Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Er6-F / Er6-N Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

parçayı kuzenim boyayacak..Renk kodu lazım..Kitapçık bende yok malesef..Boya kod girilerek bilgisayardan çıkarılacak...Acil arkadaşlar varsa bi bakıverin elinizde
    Motosiklet bir yaşam tarzıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar yok mu bi cevap verecek yardımcı olacak

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    arkadaşlar er6F'in 2008 öncesi modelleri için ortalama ederi nedir? 9000'e alınacak makine iş yapar mı?
    km kaçı geçmemeli? dikkat edeceğim özellikler nelerdir?
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Ben aldım bebek gibi 9000 liraya 20300 deydi aldığımda..Alalı 2 hafta oluyor...Motor süper,en ufak bi arızası yok ve kappa çantalı...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aldım bebek gibi 9000 liraya 20300 deydi aldığımda..Alalı 2 hafta oluyor...Motor süper,en ufak bi arızası yok ve kappa çantalı...
    güle güle kullan. şehir içinde yakıtı nasıl? ya ben hobi değil taşıt olarak kullanmak istiyorum ve memur çocuğu bir üni öğrencisiyim er5 gibi yakarsa yandık
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan. şehir içinde yakıtı nasıl? ya ben hobi değil taşıt olarak kullanmak istiyorum ve memur çocuğu bir üni öğrencisiyim er5 gibi yakarsa yandık
    bende 2011 kasa var 1 depo ile şehir içi 0-150 km/s hızlarda 250 km goruyorum
    hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    motosikletimi kullanırken el bileklerimde ağrı sağ el parmaklarımda uyuşma oluşuyor,gidon yükseltme aparatı nerden temin edebilirim,başka alternatifler varsa paylaşımda ve yardımda bulunmanızı rica edicem
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletimi kullanırken el bileklerimde ağrı sağ el parmaklarımda uyuşma oluşuyor,gidon yükseltme aparatı nerden temin edebilirim,başka alternatifler varsa paylaşımda ve yardımda bulunmanızı rica edicem
    ebay den sipariş edebilirsiniz, ben swmotech almıştım çokda işe yaramıştı, o uyuşma karpaltunel habercisidir haberiniz olun. dikkat edin.
    habe habe

Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay den sipariş edebilirsiniz, ben swmotech almıştım çokda işe yaramıştı, o uyuşma karpaltunel habercisidir haberiniz olun. dikkat edin.
    verdiğin bilgiler için teşekkürler şu karpaltuneli biraz araştırayım
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    ilk üç parmak diyor ama benim serçe parmagım acayip derece de uyusuyor ozellıkle uzun yol kat ettıgımde

Elinizde kolunuzda ağrı oluşuyorsa motosikleti yanlış kullanıyorsunuz demektir. Ağrıması gereken organınız elleriniz değil, baldırlarınız olmalıdır. Zira motosiklete dizler ve bacaklarla tutunup kolları tamamen serbest bırakmalısınız.

Gerçi ER-6'larda depo ve şase oldukça dar tasarlanmış. O yüzden uzun süre dizlerle depoyu sıkmak zor olabiliyor ama alıştırın kendinizi. Kollarınızın her zaman boş olması manevra kabliyetiniz, hassas gaz ve fren dozajlamanız ve en önemlisi sürüş güvenliğiniz için çok gerekli (özellikle panik anlarında). Gidonu pamuk gibi tutun anlayacağınız. Motora tutunma işini belden aşağınız halletsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:14 ----------

Arkadaşlar yok mu bi cevap verecek yardımcı olacak
    2006 gri rengin adı: Galaxy Silver Type 2
    Kawasaki renk kodu: 474

Düzgün otomotiv boyası yapan yerler için çok zor olmayan bir karışım olsa gerek. En azından Pearl (sedefli) yada Candy (yarı transparan) gibi zor tutturulan boya cinslerden değil. Bu gibi renkleri orijinal karışımlarla bile tutturmak çok zor. Sedefli boyada fabrika çıkışı parçalar bile birbirinden farklı olabiliyor.

Motosikleti
    kawasaki ER6N
    merhabalar, yeni bir er6n kullanıcısıyım, 2008 model 14000kmde absli model satın aldım, sizlere danışmak istediğim yağ değişim periyodu kaç km de olmalı? ben içim rahat etsin diye yağını değiştirmek istiyorum, hangi markanın hangi modelini öneriyorsunuz birde üzerinde k&n filtre var bunu bir önceki değişimde takmışlar onuda değiştirmek gerekrmi? zinciri biraz bol geldi bana kendimiiz onu ayarlayabilirmiyiz? ve zincir bakımı için hangi ürünü önerirsiniz?

Motosikleti
    Yoktur
    hafta içi bir alış veriş merkezinde koltuk minderi aldım kenarına lastik diktirip motosikletime uyguladık uzun yola çıkınca kaba etlerimde agrı oluyordu umarım ağrılardan kurtulurum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ellerdeki uyusma eldivenlerinizden de kaynaklanabilir arkadaslar? ben SİLİKONLU ELDİVEN aldım, ellerimde uyusma oldu. normal deri eldivenimde olmuyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerdeki uyusma eldivenlerinizden de kaynaklanabilir arkadaslar? ben SİLİKONLU ELDİVEN aldım, ellerimde uyusma oldu. normal deri eldivenimde olmuyor
    ama sadece sağ serçe parmagımda olması biraz garip değil mi?

Motosikleti
    Yoktur

ikitarafıda kullanılabilinir kışlık ve yazlık gibi

Arkadaşlar sonunda boyayı buldum...Orjinal rengi Standox un sitesinde var..Hatta Kawasaki için olduğu yazıyor sitede...Yani Kawa ya özel açılmış bi sayfa Standox ta..Boya numarasını veriyorum işine yarayan olursa Standox un bayisine gidip çıkartabilirsiniz...762087 bu numara Standox taki boya kodu Er6-F in...Boyanın adı yani renginin adı Galaxy Silver...Bu arada Kench arkadaşım teşekkür ederim ilgilenmişsin..Herkes senin kadar duyarlı değil...Colorrite sitesindeki boya kodu bulunamıyor boyacılarda...474 olan[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    Arkadaşlar sonunda boyayı buldum...Orjinal rengi Standox un sitesinde var..Hatta Kawasaki için olduğu yazıyor sitede...Yani Kawa ya özel açılmış bi sayfa Standox ta..Boya numarasını veriyorum işine yarayan olursa Standox un bayisine gidip çıkartabilirsiniz...762087 bu numara Standox taki boya kodu Er6-F in...Boyanın adı yani renginin adı Galaxy Silver...Bu arada Kench arkadaşım teşekkür ederim ilgilenmişsin..Herkes senin kadar duyarlı değil...Colorrite sitesindeki boya kodu bulunamıyor boyacılarda...474 olan[COLOR="Silver"]

öncelikle boya kodunu öğrenmene sevindim. ayrıca, herkez senın kadar duyarlı degıl demişsin ben kendim adıma söylüyorum. bilmediğimden cevap yazmadım.

Teşekkür ederim raphael arkadış..Ama bu motordan yada Er6 N in bu renginden olan elbette ki vardır ve elinde kitapçıkta olan vardır,üşenipte yazmayanlar var,bazıları işi düşünce konu açar yardım ister,bazılarıda işi düşenin işi hakkında bilgisi olupta cevap yazmazlar...Biraz kızdım kusura bakma kardeşim

Motosikleti
    Yoktur

teşekkürler sayende bende motorumun boya kodunu ögrendim

ikinci el aldığım için kullanma kılavuzum olmadığı için bende cevap yazamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler