Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Sağolasın abi ekipmana 1500 lira bütçe ayırdım kenarda onlar haftayada kısmetse hondanın akademiye yazılıyorum iyi sürüşler bilgiler için tekrardan teşekkür ederim.
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    rica ederim kardeşim... heyecanını anlıyorum . aynı duyguları bende yaşadım bilirim.. kanına işledimi bu motor sevdası gözün başka şey görmez :D
    elit motogaraj

Abi inşallah tvs yeni kasayı getirir fuarada gönül rahatlığıyla alırım yeni kasası acayip güzel olmuş benim hızla falan işim yokta kaslı olsun yere sağlam bassın istiyorum otobanda seyahat edeceğim için bakalım hayırlısı fuar baya bir aydınlatıcak

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti aldigim gunden beri aklimda ama bi turlu sormadim unuttum, kontagi actiktan sonra bi tik daha saat yonunde cevirince ne oluyo enjeksiyonu mu bosaltiyo? ne zaman kullanilir o?

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Herkese merhabalar.Forumu baştan sona okuduktan sonra,Cbr 600f veya ZX 6 hedefimi Hepinizin sayesinde (verilen tüm bilgiler için bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum) ER6-F olarak değiştirdim.Fakat şu an kullandığım motorumdan da çok memnun olduğumdan önümüzdeki sezonu yine cbr ve Gv üzerinde tamamlamak istiyorum. Zaman zaman buradaki muhabbetlere bende ortak olmak istiyorum lütfen Er6 alıncaya kadar beni de sanki kawacı gibi kabul edin.
    Hepinize kazasız dertsiz sürüşler dilerim.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı ömer2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar.Forumu baştan sona okuduktan sonra,Cbr 600f veya ZX 6 hedefimi Hepinizin sayesinde (verilen tüm bilgiler için bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum) ER6-F olarak değiştirdim.Fakat şu an kullandığım motorumdan da çok memnun olduğumdan önümüzdeki sezonu yine cbr ve Gv üzerinde tamamlamak istiyorum. Zaman zaman buradaki muhabbetlere bende ortak olmak istiyorum lütfen Er6 alıncaya kadar beni de sanki kawacı gibi kabul edin.
    Hepinize kazasız dertsiz sürüşler dilerim.
    arkadaşım hoşgeldin aramıza. bende er 6 ıma yeni kawuştum :D içim içime sığmıyor garajda yatıyor yawrum :D umarom en kısa zamanda dilediğin motora kawuşurusun
    elit motogaraj

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hoşgeldin aramıza. bende er 6 ıma yeni kawuştum :D içim içime sığmıyor garajda yatıyor yawrum :D umarom en kısa zamanda dilediğin motora kawuşurusun
    V tuşu bozuldu galiba?
    hoşgeldin Ömer. ben de bu konuyu takip edip te er6'sı olmayanlardanım
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Çok teşekkür ederim.Kazasız belasız kullan inş.Bende Cbr'ı geçen sezonunda sonunda aldım daha çok yeni olduğundan hemen satıp
    er6 alsam bu motora yazık olacak.Daha pırıl pırıl duruyor.Şu an 2000 km oldu.Eğer şimdiki gibi araştırmış olsaydım er6 alırdım.Nasip böyleymiş biraz daha binip sonra değiştireceğiz artık.Yukarıda da söylediğim gibi motordanda çok menunum.Hayırlısı artık.

Bu gün biraz gezseydin keşke.Hava 19 dereceye kadar çıktı.Ben dayanamadım eyüp taraflarından kısa bir tur yaptım bi arkaaşımla birlikte.

Velhasıl hoş bulduk tekrar teşekkür ederim.

Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V tuşu bozuldu galiba?
    alışkanlık kardeşim...
    elit motogaraj

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Bu gün hava çok iyiydi.Ben dayanamadım eyüp taraflarında kısa bir tur yapıp geldim arkaşımla birlikte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

Hoş bulduk çok teşekkür ederim.İnş yakın zamanda sende diledğin er6'ya kavuşursun.
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V tuşu bozuldu galiba?

Motosikleti
    street triple rs
    Çok teşekkür ederim.Kazasız belasız kullan inş.Bende Cbr'ı geçen sezonunda sonunda aldım daha çok yeni olduğundan hemen satıp
    er6 alsam bu motora yazık olacak.Daha pırıl pırıl duruyor.Şu an 2000 km oldu.Eğer şimdiki gibi araştırmış olsaydım er6 alırdım.Nasip böyleymiş biraz daha binip sonra değiştireceğiz artık.Yukarıda da söylediğim gibi motordanda çok menunum.Hayırlısı artık.

Bu gün biraz gezseydin keşke.Hava 19 dereceye kadar çıktı.Ben dayanamadım eyüp taraflarından kısa bir tur yaptım bi arkaaşımla birlikte.

Velhasıl hoş bulduk tekrar teşekkür ederim.
    arkadaşım keşke çıkabilsem.. ama bütün parayı motora verince depoyu doldurabilicek param kalmadı :D önümüzdeki haftalarda çıkıcaz işlh...
    elit motogaraj

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    İnş. Zaten yaz gibi zevkli olmuyor, nede olsa kış havası rüzger serin esiyor

Motosikleti
    Kawasaki Er-6f 2006 siyah -TVS rtr-150 apache 2011
    İnş. Zaten yaz gibi zevkli olmuyor, nede olsa kış havası rüzger serin esiyor
    eğer yeterli ekipmanın varsa soğuk değil..

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    2 ay once 2006 model abs li henuz 2000 km er6 ma kavustum, er5 den sonra baya bi teknolojik geldi , izmir li arkadaslar ile yollarda gorusmek uzere

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay once 2006 model abs li henuz 2000 km er6 ma kavustum, er5 den sonra baya bi teknolojik geldi , izmir li arkadaslar ile yollarda gorusmek uzere
    Hayirli olsun da hem 2006 model hem 2000 km. nasil olmus onu anlamadim, niye o kadar az? Km. dogru mu? yoksa 20 000 mi demek istedin ki 20000 bile olsa az 6 yillik motora bence.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan inş.ABS Nasıl çok farklıdır sanırım normal frenlere göre.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ARka frendeki ABS çok işinize yaramıyor belki ama en azından kaygan zeminlerde arkayı kitleyip de aletin dengesini bozmuyor, asıl hikaye tabii ön frende, benim motorda var, arkadaşın abs siz modeliyle denediğimde ön freni abs devreye girene kadar sıktım ki, eğer acemi değilseniz ve ıslak, kaygan bir zemin üzerinde değilseniz zaten abs devreye girene kadar sizi motora yapıştırmış oluyor, tabii bunun için freni sakin ve sürekli artan bir şekilde sıkmak lazım. Onun dışında panik fren durumunda çok büyük bir nimet, sadece ön tekerin ve dolayısıyla motorun düz olmasına dikkat etmelisiniz sıkarken ki bu zaten her motorda böyle. Yani abs siz motorda kitleneceği dereceye kadar artırarak fren yapman gerekiyorken, abs lide hemen sonuna kadar abanabiliyorsun, kuru zemindeki avantajı bu, kaygan zeminde zaten kıyaslamak anlamsız.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    street triple rs
    kardeş,m hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız bin inşlh.. bu arada bende yeni aldım mtoru 1 ay oldu 2006 model ilk sahibinden 7100 km rede. sahibi yurtdışında yaşıyor. yazın buraya geldikçe kullanmış. bu arada ben motorumu 10 bin liraya aldım. sende bahsedermisin biraz motorundan we özellikle fiyatından :D.. birde resimlerini paylaşırsan sewiniriz..

ömer2 bunu beğendi.
    elit motogaraj

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    kardeş,m hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız bin inşlh.. bu arada bende yeni aldım mtoru 1 ay oldu 2006 model ilk sahibinden 7100 km rede. sahibi yurtdışında yaşıyor. yazın buraya geldikçe kullanmış. bu arada ben motorumu 10 bin liraya aldım. sende bahsedermisin biraz motorundan we özellikle fiyatından :D.. birde resimlerini paylaşırsan sewiniriz..
    http://imageshack.us/scaled/thumb/163/img1066mv.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/856/img1065bo.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/201/img1064n.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/407/img1063bs.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/23...9006729817.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/22...6340063413.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/14...2006729518.jpg
    http://imageshack.us/scaled/thumb/85...340061915g.jpg
    Güle güle kullan engin.Motorun çok temiz görünüyor.Km harikaymış çok iyi denk getirmişsin.

Motosikleti
    street triple rs
    saol ömer kardeşim... daha iyileri senin olsun işlh
    elit motogaraj

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler