Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sanırım Pazar gününe karar kılındı. Ben size sunu teklif ediyorum. Erken çıkalım erken derken 10.- 10.30 gibi buluşup yola koyulmuş olalım. 2-3 'e kadar fuarı gezip sonrasında Yeşilköy, florya sahil yapalım bir yerde oturup birşeyler yiyip içip sahilden gezerek dönelim. Ama akşam etmeden

Bakıyorum da satan da, satmaya çalışanda gene dönüp dolaşıp buraya geliyor. Tavsiyem: 2. motor alın. Bu motor satılmaz, satılsa da yokluğuna dayanılamaz ve yine yenisi alınır.
    Hayatonda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dylan
    Zaten fuar bahane maksat gezmek.Millet fuardan sonra gaza gelir yollara düşeriz.Lazım olan iyi rehber

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Fuara nasıl gircez peki? bende davetiye yok davetiyesi olan var mı? O kadar yol gitmişken bi Tekirdağ mı yapsak acep?

Şaka şaka hemen gaza gelmeyin.. Ama Yeşilköy'de de güzel yerler gezip ve enterasan foto kareleri yakalayabiliriz fotoğraf makinelerinizi yanınıza almayı unutmayın Boing'lerle yarışan Uçan Dylanlar cekicez.. ;)
    Hayatonda

wes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ilk dylancılardan ama şimdi Piaggio beverly 500
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuara nasıl gircez peki? bende davetiye yok davetiyesi olan var mı? O kadar yol gitmişken bi Tekirdağ mı yapsak acep?

Şaka şaka hemen gaza gelmeyin.. Ama Yeşilköy'de de güzel yerler gezip ve enterasan foto kareleri yakalayabiliriz fotoğraf makinelerinizi yanınıza almayı unutmayın Boing'lerle yarışan Uçan Dylanlar cekicez.. ;)
    Erdoğan valla satamadım,sonrada baktım ve dedimki ulan bu motor hakkaten satılmaz yaaa, tekirdağ bana uyar,köfte falan))))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    sabah erken buluşma fikri gayet güzel . buluşmak için bir yer belirleyelim sabah bostancı veya maltepe sahilde mc donald ın önünde de olabilir. BİRDE ARKADAŞLAR BAZEN OKUYORUM SADECE YAZDIKLARIMIZI OKUMAKLA YETİNENLER VAR.İLLA MOTORUNUZUN DYLAN OLMASI GEREKMEZ SİZDE KATILABİLİRSİNİZ.

TEKİRDAĞ BANDA UYAR
    AMA FUARDAN SONRAKİ HAFTA İZMİT MAŞUKİYE NASIL OLUR

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Buluşma noktasını da ayarlayalım bari.. hangi yoldan gitsek? 1. köprü ve e-5 mi yoksa 2.köprü ve Tem mi? ona göre nokta belirleyelim Kozyatağı ya da ziverbey gibi.. Başkaları ne yapıyor acaba hiç bakmadım diğerleri de bi buluşma ayarlayıp gidiyor olmalı.. onlardan buluşma noktası araklayıp geleyim ben

---

Koskoca motosiklet dünyasında bizden başka buuşup giden yok sanırım tüm sitelere ve forumlara batım herkes gidiyor ama bi yerde buluşup giden yok. neyse demek ki kendi programımızı kendimiz yapıcaz.

MOTOSHOW'07 FUARA KATILIM PROGRAMI

1 Nisan Pazar

10.00 Kozyatağı E-5 Yenisahra üst geçidin orda buluşma.
    1. Köprü üzerinden E-5 den Fuar alanına gidiş.

11.00 -11.30 civarı Fuar alanına varış.

12.00-15.30 Fuarda gezinti..

16.00 Grubun kararına göre ya Tekirdağ'a gidip köfte yeriz ya da Yeşilköy de takılırız..

Bu arada ön camın takıldıı aparatlara ben kamera için ayrıca bir aparat yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mı aramızda? ya da fikirlerini iletebilecek? Bu yaptırmak istediğim aparattan bahsedeğim biraz..

camı tutan dikey cubuklara (ince parmak kalınlığında) 90 derece acılı 2 alet aparat bağlamak, bunları alttan destekleyen bir cubuk ile 3 parçalı birşey oluşturup ortaya kameranın bağlanacağı diğer aparatı monte etmek istiyorum aslında bu işleri yapabilecek bir yer ismi verseniz ben ordaki amcalara derdimi anlatırım
    Hayatonda

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    1 Nisan için konuşuyoruz dimi Erdoğan Abey?

Arkadaşımın evlenme vesilesiyle ben programa katılamıyorum.
    Buluşmanın adetsel olarak verimli geçmesini dilerim. Kazasız pür tikkatli sürüşler dilerim.

Erhan,
    c.tesi bi tek teker yaptım allah seni inandırsın korktum düşücem die, sonra denedim hep başarısız
    silindir kitini alsak mı acaba ? otomatik kalksın gaz verince
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    ERDOĞAN ABİ furar 29 unda başlıyo zaten bir hafta orlarda ne yapıcaz perişan oluruz çadır alalımmı yanımıza acaba 1 nisan abicim saat 10 bencede gayet uygun şu an 6 motor oluyoruz galibi kozyatağı carrefourda olabilir ne dersiniz
    siteye resim nasıl konuluyo?

Motosikleti
    Honda Dylan
    Not: alıntıdır, resimli anlatılmış..

http://www.motosiklet.net/forum/foru...im-ekleme.html
    34 BC 8561

Motosikleti
    BMW F650 GS
    heh heh yahu daha 2 hafta varmış fuara şimdiden niye heyecanlandırdınız beni.. bende diyorum diğer siteler neden hala bi program yapmamışlar..

Ee o halde bu kadar heyecanlandık bu haftaya birşey sığdıralım ne dersiniz? bu haftayı boş mu geçicez?

Fuara gidiş için Carrefour girişi kalabalık ve çıkışı sorun olduğu ve Göztepe'den geleceklere ters olduğu için Yenisahra dedim. Hatta Göztepe Köprüsü altı bile olabilir.. Zira erhan ve ben caddeden geleceğimiz için carrefourun orası bize angarya izel gene yapmış yapacağını..

İzel düşecen dötünün üstüne görecen tek teker yapmayı..

Bu arada aranızda 100 oktan benzin kullanan var mı? Dün bi asyalı yanaştı yanıma noormal 97 ile bu motor gitmiyor kağnıdan beter çekişi felan felaket kötüydü bi gün 100 oktan aldım alet roket oldu diyor bilmiyorum ne kadar doğru.. sonra eksoz gazıma boğuldu yolda ama ne de olsa o bir Asya'ydı
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    erdoğan abi sen resimleri nasıl koydun anlatırmısın-100 oktan da motorun a...... beller sakın arkadaşlar

Motosikleti
    Dylan
    Evet yahu fuara daha 2 hafta var.Ön prova yapmak lazım

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Resimleri web de bir yerlere koymak gerek. Bunun için önerilen birkaç site var. benim işim web olduğu için ben kendi sitelerimiz altına koymayı tercih ediyorum ama sana başka bir yol önerebilirim..

http://www.webshots.com gir bu siteye üye ol.. sonra eklemek istediğin fotografları upload linkinden siteye yükle yüklediğin bu resimleri daha sonra sitede açıp resimlerin linkini buraya yaz..
    Örneğin:
    http://www.webshot.com/sersinfoto.jpg uzantılı adresi bu mesajı yazdığın yerde üste bak dağ manzaralı ufak bi ikon var resim ekleme ikonu buna tıklayınca bi pencere çıkar oraya yapıştır.. sen diğer siteye üye olup resimlerini oraya at yapamazsan ben yardımcı olurum..
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar pazar günü bir organizasyon daha yapabiliriz
    coşkun bu arada arka bagaj aparatı aldım ikinci el 50,00 ytl ne kadar pahalı bunların aparatları özen motorda 55 euro maltepe konşukta yerlisini yapmışlar 50.00 ytl gibi bir rakam söylediler

Motosikleti
    Honda Dylan
    sersin,
    http://www.motosiklet.net/forum/foru...im-ekleme.html
    burda resimli anlatılmış siteye nasıl resim ekleniceği. Bi dene istersen.
    Bu 50 ytl çanta altına takılan demir mi? 2. el bana da lazım bulma şansımız olur mu sağdan soldan?

Erdoğan Abey,
    İşi kapabilirsek zevkli iş tek teker olayı da bundan sonra denemiicem inş.
    Motorumu seviyorum, cebimi de seviyorum
    Haftasonu olan buluşmaya da katılamiicam sonrakilerde inş. görüşürüz.
    34 BC 8561

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    sağolun resim ekleyebilicem galiba akşama hafta sonu tuzla yapmıştık denerim

evet o demir ben yardımcı olmaya çalışırım maltepe konşuğa sorarım sanada yazarım
    maltepe konşuğun numarası:4412929 ama onların elindeki mal kendi yaptırdıklarıymış 50 ytl diyor pazarlık yapmadım
    ben ce iş görür bir problem cıkmadı dedi ben sorduğumda isterseniz görüşün pazarlık yapın belki peşinat indirimi vardır

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Haftasonu olan buluşmaya da katılamiicam sonrakilerde inş. görüşürüz.
    Kardeşim seninde gelmemek için her buluşmaya bi bahanen var
    Hoş buluştuğumuzda yok ya neyse.. ;)
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    abiciğim iş yerinde yaptım evde yapamadım ayrdımcı olurmusun

Motosikleti
    honda ses dylan 150
    arkadaşlar bende gelmek istiyorum ama merak etmeyin çok kalabalık olacaz daha zaman var konvoy gideriz artık

Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim seninde gelmemek için her buluşmaya bi bahanen var
    Hoş buluştuğumuzda yok ya neyse.. ;)
    Abi ne desen haklısın da annem ameliyat olacak c.tesi, dizine protez takılıcak.
    haftasonu + önümüzdeki haftaiçi hastanedeyim.
    Yoksa güzel havada gezmek istemem mi?
    Bence isterim
    34 BC 8561

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler