Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Aprilia RS125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    bunların eski kasaları çok sorunluydu alan bin pişmandı hatta bu forumda 3 sene önce tartışması olmuşdu etilerden bri arkadaş da vardı çocuk küfür ediyordu en son çok komik bir fiyata satmışdı.

artı 125cc 210km değil fiber görünmez kasası olsa aerodinamik yapısını uzaylılar bile yapsa inanmam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    11.800 offffff yuh ah hım. Egal!

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    2 zamanlı bir motor.Süratli belliki ama 2 zamanlıların ömrü 2 zaman oluomuş öyle duydum bilmiyorum

repsolypf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat
    gercekten cok guzel motor cbrdan daha iyi

super motor gercekten

Motosikleti
    Fazer S2
    [IMG]C:\Documents and Settings\EcderBarut\Desktop\Görünt028.jpg[/IMG]muhteşem bir makina, derbi dahil hiç bir şekilde diğer 125 likler ve 250 likler ile aynı kefeye koymak na-mümkün,
    motomax de iyice inceleme imkanım oldu gerçekten inanılmaz, cbr 125 ile başlayıp bir sene sonra sıkılarak 600 lük makina istersin fakat Aprilia da buna gerek yok rahat 3-4 sene sıkılmadan binebilirsin ,
    yalnız dikkat etmek gereken nokta çekiklerden daha zor bozulur fakat sonuçta mekanik alet, tamir veya parça değiştirmek gerektiğinde çekiklerle aynı kaderi paylaşmak mümkün - parça bulunamaması!!!

ya resim olmadı nasıl yapmam gerekio

Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Alıntı ecder33 adlı üyeden alıntı
    [IMG]C:\Documents and Settings\EcderBarut\Desktop\Görünt028.jpg[/IMG]muhteşem bir makina, derbi dahil hiç bir şekilde diğer 125 likler ve 250 likler ile aynı kefeye koymak na-mümkün,
    motomax de iyice inceleme imkanım oldu gerçekten inanılmaz, cbr 125 ile başlayıp bir sene sonra sıkılarak 600 lük makina istersin fakat Aprilia da buna gerek yok rahat 3-4 sene sıkılmadan binebilirsin ,
    yalnız dikkat etmek gereken nokta çekiklerden daha zor bozulur fakat sonuçta mekanik alet, tamir veya parça değiştirmek gerektiğinde çekiklerle aynı kaderi paylaşmak mümkün - parça bulunamaması!!!

ya resim olmadı nasıl yapmam gerekio
    Hocam Çekik derken Çin mi demek istosun hayır Japonlar da çekik de o yüzden.
    Ayrıca ben de motomax de araştırdım ama pek birşey anlamadım adamlar tercüme etme zahmetinde bile bulunmamişlar hatta boş bırakmışlar. Heralde biz anlamadık müşteriler ne anlasın diye düşünmüşlerdir. Motomax güzel aletler getiriyo ama fiyatı düşürüp biraz da müşterileriyle ilgilenseler daha iyi olurlar. Tüm bu sebeplerden ben de yabancı sitelerden araştırdım bu caanım makineyi. Gerçekten güzel, seramik kaplama pistonlar, üksek hp vs. 10 numero

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    hyosung gt 250 r ı geçermi bu alet? hyosung 29hp

trigger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    geçer ama zar zor...e 3000 farkla biraz da geçsin...2 zaman = yüksek yakış + yüksek performans...yanlız 2 zamanlı motordan ses beklentiniz olmasın 2 zamanlılarda ses berbat olur...egzozla da kötünün ii si olur ancak...teknoloji olarak gtrdan ileri ama iki motorun notları toplarsak gtr hala benim düşünceme göre daha ii...

ses-----------------gtr
    görüntü-------------rs125
    yakış----------------gtr
    parça fiyatı----------gtr
    parça getirme hızı----gtr
    fiyat-----------------gtr
    kalite----------------rs125
    performans-----------rs125(az farkla)
    kasko----------------gtr( Rs125 250ccden az olduğu için isviçre yapacak o da pahalı, koç çalınmaya karşı 250 altındakilerde kapalı kilit altında olma zorunluluğu istio)
    bakım maliyetleri------rs 125

bunların bir kısmı göreceli sınıflandırmalardır ondan benim düşüncem olur bazıları. siz farklı düşünebilirsiniz
    Sevdim seni birkere başkasını sewemem...

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Elinde 2.el rs125 satan birisi varmı ben ne olursa olsun almayı düşünüyorum 94-98 arası olsun masrafsız olsun varsa msn adresim hacker_2834@hotmail.com

Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    2. el sitelerinde rastlamıştım... Sahibinden.com gibi...

Çok seviyorum aprilia nin dizaynlarını gerek atlantic olsun geerek bu model olsun..

Ya bnce bu motoru almaktansa Hyosung GTR250yi tercih ederim. Alcak arkadaşlar ona da bakmadan geçmesinler.

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ben buldum birtane ama adam 3500ytl masraf yapmış pistonlar,piston yatakları ve bilimum şeyi değiştirmiş bitek kasası kalmışonu bile almayı düşünüyüroum ama bende derby'nin iki zamanlısı vardı,çok g
    çlü ve seri oluyorlar,çok güzel devirleniyorlar ama kısa ömürlü oluyorlar.ben nerden bulcam bunun parçasını.ona da razıyım ama 3500ytl masraf yaptım yazıyor adam,ya yapmamışsa????
    Ho :RED
    H1 :KABUL

çavuşoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnız bi sorun war bu motor 2 zamanlı

umit_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TGB 303r
    neymiş bu be bende tgb 303r var 151,1 lik 130 u geçmiyo

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    ok burdayız ozaman
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    125 lik ama 600 lüklerle 180 e kadar rahatça kapışabilen bi makinaa hehe
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    müthiş makine ama benzin den üzer adami yinede deger ne demek 200km/h

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzin Aralardan 600lükler gibi geçememe Yüksek fiyat Ömrü kısa 2 zaman motor Tırıtırı egsos sesi Servis azlığı vs vs...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Tır tır egzoz sesi mi... Walla ben gördm bu motordan ve 5000 dewirden sonra tam bi F1 sesi alındığına şahit oldum samsun da
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler