Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şenlensin ortalık

Benim çook hoşuma gitti yav bu scooter

Genel Özellikler Teknik Özellikler

MOTOR TİPİ : Tek Silindir, 4 zamanlı OHC motor
    SİLİNDİR HACMİ : 124,6 cc
    ATEŞLEME : Elektrikli ve ayaktan marşlı
    SOĞUTMA : Hava soğutmalı
    MAX. GÜÇ (hp / rpm) : 10,2 hp / 7500 dd
    MAX. HIZ : 85 km/h
    VİTES : Otomatik
    BOYUTLAR (bxexy) mm : 1870x695x1150
    AĞIRLIK : 109 kg
    YAKIT TANKI KAPASİTESİ : 5,2 litre
    FRENLER : Ön disk, arka kampana
    LASTİK ÖLÇÜLERİ : 110/70-12 (47J) Tubeless ön
    120/70-12 (51J) Tubeless arka
    AKÜ : 12V - 7 AH

http://www.sym-tr.com/default.asp?L=...9&pid=21&did=2 Fiddle

http://www.sym-tr.com/default.asp?L=TR SYM nin Türkiye sitesi

Magazin
    fiddle çok sevmişler dergi bile çıkarmışlar

http://www.myfiddle.nl/Main.asp?MagID=12&MagNo=18
    http://www.myfiddle.nl/Main.asp?MagID=13&MagNo=19
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 beygirlik gücüylemi Vespa'nın rakibi olucak..?

~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    siyah renginden almış bulunmaktayım sıfır olarak.. suzuki an125 bakarken gördum magazada, tipi çok oturaklı geldi. fazla bir araştırma bile yapmadan aldım, yeni yıldan itibaren kullanacağım.. ileride fotolarını koymayı düşünüyorum, siyah renginin fotoları fazla dolaşmıyo nette

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 beygirlik gücüylemi Vespa'nın rakibi olucak..?

11 hp

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DnzD7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah renginden almış bulunmaktayım sıfır olarak.. suzuki an125 bakarken gördum magazada, tipi çok oturaklı geldi. fazla bir araştırma bile yapmadan aldım, yeni yıldan itibaren kullanacağım.. ileride fotolarını koymayı düşünüyorum, siyah renginin fotoları fazla dolaşmıyo nette

11 hp

Hayırlı olsun. Yukarıda yazılan rakamlara açıkçası pek itimat edemedim. Sen nekadara aldın? Ayrıca albenisi olan bir motosiklet. SYM'ye iyi satışlar.

Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı clemenze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Yukarıda yazılan rakamlara açıkçası pek itimat edemedim. Sen nekadara aldın? Ayrıca albenisi olan bir motosiklet. SYM'ye iyi satışlar.
    aldıgım fiyatı söylemeyi çok dogru bulmuyorum..

motorumu teslim aldıktan sonra 2 günde 100 km yapmıs bulunmaktayım. çok sık ve zevkli bir motor. tek şikayetim aynalarının görüş açısı bana pek yeterli gelmedi.
    parçaları da gayet kaliteli geldi bana. son hız denemelerine fazla girmedim rodajda oldugu için ama otobanda bayır asagı olmayan bir yolda, 90ı çok zorlamadan 2 kişiyle geçti.

Allah allah 3 farklı motor gücü çıktığına şaştım kaldım nasıl becerdiniz bunu çok uğraştınız mı?

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    merhaba arkadaşlar, uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım.3 tane kymcodan sonra son olarak kırmızı sym fiddle II aldım.
    henüz 2 km yaptım, daha plakası çıkmadığı için binemiyorum. görünüş olarak şirin bir motor, italyanları andırıyor.
    işçilik ve malzeme kalitesi güzel, 10,5 hp yazmasına rağmen kymco kadar atak ve seri değil. biraz kullandıktan sonra sibop ayarı yaptırınca nasıl aolacak bilmiyorum.
    herkese iyi forumlar.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi hayırlı olsun fiddle hakında km ilerledikçe paylaşımlarını bekliyoruz.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her sitede farklı yazıyor motor gücü olarak. Enteresan gerçekten.
    Kymco kadar atak olmasını beklemek zaten hata olurdu!

Ama yinede çok güzel, şirin bir model. Hatun motosikleti olabilitesi var.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Fotoğraflarda çok şirin gözüken bu model umarım kullanışlıdır.

Çok güzel bir motormuş fakat fiyatı biraz fazla geldi ben sahibinden.com'dan baktım 3750 biraz çok geldi ama görüntüsü gerçekten güzel.

Ön sinyali de düzgün yapsalarmış Şirin motor, Vespa kopyası,sağlam ve kaliteli bence fiyatı 3000'in altında olsa satar

Motosikleti
    Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir motormuş fakat fiyatı biraz fazla geldi ben sahibinden.com'dan baktım 3750 biraz çok geldi ama görüntüsü gerçekten güzel.
    bütün türkiyede satış fiatı 3.750 ama ben 2.750 ye aldım.

Motosikleti
    plaka ve ruhsat dün çıktı, şehir içerisinde 20 km kullanma şansım oldu, genel hatları ile özetlersek;
    klasik taiwan kalitesinde; işçilik ve malzeme kendi katogorisine göre gerçekten kaliteli, kymco ile aynı fabrikada yapıldığı için far, sinyal, marş ve korna düğmeleri ile bazı parçaları kymco ile bire bir aynı. amortisörler, oturak ve oturma pozisyonu olarak kymco agility 125, active 125, süper 8 ve agility city den sonra daha rahat ve yumuşak geldi. kullanması zevkli ve rahat, dengesi, frenleri güzel, arkada tek amortisör, farda h4 ampul kullanılmış. sele altı bağaj geniş kapalı kask rahatlıkla sığıyor.
    aynaları krom, motorun sesi fazla çıkmıyor ama tok ve hoş bir sesi var, hızlanması beat, suzuki den iyi ama 5.88 KW yaklaşık 8 hp olduğu için kymco agility 125 kadar seri ve atak olmasa da rahatlıkla 90 km.ye hemen çıkabiliyor. kullanan bir arkadaş 105 km yapıyor demişti.
    bir de bu güne kadar hiçbir scoteer de görmediğim iki özelliği var. birincisi oturak selesi hem kontak anahtarından hem de far düğmesini aşağı doğru basınca açılabiliyor. ikinciside oturağın altındaki bağajda bir buton var onu kapatınca ateşlemeyi kestiği için motor çalışmıyor.
    sonuç olarak ben şimdilik her şeyini beğendim ileride olumlu ya da olumsuz izlenimlerini yazarım. parasına göre öncelikle tercih edilecek scoteerlerden bir tanesi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyundai Coupeler de marka logosu iptal edilip ferrari amblemi koymak pek bi yaygın.. Bunuda vespa yapan olucaktır...

Benim annem motorlardandan anlamaz ama vespa scooterları çok sever.. ona yedirebilirim ve bi çok kızada

özeniyor insan yahu

Motosikleti
    SYM FIDLLE II
    Bugün fiddle 125 i görmek için galeriye gittim. Görüntü olarak gerçekten güzel ama hareketli aksamlar konusunda okadar çok şüphelerim varki. Bu motoru eşimle birlikte kullanmak istiyoruz.Tabii benim artçım olacak kendisi. 2 kişi olarak bu motorun performansını çok merak ediyorum. 3700 TL param var ve eğer aklıma yatarsa bu motoru alabilirim. Arkadaşlarım bana yardımcı olurlarsa, kullanalardan daha fazla bilgi alabilirsem çok sevinirim.
    Saygılarımla.

Motosikleti
    Alıntı Tolgam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün fiddle 125 i görmek için galeriye gittim. Görüntü olarak gerçekten güzel ama hareketli aksamlar konusunda okadar çok şüphelerim varki. Bu motoru eşimle birlikte kullanmak istiyoruz.Tabii benim artçım olacak kendisi. 2 kişi olarak bu motorun performansını çok merak ediyorum. 3700 TL param var ve eğer aklıma yatarsa bu motoru alabilirim. Arkadaşlarım bana yardımcı olurlarsa, kullanalardan daha fazla bilgi alabilirsem çok sevinirim.
    Saygılarımla.
    bu topic'i görmediğini düşünmüştüm ama burayada yazdığını gördüm. forumda tek kullanan benim herhalde. şunu da ilave edeyim. ben Alanya da yaşıyorum. neredeyse nüfusundan fazla motor olan bir yer. bende almadan önce aynı motoru avrupada kullananlarıb, kaliteli bir markanın yetkili servisi olan arkadaşımın fikirlerini aldıktan sonra almıştım.

Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı Tolgam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saygılarımla.

bende fiddle 2 kullanıcısıyım. 2300 km yaptım gercekten çok rahat bir kullanımı var sınıfına göre. ama biraz daha büyük bir motora terfi etmenin zamanı geldiğinden, 3000tl ye yakın bi fiyata satabilirsem satarım yada satmam yoluma devam ederim diye düşünüyorum, sonuçta sıfırdan farksız. isteyen arkadaşa foto yollayabilirim. sym joyride 200le takas yapabilirim ayrıca.

iyi günler

exposy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride 200i evo

bendede var

Yaklaşık 1 aydır fiddle2 kullanıyorum 6. motorum doğduğumdan beri motora biniyorum.Bu motorla ilgili şunları söyleyebilirim.
    Bi kere bazı arkadaşların verdiği 5.5 veya 6 hp güçte bilgisi yanlıştır o değerler kw cinsindendir bu motorun 10 hp civarında bi gücü vardır.125 lik scooter lar içinde hızlanması çok iyi bence.80 km hıza kadar çok çabuk çıkıyo ve asıl bu motorun 30-85 kmh hızları arasındaki ara hızlanmaları muhteşem buda 60 la akan trafikte inanılmaz zewkli bi sürüş sağlıyo.motorun hem malzeme hem makina kalitesi çok iyi parasını hakeden bi motor son hız olarak düzlükte 100 yokuş aşağı 115 gördüm ama bu motorda seyir sürati 95-100 dür.son olarak süper bi dengesi ve viraj kabiliyeti var motoru yatırmanın limiti yok isteyen kulaklarını sürtebilir .yakıtı beklediğimin biraz üzerinde 80-90 bin civarında yakıyo.aynalardan şikayet eden arkadaşa aynaları alt demirinden biraz ileri itip sonra ayarlamasını tawsiye ediyorum benim bu motordan hiç bi şikayetim yok sadece çok hızlı akan yollara çıktığımda keşke bi 20 km daha hız yapsa diyorum onun dışında sınıfının en iyi scooter ı diyebilirim.
    motorcu adamın geri vitesi olmaz!!!
    hep ileri

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler