Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Kendi segmentini bırakın 1100 cc ye kadar en hızlı ve güçlü motosiklet olarak reklam ediliyor yurt dışında gv650.

Kuzu kılığında kurt olduğu ve 1200 cc altındaki en güçlü cruser olduğu söyleniyor.
    Tüm teknik detayları masaya yatırdığınızda fazla düşünmeye ve üretimi bitmiş veya kendini yenilememiş alternatiflere kafa yormaya gerek kalmıyor bence

Merak ettiğinizden fazlasını sayfa 116 dan okuyabilirsiniz.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

Sa

SERDEN YİNE BULDUN BULUŞTURDUN ekledin ,reklamlar genelde abartılı olur ama gerçekci olan bir tane bunu gördüm teşekkürler

önceki sahifelerde bir anket yapılmış onu yayınlamıştım ordada aynı konu vardı
    bu konuda ödül almış bir makina kullanıyoruz ve abd de çok tutulan bir makina

Motosikleti
    Artık Yok...
    reklama bakarsanız görürsünüzki kuzey amerikadaki 1200cc ye kadar en güçlü cruiser deniyor

altını çizelim kuzey amerika ve cruiser deniliyor yani belli bir coğrafya ve belli bir segmentte tarzda en güçlü motor olduğu söyleniyor..

yurtdışı 1100 yada 1200 cc ye kadar en güçlü motor dersek çok genel tüm dünyayı kapsayan bir kavram oluyorki pekde inandırıcı olmaz..

ayrıca sadece motorsiklet dersek bu seferde bütün segmentleri dahil etmiş oluruz bu kapsama super sport touring enduro chopper v.b o zaman gene inandırıcı olmaz..

ama cruiser segmentinde bencede en güçlü motorlardan biridir..

arkadaslar surekli yazip duruyorum ama bir kac gundur kitap okur gibi forumu okuyorum..

bizim turk insanimiz "malum" internet ortaminda saygi sevgiye "genelde" pek onem vermiyor

gercekten cok seviyeli cok yardimsever ve saygili bir ortam olusmus bir cok arkadas sirf bu sayfa yuzunden motor almistir... hepinizin emegine saglik.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı bughouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar surekli yazip duruyorum ama bir kac gundur kitap okur gibi forumu okuyorum..

bizim turk insanimiz "malum" internet ortaminda saygi sevgiye "genelde" pek onem vermiyor

gercekten cok seviyeli cok yardimsever ve saygili bir ortam olusmus bir cok arkadas sirf bu sayfa yuzunden motor almistir... hepinizin emegine saglik.
    teşekkür ederim insanlar saygıdeger olunca sevgi ve saygı ön celikli oluyor bize motor bahane motorcu asıl olandır

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Arkadaşlar bizim motorlara uygun National Cycle kolay takılıp sökülen ön cam varmıdır? Ayrıca bize uygun farklı sissybar modelleri arıyorum , yardımcı olabilirmisini

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

Sa

Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motorlara uygun National Cycle kolay takılıp sökülen ön cam varmıdır? Ayrıca bize uygun farklı sissybar modelleri arıyorum , yardımcı olabilirmisini
    ORJİNAL CAMINDAN farklı bir cam istersen yaptıryoruz burda yapan bir arkadaş var sisi barda aynı şekilde özel yaptırıyoruz

nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ORJİNAL CAMINDAN farklı bir cam istersen yaptıryoruz burda yapan bir arkadaş var sisi barda aynı şekilde özel yaptırıyoruz
    Teşekkür ederim iş nedeniyle Garaja uğramaya ( motorumu bile kullanmaya )fırsat bulamıyorum ilk fırsatta görüşmek üzere

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklama bakarsanız görürsünüzki kuzey amerikadaki 1200cc ye kadar en güçlü cruiser deniyor

altını çizelim kuzey amerika ve cruiser deniliyor yani belli bir coğrafya ve belli bir segmentte tarzda en güçlü motor olduğu söyleniyor..

yurtdışı 1100 yada 1200 cc ye kadar en güçlü motor dersek çok genel tüm dünyayı kapsayan bir kavram oluyorki pekde inandırıcı olmaz..

ayrıca sadece motorsiklet dersek bu seferde bütün segmentleri dahil etmiş oluruz bu kapsama super sport touring enduro chopper v.b o zaman gene inandırıcı olmaz..

ama cruiser segmentinde bencede en güçlü motorlardan biridir..
    Yukarıdaki paylaştığımız reklam ve doğrultusunda yapılan açıklama cruiser üzerine olduğu için segmente ss veya s-tourıng kapsamını dahil etmeyi aklımıza dahi getirmedik,
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuzu kılığında kurt olduğu ve 1200 cc altındaki en güçlü cruser olduğu söyleniyor.

Elbet gsr veya fazer ile aynı segmentte dahi olsalar hp farkından kaynaklı son hızda kıyaslanmazlar ama gezilerde de enselerine yapışabildiğiniz tecrübeyle sabit açık ara fark yok. Yinede gereksiz yanlış yöne çekilme olmasın isterim kuzey Amerikalının dediği gibi 1200cc ye kadar en hızlı cruiser söylemine katılıyorum.

Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin ikinci el cam ve sisibar için talep ettiği para Hyosungsource ile hemen hemen aynı oradan sıfırını almanızı öneririm.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıdaki paylaştığımız reklam ve doğrultusunda yapılan açıklama cruiser üzerine olduğu için segmente ss veya s-tourıng kapsamını dahil etmeyi aklımıza dahi getirmedik,

Elbet gsr veya fazer ile aynı segmentte dahi olsalar hp farkından kaynaklı son hızda kıyaslanmazlar ama gezilerde de enselerine yapışabildiğiniz tecrübeyle sabit açık ara fark yok. Yinede gereksiz yanlış yöne çekilme olmasın isterim kuzey Amerikalının dediği gibi 1200cc ye kadar en hızlı cruiser söylemine katılıyorum.

Milletin ikinci el cam ve sisibar için talep ettiği para Hyosungsource ile hemen hemen aynı oradan sıfırını almanızı öneririm.
    viceroy a katılıyorum bu sadece cruser uzerıne bır soylemdır...artı denıldıgı uzere 1200 cc ye kadar en hızlı cruser dır...

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı bughouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu kadar güzel sözden sonra artık tanışmalı diyorum..Forum a yazmaya lütfen devam et..

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    viceroy a katılıyorum bu sadece cruser uzerıne bır soylemdır...artı denıldıgı uzere 1200 cc ye kadar en hızlı cruser dır...

Bencede 1200 CC ye kadar2 silindirli Cruıserlar arasında en güçlü Cruiser GV 650..daha güçlüsünü bilen varsa yazsın..

İstisnası şuan da üretimi olmayan 4 silindirli Honda nın 84 bg lik vf 750 cc Magna ile 116 bg lik vf 1100 Magna..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 ----------

Ama 4 silindirli olduklarından dolayı Honda magnalar yarışma dışı kalıyorlar doğal olarak..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

Motosikleti
    gv-650
    millet,abilerim kardeşlerim...yav hafta içi bi organizeyşın yapalım yav...nedir abi görüşemiyoruz....eski yeni gv ci dostlar bi sürüş yapalım istanbul içinde hadiin bakam....

köprüye yakın bi yer seçeriz anadolu yakasından da gelenler olur..

şöle gün batımını kaçırmadan bi toplanalım...pztesi,salı,pazar, perşembe, seçin bi gün..yeni evlisi,eski evlisi,kendini bekar hissedeni hadi abiler yav bi muhabbet edelim...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    hyosung gv650 aquila
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet,abilerim kardeşlerim...yav hafta içi bi organizeyşın yapalım yav...nedir abi görüşemiyoruz....eski yeni gv ci dostlar bi sürüş yapalım istanbul içinde hadiin bakam....

şöle gün batımını kaçırmadan bi toplanalım...pztesi,salı,pazar, perşembe, seçin bi gün..yeni evlisi,eski evlisi,kendini bekar hissedeni hadi abiler yav bi muhabbet edelim...

hafta ıcınden zıyade hafta sonu bu sekılde ıstanbul ıcı gezı yapılabılır.....

Motosikleti
    Hyosung GV 650

Alıntı cold play adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hafta ıcınden zıyade hafta sonu bu sekılde ıstanbul ıcı gezı yapılabılır.....
    Havalar güzel,gün uzun..daha önce de olduğu gibi hafta içi ve hafta sonu her iki zamanda da buluşulabilinir..yeterki buna zamanımız olsun..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

kemal yapıyoruz ama sen gelmiyorsun genelde bakın perşembe veya çarşamba akşamı yaparız garajda buluşur ordan bir yerlere gideriz biz bunu genelde yapıyoruz hafta sonuda bir yerlere gidiyoruz mesala yarın yuvacık gibi bir gezi ayarlıyoruz burun arkadaşlar.

ay sonuda 1 temmuzda eskişehir festivaline katılacagız gelin ona göre program yapın hatta ordan sonrada karadenize yelken açacagız bir 10 gün kadar ona göre program yapın

Motosikleti
    gv-650
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemal yapıyoruz ama sen gelmiyorsun genelde bakın perşembe veya çarşamba akşamı yaparız garajda buluşur ordan bir yerlere gideriz biz bunu genelde yapıyoruz hafta sonuda bir yerlere gidiyoruz mesala yarın yuvacık gibi bir gezi ayarlıyoruz burun arkadaşlar.

ay sonuda 1 temmuzda eskişehir festivaline katılacagız gelin ona göre program yapın hatta ordan sonrada karadenize yelken açacagız bir 10 gün kadar ona göre program yapın
    Abi iyi ama nasıl...:(
    cumartesi pazar çalışıyorum:(((((((((((
    kahrolsun kapitalizm
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Abi iyi ama nasıl...:(
    cumartesi pazar çalışıyorum:(((((((((((
    kahrolsun kapitalizm
    Tamam kardeşim..senimi kıracağız..hafta ortasıda görüşülür, sohbet edilir, hasret giderilir..sen yap organizasyonu günü belirle,illaki müsait olanlar iştirak edecektir sana..
    Kahrolsun kapitalizm..
    Yaşasın dostluk..

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    bak kemal bu akşam sahilde semaver partisi var gel gelmem demem sakın garjda 20 de buluşup gidiyoruz adaşım ve diger gv ciler herkez davetlidr adaşım diger arkadaşlarda sen haber ver gelsinler

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Mustafa Kemal ve Zerdüşt geliyorlar
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı _Uzay_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa Kemal ve Zerdüşt geliyorlar
    Geldik ..gördük..eğlendik..
    Hem uzun zamandır göremediğimiz dostlarla hasret giderdik hem yeni dostlar la tanıştık hemde semaverde çay keyfini plastik bardağa rağmen tatdık..Organisazyon da emeği geçen ve katılım sağlayan dotlara teşekkür ediyorum..
    Şimdi resimleri görelim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler