Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptığımız camın fotolarını ekliyorum.. Yaparken fotograflamak isterdim esasen ama makine yanımda yoktu. Hem görüntü hemde işlevsel olarak güzel oldu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ilk gözüme takılan aynalar oldu harikalar, camda gayet şık olmuş

orjinal aynalardan birisi bozulmuştu. oynak yeri artık tutmuyodu. bende bu koso'ları taktım. elcikler ayna ve cam güzel bi bütünlük oluşturdu bence.. tşkler..

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    aynalar on numara olmuş.nerden kaca aldın
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Fatih Kılıçlıdan almıştım 70 TL ye..

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    ARKADAŞLAR MERHABA,

BENDE 2006 MODEL BİR DYLAN 150 ALDIM KIRMIZI VE MOTORUMDA BİRAZ YARDIMA İHTİYAÇ VAR

MOTORUMUN ÖN SOL PARÇAYI TUTAN İÇTEKİ TIRNAKLAR KIRIK PARÇAYI EĞİŞTİRMEDEN KENDİM BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELEBİLİRMİYİM??? BİR DE SELENIN ALT TARAFINDAKİ İKİ YAN PARÇAYI CARBON KAPLAMA YAPMAK İSTİYORUM RUHSATA İŞLETMEK GEREKİR Mİ Bİ BİLGİNİZ VARMI?
    BU ARADA İYİ Kİ BU MOTORU ALMIŞIM EGERKİ TAVSİYELERİ DİNLEMEYİP DYLAN 150 ALMASAYDIM GİDİP DAHA UCUZ OLSUN DİYE MONDİAL , KANUNİ FALAN ALICAKTIM

EGER SORULARIM HAKKINDA CEVAP VERME ZAHMETİNDE BULUNAN ARKADAŞLAR OLURSA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    AYNALARINI KONTROL ETMEDEN ŞERİT DEĞİŞTİREN 4 TEKERLİK ŞOFÖRLERİ O AYNALAR BİR YERİNİZE GİRSİN...

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Alıntı joker034 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR MERHABA,

BENDE 2006 MODEL BİR DYLAN 150 ALDIM KIRMIZI VE MOTORUMDA BİRAZ YARDIMA İHTİYAÇ VAR

MOTORUMUN ÖN SOL PARÇAYI TUTAN İÇTEKİ TIRNAKLAR KIRIK PARÇAYI EĞİŞTİRMEDEN KENDİM BU İŞİN ÜSTESİNDEN GELEBİLİRMİYİM??? BİR DE SELENIN ALT TARAFINDAKİ İKİ YAN PARÇAYI CARBON KAPLAMA YAPMAK İSTİYORUM RUHSATA İŞLETMEK GEREKİR Mİ Bİ BİLGİNİZ VARMI?
    BU ARADA İYİ Kİ BU MOTORU ALMIŞIM EGERKİ TAVSİYELERİ DİNLEMEYİP DYLAN 150 ALMASAYDIM GİDİP DAHA UCUZ OLSUN DİYE MONDİAL , KANUNİ FALAN ALICAKTIM

EGER SORULARIM HAKKINDA CEVAP VERME ZAHMETİNDE BULUNAN ARKADAŞLAR OLURSA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    Selamlar. Eğer kırık ayaklar kaybolmadıysa Hasanpaşada grenaj tamiri yapan Şeref usta var. Ayaklarla beraber gidersen fabrika çıkışı gibi yapar. Dediğiniz parça farın altındaki tek parça büyük grenajsa ayıptır söylemesi geçen hafta şirketin dylanı ile bir kaza yapmıştım. Kazadan sonra bu dediğim parça iflah olmayacak kadar kötüydü. Mecburen çıkma başka bir parça alıp boyattım. Kazalı parçanın kalıntılarını da oraya bırakmıştım. Eğer ayakları kaybolduysa oradaki parçanın üzerinde belki vardır. Yeri hasanpaşada adliyenin hemen arkasında kalıyor. Gidip bir konuşursanız işinizi halleder diye düşünüyorum. Yan parçaları da kaplaman sorun yaratmaz diye düşünüyorum. Ama yinede benim lafıma güvenip yapmayın tam öğrenmeden. Polis çevirip motoru bağlayınca ihale bana kalmasın.

Bende hala motorsuzum. SH300 hiç bir bayide kalmamış. Ocak şubat gibi gelecek diyorlar. o zamana kadarda beklemem imkansız. Bende bu arada hem vitesli hevesimi alayım hemde motorsuz kalmayım diye CBF 500 le Er6 lara bakıyorum ama yine de gözüm kesip alamıyorum. Aldığım motoru zarar etmeden istediğim anda da satabilmem lazım. Acayip kararsızım.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    ARKADAŞIM COK SAĞOL VERDİĞİN ADRES VE TİYO İÇİN AMA HİÇ BİRİNE GEREK KALMADI EŞŞEĞİN BİRİ GEÇEN GÜN ÇARPIP MOTORU YATIRDI NE GRENAJ KALDI NE ÇAMURLUK NEDE AYNA . ALLAHTAN LAVUK KAÇMADIDA TUTANAK TUTUP SUÇLU OLDUGUNU KABULLENDİ UFAK ETEFEK ÇİZİKLERLE ATLATTIK KAZAYI BU VESİLEYLE HEM GRENAJ HEM SOL TARAF KOMPLE YENİLENİCEK BU YAN AYNA KULLANMAYAN ŞOFÖRLERE UYUZ OLUYORUM ARKADAŞ BİRGUN KIRICAM KASKI BİRİNİN KAFASINDA ...
    AYNALARINI KONTROL ETMEDEN ŞERİT DEĞİŞTİREN 4 TEKERLİK ŞOFÖRLERİ O AYNALAR BİR YERİNİZE GİRSİN...

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Selam arkadaşlar, bende honda daylan almak istiyorum. Ama daylan 150 nin şuanda üretilmemesi bu model için bi handikapmı acaba. Üretimden kalktığı için yedek parça sıkıntısı v.b sorunlar yaşarmıyım. Bu mode Hala revaçtamı. şu anda alınırmı. yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler.

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    dylan la ps150 çoğu parcaları aynı,artı honda da parça sıkıntısı olmaz

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    valla tavsiye ederim arkadaşım motor tam bi canavar fındıklıdan sıraselvilere cıkan o dik yokuşu biliyormusunuz bilmiyorum ama o yokşuta 80 kiloluk iki kişi motorun ustundeyken yokuşta durup hiç duraksamadan gazı verdiğin gibi kalkıp gidebilecek kadar canavar. denge desen mükemmel parça sıkıntısı çekmezsin ben ufak bi kaza geçirdim servis parçaları her turlu temin ediyor,uzun yol desen bununla türkiyeyi gez banamısın demez geçen sene kuzenım dylan 150 ile trabzona gitti geldi HONDA dedinmi düşünmicen abi direk gircen muhabbete:D

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, bende honda daylan almak istiyorum. Ama daylan 150 nin şuanda üretilmemesi bu model için bi handikapmı acaba. Üretimden kalktığı için yedek parça sıkıntısı v.b sorunlar yaşarmıyım. Bu mode Hala revaçtamı. şu anda alınırmı. yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkürler.
    tabiki de revaçta hatta şuan honda nın sattığı psi 150 den bile daha popüler, yedek parça konusunda sıkıntı yaşamazsın zaten sero35'in de dediği gibi çoğu parça psi150 ile aynı, aynı olmayan parçalar bile eğer Türkiye'de fabrikadaysa 2-3 gün içersinde, Japonyada ise 1-2 hafta içerinde temin edilebiliyor.

Motosikleti
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Benzin konusda bi depoyla 250 km yapması benim için yeterli, çünkü genelde evle iş arası kullanıyorum. Bu motor bir depoyla 250 km yi görür dimi ?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Benzin konusda bi depoyla 250 km yapması benim için yeterli, çünkü genelde evle iş arası kullanıyorum. Bu motor bir depoyla 250 km yi görür dimi ?
    kullanıma göre değişir, eğer agresif bir tarzda sürüyorsan 100km'de 3.5 litre yakarsın burdan hesaplayabilirsin (dylanın deposu 9lt), sakin kullanımda ise benim dylanın yakıt tüketimi 100km'de 3litreye kadar düşüyor. Forumlarda okuduğuma göre 100km/2.8lt görenlerde var.

Motosikleti
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıma göre değişir, eğer agresif bir tarzda sürüyorsan 100km'de 3.5 litre yakarsın burdan hesaplayabilirsin (dylanın deposu 9lt), sakin kullanımda ise benim dylanın yakıt tüketimi 100km'de 3litreye kadar düşüyor. Forumlarda okuduğuma göre 100km/2.8lt görenlerde var.
    Tamam bu değerlerde bana yeter. evle iş ararası 5 km benim zaten. Anlaşıldı sanırım bu sene sonuna doğru kasım veya aralık gibi bi daylan da be alıcam.

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Tamam bu değerlerde bana yeter. evle iş ararası 5 km benim zaten. Anlaşıldı sanırım bu sene sonuna doğru kasım veya aralık gibi bi daylan da be alıcam.
    hayırlısı olsun dostum, piyasayı takip et o dönemlerde bende çok sevdiğim dylanımı istemeyerekte olsa satıyo olabilirim.

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    dylanı satmak,insanın sevgilisiden ayrılması gibi bişey olsa gerek.bende pişman olacağımı bilerekten satıyorum ama büyük cc kaşıntısı çok fena sardı

Motosikleti
    HONDA DYLAN 150
    BENDE DYLAN IMI SATIYORUM ARKADAŞLAR .
    2006 MODEL 31000 KM DE SORUNSUZ KIRMIZI RENK.

İSTEYEN OLURSA İRTİBATA GEÇEBİLİR FİYAT 4100 TL PAZARLIK SÜNNETTİR:d

05324643139 - BURAK -

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Arkadaşlar selamlar. Uzun bir aradan sonra 2 gün önce sh300 sahibi olabildim. Anca şimdi yazabiliyorum. Motoru bursadan aldım ve 16 plakalı. 16 plakalı bir sh300 görürseniz bilinki benimdir.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Serkan hayırlı olsun,ilk yorumların nasıl bendede fena kaşıntı var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler