Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    çanakkalede fiddle kullanan varmı acaba?? tanışabilirmiyiz??
    nezaketin okulu yoktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Pazar Günü caddede krem rengi Fiddle gördüm(kaldırımda ). gerçekten çok tatlı motormuş. Yalnız biraz fazla vespa çağrıştırdı bende. Kullanan arkadaşlara iyi sürüşler. bu arada ne kadar sessiz bir başlık bu ya.

Motosikleti
    SYM FIDLLE II
    Anlaşılan fiddle kullananlar tatilde

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    neredesiniz sym ciler???? canlanın biraz
    nezaketin okulu yoktur.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Geçen hafta Marmaris'teydim. Yer gök Fiddle ya. bence bi organizasyon yapıp oradaki Tayfa ile buluşun. hem uzun yola vurmuş olursunuz.

Motosikleti
    sym gts250i
    ben şehir içi kullanım için scooter arıyordum ve pek de gönlüm istemeyerek hedefe activayı koymuştum..
    sym lerin dayanıklılık olarak iyi olduklarını(çinlilere kıyasla) ve tayvan malı olduklarını biliyorum..
    bu motor şekil itibarı ile tam benim istediğim gibi ve activadan da uzunluk olarak yaklaşık 10cm daha uzun..
    anlamadığım bişey var ki daha küçük model olan mio neden daha pahalı?

ve yeri bureası mı bilmiyorum ama bi activa fiddle II karşılaştırması yapar mısınız ?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    valla ben ikisini de kulanmadım, ayrıca fiddlecılar çok sessiz. Bildiğimiz kadaryla Activa tabiri caiz ise "taş gibi". görüyoruzhergün yollarda bana mısın emiyor. tabi servis ağı vb. Honda'nın artısı çok.
    Bence bu başlığı motorsiklet karşılaştırmaları altında aç. yardım eden çok olur.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    fiddle haftaya elimde iyimi yaptım bilmiyorum kullandıkça yorumlarımı yazarım buraya kırmızı rengini aldıım beyaz istedim kızlar çok alıyor dedi satıcı beyazını ama şunu söylim sağlam bi yapısı var motorun

Motosikleti
    sym gts250i
    Hayırlı olsun dostum,

Görüşlerini 4 gözle bekliyorum. Fiddle ile ilgili çok fazla yorum yok.. burayı biraz şenlendirelim;)

Motosikleti
    1299 Panigale
    saolasın oturma pozisyonuyla ilgili şuunu söylim motor yüksek oldukça işçiliği güzel haketten vespa lx150 ye o kadar para verilecegine bunu almak gerçekten çok daha mantıklı nexus 500 almaya gidiyordum annemle bunu bir gördü annem tutturdu al al bunu içimde kaldı nexus yaa anamızı kıramadık napalım =)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın oturma pozisyonuyla ilgili şuunu söylim motor yüksek oldukça işçiliği güzel haketten vespa lx150 ye o kadar para verilecegine bunu almak gerçekten çok daha mantıklı nexus 500 almaya gidiyordum annemle bunu bir gördü annem tutturdu al al bunu içimde kaldı nexus yaa anamızı kıramadık napalım =)
    yakışır kankama ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    sym gts250i
    Abi her zaman büyüklere saygı;) nexusu ne yapacan 500lük.. çok hızlı gider o, tehlikeli ) Fiddle hem şirin hem yakıttan tasarruflu.. ayrıca kırmızısının oturağı da açık kahve (bej) çok kalite duruyor. Antepteki bayi benim evime çok yakın, hergün görmeye gidiyorum.. Sağına soluna heryertine bakıyorum, bayi de artık deli olduğumu düşünmeye başladığı için hareketlerimi normal karşılıyor(sağolsunlar ) Diğer baktığım motorlara göre parçaları daha sağlam ve kaliteli gibi..

Ben ehliyeti alana kadar almayacağım. Eylül sonu ehliyeti alıp motoru almayı düşünüyorum.. sezon da bitmiş olacağından, nakit para teklifiyle sağlam bir pazarlık yapmayı planlıyorum.. Çok özel (ve yanlış) değilse ne kadara aldığını ö.m. atabilir misin ya da buraya yazabilir misin?

Motor sahibi herkese keyifli sürüşler.. Bekleyenlere Allah'tan sabır ;)

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ben scooterleri severim vespanın 300 lük bır modeli var aklım hep onda bu modeli daha yeni göruyorum yuh denılebılır şirin ve güzel motor eşim istese alırım bende binmiş olurum hoşuma gitti

Motosikleti
    1299 Panigale
    3700 + plaka aslında içim gitti o paraya inş. hakeder ufaklık gilera annem 500 lük die istemedi saten bende kıramadım

meteHan abi çok teşekkür ederim haftaya resimleride koyarım inş.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    şimdi delikanlıca söyleyin..mondial 125 kv ye benzemiyor mu önden arkadan hafiften

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 PM ----------

bence harbiden şık olmuş
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    sym gts250i
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi delikanlıca söyleyin..mondial 125 kv ye benzemiyor mu önden arkadan hafiften

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:24 PM ----------

bence harbiden şık olmuş
    Evet tarz olarak benziyor ama birebir denmez, bir de SYM ye göre küçük mondial kv125(ölçü olarak)

Beznerlik olarak vespanın 150lik bir modeli(tam hatırlayamadım) ile SYM nin kasası aynı.. Vespanın kaliteli çakması gibi düşünülebilir (birebir replika)

Motosikleti
    SYM FIDLLE II
    Bende kullanıcısıyım Fiddle'ın. Aldığımdan beri 420 km yaptım. 500 de servise sokup yağını değiştirecem.
    Kullandığım süre içinde hiçbir sorunla karşılaşmadım.Tek sorun 1 depo benzinle 150 km gitmesi ki daha 150 yi göremedim. Şuan 130 km yol yaptım ama kırmmızıya dayandı sayılır. Yolda çok dikkat çekiyor.
    Alan ve alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olmasını dilerim. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    3700 + plaka aslında içim gitti o paraya inş. hakeder ufaklık gilera annem 500 lük die istemedi saten bende kıramadım

abi parası çokmuş ya...ah keşke sana yamaha 110 luk alsaydık...3150 ye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    sym gts250i
    marefb,

Yorum, görüş, fotoğraf bekliyoruz abicim senden. Arayı çok açmayalım;) Neler yaptın? Kaç km.desin? Sıkıntı var mı? Herşey yolunda mı?

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ

fidlle II alacak arkadaşların bilgisi olsun. Alanya bayisinde rutsat plaka her şey dahil 3.550, sadece plaka hariç 3.350 lira bu motorun fiatı .
    ilgilenen olursa yardımcı olurum.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler