Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    sevgili viceroy hiç bi sayfayı satır satır inceleyemedim henüz ama emin ol zaman buldukça yavaş yavaş haledeceğim o işi. bu sayfayı mecburen takip ediyorum çünkü ilgili arkadaşlar ve sen benim durumumla alakı yararlı yönlendirmelerde bulunuyorsunuz. zaten bi önceki mesajında 116. sayfada konudan bahsettiğini yazdığın için tabikide o sayfayı ve zamanım yettiğince devam eden sayfalarıda inceledim ancak orada sadece sorundan bahsetmişsin. ben ne yapılması gerektiğini ve götüreceğim ustaya durumu anlatıp nasıl yönlendirmem gerektiği gibi konularda fikrini almak istemiştim.. ben denizlideyim o yüzden buralarda leb demeden leblebiyi anlayacak ustalar bulmak zor olur kanaatindeyim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Emrah,116.sayfada sadece sorunların listesi yok, orada sorunu nasıl çözdüğümü resimleri ile gösterdim.Tavsiyem sayfanın varsa yazıcından çıktısını al ve ustanla paylaş.En kötü usta bile benzin deposu,gidon civatası,statör sarımı konusunda ilgili birime motosikleti sevk edecektir. Gerçekten denizlide işi bilen usta yoksa en kötü ihtimalle en hesaplı şekilde hyosungsource adresinden ilgili parçaların sıfırını alıp montelemek kalır geriye.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    herkese merhabalar bir süre uzak kaldım ama tek tek okuyorum yazılanları.Emrah ,adaşımda hoşgeldin foruma ,motorun hayırlı olsun....Ben shadowla sürüş hayatıma devam ediyorum.Malum motorum klasik ve teknolojiden(dijital gösterge,çift karbüratör,enjeksiyon,kayış...vs.) uzak olduğu için tek dert aksesuar ve görünüm oluyor.Türk Chopper Motosiklet Klübünün Kütahya il teşkilatı tam anlamıyla kuruldu ve yelek ve peçlerimizi üzerimize giydik.yolunuz düserse mutlaka beklerim.İyi sürüşler herkese
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    gv-650
    Selam millet.arıza yaşamış yaşamamış tüm hyo sevenlere merhaba...Emrah kardeşim;arızalar aşılır en ahlaklı ve enbilgili ustayı bulmak yeterli..keşke istanbula yolun düşse bu sorunları kolayca çözersin diye düşünüyorum.

uzay sende giyomuşun yalovaya;halidun kaya abi ile görüştük..sanırm benimd egelme ihtimalim olacak gibi.telefonlaşalım cumartesiden.ben ve benim ustamda gelicek 4-5 motor oluruz sanırım uyarsa...şimdi msn e bakiim ordaysanda konuşuruz..

_Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Msn'de konuştuk, şu an son durum nedir?
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Motosikleti
    gv-650
    valla uzay senin program değişmediyse gidemiyoruz demektir.

Motosikleti
    NC 700 X
    Kaya abinin birkaç fotosunu gördüm. Pek şirin bir festival olmuş sanırım

Motosikleti
    NC 700 X
    GV 650'ciler!!!
    Haydi ıslak hamburgere...

Arkadaşlar Kemal, Ahmet ve ben bu Perşembe Saat 19:00'da Taksim'de buluşuyoruz. Hamburgerleri ıslattıktan sonra sahilden Emirgan Çay Bahçesi tarafına uzuyoruz. Yüksek ihtimal Kaya Ağabey de geliyor.

Bekleriz...

Viceroy hocam hadi

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Nerde fotoğraflar, koy da biz de görelim yavrum

Ya arkadaşlar ne zamandır biniyorum, en ufak problem yok. Bitti galiba Nerede o eski heyecanlı günler, ah ah Kontağı çevir, tıkır tıkır git gel.. Çok monoton çoookk
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

loader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650
    şunu net bi şekilde söyleyebilirim ki gerçekten hoşbuldum.. hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.

bu arada benim motorun regülatörü ile zaten oynanmış olduğunu öğrendim.sanırım kronik problem olduğunu bilen kullanıcı arkadaş bunu gidermeye çalışmış bi şekilde. ne yaptılar ne düşündüler bilmiyorum ancak kafalarına göre daha iyi bi sistem yapmaya çalışmışlar sanırım. bu sistem benden önceki sahibine 8000 km yol yaptırmış ancak bende 400 km de patladı.. nasıl bi malzame kullandıklarını bilmiyorum ancak göstergenin yanmasındaki esas sorun orjinal sigortaların 30volt değerindeki sigortalarla değiştirilmiş olması.. ayrıca regülatörün besleme kablolarından birini de bağlamamışlar. bunun sebebini çözemedim. ama sigorta voltajlarını arttırıp, beslemelerden birini de devre dışı bırakmaları bana gereğinden fazla güçlü olan bi regülatörün kullandığının bilindiğini ve bunu elverişli hale getirmeye çalıştıklarını düşündürüyor.. şu anda üstünden ilk çıkartılan regülatör var alette. yani orjinal haline döndük.. bahsedildiği üzere orjinal regülatöründe de kronik bi sorun varsa bu alet beni yeniden yolda bırakana kadar herhangi bişey yapamayacakmışım gibi bir düşünce beliriyor aklımda..

Motosikleti
    NC 700 X
    Fotolar facebookta Serdar ;)

Loader! Bendeki de orjinal regülatör, henüz bir sorun çıkartmadı. Kaya abi ile kitapçıktaki değerleri karşılıyor mu diye ölçtük. Çoğu değer normal gibi ama sanki 14 V'tan sonra aküyü yakmamak için gereğinden fazla voltaj düşürüyor gibi. Bilemiyorum. Sanırım ben de Kaya abinin tavsiye ettiği, Serdar'ın da şu anda kullanıyor olduğu Tata denilen regülatörden alacağım

Motosikleti
    gv-650
    millett ıslak hamburgere hayyyydii

Motosikleti
    Islatıyormuyuz yoksa
    Tata olayını tatlıya kavuşturmak için bekliyoruz.
    Tatlı dedimde aklıma serdar geldi,cezeryeyi bugün aldım,paketinde nasıl olsa bayatlamaz gönderecek uygun zamanı arıyorum,birde özelden ya da cepten mesajla adresi tekrar almam lazım.

Motosikleti
    Ooo bu super işte, hemen adresi özelden gönderiyorum.

Motosikleti
    gv-650
    ooooooo obsayt oldu bu yaa.viceroy&serdar olmuyo ki ya adrese cezerye filan...ıslak hamburgere çaığıroyıruz nispetmi yapılıyo nedir yav...

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mkemalyonca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooo obsayt oldu bu yaa.viceroy&serdar olmuyo ki ya adrese cezerye filan...ıslak hamburgere çaığıroyıruz nispetmi yapılıyo nedir yav...
    Boşver Kemal onları. Kıskanıyorlar bizi

Motosikleti
    uzay,ıslak hamburgeri kargoya versen gelene kadar kurur
    Şaka bir tarafa kazasız,sorunsuz keyfiniz daimi olsun.

Motosikleti
    Islak hamburger yok ki burada ne yapalım arkadaşlar

Motosikleti
    NC 700 X
    Selam millet,

Islakları yedik ( biz buralarda ıslak hamburgere ıslak deriz, bilmeyenler olabilir ), çaylarımızı içtik ve evlerimize döndük çok şükür.

mkemalyonca'nın xenon farlarını sevdim. Gerçekten de gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu konuda kendim de araştırma yaparım ama bilgi sahibi olanlardan ön bilgi almak isterim. Marka-model ne almalıyım? Bir de onların 10000, 12000 diye sınıfları var... Beyin kısmı az yer kaplayanları çıkmış. Uzun kısa bir ampülde (motorlu) olanları var. Ayrı olanları var. Kısaca nasıl birşey almalıyım acep?

Teşekkür ederim

Motosikleti
    gv-650
    Kıskanma ne olur çalış seninde olurben senin sisy bara bittiğimi sölüyomuyum ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

ıslak tamamda çılgın dürüme yaklaşmayın derim...konjektörden sonra tıbbi konularada başlık açsakmı diye düşünüyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler