Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha XJ6 / XJ6 Diversion Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Alıntı ichiroo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı düşünüyorsan 4 silindirli motosikletlere bakma 250cc ile devam et, bahsi geçen motosiklet hyosung değil pek motosiklet tecrüben yok sanırım tak tuk sesler olmaz yağ gibi vites geçer, xj6 ile kimse gt250 takas yapmaz şansını bile deneme bence
    Hayırlısı artık belki motorun tarzı kendine uymayan birisi tarz değişikliğine gider takasa gireriz Sağol cevap için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iboli78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000FA
    Alıntı habbili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, benim başım bu egzoz değiştirme işiyle dertte. Nasıl bir çözüm yolu bulacağım. Ne taktırcağım? Lütfen önerilerde bulunun. İllaki Ebay'den mi sipariş edeceğim ya da kestirip biçtirip mi halledeceğim ?
    Selam burda gayet düzgün bir mod var işinize yarar sanırım.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    selam ilerde almak istediğim bir model xj 600 diversion f abs li modeli hakkında bilgi verebilirmisiniz yol tutuşu lastikler viraj hız yakıt yedek parça kalite hakkında?
    delibursali bunu beğendi.

gçen hafta kavuştuğum xj6 nakd modli ile biraz bilgi vereyim önclikl söyliyyim bu motor oyuncak değil.yani cbf 125 ten buna binenler biraz sıkıntı çkbilirki gnelde hep alıcılar o yönde.kullandığım motorlar bws 125 9000km runner 200 st 6500km xcty 250 4500 km fazer 4000 km 600rr 1300km tatminkar bir tecrübeme göre kısa ve öz anlatıcam virajları isteksis yakıtı normal hızlanması gayet iyi 1 ve 2 ci viteslerde yanlıyabılırsınız gaza dikkat.. ben rodaj dönminde olduğum için henüz yüksek suratlre çıkamadım ama almayı dusunen arkadaslar varsa şiddetle tavsıye derim şıklıgı heybeti v fiyatı gerçekten birbirini denk bulmuş bu arada arakda firene dikkat tam alışmadıından mıdır bılınmez arada hafıf hafıf kıtlndıgıne şait oldum motor kompresyonu yuksek kompresor esnasında dikkatlı kullanılması gerek şimdilik bu kadar herkeze kazasız belasıs sürüşler

Egzoz işini sonunda hallettim. Two Brothers Carbon egzoz bağlattım. Katalitik iptal edildi, katalitik ile headerstaki sensörün ortasından kesim işlemi yapıldı. Ara boru ile egzoz tüpü bağlantısı yapıldı. Tabi kelepçe de bağlandı. Ses muazzam. K&N hava filtresi siparişi de verildi, yolda. Filtre gelince senkron ayarı da yapıldı mı işlem tamam.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Egzoz işini sonunda hallettim. Two Brothers Carbon egzoz bağlattım. Katalitik iptal edildi, katalitik ile headerstaki sensörün ortasından kesim işlemi yapıldı. Ara boru ile egzoz tüpü bağlantısı yapıldı. Tabi kelepçe de bağlandı. Ses muazzam. K&N hava filtresi siparişi de verildi, yolda. Filtre gelince senkron ayarı da yapıldı mı işlem tamam.
    Foto görmek isteriz.

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    ne kadara mal oldu?

http://imageshack.us/photo/my-images...427162754.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...427162750.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...427153459.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...427153423.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images...427163206.jpg/

Birkaç resim eklemeye çalıştım. Videosunu da beğeninize sunacağım. Ben beğendim. Maliyeti bana 550 tl kadar diyebilirim. Ben kaynak ve bağlantıya para ödemedim. Bu işe girişecek olan varsa elimden geleni yapmaya çalışacağım.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    merhaba
    2013 beyaz xj6n ile artık bu topikteyim
    cumartesi teslim alacağım gibi, ilk izlenim ve fotoları atarım
    yorumlarınızı okuyup 4 silindire geçtim

okkesh79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 X , CB 125 E ve YAMAHA XJ6 N
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    2013 beyaz xj6n ile artık bu topikteyim
    cumartesi teslim alacağım gibi, ilk izlenim ve fotoları atarım
    yorumlarınızı okuyup 4 silindire geçtim
    Aramıza hoşgeldin kardeş ALLAH KAZA BELA VERMEZ İNŞALLAH ...
    okican bunu beğendi.

Motosikleti
    nekadar ölü topik bura istanbulda hiç bir yerde yokmuş diversion f modeli daytonaya sordum geçen hafta
    cbr 250 r yi 20000 km yaptıktan sonra diversion f alıcam inşallah hedefim amacım hayalim budur.görüntüsü racinge benziyor tam karenajlı 4 silindirli ve fiyatı uygun

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    s.a arkadaşlar iyi forumlar ninja 250 mi sattım ne alayım ne alayım derken xj6 diversion f modeline kara verdim sayılır ama 2 . el bi makina bulmadım temiz bi tane var oda 1300 km uzaklıkta. motorunu satmayı düşünenler varsa özelden mesaj atarsa sevinirim model km ve fiyat dengeli olursa düşünüyorum bu motoru

garomir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Yamaha XJ6 Diversion S
    Alanlara hayırlı olsun. Diversion anlatılmaz, yaşanır

TWO BROTHERS EGZOZ VE K&N HAVA FİLTRESİ. ARKADAŞLAR VİDEOYU "HD" OLARAK İZLEYİN. ÇOK KALİTELİ DEĞİL. https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

Motosikleti
    TWO BROTHERS EGZOZ VE K&N HAVA FİLTRESİ. ARKADAŞLAR VİDEOYU "HD" OLARAK İZLEYİN. ÇOK KALİTELİ DEĞİL. https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
    two brothers egzos ile bu kadar güçlü bir ses veriyorsa akropoviç egzosu düşünemiyorum
    bir kez daha aşık oldum bu motosiklet modeline ya allahım inşallah banada nasip eder . cbr 250 yi 20 30 bin km yaptıktan sonra satıp yüzde 99 diversion f alıcam inşallah.

fevzikeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DIVERSION F
    Allah nasip ederse ayın 11 inde kavuşuyorum diversiyonuma. motoru alırken nelere dikkat etmeliyim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Adem Balkan bunu beğendi.

egemen111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki versys 650 2015
    Merabalar Xj6 kullanıcıları İstanbul ve canakkale dahil olmak üzere Xj6 N beyaz renk olmak koşuluyla bulabilir ve bana haber verebilirlermi cogu bayii aradım 1 ay sonra ya sıra veriyolar .....

Motosikleti
    CBR 600f
    arkadaşlar merhaba Xj6 N arka lastiği 160/60 bunu 170/60 değiştirsem bir sorun olurmu

gunerb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    Cumartesi günü Yamah XJ6 Diversion ABS deneme sürüşü yaptım, çekişi falan gayet güzel ancak sürüş esnasında sürekli öne kaydım, buda beni rahatsız etti. Resmen ön takım depoya dayandı. Acaba sorun sizce nerde? Ben bu motoru alacaktım iyi ki deneme sürüşü yaptım.

egemen111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki versys 650 2015
    sorun sende neden dersen bacaklarınla depoyu sıkman gerek bu 1 ve 2.cisi cok sert frenleme yapmandan kaynaklanıyor daha yumusak davranmalısın... mesafenide iyi ayarla motor frenini kullanmak gerekiyor...
    Adem Balkan ve kahve bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler