizce en son kaça bırakırlarsa almamı tavsiye edersiniz tşk ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-sifirindan-farksiz-135124955/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-0-dan-farksiz-120082764/detay/

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    engin al vfr,yi bak keyfine. macera arama. hatta kafanda yok belki ama bi düşün diyeceğim bir motor var. yeni fz8. r1 bloklu manyak güzel ve sağlam bi makine bin binebildiğin kadar.

Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Selam beyler , benim motora bin bakımını Fatih Kılıçlı da yaptırmak zorunda kaldım filtre de değiştirdim ve 2,5 litre yağ koydular kitapçıkta 2.3 litre diyor sizce normal mi ? ve motoru düz tuttuğumda cam kapaktan yağ full gözüküyor en üst çizginin üzerinde bu şekilde bir zararı olur mu ?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler , benim motora bin bakımını Fatih Kılıçlı da yaptırmak zorunda kaldım filtre de değiştirdim ve 2,5 litre yağ koydular kitapçıkta 2.3 litre diyor sizce normal mi ? ve motoru düz tuttuğumda cam kapaktan yağ full gözüküyor en üst çizginin üzerinde bu şekilde bir zararı olur mu ?
    Kitapçıkta "Filitre değiştirilirse = 2.3 lt" mi yazıyor

Normalde filitre değiştirilmezse nekadar peki ?
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler