Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba, xj6 diversion f race blue model motosikletim için sağ grenaj nereden bulup alabilirim. Araştırdım ama bulamıyorum. Yurtdışından mı getirtmemiz gerekiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N 2014 - HONDA CRF250L 2013
    Alıntı merttttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, xj6 diversion f race blue model motosikletim için sağ grenaj nereden bulup alabilirim. Araştırdım ama bulamıyorum. Yurtdışından mı getirtmemiz gerekiyor.
    Bayilere sormanız gerekiyor. Ellerinde yoksa getirtebiliyorlar. Yurtdışından da alabilirsiniz tabi ama ne kadar güvenli olur bilmiyorum. Ali Express'te görmüştüm daha önce bir bakın isterseniz.
    yolda...

oncelikle bu adresten parca numarani bu
    lhttp://www.yamaha-motor.eu/tr/services/online-parts-catalogue/index.aspx

sonra da bu adresten guvenle siparis verebilirsin gurmruk falan dert etme. hepsi hesaplanip san.a bildiriliyor ve kapina kadar da geliyor.parca stoklarda ise 1 gunde gonderiyorlar ;)

http://www.cmsnl.com/

Teşekkürler. Siz daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı acaba? ebayde bazı parçalar var ancak hiç bir şey alamıyorum lanet paypal sorunu yüzünden.

Motosikleti
    Dominar D400
    Teşekkürler. Siz daha önce bu siteden alışveriş yaptınız mı acaba? ebayde bazı parçalar var ancak hiç bir şey alamıyorum lanet paypal sorunu yüzünden.
    paypal sorununu çözmek basit. Paypalin geçerli olduğu ülkeler için rastgele ama geçerli adres üreten siteler var. Yeni paypal üyeliği açıp örneğin Amerika adresi veriyorsunuz, ve kendi kredi kartınızı (tercihen sanal kart) bu adres ile paypal sistemine tanımlıyorsunuz. Sonra bu paypal hesabını ebay'e tanımlayıp, alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Gönderi adresi olarak paypal adresini değil de ebay adresinizi(yani gerçek adresinizi) seçiyorsunuz. Ürün sorunsuz şekilde geliyor herzamanki gibi.

2000 liralık malzeme aldım tek seferde. Hiç düşünmeden gönül rahatlı ile sipariş verebilirsin. Sadece alım yapmadan önce parçaların stoklarda olup olmadığını öğren. Bir izleme listesi yap ve alacaklarını orda takip et. 24 saat içerisinde mail alacaksın. Stoktalarında ise hemen gönderiyorlar.
    CMS zaten motoGP'de de reklamları olan bir kurum.
    Ebay sıkıntılı. Paypala bulaşma derim kafanda deli sorular oluşacağına burdan yürü ;)

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Doğru cevabı kaynağından aldım

Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 liralık malzeme aldım tek seferde. Hiç düşünmeden gönül rahatlı ile sipariş verebilirsin. Sadece alım yapmadan önce parçaların stoklarda olup olmadığını öğren. Bir izleme listesi yap ve alacaklarını orda takip et. 24 saat içerisinde mail alacaksın. Stoktalarında ise hemen gönderiyorlar.
    CMS zaten motoGP'de de reklamları olan bir kurum.
    Ebay sıkıntılı. Paypala bulaşma derim kafanda deli sorular oluşacağına burdan yürü ;)
    Sayın tian egzoz mu aldınız 2000 liraya hehe. Şaka bir yana fiyatlar biraz yüksek geldi bana partzilla.com amerika sitesinde fiyatlar dolar bazlı ve daha ucuz gözüküyor bu site hakkında bilginiz var mıdır acaba?
    Birde xj6 diversion f ya da amerika pazarında fz6r olarak geçen motorun service manuali var mıdır sizlerde?
    Herkese iyi akşamlar.

Motosikleti
    Ben de FZ6R için service manual var. Özelden mail hesabını gönder atayım.

bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Alıntı esbabsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de FZ6R için service manual var. Özelden mail hesabını gönder atayım.
    Sağol hocam onuda yamaha gönderdi 2 mail attım ertesi gün hemen cevapladılar. isteyene mail atabilirim bende..
    maktama bunu beğendi.

Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol hocam onuda yamaha gönderdi 2 mail attım ertesi gün hemen cevapladılar. isteyene mail atabilirim bende..
    dropbox yada benzeri bir alana upload yapsanız da isteyen ulaşsa acaba yasal mıdır ?

rockie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XC
    Merhaba arkadaşlar,
    2014 model xj6n motorumu satışa çıkarmış bulunmaktayım. Motorun herhangi bir sıkıntısı yok yılbaşına kadar satılmassa bir sezon daha binerim memnunum açıkcası motordan farklı nedenlerden dolayı satmayı düşünüyorum.
    İlan no : 369417871
    İlan Link : https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-2014-yamaha-xj6n-kazasiz-tramersiz-masrafsiz-369417871/detay/

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F

kontrolsüz güç güç değildir kontrol etmesini bileceksin.

abs esr eds çekiş kontol teker kontrol şiftır yazılım vs yok bildiğin 78 beygir düz diversiyon f. sürmesini bilene

[IMG][/IMG]

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı fevzikeles adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abs esr eds çekiş kontol teker kontrol şiftır yazılım vs yok bildiğin 78 beygir düz diversiyon f. sürmesini bilene

http://<a href="http://hizliresim.co...Vr.jpg</a></a>
    sakin ol ve yavaşça o direksiyonu bırak.
    esbabsız bunu beğendi.

Motosikleti

http://<a href="http://hizliresim.co...Vr.jpg</a></a>
    Vay arkadaş ne sürüyormuşuz biz böyle.
    yolda...

Motosikleti
    MT-10 SP
    Vay arkadaş ne sürüyormuşuz biz böyle.
    motorun kıçını çekip koymuş bi de ne alakaysa. memleketin hali ortada.

Motosikleti
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun kıçını çekip koymuş bi de ne alakaysa. allahım memlekette ne adamlar var ya
    Klasik hocam, yazar burada yanaklara bak nerelere kadar yattım, sürttürdüm diyor :D
    bounrock bunu beğendi.
    yolda...

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Klasik hocam, yazar burada yanaklara bak nerelere kadar yattım, sürttürdüm diyor :D
    troller bakmasın diyecektim ama unutmuşum işler yoğun gene birisi maydonoz oluş. bunlardan yolda bolca var bizim buralarda, sadece böle konuşullar. vıy vıyda,, vıy vıy

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

ha ayrıca birileri heryerine bakar ustalar lastikteki ize bu işler böle :D maksat at izi it izine karışmasın :D :D
    Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    MT-10 SP
    yazarın yanakları olmuş al al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

troller bakmasın diyecektim ama unutmuşum işler yoğun gene birisi maydonoz oluş. bunlardan yolda bolca var bizim buralarda, sadece böle konuşullar. vıy vıyda,, vıy vıy

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:01 ----------

ha ayrıca birileri heryerine bakar ustalar lastikteki ize bu işler böle :D maksat at izi it izine karışmasın :D :D
    AŞKLJSŞLASJFALŞSDAŞLSJFKLAŞSD

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

aga sen bir ara gel, ben bütün abs tcs ets kpss hepsinin fişini ana sigortadan çekip viraj yapayım seninle. ne çüke yarıyosa artık bunlar motoru yatırmada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

bu arada topic deki at izi bana ait, it izi kendini belli etmiş zaten.

Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    hay aksi buda geçen gezmemden. motoru bitircez böle böle. yetmez oldu meret. (resim troller için değildir yardırman boşa )

abs asr eds kpss li bişi almak lazım ne işe yararsa

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler