Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PHAETONW12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24,64 ytl verdim, ekim ayında yaptırdım dostum
    ben de koruma demirinin fiyatı sandım ilk başta
    onu da yazabilir misin acaba?
    ==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koruma demiri hepco&becker marka yanlış hatırlamıyorsam 150 euro idi,ama iyi bir usta bire bir aynısını çok daha ucuza yapabilir,ben arkadaşımın cbf500 motoruna 60ytl'ye benzer bir koruma demiri yaptırdım burada

sağol dostum. pahalıymış baya. bakıcaz bi çaresine artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    slm arkadaslar..bugun ılk defa gs500 e bındım..valla motor bekledımdende canavar cıktı...ne gıdıyyor öyle ya.....ilk 1 saat korka korka dolastım....hatta baya bı korktum......ama yarın ankaranın etrafını bi dolansam motora alısırım sanırım...yahu ne cok vıtesı varmıs bunun...6 tene....
    jawanın 4 teneydı....
    lastıkte eskı onuda değiştircem.....ama manyak gıdıo yahuu...valla 5 sene satmam motoru....bana yetr ya 5 sene....ondan sonrada allah kerım...
    eksoz sesıde bek eyce....çift eksoz benımkı.....suan hava ayarı ve bobının bırısı elektırık kacıryor...songaz yemıyor yanı...o durumda 120 yaptı...motorun sagına soluna bı 50-60 ytl sıkışmısta yarın cıkarırız insallahh.....
    valla bayıldım gs500 e ıyıkıde almısım...baya bı para zararım var ama deger yaaaaaaaa

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    arkadaşlar motorumu alalı yaklaşık bir ay oldu:
    merak edenler için söylüyorum noter satışı 303 ytl;plaka-ruhsat değişimi 170 ytl tuttu.
    motorun performansından bahsedecek olursak:500cc lik motora göre çok iyi
    0-100 e yaklaşık 5 snde çıkabiliyor tabi kullanıma bağlı,190 km/h ti çok rahat gördüm düz yolda, o hızda tek kötü şey kask geri gitmek istiyor o yüzden biraz rahatsız oluyorsunuz,motorun üstüne tamamen yatılırsa o da problem olmaz.
    bu motorda acemi oluduğuma ve devirli kullanmama rağmen km de 0,15 ytl falan yakıyor.motorda biraz modifiye olduğundan fazla yakmış olabilir (yoshi eksoz,kn hava ve yağ filtresi,sarı yarış zinciri).
    sesi ise race motorları aratmıyor,hatta gece 11 de tekirdağ muratlıdan geçerken sesi çok çıkıyor diye polis durdurdu,orjinal eksoz dedikte ceza falan yazmadı.
    birde zenon far var,önümden hiç bir araba gidemiyor geçmem için yavaşlıyor,karşıdan gelen ise birkaçkez sellektör yapıp o da uzunlarla geçiyor yanımdan.
    yani motor on numara belkide sınıfının en iyi motoru,tüm düşünüp de karar veremeyenlere tavsiye ederim bu motoru.
    ben den size tavsiye yağmurdan sonra toprak olan yollara girmeyin,insanın oturup ağlayası geliyor ve sonra birsürü iş,temizlik falan...
    bu arada motor 2004 model.

yurd dışında satılan f modelini granajları Türkiye de var mı acaba,fiyatı bütçemi aşmazsa taktırmayı düşünüyorum,bu konu ile bilgilisi olan arkadaşlar varsa ve yazarsa şimdiden teşekkür ederim.
    hepine saygılar....
    ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    arkadaslar gs500 statör lazııııııımmmmmmm.....sarj etmıo motor yawwww......

Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu alalı yaklaşık bir ay oldu:
    merak edenler için söylüyorum noter satışı 303 ytl;plaka-ruhsat değişimi 170 ytl tuttu.
    motorun performansından bahsedecek olursak:500cc lik motora göre çok iyi
    0-100 e yaklaşık 5 snde çıkabiliyor tabi kullanıma bağlı,190 km/h ti çok rahat gördüm düz yolda, o hızda tek kötü şey kask geri gitmek istiyor o yüzden biraz rahatsız oluyorsunuz,motorun üstüne tamamen yatılırsa o da problem olmaz.
    bu motorda acemi oluduğuma ve devirli kullanmama rağmen km de 0,15 ytl falan yakıyor.motorda biraz modifiye olduğundan fazla yakmış olabilir (yoshi eksoz,kn hava ve yağ filtresi,sarı yarış zinciri).
    sesi ise race motorları aratmıyor,hatta gece 11 de tekirdağ muratlıdan geçerken sesi çok çıkıyor diye polis durdurdu,orjinal eksoz dedikte ceza falan yazmadı.
    birde zenon far var,önümden hiç bir araba gidemiyor geçmem için yavaşlıyor,karşıdan gelen ise birkaçkez sellektör yapıp o da uzunlarla geçiyor yanımdan.

yani motor on numara belkide sınıfının en iyi motoru,tüm düşünüp de karar veremeyenlere tavsiye ederim bu motoru.
    ben den size tavsiye yağmurdan sonra toprak olan yollara girmeyin,insanın oturup ağlayası geliyor ve sonra birsürü iş,temizlik falan...
    bu arada motor 2004 model.

yurd dışında satılan f modelini granajları Türkiye de var mı acaba,fiyatı bütçemi aşmazsa taktırmayı düşünüyorum,bu konu ile bilgilisi olan arkadaşlar varsa ve yazarsa şimdiden teşekkür ederim.
    hepine saygılar....
    abıcım benım noter satısı 155 ytl tutmustu..ruhsatıda yarın cıkartcam.....plakayı değiştirmeye gerenk yok....
    bıde

statör lazıııııııııım

ihtiyar abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    anlaşıldı f modelinin granajından kimsenin haberi yok.
    herkese saygılar.
    ::tutkuy::

bilgisi olan olsaydı mutlaka yazardı dostum alınmaya gerek yok. sevgiyle kal.

Motosikleti
    suan yok malesef
    herkese mrb gs tüm mjsları okumadan yazamadım öncelikle f grenajları bildigim kadarıyla yok ama e bay yada yurdısında bir tanıdıgın varsa sana ulaştıralbilicek bişey km cok demişler makinları için benim makinanın km tablosunu görse aklı düserdi heralde arkadaşların cünkü 77000 nin üstünde hiçbir sorunu olmayan makina benim bi kızdıgım noktası sanırım fabrikasyon bişi benzini bitiyo ya )) hastası oldugum bi motor er 5de kullandım şehir içinde ve dısında tek benzer yanları motor olmaları sanırım farklı makinlar ikisinide severim benim motorumda kadranı cok rahat deviriyor ve rodostan gelme 99 model bi gsnin motorunu komple içine gömdügüm için kilometre saati yalan sesini dinlersen 10000 zannedersin cünkü rodostan sıfır bi makinanın motoruna sahip 93 model siyah bi canavar kullandım en keyifli makina diebilirim onun için bulabilirmisiniz bilmiyorum ama karburatöre jet kit attık biz ve gs twine girenler bilir vance hines performans egzosu var üzerinde ve marmarisin en pis gslerinden biridirki buna yeni kasalarda dahildir 2004 modeli dragta yemişligi filanda vardır motorumun hızı ii kullanımı ii canavar gibi bi makina sölenecek cok sey var ama binmekten vakit kalmıyo herkese marmaristen tekrar selamlar
    özgürlügüm benligim motosikletim beni dizginliyen herseyden nefret edenim:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ya benım gs yı yagsız kullanmak zorunda kalmıstık...hiç değilde yag sevıyesı alt cızgıdeydı...o sırada bobını yakmısız....saracak adamda cıkmadı....onu arıyoz sımdı....benım gs de 88 model.....100000 devırdınde emınım...motorda hiç bır sorun yok...sadece sekmanların alısmasını beklıyorum....bıde sarj sorununun hallolmasını...bende ılk bındımde baya bı yusuf cektım....cok serı cok hızlı bır makına.....sevdım bu motoru....

yatak lazııııııııııııııııımmm

ben sattım motorumu bugün,ama topiğe devam,bildiklerimi sizinle paylaşırım

hayırlısı olsun hocam. bayadır duruyodu senin ilan. kaçtan verdin makinayı?

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaşalar merhaba
    Antalyadam sevgiler gs 500 üm ve gezi resimlerim

[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5380/gs500qs2.jpg[/IMG

Antalya göprülükanyon dan görüntü

buda arkadaşım Şükrü nün motoruyla gittiğimiz gezi

buda dr Halim abi kulup başkanımız

burdada akdenizmotosiklet kulubü nden arkadaşalar gezi

buda ben
    [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8238/kenantj4.jpg[/IMG

arkadaşlar umarım beğenırsiniz resimleri teşekkürler

gs 500 kullanıcıları aktıf olmamız gerektini unutmayın

dostum güzel resimler. ben şu motorla daha doyasıya gezemedim havalar güneşli ama buz gibi keyif vermiyor. arada bi çıkarıp dolanıyorum yaza antalyaya kadar gitme planım var kısmet olursa. uzun yolda yılan gibi gider bu motor ama önüne rüzgarlık lazım bence.

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun hocam. bayadır duruyodu senin ilan. kaçtan verdin makinayı?
    vallaha dostum şimdi buraya yazmak uygun olurmu bilmiyorum en iyisi ben sana özelden yazayım,ama ne şiş yandı ne kebap,motorun arka lastiği değişmesi gerekiyordu ona göre yaptık bişeyler

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    F model kasasinin grenajini Turkiyede bulmak cok zor yurt disindan getirme maaliyeti yaklasik 1000 ytl .Pek tavsiye etmem naked olarak bu motor daha gusel duruyor. Hem enbasit yan yatmada grenaj sorunu yasarsiniz bende koruma demiri var yana yatsa bile tek cizik almadan kalkiyor motorum.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar bende bu motorsiklete son zamanlarda ilgi duymaya başladım özellikle 150-160 yakması ve son hızının 190 km. saat olması beni tatmin edebilecek bir motosiklet izlenimi uyandırdı

paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler konuyu takip edeceğim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ya bende gerckten motorla doya doya gezemedım.....sadece 19 km yol yapabıldım.....ama motor cok deli gidio yawwww......elıme bı alamadımkı motoru....ıfadesını alıyım.......ınsallah bu gıdısımde bınerım doya doya........
    ya arkadaslar gs 500 yatak lazım...benımkısı sorunlu sarj etmıyor....bıldınız yerlere bı sorsanız.....valla ben ankda kım var kım yok sordum bulamadım..ayrıca bobıncılerede gıttım....kımse sarmadı yatagı.....bı yardım edın yaw......2 hafta önce yazdım kımse bişi demedı......

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum güzel resimler. ben şu motorla daha doyasıya gezemedim havalar güneşli ama buz gibi keyif vermiyor. arada bi çıkarıp dolanıyorum yaza antalyaya kadar gitme planım var kısmet olursa. uzun yolda yılan gibi gider bu motor ama önüne rüzgarlık lazım bence.

abıcım benım aklımda cok güzel bır grenaj var.....ankda kalamıyorumkı alıp da deneyım nasıl durdugunu.....o grenajı mutlaka takıcam...motor ozaman daha gözel daha heybetlı görunecek.....

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostum yatak bulmak zor elindeki motorun sanirim vadesi dolmak uzere bayagi sorun yazdin .Yok ben halen inatla binecem diyorsan hurda bir GS500 al 800 ytl ye parcalarini kendi motoruna tak.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ikincisi sakina Tiger gibi cin bozmasi bir motorun parcasini motoruna takma (ayni oldguna ben suphleyim ama ne ise) motorun kalitesi gider ,sorunlarin artmaya devam eder sadece. Piyasada cikma GS500 parcasi var tamir ile ugrasma cunku bazi metaller zaman asimindan gider, bir yere para harcarsin digeri kopar. Bir kere masraf yaparsin ama motorun saglam olur 2 sene sorunsuz binersin. Tecrube tavsiyesi artik gerisi sana kalmis. Basarilar

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler