Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Touring Tarzı 600 cc Motorsiklet arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O zaman cbf600 e yoğunlaş derim.Yada fazerlere. Fazlası zarar , azıda zarar ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    peki arkadaşım şimdi 17 yaşındasın seneye 18 olucaksın.
    250 cc 600 cc ya da 1000 cc bi makineyi eğer eğitim alır, kendine hakim olur falan filan vırt zırt belki kullanırsın ben işin orasında değilim.
    ama bu makinelere hakim olmak, frenja, viraj öğrenmek herşey değil. sen bunları 18 yaşında ve hatta belki 15 inde bile öğrenir tecrübe edinebilirsin ama eğer trafik tecrüben yoksa değil 98 hp bi makine 125 lik bi ybr bile ölümcül olabilir.

eğer belli bi kilometrenin üzerinde otomobil kullanmamışsan - ki yaşın itibariyle öyle olmasını ümid ederim- inan motosikletle trafikte alacağın risk çok yüksek. nerde ne zaman ne şekilde tehlike gelebilir bu okumakla öğrenilemez ancak ve ancak trafikte yaşarsın kimin nasıl hareket edebileceğini bunun seni nasıl etkileyeceğini ve hangi durumda ofansif hangi durumda defansif sürüş sergileyeceğini ancak trafikte var oldukça- otomobil ya da motosiklet- anlayabilirsin.

demem o ki sen daha bu noktada değilsen hakim olmayı başarsan da güçlü bi iki tekerle atma kendini trafik kabusuna. hatanı tolere edecek güçte bi makine bul derim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Araba kullanmayı biliyorum. Çok iyi değilim tabii ama . Haklısınız bunlar tecbüre işi ama biryerden başlamak gerek

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    sen gt 250 alsana kardeşim.uğraştırma biziüzme biziolurmu?
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Olur Hislerime tercüman oldun. GT istiyordum cbf'ye ısınamadım zaten , parça falan halledeceğiz bir şekilde artık . Sonra zamanı gelince büyütürüm

Teşekkürler

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 600'e Baktım güzel .Hyosung GT 650 R gerçekten çok güzel. Ninja'da öyle .

Pist motoru istemiyorum zaten ama gazı verdin mi sana o hissiyatı verecek türden olması önemli.
    "gazı verdin mi sana o hissiyatı verecek" bunu söyledikten sonra kimse kusura bakmasın ama arkadaşa 600cclik makine önermek onu tehlikeye atmaktır.

bu konuda bir sürü topic var forumda, onların hepsini oku. emin ol 250cclik bir aletin senin için en uygunu olduğunu anlayacaksın. gt250R 30hpden fazla güç üreten bir alet ve ağırlığı 180kg kadar. 800kg arğırlıkta 70HPlik arabalar var. düşün bakalım 30HPlik 250cclik sport sana yetermi etmez mi?

bende toplamda 1200-1300km yapmış biriyim ve hala acemi olarak kabul ediyorum kendimi. 250cclik cruisera son zamanlarda hakimiyet sağladım ki bir sport model kadar atak değil. bende 600ccliklere bakıyorum ama en erken 1 yıl sonra geçerim o hacimde bir motora. sen de bu şekilde hareket edersen çok daha iyi olur.

en önemlisi de benzin sorunu yaşamazsın. 250cclik alet ile dolmuşa vereceğin paraya gidersin her yere. bu da aklında olsun.

Motosikleti
    KMT Duke 250
    250 liklere bakıyorum zaten. 650 lik gözümü korkutuyor biraz. 250 cc'lik alacağım alırsam

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bence FZ6 fazer en uygunu

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bmw lere bak be başlangıc için biraz büyük değilmi

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Muratcan özel mesjaını aldım. MSN ye ekledim seni, GT250R hakkında bilgi istemişsin. Sorularına yanıt verebilirim. Senin için zaten en doğru karar scooter'dan sonra GT250R dır.

Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 liklere bakıyorum zaten. 650 lik gözümü korkutuyor biraz. 250 cc'lik alacağım alırsam
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence FZ6 fazer en uygunu
    Scooter tecrübesi olan bir insana 4 silindir 98hp bir makine öneriyorsun. Bravo...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    KMT Duke 250
    ÖZER abi teşekkürler ekledim bende. Online olunca konuşuruz

bu aletler scooter e benzemez ben ilk aldığımda dedim top mermisi gibi ağırlar

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Fuar'a bir gidelim . Üzerine bineyim beni etkileyeni alacağım .

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Murat Kardeşim Konunu yENİ gÖrDÜM aMA :D Zzr600 Kaçmaz bE

2007 Modelleri Hele Süper Bir Şekil Kawasaki zzr600 Bence En İyisi
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler