Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Abi teşekkür ederim. ilk yorumlarımı 1000 km bakımını yapıp yavaş yavaş hızlanmaya başlayınca yazmayı planlıyorum. Ama kısaca güzellikleri harika lastikler, harika frenleme, harika sessizlik, harika güç. Kadran ışıklandırması çok güzel çok rahat okunuyor dylan gibi değil. Aydınlatma çok güzel. Önde çift park lambası. Büyük tekerler. Kötü yanları rezalet sele altı ve çirkin. Birde benim için sıkıntı yok ama biraz daha uzun boylular veya büyük ayaklılar için ayak basma yeri dar kalabilir. Bu arada benim ayaklarım 43-44 numara dylandaki kadar rahat oturabiliyorum. Ama çirkinliğinin getirmiş olduğu bir avantaj var. Kimse böyle bir tipten böyle bir gidiş beklemiyor. O yüzden şaşırtıcı bir motor. Diğer keşke dediğim yanı da öndeki küçük gözde kilit yok. İçinde 12 volt soket var ama bölmenin kapağı kilitsiz. Yani içeri telefonu şarja koyup bıraksan kapağı kitleyemiyorsun. Biraz daha kullandıkça daha detaylı yazacağım. Hatta şimdi çanta ve cam araştırmasındayım. Yavaş yavaş dylanda olduğu gibi civatasına kadar öğrenicez.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Arkadaşlar selamlar 2008 model temiz 20.000 km civarı dylan almak istiyorum bu özelliklerde bir daylanı olan varsa ilgilenirim. fiyat olarak 4 bin liram var çok temiz olurusa 4.250 de olabilir. istanbul avrupa yakası olursa sevinirim. çok teşekkürler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar. Uzun bir aradan sonra 2 gün önce sh300 sahibi olabildim. Anca şimdi yazabiliyorum. Motoru bursadan aldım ve 16 plakalı. 16 plakalı bir sh300 görürseniz bilinki benimdir.
    Hayırlı olsun güle güle kullan çirkin kralını Uzun yol performansı ve yakıt bilgilerini aktarırsın kullandıkça..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar 2008 model temiz 20.000 km civarı dylan almak istiyorum bu özelliklerde bir daylanı olan varsa ilgilenirim. fiyat olarak 4 bin liram var çok temiz olurusa 4.250 de olabilir. istanbul avrupa yakası olursa sevinirim. çok teşekkürler.
    şuan bende 2008 model 27.000 km de gri renkte çok temiz bi dylan var ancak gelecek bahar ayında satmayı düşünüyorum çünkü cbr 250 için maddi olarak ozaman uygun olacağım ve motorsuzda kalmak istemiyorum, eğer o dönemlerde motor arayışın devam ederse senin gibi forumdan bi arkadaşa severek satmak isterim

Motosikleti
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan bende 2008 model 27.000 km de gri renkte çok temiz bi dylan var ancak gelecek bahar ayında satmayı düşünüyorum çünkü cbr 250 için maddi olarak ozaman uygun olacağım ve motorsuzda kalmak istemiyorum, eğer o dönemlerde motor arayışın devam ederse senin gibi forumdan bi arkadaşa severek satmak isterim
    teşekkürler gelecek bahara kadar bekliyemem sanırım. En geç kasım aralık bilemedin ocakta almak istiyorum. kısmet tabi bakalım hayırlısı.

Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üyeyim. 2007 model Dylan'ım var. Forumu uzun zamandır ziyaretçi olarak takip ediyordum. Çok yararlı bilgiler paylaşılmış. Bilmediğim bazı şeyleri burdan öğrendim. Şimdi üye olmaya karar verdim. Motorumun fotolarını en kısa zamanda paylaşacağım.

Motosikleti
    dainesee_07, kardeşim motorun gerçekten çok temiz ve güzel kazasız belasız sürüşler dilerim. böyle temiz bi dylan bulsam alıcam ama bulmak zor. beklemedeyim.

arkadaşlar merhaba,dylan için bir çok performans parçası satılıyor.performans balatalar,varyatör kitleri,dayco kayış,ne önerirsiniz kullanan varmı içinizde.olumlu ve olumsuz yorumlarınızı almak istiyorum.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı timuçin okçu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,dylan için bir çok performans parçası satılıyor.performans balatalar,varyatör kitleri,dayco kayış,ne önerirsiniz kullanan varmı içinizde.olumlu ve olumsuz yorumlarınızı almak istiyorum.
    ben dayco kayış ve ebc fren balataları kullanıyorum, kalkışlar orjinal kayıştan daha atak ve frenlemelerde gayet tatmin edici.

Motosikleti
    Honda Dylan Ses 150.
    herkese mrb. 2006 honda dylanım var debrj balatasından kayışına bagalarına fren balatalarına kdar herşeyi orjinali ile değiştirdim fakat değiştirmeden önecede 115 km hızı görüyordum değiştirdim yine aynı kalkışı 140 km hız yapan dylandan biraz daha atik ama sorun neyse 115 120 diyor sonrası yok ne yapmam gerekir sizce motoru satmakda istemiyorum lastiklerine varana kdar sıfır taktım bayada masraf yaptım yardımcı olun lütfen.

2005 den berı dylana bınıyorum . dylanda kesici mevcuttur. karburetorla ılgılı bısı degıl. Ducati elektrionica italyan malı olan beyin. içinde kesici programı mevcut. motor zorlandıgı an kesiciye sokuyor . siz fark etmemiş olabilirsiniz. ama dylanda kesici vardır.
    c3nk bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA Dylan
    tekrar merhaba arkadaşlar... satılık dylan arıyorum. 2008 model 10000 kmden az gri ve mavi tercihimdir. çok temiz ise 2007 de olabilir. güneşten beyazlaşmamış, kırıksız çiziksiz vs... var mıdır sizce böyle birşey?

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dylan'a 50 000'de aldığım çıkma egzozda 85000'de bozuldu içi çangırdıyo gidişine bi etkisi yok ama uyuz ediyo.. bu Leo Vince kullanan varmı ve uzun vadede problem çıkarıyormu. geçen birisi leo vince'lerdede problem var falan dedi.. bu hafta almayı düşünüyorum. veya en olmadı yine çıkma dylan veya ps egzozu bakıcaz yine..

arkadaşlar merhaba kayışımı değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz orjinal mi yoksa dayco mu.birde nerden kaça alabilirim yardımcı olabilirmisiniz

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    orjinalden şaşma bence 35-40 000 km rahat gidiyo.. sonuçta sürekli alınan bi parçada değil ben 2 seferdir orjinal takıyorum. 35 000 de bide 75 000 değiştirdim..

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı timuçin okçu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba kayışımı değiştirmek istiyorum ne önerirsiniz orjinal mi yoksa dayco mu.birde nerden kaça alabilirim yardımcı olabilirmisiniz
    Dayco öneririm, bildiğim kadarıyla orjinalinden 1-2mm daha kısa olduğu için boşluk bırakmayacak şekilde sıkıca kavrıyor ve daha iyi çekiş sağlıyor, ben dayco kullanıyorum geçen yaz 40tl ye almıştım gebze küçük sanayi sitesinde.

arkadaşlar az kilometre dylan arıyorum bursadayım ama istanbulada gidebilirm motor sorunsuzsa takas düşünen varsa agılıty citym var 2011 model 2600 kilometrede michlen arka lastik

arkadaşlar dylan sahipleri çok sessiz herkez sattımı

Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende bu hafta içinde ilan koyup satmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler