Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Tanıdığım ettiğim bir motor değil. Ne desem boş. Yerinde olsam 4 silindirli Suzuki'lere bakardım diyeceğim ama onun da 2. eli 98'li modellerde 6.500 - 12.000 civarında geziyor ki, bu da senin GT650 almanı mantıklı kılabilecek bir etmen. Maalesef daha fazla söyleyebileceğim başka bişey yok.

Hayırlısı olsun diyelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ramazan bitiyor bu gün kadir gecesi bütün arkadaşlarımın kadir gecesini ve bayramını canı gönülden kutlar daha nice bayramları birlikte idrak etmeyi mevladan niyaz ederim.
    bombaci20, coolibo, kimyacı_23 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

sonoyuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayramdan sonra kaya abim sayesinde inşaallah yollardayım. Şimdi konuyla ilgili sıkıntım gelen üst kapak siyah. Boyadan anlayan arkadaşlarımla konuştum. İki fikir ortada. Griye boyama fikri ; hepsiburada.com da boyayı buldum 35 lira civarında. Diğer fikir ise solbentle üzerindeki boyayı kazımak böylece direk olarak döküm rengi gri olacak. Başka fikirleri ve konu hakkında bilgisi olan herkesin yorumlarına şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramdan sonra kaya abim sayesinde inşaallah yollardayım. Şimdi konuyla ilgili sıkıntım gelen üst kapak siyah. Boyadan anlayan arkadaşlarımla konuştum. İki fikir ortada. Griye boyama fikri ; hepsiburada.com da boyayı buldum 35 lira civarında. Diğer fikir ise solbentle üzerindeki boyayı kazımak böylece direk olarak döküm rengi gri olacak. Başka fikirleri ve konu hakkında bilgisi olan herkesin yorumlarına şimdiden teşekkürler.
    ÇOK girinti çıkıntı var solventle temizlemek ugraştırır bence gri srey boya ile hallet normal boyada olur aşırı ısınma olmaz kapakta boya dayanır ısıya dayanıklı gerekmez.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    hastası olduğum bi motor çok havalı fiyatı makul
    ama kullanabilirmiyim bilmiyorum kilosu epey ağır
    ben 174 cm 65 kgyim yaş 26
    bundan önceki motor tecrübelerim

-5 sene mobileytte bionik yaklaşık 30.000 km

-5 sene yamaha bws 100 20.000 km

-2 ay yamaha ybr a2 ehliyeti almak için vitesli motoru öğrenmek için bi arkadaşımdan geçici almıştım 3000 km bile yapmadım

-4 ay kymco venox 250 tipini çok seviyordum ama biraz ağır geliyordu bana aldığımdan daha fazla para veren olunca sattım yaklaşık 2000 km kullandım sadece

-3 ay honda cbr 250r bu motoruda pek iyi kullanabildiğim tam hakim olduğum söylenemez arka frende çok sıkıntı yaşadım arka lastiğin yanıma kadar geldiğini çok gördüm 1500 km falan kullandım

-sonra anladım ki illa fren elde olcak aldım sym joyride 200i bagaj var rahatlık var.kontrolum süper.sanki benim için yaratılmış gibi motor şuan 3000 kmye geldim

ne kadar vitesli motorun arka freninden dolayı hakkını vererek süremesemde şeytan diyor bi fantazi yap gi gv 650 al diyor.kafamı karıştırıyor.vitesli motorda sanki fren yok gibi korka korka fazla temkinli sürüyorum

böyle bişey yapsam ve pek süremesem symyi sat sonra gv 650 al süreme zararına sat derken 3000 tl zararım olur
    ne dersiniz becerebilirmiyim gv650yi

gv 250 demeyin hiç begenmiyorum.gv 250 alcağıma gider bi kymco venox 250 alırım yine

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    merhaba kadir kardeşim evet bende senin gibi mobilyetle başladım sonra 110 luk cup motorum oldu sonra 250mct aldım sonra gv250 en son gv650 de kaldım içinde kalıcaksa al yapamıcam diye bişey yok kendine güveniyorsan temkinli kullanırsan sorun yok gv650 diğer kullandığın motorlara benzemez çok güçlü ve seri bir motordur. ben şuan da başka motorlara bakamıyorum hayalimdeki motor tarz olarak sport cruiser karşılaştıracağın motor yok bir tek harley v-rod var fakat motor almaya karar verirsen alacağın motoru iyi baktır yada bildik bi yerden al bakımlı sorunsuz olmasına dikkat et

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kadir kardeşim evet bende senin gibi mobilyetle başladım sonra 110 luk cup motorum oldu sonra 250mct aldım sonra gv250 en son gv650 de kaldım içinde kalıcaksa al yapamıcam diye bişey yok kendine güveniyorsan temkinli kullanırsan sorun yok gv650 diğer kullandığın motorlara benzemez çok güçlü ve seri bir motordur. ben şuan da başka motorlara bakamıyorum hayalimdeki motor tarz olarak sport cruiser karşılaştıracağın motor yok bir tek harley v-rod var fakat motor almaya karar verirsen alacağın motoru iyi baktır yada bildik bi yerden al bakımlı sorunsuz olmasına dikkat et
    bu motorların bakımsızlarında çok sorun çıkıyor diye duydum
    evet haklısın tipi apayrı o shadovları dragstarları sevmiyorum.bu çok sportif bir cruzer.hele o açık mavisi yok mu ahh ahhh
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    GV650, C800
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet haklısın tipi apayrı o shadovları dragstarları sevmiyorum.bu çok sportif bir cruzer.hele o açık mavisi yok mu ahh ahhh
    gv650 de fazla sorun yok aslında birkaç kronik sorunu var konjektör statör gibi halledebilir ufak sorunlar tabi çoğu gv bu sorunları sahipleri tarafından giderilmiş durumda. sorun bakımsız yıllarca binmiş bi kuruş masraf yapılmamış motorlarda. yanlış ustaların eline geçtiyse yanlış işlemler yapıldıysa işte ozaman sorun başlıyor. birde bu motorlardan anlamayan kişiler yada ustalar sorunu çözemezler ise yandı hyosung yerden yere vurarlar hyosung öyle hyosung böyle kötü motor nerden aldın bunu kore malı japon alsaydın ya uğraşılmaz bununla bilmemne yani gv650yi alırken dikkat et yanlış işlemlerden geçmiş olmasın. parça konusuna gelince her parçası piyada rahatlıkla bulunuyor ve bir çok japondan ucuz zaten servis bayi ağı kanunide
    ZERDÜŞT ve KeaSH-07 bunu beğendiler.
    ANATOLIAN EAGLES MC

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Frenaj la ilgili bilen birinden veya internet ortamında araştırma yaparak kendini geliştirebilirsin..Vitesli motorlarda daha Ön fren ağırlıklı frenaj başlar ve arka ile beraber tamamlanır scoter da ise bu öncelik arka fren dir zira ağırlık merkezleri farklıdır..Özellikle ön de çift disk olması da ayrıca frenaj da GV 650 yi avantajlı kılar..tabii eğer düzgün fren balataların varsa,lastiklerin yere tutunma özelliğini kaybetmediyse fren hidroliğin maksimum 1-1.5 yıl içinde değişmiş se..
    KeaSH-07 ve bilginet45 bunu beğendiler.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bayramınız ı kutlar saglıkla sevdiklerinizle motorlarınızla nice bayramlara
    bilginet45, badabat, coolibo ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Arkadaslar izmirden sorunsuz temiz butun problemlerı cozulmus 2007 model 25000km dekı motorum acıl satılık 10.000tl pazarlık sunnettır aslında hiç istemıyorum satmayı ama evlendım ve ıhtıyacımdan motorumu satıyorum kaya agbımın elınden gecmıs makıne fazla soze gerek yok... Tel:0554 4862259

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Alacak olana hayırlı olsun. İnşaallah satarsın abi.
    GV65Ö bunu beğendi.

Saool coolibo hayırlısı dosta gıdecek makine

orhun67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX Roadracer
    Arkadaşlar 2 defa kaza yapmış , deposunda ufak bir ezik ve km saati yok bu motor alınırmı? ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34346069/detay

Motosikleti
    GV650, C800
    Alıntı orhun67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 defa kaza yapmış , deposunda ufak bir ezik ve km saati yok bu motor alınırmı? ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34346069/detay
    merhaba görmeden incelemeden yorumsuz fiyat iyi fakat makinaın durumu nedir bilemeyiz 8e alırsın fakat ucuz olması herzaman bende şüphe uyandırır ucuz motor değil bakımsız motor meselesi kimsenin motorunu malını kötülemek değil ama gv650 piyasası 2007 model 10-11-13 bin gibi rakamlar iyibir ustayla yada anlayan birisiyle incelenerek bakılması gerekir diye düşünüyorum
    ANATOLIAN EAGLES MC

Motosikleti
    GV 650
    merhaba. daha önceki sayfaları okuduğumda 1 depo ile 300 km civarı gittiğini söyleyen arkadaşlar var. ben ise 200 km gittiğimde 75 tl lik yakıt alıyorum. 97 oktanın 5 tl olduğunu varsayarsak bu depo zaten 85 tl ile doluyo. bu değerin çokta normal olmadığını düşünüyorum. bujiler yeni değişti yani servis değiştiğini söyledi sizce bu problemin kaynağı ne olabilir.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı sonoyuncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz boyası üzerine akrilik vernik sonuç çok iyi olacaktır ;)

Alıntı vlknmarmara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. daha önceki sayfaları okuduğumda 1 depo ile 300 km civarı gittiğini söyleyen arkadaşlar var. ben ise 200 km gittiğimde 75 tl lik yakıt alıyorum. 97 oktanın 5 tl olduğunu varsayarsak bu depo zaten 85 tl ile doluyo. bu değerin çokta normal olmadığını düşünüyorum. bujiler yeni değişti yani servis değiştiğini söyledi sizce bu problemin kaynağı ne olabilir.
    Hava filitresi ne zaman değişti?
    Senkron ayarı ?
    Karbüratör temizliği?
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    an itibariyle satışta 15 adet gv 650 var. Yüksek model ve fiyat olanlar dışında 2007-2009 arası bildiğiniz, tanıdığınız motor var mı acaba tavsiye edebileceğiniz ?
    orhun67 bunu beğendi.

orhun67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX Roadracer
    Alıntı ygzonair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    an itibariyle satışta 15 adet gv 650 var. Yüksek model ve fiyat olanlar dışında 2007-2009 arası bildiğiniz, tanıdığınız motor var mı acaba tavsiye edebileceğiniz ?
    kardeşime katılıyorum bende gv 650 alıcam fakat bilindik sağlam bir motor bakıyorum . yardımcı olursanız bizde kavuşalım aygırlarımıza.

Motosikleti
    GV 650
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz boyası üzerine akrilik vernik sonuç çok iyi olacaktır ;)

Hava filitresi ne zaman değişti?
    Senkron ayarı ?
    Karbüratör temizliği?
    merhaba. senkron ayarı yapıldı ama servis elinde hava filtresi olmadığını ve değiştirmem gerektiğini söyledi geçen hafta karbüratörden hiç bahsetmedi ama bu üç maddeyi dikkate aldım ilgine teşekkürler
    volkanmarmara

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler