Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Touring Tarzı 600 cc Motorsiklet arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız . Aceleci davrandığımı fark ettim ama benide anlayın bu tutkuyu en iyi sizler anlarsınız. 250 cc'lere bakayım heralde

Ninja 250R 'güzelmiş

Geçiş motoru diyorsunuz bende anlıyorum. Haklısınız. 250 cc ile başlamak nasıl olur ?GT 250 R hyo falan 7 bin lira'ya gördüm hyo hoşuma gitti (2007 model 2. el). Lüleburgaz'da servisi de var.
    hyo güzeldir
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    250cc'lerin 2. eli pek olmuyor sanırım. 600cc çok yakar diye endişeleniyorum. 250 cc önerirmisiniz geçiş olarak ? ninja 250r falan veya gtr 250r

Edit : teşekkürler

benimde ninja 250 r hoşuma gidiyor racelerde başlamak için ii bir motor olabilir
    Korkunun ecele faydası yoktur,sadece iç çamaşırını kirletir...

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    daha vahim oLanı sen henus akLında bir tarz oturtmamışsın

once bi sport touring, sonra bi naked başka bi touring derken şimdi de GT 250 R hyo
    bence bir süre izLemede kaL bir kaç modeL beLirLe kafanda sahipLEri iLe konuş ki kimse burda motoru hakkında konuşmaktan çekinmes
    bence ee taby bence
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Haklısınız . Aceleci davrandığımı fark ettim ama benide anlayın bu tutkuyu en iyi sizler anlarsınız. 250 cc'lere bakayım heralde

Ninja 250R 'güzelmiş

Geçiş motoru diyorsunuz bende anlıyorum. Haklısınız. 250 cc ile başlamak nasıl olur ?GT 250 R hyo falan 7 bin lira'ya gördüm hyo hoşuma gitti (2007 model 2. el). Lüleburgaz'da servisi de var.
    250lik bir motora o kadar para verilir mi diyerek içindeki sesi dinlemeni,600lük Sport touring yolunda yürümeni tavsiye ederek tüm tepkileri üzerime alıyorum Konuşmana bakılırsa limitlerini bilen yaşına göre olgun birisin.Ve motor üzerinde hala bu şekilde kalabilirsen değil 600 ,1200 e bile geçmende sakınca yok bence.. 200den 660a geçtiğimde hiç sorun yaşamadım.. 200 sahibiyken abilerimin hayabusaları ile dolaşırken hiç sorun yaşamadım.. Başta ağırlık biraz sorun oluyor ama kısa zamanda alışıyorsun. Sen en iyisi baştan sona herkesin dediklerini tekrardan bir oku,düşün ve hepimizi salla İçindeki sesi dinle seni en mutlu edecek olan o çünkü
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığın motosikleti kullanabilmek için scooter'dan daha öte tecrübeler gerekir...

Bence en fazla 2 silindir bir motosiklete geçmelisin scooter'dan sonra... Yaşının verdiği heyecan ile ne kadar kontrollü olurum desende sıralı 4 silindir bir motosikletin üzerinde olduğunda herşey değişiyor...

Ben sana ER-6F'i öneriyorum...

Ertekin er6-N in cbf600 yada gsr600den ne farkı var allah aşkına.. 2 silindiri eksik sadece..Tork desen var güç desen var ağırlık desen var.. Gaz kolunu kıvırdığında aşağı yukarı aynı ivmeyi yaşayacak..Eğer sıralı 4 e geçmek için er6 alacaksa zaman ve para israfı olur
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    KMT Duke 250
    @Tequ çok teşekkür ederim beni anlamışsın.

Hem kalıplıda biriyim. 250 cc alıp sonra geçen 600 lere bakıp motorumdan soğumak istemiyorum :( Sport touring demem sadece 2. kişiyi düşünmemden kaynaklanıyor. Arkaya oturacak kişide rahat etmeli.

Ayrıca ülkemizin malum yolları kötü olduğundan tekerlekleri kalın ve büyük almak birşey daha mantıklı sanırım. Almışkende iyi birşey almak tabii

Ayrıca 250cc'lik bir motor beni tatmin etmez mi .O kadar para verilir mi deyince kafam karıştı birazda . Ama cc'leri bir yana bırakalım. Görünüş olarak demek istediğimi anladınız sanırım. Sportif güçlü dengeli , yola uyum sağlayacak ve benzini içmeyecek bir motor ayrıca artçı (diyorsunuz sanırım) kişiye rahat ve konforlu bir yolculuk yaşatacak bir motor...

Şimdiden teşekkürler

Not: ER-6F 'ya ne denebilir ki ? Süper

Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha vahim oLanı sen henus akLında bir tarz oturtmamışsın

once bi sport touring, sonra bi naked başka bi touring derken şimdi de GT 250 R hyo
    bence bir süre izLemede kaL bir kaç modeL beLirLe kafanda sahipLEri iLe konuş ki kimse burda motoru hakkında konuşmaktan çekinmes
    bence ee taby bence
    Naked bakmıyorum

Motosikleti
    4x4
    @Tequ çok teşekkür ederim beni anlamışsın.

Hem kalıplıda biriyim. 250 cc alıp sonra geçen 600 lere bakıp motorumdan soğumak istemiyorum :( Sport touring demem sadece 2. kişiyi düşünmemden kaynaklanıyor. Arkaya oturacak kişide rahat etmeli.

Ayrıca ülkemizin malum yolları kötü olduğundan tekerlekleri kalın ve büyük almak birşey daha mantıklı sanırım. Almışkende iyi birşey almak tabii

Ayrıca 250cc'lik bir motor beni tatmin etmez mi .O kadar para verilir mi deyince kafam karıştı birazda . Ama cc'leri bir yana bırakalım. Görünüş olarak demek istediğimi anladınız sanırım. Sportif güçlü dengeli , yola uyum sağlayacak ve benzini içmeyecek bir motor ayrıca artçı (diyorsunuz sanırım) kişiye rahat ve konforlu bir yolculuk yaşatacak bir motor...

Şimdiden teşekkürler

Not: ER-6F 'ya ne denebilir ki ? Süper
    Cbf600lere bi göz gezdir. Sıfırı hem uygun hem abssi ile güven veriyor.Hemde performansı fena değil.Sport bir makinenin keyfini alabilir bir touring rahatlığıyla ve güvenliği ile gezebilirsin. Ama tabi bi racing performansı beklemek haksızlık olur.
    250liklere geleyim. 7bin ytl 250lik bir motora verilmemeli bence..Yazık ya.. Gt250nin çokta rahat bi makine olduğunu söyleyemem.. CBF600 ü bir araştır sen.Aradığın motor olduğunu düşünüyorum
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Tequ

Aslında ER-6F'de çok güçlü bir motosiklet... Ancak gsr600 ile arasında çok fark var... CBF600 ile çok yakın bir güce sahip haklısın... Ama gsr'ın gaz kolu daha tehlikeli...

Er-6F'i uzun süre kullanabilmesi için söylemiştim. Ayrıca sınıfında en az yakan motosiklet diyebilirim. illa iki silindir olması şart değil elbette 4 silindir bu tarz motosikletler var ;örneğin 78 hp'lik fazer, cbf600... ama 4 silindir alıp aynı gücü üretecekse 2 silindir daha az yakan bişey almak daha mantıklı...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    KMT Duke 250
    CBR 600'e Baktım güzel .Hyosung GT 650 R gerçekten çok güzel. Ninja'da öyle .

Pist motoru istemiyorum zaten ama gazı verdin mi sana o hissiyatı verecek türden olması önemli.

Motosikleti
    4x4
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tequ

Aslında ER-6F'de çok güçlü bir motosiklet... Ancak gsr600 ile arasında çok fark var... CBF600 ile çok yakın bir güce sahip haklısın... Ama gsr'ın gaz kolu daha tehlikeli...

Er-6F'i uzun süre kullanabilmesi için söylemiştim. Ayrıca sınıfında en az yakan motosiklet diyebilirim. illa iki silindir olması şart değil elbette 4 silindir bu tarz motosikletler var ;örneğin 78 hp'lik fazer, cbf600... ama 4 silindir alıp aynı gücü üretecekse 2 silindir daha az yakan bişey almak daha mantıklı...
    Ama ozaman honnnn hoonnnn etmeyecek Ama er6ften kawasaki sesi çıkartan egzostlar olduğunu duymuştum
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Kawasaki hala aklımda

Hyosung GT 650 R gerçekten cezbetti beni.

Hyo Gt 650 R hakkında neler söyleyebilirsiniz.Fiyatları da uygun gördüğüm kadarıyla

Motosikleti
    4x4
    2. eli ve konforu pek olmayan bir makine diye biliyorum ..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Aklımda neler var bir bilseniz. Böyle garaj'ım olacak bir sürü motor onlara bakımlarını kendim yapacağım. Toplantılar falan düzenleyeceğim. Müzik motor sesleri arasından gelecek falan.

İşte hayat bu

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. eli ve konforu pek olmayan bir makine diye biliyorum ..
    Hımm :( Kawa için ne dersin ?

Ayrıca 600 lük alıp onu satmayı pek düşünmüyorum . Ama haklısın. Alacakken yedek parça servis ve 2. eli düşünmek lazım.

Kawasaki Er6-F da güzelmiş

Motosikleti
    4x4
    Kawa da Z-Motodan dolayı problemli.. Motor olarak çok kaliteli ve sağlam ama distribütör firmayla bir çok sorun yaşanıyor
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Parça sıkıntısından dolayı mı. Ayrıca servisi istanbulda var sanırım lüleburgaz'da yok .

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2009 dan sonra görüşelim
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    4x4
    Parça sıkıntısından dolayı mı. Ayrıca servisi istanbulda var sanırım lüleburgaz'da yok .
    Sanırım.. Honda olması lazım Lüleburgazda.. Parça 2 gün içerisinde geliyor.Kalitesi tartışılmaz..Şeklide hoşuna giderse yoğunlaş derim cbf600e.. Aslında CBF1000 de alınmayacak gibi değil hani
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 dan sonra görüşelim
    İlla sivrilecen
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    KMT Duke 250
    2009 dan sonrada görüşürüz problem değil

Honda var yamaha var hyosung var servisi.

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    uzun yol yapmayı düşünüyorsan racing makinadan uzak dur derim hoş daha gençsin farketmezsin ama çok yorucu olur , başta da dediğin gibi turing makinalara bakmanda fayda var fjr mesela gayet iyi yada benim kullandığım 1150 rt de çok güzel bir makina, alıştıktan sonra hiç yormaz...
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    KMT Duke 250
    Babamda öyle diyor. Uzun yolda çok yorulursun oturuş pozisyonundan dolayı. Belirli aralıklarla dinlenirsem sorun olacağını sanmıyorum. Pek uzun yol da planımda yok. Uzun yola çıkarsam babam'dan alacağı harley'i isterim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler