Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150 Zc Darkblue Egzost???

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    S.a sevgili arkadaşlar mondial 150 zc marka model motosikletimi elimden geldiği kadar modifiye etmeye çalışıyorum fakat egzost tan bi problemim war azıcık sıkıstırmamda orası burası ndan sesler geliyo zzzz bzzz diye bende egzostu değiştirmeyi düşünüyorum motor 2500 km de yararı zararı ve özellikle abart olmamasını istiyorum yardımcı olursanız resimleri buakşam atarım ;) şimdiden teşekkürler

..Saygılar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    slm caner peki sen o zcnin eksozundan performans aldınmı ne gibi performansı var bendede pasifik 125 var sizdeki eksozdan almayı düşünüyorum faydası olurmu vede nerden bulabilirim yardımcı olursan sevinirim..

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    istiyosan bnm egzost la takas yapalım :D ama kardeşim bnm motorun torku yüksek yani 125 te ne işe yarar bilemicem snn egzost 151 rs tipi bişi mi ben öle bişey takıcam deneme amaclı ?

açıkçası bu mtor ilk motorum ama tanıdık bi motorcu abimiz bu egzost un kalkışlarda fazla bi işe yaramadığını ve 50 60 km den sonra faydasını görebileceğimi söledi bende eyw dedim cıktım yola motor 1500 km civarındaydı ilk denedim avcıalrdan kçekmeceye sıkıstırdım en son 105 i görüyor motorda da asırı bi ses çıkıyor yani böle bence masraf etme

yokmu bi fikri olan basına gelen ?? bakın buakşamda biraz önce amortisörlerden geldiğini sandığım gırc gırc diye bir ses kulağıma değdi ?? h1 yağı mı ne warmış onunlan yağlattırcam bakaım kesilirse ne ala

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    arkadaşlar bende değiştirmek istiyorum egzosu, performans düşürdüğünü söylüyolar doğru mu bilmiyorum ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)