Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    aman diyeyim... biri fasulyeden zaten
    ha bu arada,

GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2007 GS500

==============================

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bu arada manualleri olmayan arkadaşlarıma bedelsiz olarak manualleri cd ye basıp kargoyla yollayabilirim.
    Yada bu siteden indirebilirsiniz.
    http://www.bettermoto.com/motorcycles/
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hayırdır yahu motor alan bir daha uğramıyor bu sayfaya.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    gezmekten kise fırsat bulamıyor anlaşılan.
    ::tutkuy::

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Banada ön amartisörler lazım nerden bulabilirim acaba....Ayrıca amartisör keçeleri...Eski amartisörleri yedek yaparız....

LedZeppelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI
    selamlar, gs500 lüler listesine girdim giricem. sadece ufak tefek kuşkularım kaldı.. biz eşimle uzun yol yapmaya bayılıyoruz. top case ve yan çantalar nasıl duruyor bu makinalarda? gören var mı? birde biz italyaya gitmeyi düşünüyoruz şöyle 2001 model civarı bi makina ile... ne dersiniz? bu işi becerebilir mi gs500 ?

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Vallah bende cok merak ediyorum topcase ve yan çantaları,kısmetse yakında alıcam 46litrelik falan,fotolarını gönderirim.
    uzun yolda kullanımı da rahat bence ama ön cam şart gibi duruyor.çünkü 110-120 km/h i geçtiğinde rüzgar biraz sarsıyor adamı.ben en son tekirdağ-uşak yaptım toplam 900 km topladı o kadarda yorulmadım arabayla git sem belki e daha çok yorulurdum çünkü bakına bakına seve seve gittim.çok yüksek devirli kullanmadıktan sonra da sakın aklın şüphe olmasın şişer diye.zaten 5000 devir de 100 km/h yapıyor hem radara girmiyorsun hemde yolculuk komforlu oluyor.zaten gerekli molaları vererek amerikaya bile gidebilirsin ama motorunun bakımları tam olması lazım.
    sağlıcakla kal.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Dostlar malesefki gonlum sizinle kalacak ama motorumu satmak zorundayim Istanbula geri donuyorum ve islerden dolayi araba almam lazim . Motoruma tum kis bir ton para harcadim en iyisi bende olsun diye ama binemeden satiyorum Ekte ilani koydum surekli kapali mekanda tuttugum piyasadaki en sorunsuz GS500 lerden biri ve sesi ile goruntusu ile cok farkli. Motordan anlayan iyi birinin eline dusmesini umuyorum istedigim ucret az bile ustundeki masrafa gore ve cidden den mekanik olarak kusursuz ve ilk gunkunden daha ii guc ureten bir makina. Fiyati 6000 ytl ve 2000 model son orjinal japon kasa.

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4233462

buda videosu

http://www.youtube.com/watch?v=3bo5V6WKTTU

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum

Merhabalar

Merhabalar arkadaşlar,

Bende GS500 almak ve aranıza katılmak istiyorum Gerçekten çok iyi motor, henüz almamış biri olarak ben, halihazırda kullanan arkadaşlardan bolca resim talep ediyorum. Bu topic i boş bırakmamalıyız daha çok bilgi ve daha çok görsel olmalı bence. Siz bu tür paylaşımlarda bulundukça gs500 ü bilenlerin sayıları da artacak almak isteyenlerin de merak ettikleri cevap bulacak.

Saygılar
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    MiLLet Rize de Buldum bi GS 500 eleman tutturmuşşş satiyim sana die Motorun pistonları deişmiş GRenaj taktırmışş çocuk ; ön farlar çift olmuşş.. Güzel bi motor.. 1998 model 25000 KM de 4750 YTL ye alıyorum 1500 ü peşin gerisi taksitle kabul etti ne iş anlamadım bi öneri getirin bana yarın geliyo ; neyine baktıriim motorun
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    25 binde piston mu değişir?bu biraz kafama takıldı,bak bakalım sağlam kazası varmı,şasede falan sorun varmı.bu devirde kimse zor kalmadıkça taksitle motor satmaz ama,sen iyice her yerine baktır bence.neden sattığını da öğren ve anlatırken gözlerine bak da yalan atamasın.çok fazla teçrübem olmadığı için başka bişey yazamıyorum kusura bakma.ama aldığın da tekrar satabiliceğin gibi bişey almaya bak,çünkü biz bu motorcularda kaşıntı hiç bitmez.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunda topcase ve/veya yançantalar olan var mı?
    alıp takmayı düşünüyorum ama sağlıklı olurmu onu bilmiyorum.mesela hızı kesermi veya virajlarda tehlikeli olur mu,konforda düşme olur mu?
    birde öncam,kısa mesafede gerek yok ama uzun yolda rüzgarı kesmek istiyor biraz
    eğer bunları alıp takan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
    hocam bu soruyu bu topiğin açan arkadaşın cevaplaması daha makbule geçerdi ama ben cevaplayayım bari , bu motor phetonw12 (mustafa abimin ) motoru

hadi bir kıyak daha yapayım bu fiyata kaçmaz ;)

Alıntı pheatonw12 adlı üyeden alıntı
    2001 model
    27500 km de
    motor koruma demiri var
    bakımlı ve güzel bir motor
    kuyruğu ve ön çamurluğu çiziklerden dolayı boyandı
    arka lastiği 2000 km önce değişti
    ön lastik ister
    0535 959 16 52
    0232 488 68 92
    mustafa önol

fiyat:5500 ytl

ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    teşekkürler burak sağolsın,üç çantayı pek kaldırmıyor motor görmüş olduk sağol tekrar.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı faruk59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 binde piston mu değişir?bu biraz kafama takıldı,bak bakalım sağlam kazası varmı,şasede falan sorun varmı.bu devirde kimse zor kalmadıkça taksitle motor satmaz ama,sen iyice her yerine baktır bence.neden sattığını da öğren ve anlatırken gözlerine bak da yalan atamasın.çok fazla teçrübem olmadığı için başka bişey yazamıyorum kusura bakma.ama aldığın da tekrar satabiliceğin gibi bişey almaya bak,çünkü biz bu motorcularda kaşıntı hiç bitmez.
    Kardeşim bugün geldi motor harika.. DewiL egzoz war üzerinde sesi yeter
    eLemanla iicene konuştuk istediğin her yere baktırabilirsin dedi.. Herhangi bi sorunu yok.. Motor kompLe elden geçmiş CRoss almak için satıyo muşş Yapan ustaya git istersen dedi ondan sonra da senin tanıdığın motorcuları da dolaş dei WaLLa kafam karıstı iicene ! alcam sanırım ! Bu arada GRenajLı motor.. ÇoK Büyük geldi gözüme wallaa korktum görünce
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    çek bakalım şu motorun resimlerini iyicemerak etmeye başladım granjlarını,hayırlısı olsun ne diyelim.

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önünden peşinli vadeli veren bulsam hiç düşünmem alırım bu motoru.bence kaçırma.ne olursa olsun suzuki...

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum

selam

arkadaşlar şenlendirin biraz şu forumu yaw, haftada 1 giriyorsunuz. Şu grenajlı gs500 ve diğerleri resim göndermeyecekmi.. Motorla ilgili birşey konuşmayacakmıyız. .vs çok yavaş gidiyor meraktan çatlayanlar var burada

Birde şunu merak ediyorum, motor biraz zayıf gibi duruyor en azından resimlerde. Kalın lastik taksak nasıl durur yada taktıran varmı? yakıt sarfiyatı biraz artar ama nekadar artabilir vs vs bunları merak edenlerimiz var...hadi arkadaşlar harekete geçelim
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bu motor zayıf değil rahat ol o resimde adam topcase sidecase ne var ne yok yuklemis ondan öle duruyor. gs500 problemsiz çok harika bir motordur. kullananlardan sikayet edeni duymadım bu günü kadar.

Motosikleti
    yamaha xt600/97
    175 kilo o motor,20 litre de depo var.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler