Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    turunculu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorumu satıyorum 7000 kmde daha yeni gibi duruyo ilgilenen varsa 2.800 istiyorum siyah renkli arka cantaları var seviyorum aslında motorumu ama biraz para gecti elime dragstar alıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    adasel benide yaz ama 2 hafta sonra fılan dursunkı topıc katılım artsın bencede sadece çinli cruzierlar gelse guzel olabılır.

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Arkadaşlar, moto sahbet başlığı altında "İstanbul MT çinliler gelsin ;)" isimli bir buluşma topiği yazdım..Katılacak arkadaşlar oraya isimlerini eklesin ki diğer motorcu arkadaşlarda sayımızı bilsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tanrinin_kirbaci57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bana cok acıl supershadow koruma demırı ve ruzgarlıgı lazım acıl yardım nereden bulabılırım cıkma bıle olur bana ozelden yazın lutfen
    bulursan bana da haber ver.Ben aradığımda bulamadım

Motosikleti
    Honda CBF1000
    viceroy yarın senin levyeyi soracam kısmetse... denk gelemedim bi servise.. aklımda..

Motosikleti
    2007 Suzuki İntruder C800 / Boulevard C50
    tüm Keeway kullanıcılarına selamlar arkadaşlar bir araştırma yapıyorum ama açıkcası tüm topiği okuyamadım.

50000 veya 100000 kmleri devirmiş kullanıcı varmı acaba?

Motosikleti ne gibi sorunlar çıkardı? (çıkardı mı?)

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    [COLOR="Red"][B]TÜRK CHOPPER[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkRed"]Birlikteliğimiz Gücümüzdür[/COLOR][/B]

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    herkese selamlar,
    arkadaşlar bildiğiniz gibi(!?) yeni aldığım, shadowumun muayene süresini dün kontrol ettiğmde 2006 model ss imin muayenesi 2007 de bitmiş olduğunu farkettim. bu nasıl oluyor anlamadım motorların muayene süresi ne kadardır?hemde 0 km alınmış bir motorun gerçi ben 2 sahibiyim ama ilk sahibide hiç muayeneye götrümemiş. görünen tarih de zaten ilk muay.geç.tarihi. açıklama yapabilecek birini arıyorum.yoksa muayeneye mi götürmek zorundayım.
    saygılar...
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

arkadaşlar bu muayene konusunda bilgisi olan buraya yazabilir mi hakikaten. muayene ne zaman yaptırılır, ne edilir genel bilgiler, bilgi veren link atsanız da olur ben de hiç muayene yaptırmadım daha :/

geziye de sanırım 3 kişi gidicez gibi görünüyor ama farketmez gene de ben diğer shadowları yakından incelemek istiyorum. hatta çıkan gacır gucur sesleri karşılaştırmak için birer tur atarım sizinkilerle izin verirseniz

fevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DeLi 650
    Trafik muayene süresi 2 yıldır. Yanlış yazılmış olabilir
    Motorun ruhsatını Trafik Bölge Müdürlüğü'ne götürerek düzelttirebilirsiniz.

Ben de bu sitede okuyarak düzelttirmiştim. Sitede bu konuyla alakalı bi topic vardı..

Bu arada benim motor da satılıktır arkadaşlar. İlgilenenlere duyurulur.

http://www.motosiklet.net/forum/satm...pershadow.html
    Yolculuk etmek bezen varmaktan daha iyidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı astronom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm Keeway kullanıcılarına selamlar arkadaşlar bir araştırma yapıyorum ama açıkcası tüm topiği okuyamadım.

50000 veya 100000 kmleri devirmiş kullanıcı varmı acaba?

Motosikleti ne gibi sorunlar çıkardı? (çıkardı mı?)

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    Benim motor henüz 1000 km yi yeni devirdi.Hiççç sorun yok.
    yaptığım hesaba göre 50.000 olması için 25 yıl geçmesi gerekiyo.
    Ben o zaman 69 yaşında olacağım.Ömrüm yeterse,motor sağlam kalırsa o zaman ak saçlarımı at kuyruğu yapıp sarkık bıyık salacağım,kask falan da takmam,sadece bandana o saatten sonra.Belki tüm sırtıma dögme filan da yaptırır,sarkık yerlerimi çengelli iğne ile tuttururum ama motora da biner raporumu da veririm.
    gururla derim ki" kardeş 50.000 km yi gördük,boşuna demedik bu motorlar sağlam" diye

rapor veririm.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor henüz 1000 km yi yeni devirdi.Hiççç sorun yok.
    yaptığım hesaba göre 50.000 olması için 25 yıl geçmesi gerekiyo.
    Ben o zaman 69 yaşında olacağım.Ömrüm yeterse,motor sağlam kalırsa o zaman ak saçlarımı at kuyruğu yapıp sarkık bıyık salacağım,kask falan da takmam,sadece bandana o saatten sonra.Belki tüm sırtıma dögme filan da yaptırır,sarkık yerlerimi çengelli iğne ile tuttururum ama motora da biner raporumu da veririm.
    gururla derim ki" kardeş 50.000 km yi gördük,boşuna demedik bu motorlar sağlam" diye

rapor veririm.
    Abi koptum aksam aksam Bizim Motorlar 50000 E dayanmaz ya! 20000 i görsek oda yeter kanımca
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    Honda CBF1000
    shadow slx, bende şansa bugün motorumu muayeneye götürdüm. Benim ki de 2006 model ve bende 2. sahibiyim. Motorun muayenesi de 2007 de bitti. Yani 1 yıl. Sordum muayene istasyonunda birine 2 yıl dediler. sanırım bu 2 yıl olması geçen sene çıkan bir kanun..
    Ve ben motorumu aldıktan bir ay sonra ruhsatı üzerime geçirdim. Geçen seneden kalan ve bu senenin de vergilerini ödemem gerekiyordu muayene için.. Ama bilgisayarda motorum hala, motoru aldığım kişinin üzerine görünüyor. Yani ne vergisini yatırabiliyorum ne de muayenesini yaptırabiliyorum. Bu nasıl iştir anlamadım!! Orda işlemi yapan memurların aptallığını biz çekiyoruz.. Şimdi gidip tekrar uğraşacam trafik şubede...
    Bu arada motorların muayenesi, araç trafik muayene istasyonlarında yapılıyor. Ruhsattaki muayene tarihi bitmeden ya da biter bitmez hemen en yakın araç trafik muayene istasyonuna gidiyorsunuz. Orda maliyenin de veznesi var. Motorlu taşıtınızın eksik olan (varsa) vergilerini yatırarak temiz kağıdı alıyorsunuz.. Zaten gerisini orada söylerler ne yapmanız gerekiyor. Muayene de 60 ytl civarında bişey.. Aracınızın muayenesi olmazsa ne mi olur?? Polis çevirirse motorunuzu bağlar..

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    buji ve yağ olarak ne kullanmamız gerekiyordu şimdiye kadar serviste yaptırdığım için bunlarla pek ilgilenmemiştim?

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Valla ngk standart buji kullanıyorum ben.. Yağı da serviste ne olduğu belirsiz yağden koyuyolar. Benzincilerde ya da hiper marketlerde satılan Castrol motor yağını alabilirsin. 1L olanı 9 ytl civarında.. Üzerinde motor resmi var zaten. 4 zamanlı yazıyor üstünde.. Alırken dikkat et..

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    standart bujide farklı no ları war aynı şekilde de yağ no ları war viceroy abimiz yazmıştı önceki mjslarda ama bayadır aradım bulamadım

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Alıntı adasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shadow slx, bende şansa bugün motorumu muayeneye götürdüm. Benim ki de 2006 model ve bende 2. sahibiyim. Motorun muayenesi de 2007 de bitti. Yani 1 yıl. Sordum muayene istasyonunda birine 2 yıl dediler. sanırım bu 2 yıl olması geçen sene çıkan bir kanun..
    Ve ben motorumu aldıktan bir ay sonra ruhsatı üzerime geçirdim. Geçen seneden kalan ve bu senenin de vergilerini ödemem gerekiyordu muayene için.. Ama bilgisayarda motorum hala, motoru aldığım kişinin üzerine görünüyor. Yani ne vergisini yatırabiliyorum ne de muayenesini yaptırabiliyorum. Bu nasıl iştir anlamadım!! Orda işlemi yapan memurların aptallığını biz çekiyoruz.. Şimdi gidip tekrar uğraşacam trafik şubede...
    Bu arada motorların muayenesi, araç trafik muayene istasyonlarında yapılıyor. Ruhsattaki muayene tarihi bitmeden ya da biter bitmez hemen en yakın araç trafik muayene istasyonuna gidiyorsunuz. Orda maliyenin de veznesi var. Motorlu taşıtınızın eksik olan (varsa) vergilerini yatırarak temiz kağıdı alıyorsunuz.. Zaten gerisini orada söylerler ne yapmanız gerekiyor. Muayene de 60 ytl civarında bişey.. Aracınızın muayenesi olmazsa ne mi olur?? Polis çevirirse motorunuzu bağlar..
    TEŞK. ADASEL AYNI SORUNU YAŞAYAN TEK BEN DEĞİLİM DEMEKKİ
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

orjinalin yanından bile geçemez,güya vidasına kadar aynıymış,çok kötü bi kopya
    , değersiz anlamsız bi üretim..................

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    buji soran arkadaşlar ngk c7hsa veya cr7hsa buji dir bizim motorlar yağ ise 10/40 motosiklet yağı kullanın.rüzgarlık ve koruma demiri motohobi diye biryerde var birde ercan motorcyle da var herbir parçaya 150-200 arası bir rakam veriyorlar.gelelim muayeneye motorun ilk muayenesi üç yıl sonraki muayeneler iki yıldır.düzeltme için ruhsatın çıktığı trafik şubesine gidip muayene tarihini düzeltirmek istiyorum diyorsunuz 2007 olan tarihi 2009 olarak düzeltiyorlar bilginize.herkese kazasız belasız.

20000 i geçmez diyen arkadaş 20000 olduğunu tahmin ettiğim bir arkadaş var en son 18000 civarında idi hala bir şikayeti yoktu 50000 de yapar hiç canını sıkma birazda kullananla ilgili.

Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    buji no su kullanma klawuzunda yazıyor mu? ben bulamadım da kesin emin olmak istedim nosundan daha önce başım ağrımıştı çünkü buji yüzünden.

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    kılavuzu okursan görürsün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler