Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı coolibo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun bombacı20 . Kazasız belasız sürüşler dilerim. Güle güle kullan.
    tşkler. hepimiz için kaza bela olmasın inş..
    ZERDÜŞT ve hyosung1618 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV 650
    kazasız belasız inşallah
    bombaci20 bunu beğendi.
    volkanmarmara

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slmlar bugün motoru izmir den getirdim. resmen şoktayım böyle bişey olamaz 3. viteste 130 yapıo bu nasıl bir alettir arkadaşlar?? şimdiye kadar motora falan binmiomuşum şahsen ben
    Birilerinden tiyo alarak mı bunu denedin yoksa içsel sesinimi dinledin gene bilmiyorum ama doğru kullanımı yakalamışsın..;) 1.vites 70-80 km 2.vites 80-110 3.vites 110-145 km 4. vites 140- 180 km 5.vites 180-210 km aralığı agresif kullanım da önerilen verilerdir..ancak bu verilerin üzerine 15-30 km ekleme şansın var gücü bakımları da yerindeyse buna müsait ama motoru yormuş olursun..her zaman dibi görmek doğru olmaz..örneğin 1.vites 93-94 km hızlarda redline girer ama 81 km sonrasında güc kaybeder yani ivmelenmesi azalır zira maksimum beygiri 9000 devirde elde edersin..bu devrin üzerine çıktığında beygir kaybı olur azda olsa..rahat ve ekonomik kullanımlar 5000-7500 devir aralığı en iyisidir..motorun tekeri düz bassın kardeşim..hayırlı uğurlu olsun..
    bilginet45 ve badabat bunu beğendiler.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birilerinden tiyo alarak mı bunu denedin yoksa içsel sesinimi dinledin gene bilmiyorum ama doğru kullanımı yakalamışsın..;) 1.vites 70-80 km 2.vites 80-110 3.vites 110-145 km 4. vites 140- 180 km 5.vites 180-210 km aralığı agresif kullanım da önerilen verilerdir..ancak bu verilerin üzerine 15-30 km ekleme şansın var gücü bakımları da yerindeyse buna müsait ama motoru yormuş olursun..her zaman dibi görmek doğru olmaz..örneğin 1.vites 93-94 km hızlarda redline girer ama 81 km sonrasında güc kaybeder yani ivmelenmesi azalır zira maksimum beygiri 9000 devirde elde edersin..bu devrin üzerine çıktığında beygir kaybı olur azda olsa..rahat ve ekonomik kullanımlar 5000-7500 devir aralığı en iyisidir..motorun tekeri düz bassın kardeşim..hayırlı uğurlu olsun..
    eyvallah kardeşim hepimizin düz bassın diyelim..

Sherno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar arkadaşlar bu da benim makine foto koyamamıştım bayramdan sonra 1000km dolar ve bakımına girerim sanırım. baya kalitesiz bi foto kusura bakmayın daha sonra yenilerini çeker eklerim :D
    bilginet45, ZERDÜŞT ve coolibo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Foto güzel değil..haklısın..ama motor şahane..güle güle kullan..

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Selam arkadaşlar işim sebebiyle siteyede , motorumada yeterli ilgiyi gösteremiyorum bu sebeple iki senede sadece 1600 km kullandığım motorumu ( Halidun Kaya abim iyi bilir ) satılığa çıkarıyorum yakında sahibinden.com da görebilirsiniz , sevgiler

hyosung1618 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık gv 650
    selam arkadaşlar
    bazı özel sebeplerden dolayı motorumu satılığa çıkardım. gerekli tüm bilgileri verdim. selam ile ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31023880/detay

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    arkadaslar bende gv250 var delta motorda sisy surucu basamagi ve koruma demiri aldim koruma demiri gv 650 ye uydugundan takamadim orjinal parca ve krom 190 tl verdim almak isteyen arkadaslar mesaj atabilir.

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    Fotoğraf görebilir miyiz mümkünse lion05?

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Değerli abilerim selam ve saygılar.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/81736-hyosung-s-and-t-gt-250-r-kendi-kendine-gaz-veriyor-3.html şu başlıkta da belirttiğim gibi gt 250 ve gv 250 motorları olan iki arkadaşım var ve gt 250 de rölantideyken yüksek devirlere çıkma (8000 devir) problemi var ve bu sorun olmadan önce de zaman zaman stop etme sorunu vardı.Konjektörü yeni değişti statörü ise sağlam çıktı.

gv 250 de de ışıkta beklerken boştan bire atınca stop etme sorunu var. İkisi de enjektörlü makinalar. Diyeceksiniz ki neden kendi başlığına yazmadın? Bende gv 650 varken değerli görüş ve önerileriniz çok işime yaramıştı, ankarada olduğum için istanbula gelip tanışma ve görüşme fırsatım olmadığı için yine bu başlıktan fikirlerinizi almak istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ozgur325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli abilerim selam ve saygılar.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/81736-hyosung-s-and-t-gt-250-r-kendi-kendine-gaz-veriyor-3.html şu başlıkta da belirttiğim gibi gt 250 ve gv 250 motorları olan iki arkadaşım var ve gt 250 de rölantideyken yüksek devirlere çıkma (8000 devir) problemi var ve bu sorun olmadan önce de zaman zaman stop etme sorunu vardı.Konjektörü yeni değişti statörü ise sağlam çıktı.

gv 250 de de ışıkta beklerken boştan bire atınca stop etme sorunu var. İkisi de enjektörlü makinalar. Diyeceksiniz ki neden kendi başlığına yazmadın? Bende gv 650 varken değerli görüş ve önerileriniz çok işime yaramıştı, ankarada olduğum için istanbula gelip tanışma ve görüşme fırsatım olmadığı için yine bu başlıktan fikirlerinizi almak istiyorum. Teşekkür ederim şimdiden.
    büyük bir ihtimal rölanti motorunda sıkıntı vardır.söküp temizlemek le düzelebilir.olmazsa incelemek lazım.

---------- Post added at 17:18 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Alıntı hyosung1618 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    bazı özel sebeplerden dolayı motorumu satılığa çıkardım. gerekli tüm bilgileri verdim. selam ile ...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31023880/detay
    hayırlısı olsun mavi makina zor bulunuyor gv650 ye en güzeli mavi yakışıyor. benimkiside mavi.km sıkıntısı malesef bazen oluyor benimkiside 1 km yi 10 olarak yazıyor.büyük bir ihtimal seninkide öyledir iyi bir elektronikci çözebilir zannımca bende burda bir arkadaş var gelir bakarım diye söz verdi onu bekliyorum .Ama hesabı kolay 10 na bölünce yapılan yol çıkıyor ama satarken sıkıntı olabilir.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    [QUOTE=coolibo;3103959]Fotoğraf görebilir miyiz mümkünse lion05?[/

deltaya gerı ıade etım yerıne alt sehpa ve on tampon koruması alacam ılgın ıcın tsk

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    gv 650 ler de bazısında eksoz un ortası neden renk değiştiriyor ? sorunlumudur ? görüntü olarak sorunlu ama .

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 650 ler de bazısında eksoz un ortası neden renk değiştiriyor ? sorunlumudur ? görüntü olarak sorunlu ama .
    genelde jikle açık gidilirse veya bujide sıkıntı olurda çiğ benzin atarsa egsozda yanma olursa olur önemli bir şey değildir.görüntü dışında pek sıkıntı çıkarmaz.

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    anladım teşekkürler gv650i .

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Ayrıca bozuk senkron sorunu yaşıyorsa da böyle bir durum ortaya çıkar..örneğin 2012 ye kadar olan enjeksiyonlu modellerin de 3000-3500 km de bir senkron bozduğu bilgisi verildi ustamızdan ,senkron yapılırsa sorun olmuyor..2012 modelinde ise böyle bir sorun 5500 km
    ye geldiği halde yaşanmadı..

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    Arkadaşlar bugün itibari ile km si fazla coşmamış temiz bir gt650 comet aramaya başladım aklınızda olsun sahibinden.com da 5-6 ad var bunlardan sahibi aramızda olan varmı? gerçi gsf 600-650 bakıyordum ama benzinin 5tl olduğu ülkemde sanırım doğru olmayacaktı... yinede 4 tokmağın sesi farklı geliyor...

Motosikleti
    ST Kanuni GV650
    http://www.yakittuketimi.net/suzuki-gsf-600s-bandit/

Eğer bu linkte bulduğum makineyi kastediyorsan aslında az yakacak diye GT650 almana gerek yok. Tabii buradaki değerler doğruysa. Çünkü GT650 ile aynı motoru olan enjeksiyonlu GV650 kullanıyorum. Aradaki farklılıklar GV650 5 vitesli ve kayışlı aktarım var. GT650 ise 6 vites ve zincirli aktarım var. Enjeksiyonlu GV650'nin yaktığı yakıt yaklaşık 6 litre civarı. Bu Suzuki'nin kullanıcı yorumlarında 7-8 litre gibi bir değere çıkmıyorsa sadece benzin konusunda GT650 almana gerek yok. Seveceğin bir motor alman, onu kullanırken, ona masraf yaparken sana her zaman yardımcı olacaktır. Sevmediğin bir motorun yaktığı 3 litre yakıt bile gözüne dokunabilir. Bu nedenle senin yerinde olsam 600-650 gibi küçük olmayan bir motor alacaksam benzinde aşırı fark yoksa sevdiğim motoru alır, ona binerdim.

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    sağolasın coolibo zaten 2 adet hyosung 2007 gt250 sahibiyim v makinanın torku ve sesi müthiş ama dediğim üzere sahibinden deki tüm 650 leri aradım ist-küçükçekmecede var bir tane rakam 7400 direk 7 dedi sonra 6800 dedi oraya geldiğimde sorun çıksın istemem makinana güveniyosan geleyim dediğimde motor benden önceki sahibinde açılmış ama ne yapılmış bilmiyorum ustam depoda boya yok kuyrukta boya var zaten şuan şıngırtılı çalışıyor beykozda servisim ilk hyosung culardandır ustam yanlız ona güvenirim sibop sesi demişti yaptırmaya zamanım olmadı ayın 2sinde istanbulda olucam motoru servise bırakayım gereken yapılsın il dışında çalışıyorum arkadaşada vekalet vereyim ayın 4-5 gibi ondan alırsın satışı dedi... motoruda aşağıdaki linkte...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07818617/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler