Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    cay bahane tanısmak sahane...tesekkurler herkese....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bu semaver çayı arkadaşlarla dahada bir güzel lezettli oluyormuş bir dahakine sucuk mangalda ilave edelim ne dersiniz.

arkadaşlar 1 temmuzda eşkişehir toplantısınada bir çıkartma yapalım ankaradakiler sizde oraya gelin görüşelim ne dersiniz

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu semaver çayı arkadaşlarla dahada bir güzel lezettli oluyormuş bir dahakine sucuk mangalda ilave edelim ne dersiniz.

arkadaşlar 1 temmuzda eşkişehir toplantısınada bir çıkartma yapalım ankaradakiler sizde oraya gelin görüşelim ne dersiniz
    Hiç de güzel olmadı. 2 bardak ancak içebildim. Tadı damağımda kaldı
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç de güzel olmadı. 2 bardak ancak içebildim. Tadı damağımda kaldı
    20 kişi olunca 2 bardak 10 kişi olunca 4 bardak içiliyo demekki ama bardaklarda zaten 2 likti bir dahakine ufacık bardaklardak koyacam

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Değerli dostlar motosikletimi 11.500tl den bugün noterde sattım. (Noter katoloğunda 9.600tl olarak geçiyor bedeli)
    Sahibinden de 20 günde 2700 kişi inceldi ama serviste 3 gün bırakınca gören hemen aldı. alanada satanada hayırlı olsun demeli.
    Gözüm gibi baktığım çok sevdiğim bir motosikletti. Araba ihtiyacından bu sevdaya bir dönem ara vermek durumundayım ama bu güzel sayfadaki güzel insanların her vesilede yanlarında olduğumun bilinmesini isterim. Saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli dostlar motosikletimi 11.500tl den bugün noterde sattım. (Noter katoloğunda 9.600tl olarak geçiyor bedeli)
    Sahibinden de 20 günde 2700 kişi inceldi ama serviste 3 gün bırakınca gören hemen aldı. alanada satanada hayırlı olsun demeli.
    Gözüm gibi baktığım çok sevdiğim bir motosikletti. Araba ihtiyacından bu sevdaya bir dönem ara vermek durumundayım ama bu güzel sayfadaki güzel insanların her vesilede yanlarında olduğumun bilinmesini isterim. Saygılarımla.
    hayırlısı olsun en genış yedek parça stogu sendeydı onlarla uzun kullanacaktın ama kısmet değilmiş sana sıfır alalaım yakın zamanda he stogu ne yaptın onlarıda verdinmi yeni sahibine

Motosikleti
    Halidun abim teşekkürler. Yedek parçaların tamamını servis sahibine verdim.Yıllardır nazımızı çekti nede olsa hakkıdır düşüncesiyle verdim. Sıfırdı benim motosiklet biliyorsun ilk sahibiydim ve 4600km de verdim. Yeni sıfır gv650 nin benimkinden tek farkı olsa olsa enjeksiyon farkı olur ki karburatörlüler inan her yönden daha iyi, ekonomik sıkıntılarınız olmadığı sürece satmayın derim; malum yerine konulacak alternatifi yok sınıfında.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    serden zaten ayagım ıyıleşince onun için satmaktan vazgeçtim baska neye binersem bineyim kesmıyor bu bagımlılık yapıyor bır sıkıntı olmazsa satmam satsamda yenilemek amaclı olur zaten kronık sıkıntılarını bıtırmış tam kullanılacak zamanı sıfırda almam senin gibi temiz kullanmış satmak istiyenden alırım az km li en yakın zamanda 2 tekerle görürürz senide insaallah

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alanada satana da hayırlı olsun..motorunu alan kimse çok doğru bir karar vermiş..
    Geçmiş de verdiğin emeğin devamını dilerim..bir gün görüşmek üzere..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alanada satana da hayırlı olsun..motorunu alan kimse çok doğru bir karar vermiş..
    Geçmiş de verdiğin emeğin devamını dilerim..bir gün görüşmek üzere..
    Teşekkür ederim. Bende görüşmeyi arzu ederim. Elbet yolum düşer İstanbul'a ve görüşürüz. Saygılar.

Motosikleti
    NC 700 X
    Hayırlı uğurlu olsun alana da satana da

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Sevgili Serden,

Dürüst olmak gerekirse motorunu satmış olmana üzüldüm.

Pek tabii ki, ihtiyacını karşılayabilecek bir değere (ki bana göre yine de düşük sayılacak bir fiyat) satmış olmana da mutlu oldum.

Seninle aynı motoru kullanmak özel bir durumdu. Bu sayfada yapmış olduğun paylaşımların hepimize çok yardımı oldu.

Umarım en yakın sürede yine yeni bir motorla aramıza dönersin. Ben de Larry'i arayıp senin adına son model egzozunu sipariş ederim
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    gv-650
    yapma serden hocam.... inan okuyunca şoke oldum..aslında daha önceden sinyalleri vermiştin ama ...hayırlı uğurlu olsun demekten başka yapacak bişey yok...
    en kısa zamanda yeni bitane alacağından şüphem yok.. zira insan feci özlüyor...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Levent'im zaten sizlerden ve bu sayfadan kopmak imkansız. Bizler aile gibiyiz. Bu ortama takıldığımda huzur buluyorum en stresli günlerin sonunda bile.
    Motosikletsiz günlerde bunalım yaşamamak için kendime bir oyuncak aldım 98cc ve vergisiz… Levent ve uzay gibi belkide...

Nedendir bilmem ama bu heyecan hiç geçmiyor, resimdeki motosiklet bile beni sevindirmeye yetti. Şehir içinde kullanmak için ideal. 20 tl ye depo doldu.
    Sizlerle paylaşmak istedim.
    Kemal dediğin doğru 12-18 ay arası rahat durmaz, yeni bir hamle ile süpriz yaparım gibi geliyor.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Motosikletsiz günlerde bunalım yaşamamak için kendime bir oyuncak aldım 98cc ve vergisiz… resimdeki motosiklet bile beni sevindirmeye yetti. Şehir içinde kullanmak için ideal. 20 tl ye depo doldu.
    Hocam selamlar;
    Bende shadowumu sattım bir kaç gün önce. önümüzdeki sezon için vtx 1300 veya goldwing var seçeneklerim arasında ama SYM nin Mio 100 cc model bir scooteri oldukça şirin geldi bana... ev kedisi gibi bir şey..hemen alayım bir tane bundan derken sizin fotodaki scooter dikkatimi çekti.. nedir bu biraz daha bilgi verebilirmisiniz...PM de atabilirsiniz...

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Levent'im zaten sizlerden ve bu sayfadan kopmak imkansız. Bizler aile gibiyiz. Bu ortama takıldığımda huzur buluyorum en stresli günlerin sonunda bile.
    Motosikletsiz günlerde bunalım yaşamamak için kendime bir oyuncak aldım 98cc ve vergisiz… Levent ve uzay gibi belkide...

Nedendir bilmem ama bu heyecan hiç geçmiyor, resimdeki motosiklet bile beni sevindirmeye yetti. Şehir içinde kullanmak için ideal. 20 tl ye depo doldu.
    Kemal dediğin doğru 12-18 ay arası rahat durmaz, yeni bir hamle ile süpriz yaparım gibi geliyor.
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selamlar;
    Bende shadowumu sattım bir kaç gün önce. önümüzdeki sezon için vtx 1300 veya goldwing var seçeneklerim arasında ama SYM nin Mio 100 cc model bir scooteri oldukça şirin geldi bana... ev kedisi gibi bir şey..hemen alayım bir tane bundan derken sizin fotodaki scooter dikkatimi çekti.. nedir bu biraz daha bilgi verebilirmisiniz...PM de atabilirsiniz...
    yaw uzay ne virüsmüşün be usta sürücülere bile bulaştırdın scooter virüsünü

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam selamlar;
    Uğur abim hayırlı uğurlu olsun senin motosiklet mükemmeldi alan sevinmiştir. Yazıp çizdiklerinden shadow kullanıcıları uzun yıllar faydalanacaktır eminim.
    Abi aldığım scooter euro-3 standartlarını karşılıyor 98cc yani vergiden muaf,5 litre ile depo doluyor Henüz 20 km gezdim plaka yok diye ,benzin ibresinde kıpırdama olmadı Markası motoran. Aynısı mondialde de var. Tüm parçaları uyumlu,bol ve sudan ucuz.
    http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...yal/index.html
    http://www.motoran.com.tr/vento100.htm
    Benzetmen yerinde olmuş şirin birev kedisi gibi. Henüz rodaj kısmında olduğumdan ilk 500 km 0-50 km/h arası değişen hızlarda kullanmalıyım ama bir avukat arkadaşta yayla için almıştı maksimum 80 Km/h yapıyor diyor. 4 zamanlı olduğundan şişme ve yokuş çekmeme gibi sıkıntısı yok. Büyük cc motosiklet alırsak ilerde vergi diliminde olmadığından ve şehir içinde ideal olduğundan elde tutma yanlısıyım. Birde dikkatimi çeken şu oldu; kalkışta motosiklet birden fırlamak yerine yavaş kalkıyor sonradan ivmeleniyor bu da kayışını geç yıpratacak,iç aksamı geç aşındıracak fikrini uyandırıyor bende. 1800 tl civarı sıfırını bulabilirsen al, büyük motorun ömrünü uzat derim. Aldığım bayii sym de satıyordu ama kalitesi tartışılmasada fiyatı gereksiz pahalı geldi bana sym nin yedek parçalarıda öyle ve ikinci elide çok zayıf dikkat
    Halidun abimin dediği gibi virüs uzay'dan bulaştı

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    daha yenı geldık derken 1 gv cı daha bırakmıs alanada satanada hayrlı olsun....ee bi laf vardır bi scooter dan bir de race den vazgecilmezmıs ) keyıflı forumlar dılerım....

Motosikleti
    NC 700 X
    Serden hocam bunu da vitrin yapacak mısın?

Motosikleti
    Yok yahu
    Vitrin konusunda tek aday gv650. Tüm hatları itina ile çizilmiş. Gerisi yalan. Parasal sıkıntıyla gaza gelmesem kesinlikle satmazdım. Yedeklemeler uzun yılların işaretiydi ama öyle olmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler