Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway KW250-H SUPERSHADOW Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    teşekkür ederim shadow kardeşlerim, abilerim bu haftasonu dediğiniz gibi motoru kendi çapımda bi bakıma alayım bujileri havafiltresini ve özelliklede ön freni bi elden geçireyim başıma iş açmadan. Frenin sıkılığından kastım dokunmaya gelmyor anında lastiği kilitliyor kitlenince aniden bitarafa düşme eğilimine geçiyor ve o anda tüm gücünüzle motoru ayakta tutmayı başarırsanız ne mutlu ben başaramadım ve düştüm
    bu motorun hava filtresi nerdeki?pek öyle birşey göremedim pistonlarn oralarda?
    Kalbi olan tek kız Kupa kızıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı shadow slx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim shadow kardeşlerim, abilerim bu haftasonu dediğiniz gibi motoru kendi çapımda bi bakıma alayım bujileri havafiltresini ve özelliklede ön freni bi elden geçireyim başıma iş açmadan. Frenin sıkılığından kastım dokunmaya gelmyor anında lastiği kilitliyor kitlenince aniden bitarafa düşme eğilimine geçiyor ve o anda tüm gücünüzle motoru ayakta tutmayı başarırsanız ne mutlu ben başaramadım ve düştüm
    bu motorun hava filtresi nerdeki?pek öyle birşey göremedim pistonlarn oralarda?
    hava filtresi ön tarafta sağlı sollu iki tane var onlar hava filtresi yuvarlak foto koymama gerek var mı
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Motosikleti
    2006 R6
    eyw.sağol By-StaR dostum. ben onların içinde elektronik bişeyler var diye biliyordum yaw sigorta falan gibi.Neyse daha çok şey öğrenicez zamanla

adasel özeline mesaj çektim bi bakabilirmisin

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buji soran arkadaşlar ngk c7hsa veya cr7hsa buji dir bizim motorlar yağ ise 10/40 motosiklet yağı kullanın.rüzgarlık ve koruma demiri motohobi diye biryerde var birde ercan motorcyle da var herbir parçaya 150-200 arası bir rakam veriyorlar.gelelim muayeneye motorun ilk muayenesi üç yıl sonraki muayeneler iki yıldır.düzeltme için ruhsatın çıktığı trafik şubesine gidip muayene tarihini düzeltirmek istiyorum diyorsunuz 2007 olan tarihi 2009 olarak düzeltiyorlar bilginize.herkese kazasız belasız.

20000 i geçmez diyen arkadaş 20000 olduğunu tahmin ettiğim bir arkadaş var en son 18000 civarında idi hala bir şikayeti yoktu 50000 de yapar hiç canını sıkma birazda kullananla ilgili.
    bugun kıtapcıkta bulabıldım bujıyle ılgılı yerı cr6hsa (ngk) ve U20FSR-U(nippodenso)yazmakta benım kılawuzmu, motormu farklı yoksa cr7hsa yla farkları yokmu burda yazan bujılerın

Topiğe emeği geçen arkadaşlar sağolun bende ss kullanıyorum ve topicten sürekli birşeyler öğreniyorum
    çaylak olduğum için sadece okuyorum ;)

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Arkadaşlar pazar gününden önce de bir buluşma yapacağız biz onrbaran la yarın.. Akşam üzeri, gelebilecek olan varmı?? Bostancı da?
    Ya Viceroy hocam, senin levyeyi sordum bir iki yere.. Bulamadım.. Ama araştırmalarım sürüyor..

Motosikleti
    Honda Nc700x
    ya ne dicem ne levyesi arıyorsunuz siz ?
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Debriyaj levyesi.. debriyaj telinin motor girişinde bağlandığı parça..

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    gecen yaz kırılmıştı benim levye,25 ytl hemen göndermişlerdi motomaxtan,ama şu an ne olur bilemicem.bide benim usta o zaman bunu tornacıdada yaptırabiliriz demişti

Motosikleti
    2006 R6
    Arkadaşlar Bizim Bu Makinelerin 0-100 Km Hızlanması Kaç Sn.? Bileniniz Varmı Veya Merak Edip Süre Tutan?

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Valla ben hiç süre tutmadım.. Ama son 120 km görüyorum iki kişi... 120 ile de devamlı gitmiyorum ancak. 100 km hız ideal bu motor için..

taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    buji soranlar ngk nın sayfasında bütün detaylar var

Motosikleti
    Honda Nc700x
    istanbulda eminönü tümoparda var debriyaj levyesi haberin ola google danda arat istersen

istanbullu arkadaşlar pazar günü geziyi yapıyoruz, halen 3 kişiyiz başka istanbullu yok mu aramızda?

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Ya arkadaşlar hazır üç kişiyken, geziyi cumartesiye alalım mı?? Pazar gününe bir işim çıktı. Onu iptal etmesem benim için daha iyi olacak. Eğer mümkünse Sizce de uygun mu??
    Baran, ayrıca daha hiç konuşmaya gerek yok ayrıca.. Toplam 3 kişiyiz.. Başka gelen olacağını sanmıyorum..

valla pazar bana da uymuyor hatta bana bu hafta uymuyor, bizim çimleme işi uzadı da uzadı 100 metrekare çim daha gelecekmiş yarın, cumartesiden gidip onları yerine koymamız lazım :( elimde olmayan bir sebep bu kusura bakmayın, ağır iş aileyi yalnız bırakamam bana bakıyo hatta iş

Motosikleti
    Honda CBF1000
    Anlaşıldı gezi tamamen iptal oldu anlaşılan...

Motosikleti
    2006 R6
    SEKİZİNCİ BÖLÜM
    Araçların Muayeneleri ile İlgili Hükümler

Muayene Süresi
    Madde 21 — Araçlar cinslerine, kullanma amaç ve şekillerine göre;
    a) Hususi otomobiller ile bunların her türlü römorkları ilk 3 yaş sonunda ve devamında her 2 yılda bir,
    b) Resmi ve ticari plakalı otomobiller ile bunların her türlü römorkları ilk 2 yaş sonunda ve devamında yılda bir,
    c) Lastik tekerlekli traktörler ile bunların her türlü römorkları ilk 3 yaş sonunda ve devamında 3 yılda bir,
    d) Diğer bütün motorlu araçlar ile bunların her türlü römorkları ilk 1 yaş sonunda ve devamında yılda bir,
    periyodik muayeneye tabi tutulur.
    Askeri araçlarla, raylı sistemde çalışan veya iş makinası türünden araçların muayeneleri, tescilini yapan kuruluşlarca ve bu Yönetmeliğin Ek-1’de sayılan esaslar dikkate alınarak yapılır.

arkadaşlar kusura bakmayın bu muayene olayını hala çözümleyemedim ve motorlar için yukarıdaki kanunda özel bir hüküm yok demekki diğer mot.taşıtlar grubunda muayene yapılıyor onun için benim motorda ilk muay.geç.süresi 1 yıl yazıyor.desenize gitti yine bizim 60 kağıt :S

Motosikleti
    Honda CBF1000
    burdan anlaşıldığı üzere motorlar "d" şıkkı oluyor. Yani her yıl.. Peki anlamadığım, 2.el motorsiklet satan sitelerde bağzı arkadaşlar yazmış "2009 un bilmem kaçıncı ayına kadar muayenesi yaptırıldı" diye. E öyleyse de motorlar "a" şıkkına giriyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler