Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Aramıza hoş geldin. Sorunları çözdüğün zaman emin ol gv650 vazgeçilmezin olacaktır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Arkadaşlar, ben de motoru satmayı düşünüyorum. Sebebi de işlerin yoğunluğu sebebi ile pek fazla binemiyor olmam.
    Henüz sahibinden ilanı vermedim. İlk buradan paylaşıyorum. Eş dost ilgilenen varsa, görüşelim.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Hayırlısı olsun Levent..Scooter var zaten sende şimdilik onunla devam eder sonrasında da yeni cruiserin Harley olur şu saatten sonra..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ben de motoru satmayı düşünüyorum. Sebebi de işlerin yoğunluğu sebebi ile pek fazla binemiyor olmam.
    Henüz sahibinden ilanı vermedim. İlk buradan paylaşıyorum. Eş dost ilgilenen varsa, görüşelim.
    hayırlısı olsun

benimle bir irtibat kurarsan yardımcı olacagım isteyen bır arkadaşım var levent bey

Motosikleti
    Hyosung Aquilla GV650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cüneyt Yılmaz, (tutturdum bence) motorunuz hayırlı olsun. Benim de bu motorda fazla deneyimim olmasa da anlattığınız vibrasyon ve kesiklik ve performans kaybı, ateşleme problemi gibi. Tek silindiri ateşlemiyormuş gibi bir izlenim edindim. Konjektörün sağlam olduğunu bilsem buji veya buji kablolarında sorun var derdim. Yine de kolayca çözüleceğini umuyorum, keyifli sürüşler...
    Dün bir arkadaşım motoru alıp ustasına götürdü. Maslak'ta Yücel Motor (Suzuki servisi). Motor senin ve Halidun beyin tahmin ettiği gibi tek silindir çalışıyormuş. Bujileri değişti, karbüratör sökülüp temizlendi ve senkron ayarları yapıldı. GV650' m kendine geldi GV250'den sonra bu güç beni inanılmaz mutlu etti. Şu an çok memnunum. Sadece Fren hidrolik deposunun contasını bulamadım. Kanuni'yi aradım sordum depo ile beraber satıyoruz 250 TL dedi :( Oradan akan hidrolik akıyor ve depoya gelip boyayı bozacak diye korkuyorum. Cumartesi kısmetse bir conta kestirip çözmeye çalışacağım. Bu arada uygun fiyata sissy bar ve ön cam nereden edinebileceğim konusunda tavsiyelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bir de titremeyen ayna var mı

Halidun bey inşallah Pazar günü müsait olursanız tanışmak için garaja gelmeyi düşünüyorum. Telefondaki yardımlarınız için de teşekkür ederim.

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin. Sorunları çözdüğün zaman emin ol gv650 vazgeçilmezin olacaktır.
    Gerçekten söylediğin gibi daha önce motorsiklete binmemişim dedim sorunları çözülüp geldikten ve denedikten sonra. Ağzım kulaklarımdaydı

Motosikleti
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun Levent..Scooter var zaten sende şimdilik onunla devam eder sonrasında da yeni cruiserin Harley olur şu saatten sonra..
    Uzaydan sonra bir scooter virüsü bulaştı hepimize hayırlısı olsun. Yalnız levent v-rod'u pek beğenmesede ben yakıştırıyorum. Tork ve beygir neredeyse ikiye katlıyor. Tek bilmediğim nokta yedek parçası bolmu veya hesaplımı!

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Scooter da motor mu arkadaş derken olaya bak yaaaaa Geçen yaz tatilde bir kiraladım, oyuncak gibi maşallah. Hemen GV'yi sattım sonra :D
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Uzaydan sonra bir scooter virüsü bulaştı hepimize hayırlısı olsun. Yalnız levent v-rod'u pek beğenmesede ben yakıştırıyorum. Tork ve beygir neredeyse ikiye katlıyor. Tek bilmediğim nokta yedek parçası bolmu veya hesaplımı!
    Serden,fırsatın olduğunda bir V-Rod kullanmanı tavsiye ederim..şaşıracaksın..ve ''benim eski GV 650 im neymiş yaa..'' diyeceksin..
    Alıntı cnytylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maslak'ta Yücel Motor (Suzuki servisi). Motor senin ve Halidun beyin tahmin ettiği gibi tek silindir çalışıyormuş. Bujileri değişti, karbüratör sökülüp temizlendi ve senkron ayarları yapıldı. GV650' m kendine geldi GV250'den sonra bu güç beni inanılmaz mutlu etti. Şu an çok memnunum. Sadece Fren hidrolik deposunun contasını bulamadım. Kanuni'yi aradım sordum depo ile beraber satıyoruz 250 TL dedi :( Oradan akan hidrolik akıyor ve depoya gelip boyayı bozacak diye korkuyorum. Cumartesi kısmetse bir conta kestirip çözmeye çalışacağım. Bu arada uygun fiyata sissy bar ve ön cam nereden edinebileceğim konusunda tavsiyelerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Bir de titremeyen ayna var mı

---------- Post added at 10:50 ---------- Previous post was at 10:47 ----------

Gerçekten söylediğin gibi daha önce motorsiklete binmemişim dedim sorunları çözülüp geldikten ve denedikten sonra. Ağzım kulaklarımdaydı
    Avrupa yakasında Maslak taki Yücel motor Hyosung un eski yetkili servisiydi..ve bu motoru tanıyan usta orda mevcut..doğru ustayla sorunsuz binersin artık motoruna..www.hyosungsourch.com adresine göz at..orda istediklerini uygun şartlarda bulabilirsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter da motor mu arkadaş derken olaya bak yaaaaa Geçen yaz tatilde bir kiraladım, oyuncak gibi maşallah. Hemen GV'yi sattım sonra :D
    Uzay kaşınma..
    ve itiraf et..GV 650 mi özledim de..

Motosikleti
    Alıntı ZERDÜŞT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serden,fırsatın olduğunda bir V-Rod kullanmanı tavsiye ederim..şaşıracaksın..ve ''benim eski GV 650 im neymiş yaa..'' diyeceksin..
    Abi kullanmadığım gibi canlısını görmekte henüz nasip olmadı v-Rod'un. Deneyimin olduysa paylaşırsan sevinirim. Performansını,yakıtını,yedek parça durumlarını ve fiyatlarını.. Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Halidun bey inşallah Pazar günü müsait olursanız tanışmak için garaja gelmeyi düşünüyorum. Telefondaki yardımlarınız için de teşekkür ederim.

beklerim tel açıp gelebilirsin görüşürüz . v-rod mu dediniz adaşımın dediğine katılıyorum . bir bin hevesini al

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Abi kullanmadığım gibi canlısını görmekte henüz nasip olmadı v-Rod'un. Deneyimin olduysa paylaşırsan sevinirim. Performansını,yakıtını,yedek parça durumlarını ve fiyatlarını.. Şimdiden teşekkürler.
    14.03.2010 tarihinde Levent in söylediği gibi viraj ve manevrası GV 650 kadar iyi değil..Mutlaka iyi bir makina..nede olsa Harley ama son sürati bizim makinadan daha iyi değil..üstelik jet kit takılı bir GV 650 ile kıyaslarsak GV 650 burun farkıylada olsa önde..Drag yarışlarından GV 650 V-rod un önünde birinci bitirmiş ve sonrasında bir daha drag yarışına kabul edilmemiş diye bir bilgi var ama ne kadar doğru bilmiyorum..bildiğim Jet kitli bir GV 650 3 sn yede 100 KM hıza ulaşıyor V-rod ise 3.6 sn de..GV 650 viraj la birlikte manevra kabiliyeti açısından da daha üstün..V-rod un muscle serisini kısada olsa kullanma şansım oldu ve o gün Aquellamı daha da sevdim.. Benzin tüketimi de GV 650 ye göre birazda daha fazla ki motor gücünden dolayı makul(5.9Lt)yedekparçada ise tartışmasız daha pahalı..Bu markada bizdeki gibi V-rodsourch yok.. sonuç olarak dünya da kabul görmüş kaliteli bir marka ancak ben bir gün harley alacaksam o bu model olmayacak..
    Açıklamanın kısalığını alttaki linkleri vererek gidermeye çalışayım..Bana göre kendi segmentinde GV 650 nin tek rakibi GV 650 i ...
    sevgilerimle..
    http://attapirati.com/blog/?p=1941
    http://www.motospor.org/haber/501-te...od-muscle.html

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    adaşım hep destekli konuşursun alıntılar ve linkler bunu bir kere daha teyid ediyor aynen katılıyorum görüntüsü çizgileri ve iki yandan egsozu hoşuma gidiyor v-rod un

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Eyvallah abi..elimden geldiğince..Harleyin V-Rod u tork ve beygir olarak bizimkinin iki katı ama kullanım avantajı olarak bizim ki daha iyi..son hızı da bizim kisinden daha iyi değil..hoş bu motorlar la sürekli 200 üzeri gidilmez..Hele Aydın Otobanında 220 km hızla giderken gidon tokatlamasını yaşayınca bunu net olarak gördüm..hemen bir bilgi daha..eğer artcınız yoksa ve arkanızda büyükce bir sisybar çantası ve yanlarda heybeler varsa vede yan rüzgarda seyahat ediyorsanız 200 km nin üzerine çıkılmaması tavsiye edilir..ama hava koşulları uygun ve artcınız varsa yan çantalarda takılı değilse...
    Bu arada V-rod iki yandan eksozlusunu görmedim sağ yanında çift egzosu var..
    Harley alırmıyım..evet belki bir gün..almış olmak adına..hee..birde sesine hasta olduğumdan....

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    V-rod'un bir de "V-rod muscle" versiyonu var.
    Tek rakibim odur daha da bakmam sağa sola..

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    aydın otobanında 210 kadar cıktım...artcım yoktu havda guseldı fekat gazı az kesınce motor hafıf sendelemıstı benı endıselendren o olmustu....harleyın night rode mıdelı benım daha cok gıdıyor goruntusu cok cekıcı )

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V-rod'un bir de "V-rod muscle" versiyonu var.
    Tek rakibim odur daha da bakmam sağa sola..
    Görüntüsü cidden güzel bu model in..az biraz kullanma şansımda oldu..ama diğer konularda dediğim gibi..birde bu modele sesli eksoz bulamamıştı sahibi..geçen seneye kadar bulamamıştı şimdi ne durumda bilmiyorum..harley olacaksa sesde olmalı kanımca..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydın otobanında 210 kadar cıktım...artcım yoktu havda guseldı fekat gazı az kesınce motor hafıf sendelemıstı benı endıselendren o olmustu....harleyın night rode mıdelı benım daha cok gıdıyor goruntusu cok cekıcı )
    hımm..GV 650 yi üzmüşsün..o tepki ondan..tam gaz açmış giderken ne diye hız kesiyorsun diye tepki vermiş..yan çantasız güzel bir havada o otobanda 240 üstü mümkün özellikle artcın varsa çok daha rahat..bu hızları yaşayanların yalancısıyım..ne varki bana yaşadığım deneyimden sonra çok mümkün göründü..

Ancak bu hızlara çıkılmasını genede tavsiye etmem..ama yolda giderken bazen adrenalin ağır basabiliyor..birde lastiklerin durumunada dikkat etmek ve lastik eskiyse bundan uzak durmak gerekir özellikle bu havalarda..

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    GV 650'de bir düğme var, basınca Voltron'a dönüşüyor. V-Rod'da o da yok
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Bende önce scooter vardı sonra diğerini aldım
    Her zaman da söyledim, birinci motorum Beverly'dir diye..
    Ben V-rod'u beğenmiyor değilim. Harley alacaksam, o paraları vereceksem, gereksiz bir model olarak görüyorum. hele hele bizim motoru kullandıktan sonra...
    Ancak artık 2 motor istemiyorum. Bu durumda önceliğim maxi scooter. Çünkü daha pratik ve bakımı kolay.
    Hangisini sürmek daha zevkli derseniz, cevap vermeye bile gerek yok derim
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 650'de bir düğme var, basınca Voltron'a dönüşüyor. V-Rod'da o da yok

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Bu arada V-rod iki yandan eksozlusunu görmedim sağ yanında çift egzosu var..

adaşım işte şimdi olmadı senin vediğin 2 ci linki tıkla http://www.motospor.org/haber/501-te...od-muscle.html ve en alttaki resmi incele bende burdan gördüm söyledim canlı gördüklerim farklı idi sagda 2 egsozluydu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler