Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan
    Çok geçmiş olsun kardeş, inşaallah kısa zamanda moturun bulunur....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hala bi haber yokmu abi..

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Ramazan, yeni motorun hayırlı olsun.

Allah kaza bela vermesin, inşallah eskisinide bulursun....
    Hayat Onda sitesinden yazılarınızı okudum, ben eskiden yazabiliyordum oraya ama nedense bilgisayarıma format attıktan sonra şifreyi kabul etmiyor, yada ben şifreyi unuttum ben de hayat onda ya eskiden üyeydim. Neyse önemli değil tekrar hayırlı olsun.......

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    29 mart pazar günü, izmir-aliağa-bergama rotasında toplam 250 km. yol yaptık. mangallı piknik ile sezonu açtık, işin ilginç tarafı 7 motorun 4 ü dylan'dı. buda ayrı bir zevk
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar bugun hava kuruydu ve çok daha rahat ettim. Yol keyifliydi. lastik ve kayış değişimi Dylan'ın perdormansını olumlu yönde etkiledi diyebilirim. Yolda giderken bu motorun 150cc olduğuna inanmak gerçekten güç.

yaklaşık 600km yolun hakkını yine sorunsuz ve ekonomik olarak verdi.
    Ortama hızım 110km/h idi ve 53 ytl benzin yaktım.

Deryali Merhaba bende 98 Sakarya Mazunuyum, tabii biz okurken şu an kullanılan kampüs henüz inşaat halindeydi, şimdi çok daha güzel bir okul olmuştur herhalde. İnşallah sınavların iyi geçmiştir.
    Şu aldığın dunlop lastikleri biraz daha kullandıktan sonra ki yorumların nasıl şu an o parayı sana versek yine dunlop mu alırsın yoksa üstüne onbeş yirmi daha koyup şansını michelin den yana mı kullanırsın.. Artı dayco kayışın orjinalden bir farkını gördün mü(yakıt, performans, konfor açısından)

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı ozeronder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deryali Merhaba bende 98 Sakarya Mazunuyum, tabii biz okurken şu an kullanılan kampüs henüz inşaat halindeydi, şimdi çok daha güzel bir okul olmuştur herhalde. İnşallah sınavların iyi geçmiştir.
    Şu aldığın dunlop lastikleri biraz daha kullandıktan sonra ki yorumların nasıl şu an o parayı sana versek yine dunlop mu alırsın yoksa üstüne onbeş yirmi daha koyup şansını michelin den yana mı kullanırsın.. Artı dayco kayışın orjinalden bir farkını gördün mü(yakıt, performans, konfor açısından)
    Merhabalar teşekkür ediyorum. Sınavlara gireli epey bir zaman oldu hatta 2.sınavlar yaklaştı. Girdiğim derslerin ( 7 ders ) tamamından geçtim.

Dunlop lastikler oldukça avantajlıydı ilk başta fiyatının uygunluğu ( kampanyalı ) vede honda'nın tercih etmesi seçimimi etkiledi.
    Lastikler ilk takıldığında bugune kadar eski lastikle motoru nasıl kullanmışım şaştım. Bu lastikler yüksek hızlarda 130-140 biraz titreşim yapıyor. Ancak yere sağlam tutunuyor. Birde ufak tefek çukurlarları daha az hissetmeni sağlıyor. Kontrolün sende olduğunu anlıyorsun.
    Lastikleri alalı 5000km oldu. İlk günkinden pek farkı yok.

Geçenlerde yağmurlu bir havada sadece arka freni sıktım. ( Bizim frenler kombine ama fren ayarlarım biraz bozulmuş o yüzden arkayı çok sıktırdığında ön frenler geç devreye giriyor.) Ve arka kaymaya başladı. Ancak iki freni birden sonuna kadar istediğin kadar sert bas yinede kaymıyor. Birde bir viraja bilerek sınırları zorladım neredeyse granej yere değecekti O kadar yattı ama biraz serpeledim.

Sıcak havada neredeyse kullanmak hiç fırsat olmadı sıcakta nasıl bir performans veriyor önümüzdeki günlerde paylaşırım.

Eğer 2.kez lastik alacak olsam farkı denemek için michelin yada pirelli alırdım. Onları denemediğim için yorum yapmak zor. Ama ilk kez lastik değiştirirken en doğru seçimi yaptığımı söyleyebilirim. Maksimum 20.000km sonra lastikleri tekrar değiştiririm zaten.

..
    bu arada kayış yakıt ve performansa kesinlikle etki etki. Dylan zaten seri bir motor ama kayış onu iyice delirtiyor Hırçın bi ata doping verdiğinizi düşünün. Kimse önünde durmak istemez Üstelik bu kadar performansa yakıtında düşmesi ayrı bi güzellik..

Dayco sıkı bir kayış buda demek oluyorki siz az gaz açtığınızda daha sıkı kavrıyor hızlı gitmek için eskisi gibi gazı fazla açmanıza gerek kalmıyor. Yani 100'le falan giderken sanki gazın daha yarısını açmışsınız hissi veriyor. Hele 80km/h ile giderken 4/1 gaz açmışsınız gibi buda yakıtı olumlu etkiliyor..
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    peki hocam bu kayışın yani motora bir zararı olmazmı? mekanik olarak motora bakın 4.1 gazı açıyorsunuz ve sanki yarım açmış gibi oluyor diyorsunuz güzel benzinide az çeker ama motora zarar vermiormu

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim. sınavların iyi olmasınada çok sevindim inşallah yaz döneminide kazasız geçersin. Su an sahibinden de 70tl ye dayco kayış var bu bahsettiğiniz le aynı mi 70tl uygun mu şimdiden yardımlarına teşekkürler

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Dylan veya ps icin dayco kayış arıyorsanız okadar para vermeyin arkadaşlar

3 ay once alacaktım 25-35 tl arası fiyatı ve normal fiyatı bu.

Ayriyetten başka birsuru scooter icin kayışlar mevcut katalogunda bayagı scooter modelleri gordum, dayco ile başka markalarda mevcutmuş.

"Elmalıoglu oto kayışları sanayi ticaret limited şirketi"

Sirkeci, orhaniye cad. no:25 tel: 520 06 86 / 87 - 522 82 37 - 527 37 10

Aman arkadaşlar 3e alınıp beşe satıyorlar talep olunca dikkat!!!

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan veya ps icin dayco kayış arıyorsanız okadar para vermeyin arkadaşlar

3 ay once alacaktım 25-35 tl arası fiyatı ve normal fiyatı bu.

Ayriyetten başka birsuru scooter icin kayışlar mevcut katalogunda bayagı scooter modelleri gordum, dayco ile başka markalarda mevcutmuş.

"Elmalıoglu oto kayışları sanayi ticaret limited şirketi"

Sirkeci, orhaniye cad. no:25 tel: 520 06 86 / 87 - 522 82 37 - 527 37 10

Aman arkadaşlar 3e alınıp beşe satıyorlar talep olunca dikkat!!!
    dylan'lara uyan dayco marka kayışın perakende satış fiyatı izmirde birinci sanayi sitesindeki satıcılarda 35 tl.dir.
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Motosikleti
    Vay be bu kadar fiyat farkı olurmu bu kayışlar aynı marka mı yoksa biri diğerinin taklidi falan mı??? Benim kafam iyice karıştı, zaten kararsızdım..

Hondanın orjinal kayışı 120tl, dayko kayışın fiyatı nette 70tl istanbulda sanayide 35tl.... Varın siz çözün

Motosikleti
    todaye olanı varmı ya bu dayco kayışın: bende alim ya

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    todaye olanı varmı ya bu dayco kayışın: bende alim ya

Mevlüt, 4 gündür sana kimse cevap yazmadı. Al diyorum todaye dayco kayış, al izin veriyorum sana alabilirsin

Motosikleti
    İstanbulda havalar güzel gidiyor bu aralar heralde kimse nete girip mesaj yazmıyor. Bu Dayco kayış meselesi havada kaldı. Fiyat farklılıkları sorununu çözemedik..

pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    İstanbulda havalar güzel gidiyor bu aralar heralde kimse nete girip mesaj yazmıyor. Bu Dayco kayış meselesi havada kaldı. Fiyat farklılıkları sorununu çözemedik..
    Fiyat belli, sadece gidip alınacak 30-35tl verilecek ve takıp keyfine bakılacak...

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bizim bir arkadaş satıyor. Bende ondan aldım. www.alorulman.com
    ara benm adımı ver sana orjinal kayışı en uygun fiyata yollasın Adı Servet kendisi eski dylancılardan

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim bir arkadaş satıyor. Bende ondan aldım. www.alorulman.com
    ara benm adımı ver sana orjinal kayışı en uygun fiyata yollasın Adı Servet kendisi eski dylancılardan
    servet 90 lira diyor kayışa sayfasında acaba ölçüsünü bilen varmı bide bursada araştırayım
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    Ben bir sonuca varamadım arkadaşlar. Şimdi bu dayco kayışın fiyatı 90 tl mı 70 tl mi 35 tl mi ? Ben kayış yüzünden yolda kalmadan buna bir karar versek. Heralde bunların hepsi aynı kayış değil yoksa araların da bu kadar fiyat farkı olmazdı heralde!...

Motosikleti
    demekki todaye dayco kayış yok galiba

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar buraya yazmışmıydım hatırlayamadım. benim dylan'ın 24bin bakımı 5 lira tuttu
    şuanda 25.400km deyim aynı hız devam...

Ancak haftaya taşınıyorum yol günde 100km den 50km ye düşüyor. Artık biraz cebim rahatlayacak yaw her 2 günde 20 lira benzin gidiyordu neredeyse...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler