Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Aprilia RS125

Motovento
    REKLAM ALANI
    dniss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bişii sorucaam ben bu sevdayaa yenı tutuldum sayılır aceba Aprilia Rs 125 yeni başlayan biri için uygunmudur? özellikle scooter kullanmak istemıorum cunku vites olayına alısmak istıorum hedef daha buyuk bi motor cunku...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    efet fuarda gördum bu makinayı süper
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Makina güzel hoşta 1 iki zamanlı 2 çok para 8.000 ytl azmı arkadaşlar

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    o alete verilir bukadar mangır....oo 'kadar..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Outcast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bide evimin dibine motomax bayi açılıyor, bide eğitim de veriyolarmış, alınmaz mı yaw... Çayyolu Motodor, rs125'in 15nisan-1mayıs arası beklediklerini söyledi ama ben pek inanmadım. Motomaxe mail attım cvp gelmedi. Kamuoyunu yokluyolar herhalde...

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ Shrieker:
    Flemenkçe midir Almanca mıdır ne acayip dil yav
    Evet .nl uzantılı Hollanda sitesi...

Bu arada evet cok hoş makina...Ama bu fiyat ve iki zamanlı olması ve 125 cc olması ve ...diye gidiyor...

CBF 250 alırım torkum yüksek giderim...Daha mantıklı 2 milyar da cebimde kalır...He ona okadar para vereceğima kasar CBF 500 alırım...Muhteşem bir alet...
    Ama o fiyat çok mantıksız...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı
    Metal arkadaşım kusura bakma ama , "araştırma yaptım" deyip de rs 125'in resimleriymiş gibi rsv 1000 r'nin resimlerini koyup insanların kafasını karıştırdığın için seni kınıyorum.

Ebay'in ingiltere sitesine verilen bir 2003 rs 125 ilanı (2006 model rs 125 le görünüşü hemen hemen aynı)

http://cgi.ebay.co.uk/APRILIA-RS125_...QQcmdZViewItem

fotolara bakabilirsiniz.rs 125 in tekerlekleri CBR 125 den daha kalın ama bence genel olarak CBR 125'in görünümü daha iyi.

Ha bir de jawa arkadaşımızın başına gelen capanord etv 1000 ABS 2004 hadisesini okudum ve şoke oldum resmen.Sonunda skullhunter "Bu olay Aprilia distribütörü Motomax firmasının duyarlıgı sonucunda müşteri memnuniyeti ile sonuclandırılmıstır,bilginize" diye yazmış ama bundan önceki süreçte kullanıcıya karşı nasıl bu kadar vurdumduymaz olunabilmiş anlamıyorum.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=1175

Forum niye kilitli bu arada ? Bu kesinlikle unutulmaması gereken bir olay.Açıkçası bunun üzerine gidip de hayatta aprilia almam , motomax'dan hiç hiç hiç almam ,alana da mani olurum."CBR 600 RR mi R6 mı" kısmında da yamaha'ya karşı sözümü sakınmadım , sonuçta yapılan çok büyük bir ayıp.
    Aptal aptal konuşup adamın asabını bozmayın yalan mı söylüyoruz biz! 1000 cc bir aletle 125 cc bir aleti sizden daha iyi ayır ederim merak etmeyin! İşte sana motomax ın linki bak bakalım 1000 cc mi 125 cc mi koyduğum resim!

Aprilia RS 125

http://www.motomax.com.tr/urungoster...=SUPER%20SPORT

özellikle açıl link koydum!

Al bu da 1000 cc olanın linki bak bakalım birbirine benziyor mu?

http://www.motomax.com.tr/urungoster...=SUPER%20SPORT

deli edeceksiniz adamı illa! İdda ediyorum arkadaşım bende 99 model Aprilia RS 125 vardı 190 kmh a ulaştım ve daha bassam giderdi! Yalan mı söylüyoruz allahım ya! Ayrıca 189 kg olan 1000 cc modeli, yargısız infaz yapmadan önce biraz araştırın ben açıp telefonu motomac da Deniz hanımla görüştüm bu topiği açtığım gün! Ayrıca 6 ay kadar 99 modelini kullandım bol keseden sallamıyoruz! ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    hehehehe Kızma kızma Çok hoşuma gitti ya
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Metal'den çok özür diliyorum , ama Aprilia'nın da denyolğu var işin içinde.Kendi sitelerinde rs 125'in resimleri kısmında aynı Metal'in koyduğu resimler var , fakat broşür kısmını yenilememişler ve o kısımdaki motor eski rs 125 , ben de buna bakarak yorum yaptım.2006 rs 125 harbiden bu motor yav....http://www.bikez.com/motorcycles/apr...s_125_2006.php yerim ben bu motoru arkadaş

Bu arada , pro 114 kg olarak vermişsin ağırlığını , fakat burada http://www.bikez.com/bike/index.php?bike=22661 185 kg (407.9 pounds) yazıyor. 70 kg fark çok yahu..bu motorla ilgili açıklığa kavuşmamış çok şey var henüz.
    Bunu görmemişsin Metal , ama kızmanı haklı buluyorum.. neyse olay kapanmıştır.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @MeTaL:
    Aptal aptal konuşup adamın asabını bozmayın
    Bu kadar bağırıp çağırmadan önce mesajları iyice okusak nasıl olur acep???

Metal'den çok özür diliyorum , ama Aprilia'nın da denyolğu var işin içinde.Kendi sitelerinde rs 125'in resimleri kısmında aynı Metal'in koyduğu resimler var , fakat broşür kısmını yenilememişler ve o kısımdaki motor eski rs 125 , ben de buna bakarak yorum yaptım.2006 rs 125 harbiden bu motor yav....
    Adam özür dilemiş....İnsanlar hata yapabilir...Ama yargısız infaza gerek yok
    Paylaşım için burdayızzz

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Kusura bakmayın arkadaşlar dün sinirliydim biraz aynı zamanda tahmin edeceğiniz üzere yazılan tüm mesajları tam anlamıyla okumadım sadece bir göz gezdirdim. Biraz fevri davrandık artık kusuruma bakmazsınız inşallah. Birde yalancılıkla suçlandığımı okuyunca zaten aşağıdaki satırlara pek bakmadım. İş stresi ve yorgunlukta eklenince (tabii gün içerisinde ters giden onlarca şeyi saymıyorum bile) patladık tabii ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Arkadaşlar bugün Ankara/Çayyolu'unda bir motosiklet mağazası açılışında bulundum, ilk işim açılış koşuşturmasında olan mağaza sahibini rs125'in gelişi konusunda sorguya çekmek oldu, kine ne dese beğenirsiniz, rs125'in gelecek haftasonu ellerinde olacağını söyledi, ciddimisiniz dedim ciddiyim dedi Hadi hayırlısı...

Motosikleti
    var bi şeyler
    Ankara'ya İstanbul'dan önce gelecek ha...İlginç.Acaba buraya da gelecek de biz mi ayakta uyuyoruz Bana 15 mayısdan sonra gelecek demişti kızıltoprak motomax...

Burdaki bayide bizi yiyo olabilir, 15 Mayıs mı?

Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Outcast adlı üyeden alıntı
    Burdaki bayide bizi yiyo olabilir, 15 Mayıs mı?
    Yav o kadar koyverme kendini hemen. Burada bir arkdaşa da haziranda gelecek denmiş ...İstanbul'daki başka bir motomax bayisi tarafından galiba.

Gelirse bizi de haberdar et, rahat mı selesi..Ben fuarda bütün racinglere oturdum en rahat geleni gsx-r'dı.( Yani evet cbr 125'den bile daha rahat gelmişti bana)

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motor
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Motosikleti
    var bi şeyler
    Arkadaşlar bugün yine uğradım motomax'e(hayallah gene dün oldu, idare ediverin)orada Hakan adında genç bir arkadaş vardı, 5 dakka ayak üstü sohbet ettik, sordum ötv sadece keeway'ler için artmadı di mi diye..O da evet dedi ve ekledi , aprilia'lar için malesef fiyatlar artacak..Konuşma devam etti, dedi rs 125'in fiyatı 9.500 ytl'yi geçebilir ötv zammı yüzünden Bana 2. el cıbır yolları göründü gene...

Yine 15 mayıs dediler bu arada motorun geliş tarihi için.

Arkadaşlar bugün yine uğradım motomax'e(hayallah gene dün oldu, idare ediverin)orada Hakan adında genç bir arkadaş vardı, 5 dakka ayak üstü sohbet ettik, sordum ötv sadece keeway'ler için artmadı di mi diye..O da evet dedi ve ekledi , aprilia'lar için malesef fiyatlar artacak..Konuşma devam etti, dedi rs 125'in fiyatı 9.500 ytl'yi geçebilir ötv zammı yüzünden Bana 2. el cıbır yolları göründü gene...

Yine 15 mayıs dediler bu arada motorun geliş tarihi için.
    Tüh Allah cızırtılarını vermesin bunların, yahu hani ötv artışını hissettirmiceklerdi, 9.5ytl nerde, 7.5ytl nerde? Bende bu haftasonu gelmiştir diye Ankara motomax bayiğine uğricaktım...

Yaw zaten boyna motorun 10.000kmde cılkı çıkar masrafı büyük olur diyolar, şu bu, hadi onlarıda göze almıştık. Bide bu 9.5ytl meselesi benide yavaş yavaş Aprilia dışına itmeye başladı... Onu bunu bırakıp chopperamı dönsem..

arkadaşlar türkiyede kaç tane insan 9-10 milyar para verip 125cc motor alır??
    Eger dediğiniz gibi olursa fiyatı, bence bu motor satmaz..
    Bende almayı düşünüyorum tabi fiyatı max 8,5 olursa..

manis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte motor budur herifler olayı bitirmiş

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler