Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Alıntı izel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzeldi gezi, benim çok hoşuma gitti ufak tefek şeyler haricinde!
    kahvaltıda kaymak yoktu

bi daha kaymakta buluruz sana
    ancak uzun yol seyahatinde on cam şart bence size

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar selam dünkü gezi gayet güzeldi tek sıkıntımız otobanda birbirimizden kopuk gitmemiz her seferinde önden giden arkaya bakmadan grubu toparlamadan devam ediyo toplu gitmeyide öğrendikmi sıkıntımız kalmayacak bir dahaki geziyi bekliyoruz erdoğan ( travel ) kanka organizasyonu sağlarsın sen

Motosikleti
    Acaip gaza geldim,haftaya kız arkadaşımla bozcaada yapmayı düşünüyoruz,gideceğiz sanırım bir aksilik olmassa

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    yavaşşş erhan
    aldın gazı gidiyon yani
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Hadi erdoğan,gelmiyormusunuz yoksa a aaaa, bozcaada fatihi ne diorsun?

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Erhan, harbiden yavaşş abicim. Bizi de gaza getircen.. Nasıl gidicen peki? Önerim perşembe cuma izin al cumartesi dön. Bu aralar hava acayip rüzgarlı. Ora normal zamanda ciddi rüzgar alan bir yer bu günlerde gidilmez derim ben. Ama seçimlerden sonraki bir hafta içinde neden olmasın derim ben ;)

Ama illa da "bu hafta kız arkadaşımla başbaşa güzel bi haftasonu geçirmek istiyorum ben" diyorsan başka yerler de önerebilirim.
    Hayatonda

Motosikleti
    Erdoğan önerilerini dikkate alacağım ,önerilerin neler esasında bozcadanın hakkı 2 gece kalmaktır.

erteleyebiliriz,daha yakın bir yer neresi olabilir bakıyorum bende yüzebileceğimiz hemde konaklayacağımız????

aklındakileri bekliyorummm

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Biz hafta içi birgün Şile Ağva arasında yer alan Woodyville'e gitmeyi planlıyoruz. Amacımız yanımıza çadırda alarak 1 geceyi çadırda geçirip 2 günü orda geçirmek. Tesis daha evvel giden arkadaşlarım tarafından çok medhediliyordu. Kendim gitmedim ama bazı yerlerde sahibinin rahatsız biri olduğunu okumam da beni rahatsız etti açıkçası. O nedenle kendim gidip görmediğim için tavsiye ederken çekiniyorum. Çadırda kalarak da tesisin tüm imkanlarından faydalanabiliyorsun (duş, mutfak, buzdolabı, havuz vs.) fiyatları da oda fiyatlarına göre oldukça makul.

http://www.woody-ville.net

Ağva dere kenarındaki tesisler var ama onlar biraz pahalı olabilir.

Bozcaada'ya gelince kesinlikle 2 gün kalınmalı. yani şöyle söyleyeyim sabah erken yola çıkıp saat 2'de Geyikli'den kalkan feribot ile adaya ulaşırsan hemen girişte Emrah Otel diye bir yer vardı.(pek çok yer vardı zaten bu en ucuzu sayılır, kliması var odaları normal, zaten sadece uyuyorsun yatakları rahattı) Kahvaltı almana gerek yok, Bozcaada girişindeki kır kahvesinde çok güzel kahvaltı yapılır. Eşyalarını otele bırakıp doğruca plaja gidebilirsin. Akşama kadar güzel vakit geçirip, plajın karşısındaki büfelerden bir sişe şarap alıp gün batımı için rüzgar güllerine gidersin... gün batımında şarap içip otele doğru yola çıkarsın. Merkezde eğlenilecek çok yer var. Sahilde denize girecek yer fazla olmasa da elinde birayla gece denize girmek de keyifli olabilir. İnsanın yeniden aşık olduğu bir mekan.. Ertesi gün hala senin..

Ada hakkındaki önemli noktalar. Adada banka yok kredi kartı geçen yer de fazla değil. Adaya geçmeden evvel mutlaka bir yerden para çekin üzerinizde biraz nakit olsun. Adada eski bir benzin istasyonu var ama başında kimseler yok Adaya geçmeden evvel mutlaka deponuzu fulleyin.
    Hayatonda

Motosikleti
    Erdoğan bu haftasonu yattı,kızarkadaşımın eğitim gizisi var bugün belli oldu.

YAhu size uyasa seçim ertesi bozcaada yapalımmı hepberaber,gelenler gelir veya,taktım abi ben kafaya bunu.

Motosikleti
    sh300
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...125-150-a.html

Dylan kullanıcısı olarak bu motor çok ilgimi çekti. Sizin görüşleriniz nedir?

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Gerenksiz bi modelmiş gibi geliyor bana.
    3.700€ italya fiyatı (dylan 2.000€ civarı avrupada yanlış hatırlamıyorsam) + ötv kdv.

pazar ki çekilen diğer resimleri bekliyoruz. erhan-bsi
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...si-gezisi.html

yeni bir kaç resim ekledim... altlarda...
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    HONDA DYLAN
    hey millet nerdesiniz kimse yokmuuu dylancılarrr bi ses verinnn

Motosikleti
    millet yorgunluğu atamadı heralde

hehe

Motosikleti
    '06 Aprilia Scarabeo 500; '09 SYM Wolf Classic 125
    merhaba arkadaşlar,

çok kısa süre önce activamdan vazgeçerek, bir dylan aldım. Tabiiki iki motor arasında inanılmaz fark var. Bazı sorularım olacak yanıtlarsanız sevinirim.

1. kafa grenajının altından sanki amortisör vuruntusu gibi bir ses geliyor. Normal midir? Zannedersem kafa grenajı altındaki cam takma yerlerini sabitlemek gerekiyormuş. bu yapılınca vuruntu gibi ses kesiliyor mu?

2. rodaj km'si ve koşulları nelerdir?

3. çanta demiri nereden bulabilirim ve ne kadardır fiyatı?

haberlerinizi bekliyorum...

protesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley 155
    Alıntı seethru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,

çok kısa süre önce activamdan vazgeçerek, bir dylan aldım. Tabiiki iki motor arasında inanılmaz fark var. Bazı sorularım olacak yanıtlarsanız sevinirim.

1. kafa grenajının altından sanki amortisör vuruntusu gibi bir ses geliyor. Normal midir? Zannedersem kafa grenajı altındaki cam takma yerlerini sabitlemek gerekiyormuş. bu yapılınca vuruntu gibi ses kesiliyor mu?

2. rodaj km'si ve koşulları nelerdir?

3. çanta demiri nereden bulabilirim ve ne kadardır fiyatı?

haberlerinizi bekliyorum...
    Tazen Dylan'ci olarak ilk iki sorunu ben cevapliyim

1. Bu forum sayesinde bahsettigin problemden haberdar olmustum. Ben ilk motoru teslim alirken yaptirdim hemen, o iki delige iki tane lastikli somun takiyolar kesiliyor ses.

2. Rodaj kitapcikta 500 km yaziyor, ama onerilen 1000 km. Ortasi 750 iyidir bence

3. Bu konuda tercubeli arkadaslar gorus belirteceklerdir.

Hayirli olsun yeni motorun.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ne yorgunlukmuş bee... haftasonu geldi kimseden çıt çıkmıyor hala..
    Millet uyanın silkenin haydii! Haftasonu geldi yine birileri bir yerlere kaçamak yapacak, bunu biliyoruz. Ama bizim gibi gizli saklı kaçmayalım lütfen.

Söyleyin bu hafta nereye kaçıyorsunuz?

Biz mi? biz bu hafta biryere kaçamıyoruz sanırım, ama yakın İstanbul'un hala keşfedilmemiş gizli cennet köşeleri olabilir. Belki özgür ruhumuz bizi oraya götürür ve Pazar akşamı da ballandıra ballandıra yazarız.. Kimbilir.. :D

seethru

Aramıza hoşgeldin. Çanta demiri orjinal givi aparatı olarak satılıyor ve 45 euro civarında. Bazı arkadaşlar da bunun yan sanayi olanını bulmuşlar sanırım o da 50 ytl imiş.. Çanta olarak biraz pahalı da olsa Givi den şaşmamanı öneririm. Çnta ve demirinin Kızıltoprak Yamaha Samura Motor'dan bulabilirsin. Cam olayını protesto anlatmış zaten ama camın aparatı tek basına yine bir işe yaramıyor o araya lastik conta takman şart. Feneryolunda oturuyormuşsun sanırım. Bende Göztepe'deyim. Akşam ararsan bende fazla miktarda var, sana verebilirim. Telefonum: 0533 542 5351
    Hayatonda

Motosikleti
    Erdoğan yokmu abi yeni bir program,haber verin olursa kaçırmam

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Bu pazar olurda giderseniz gönlüm sizinle benim son sınavım var pazartesi ona çalışmam lazım.

seethru hoşgeldin aramıza. Kalıcı olman dileğiyleee
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    '06 Aprilia Scarabeo 500; '09 SYM Wolf Classic 125
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yorgunlukmuş bee... haftasonu geldi kimseden çıt çıkmıyor hala..
    Millet uyanın silkenin haydii! Haftasonu geldi yine birileri bir yerlere kaçamak yapacak, bunu biliyoruz. Ama bizim gibi gizli saklı kaçmayalım lütfen.

Söyleyin bu hafta nereye kaçıyorsunuz?

Biz mi? biz bu hafta biryere kaçamıyoruz sanırım, ama yakın İstanbul'un hala keşfedilmemiş gizli cennet köşeleri olabilir. Belki özgür ruhumuz bizi oraya götürür ve Pazar akşamı da ballandıra ballandıra yazarız.. Kimbilir.. :D

seethru

Aramıza hoşgeldin. Çanta demiri orjinal givi aparatı olarak satılıyor ve 45 euro civarında. Bazı arkadaşlar da bunun yan sanayi olanını bulmuşlar sanırım o da 50 ytl imiş.. Çanta olarak biraz pahalı da olsa Givi den şaşmamanı öneririm. Çnta ve demirinin Kızıltoprak Yamaha Samura Motor'dan bulabilirsin. Cam olayını protesto anlatmış zaten ama camın aparatı tek basına yine bir işe yaramıyor o araya lastik conta takman şart. Feneryolunda oturuyormuşsun sanırım. Bende Göztepe'deyim. Akşam ararsan bende fazla miktarda var, sana verebilirim. Telefonum: 0533 542 5351
    Teşekkürler, aslında akşam caddeye çıkmıştım mesajını daha önce görseydim arardım, çanta demiri olayını 80 YTL'ye Kappa ile bugün hallettim. Top case zaten vardı Kappa. Conta için servise uğrayacağım motoru alırken yoktu belki gelmiştir. Rodaj için bence de 500-700 km arası aşırı hız ve ani gazdan kaçınma yeterli olacaktır diye düşünüyorum.
    İlk yağ normalde olması gerekenden ince mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler