Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Dylan güzel motor aksesuarlarla süsleyince daha da güzelleşiyor. Ne yapsan yakışıyor. Maşallah diyelim. Arkadaşlar dağıttığım nazar boncuklarını yapıştırın motorlarınıza ha
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    arkadaşlar bende artık beatimi sattıım ve 2. el temiz bir dylan arayanlar kervanına katılıyorum...inşallah temiz bişeyler çıkar bahtımıza.....

arkdaşlar yalnız motorun hiç bişeyinden süphem yok ama şu artık türkiyeye getirilmeme olayı benim kafamda çok büyük bi soru işareti.. acaba alsammı yoksa artık gelmicek olan bi motoru almak akıl karı bi işmi olurmu.. çok büyük çelişki içerisindeyim sizce dylan almalımıyım....

ama bi yandanda içimden ne olursa olsun git bi tane siyah dylan al gel sesleri yükseliyo tabi

sizce ne yapmalıyım arkadaşlar

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı cem-beat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende artık beatimi sattıım ve 2. el temiz bir dylan arayanlar kervanına katılıyorum...inşallah temiz bişeyler çıkar bahtımıza.....

arkdaşlar yalnız motorun hiç bişeyinden süphem yok ama şu artık türkiyeye getirilmeme olayı benim kafamda çok büyük bi soru işareti.. acaba alsammı yoksa artık gelmicek olan bi motoru almak akıl karı bi işmi olurmu.. çok büyük çelişki içerisindeyim sizce dylan almalımıyım....

ama bi yandanda içimden ne olursa olsun git bi tane siyah dylan al gel sesleri yükseliyo tabi

sizce ne yapmalıyım arkadaşlar
    Arkadaşım hayırlı olsun.
    Bence o kadar zamandır bekliyorsun Dylan al ve keyfini çıkar pişman olmazsın.
    Artık tr ye getirilmemesinin sende tür kaygılara yol açtığınıda söylersen belki yardımcı oluruz.

Motosikleti
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hayırlı olsun.
    Bence o kadar zamandır bekliyorsun Dylan al ve keyfini çıkar pişman olmazsın.
    Artık tr ye getirilmemesinin sende tür kaygılara yol açtığınıda söylersen belki yardımcı oluruz.

abi içmdeki kaygılar şöyle
    1-ya yedek parçada sorun yaşarsam
    2-veya motorun bi hatalı üretimimi war bi sorunumu war gibilerinden şeyler takılıyo aklıma

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Düşüncelerindeki yanlışlıklar şunlar:
    1-Motorun hatalı üretimi vs olsaydı bugune kadar onlarc hatta yüzlerce kullanıcıdan bi şikayet vb olur ve burada duyardın. Böyle birşey yok.
    2-motor bildiğim kadarı ile üretimi kaldırılmadı tr ye gelmeyecek sadece.
    Honda gibi bir firma ürettiği motoruna yedek parça sağlamama gibi lüksü yok merak etme
    Neticede bende motorumu alalı 2 ay kadar oldu ve 2 yıl garantisi var. Herhangi bi durumda bi yeri bozulursa ben hondaya gittiğimde --aaa yedek parça yok derse sence ben yasal olarak ne durumda olurum ?
    Bu şüphlerin kesinlikle olmasın.

Motosikleti
    çok saol deryali abi sölediklerinde çok haklısın
    beni bu çelişkileri aklıma sokan izmirdeki bir hyosung bayii idi

sana biraz evvelki mesajımı attıkdan sonra izmir honda yükseliş motoru aradım ordan bi kaç tanıdık abilerim war ayı senin dediklerini söledi we dediki eğer dylanı al bir sorun yaşarsan ben sana paranı iade edecem gibide bi espiri yaptı artık içimdeki sıkıntıları dinmiş drumda we artık fıldır fıldır bir 2. el veya sıfır dylan avına çıkmış bulunmaktayım

tekrar tekrar çok saol deryali abi

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı cem-beat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saol deryali abi sölediklerinde çok haklısın
    beni bu çelişkileri aklıma sokan izmirdeki bir hyosung bayii idi

sana biraz evvelki mesajımı attıkdan sonra izmir honda yükseliş motoru aradım ordan bi kaç tanıdık abilerim war ayı senin dediklerini söledi we dediki eğer dylanı al bir sorun yaşarsan ben sana paranı iade edecem gibide bi espiri yaptı artık içimdeki sıkıntıları dinmiş drumda we artık fıldır fıldır bir 2. el veya sıfır dylan avına çıkmış bulunmaktayım

tekrar tekrar çok saol deryali abi
    estagfurllah yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Stokları tükenmek üzere. Eğer uzun süre binerim diyorsan sıfır almaya çalış. Ama 1-2 sene sonra falan satarım dersen ikinci el tercih edebilirsin. Benim motor şöyle 1 yıllık falan olsaydı sana satardım Daha doyamadım Dylan'a işin ilginç yanı her geçen gün daha da bağlıyor kendine En son Balıkesir-istanbul - istanbul-balıkesir 1 günde gidip gelince ( 650 km ) o her km nin hakkını dolu dolu vermesiyle dahada büyüdü gözümde..
    Benim ileriye dönük fikrim beverly 500. Onuda bi test sürüşü yaparak karar vereceğim belki zaman geçtikçe Dylan'ın yerinin doldurulamaz oluşu sebebi ile 100binlerce km de binebiliriz kimbilir...

Motosikleti

evet abi fabrikada 150 200 arası kalmış öle dediler banada biraz ewwel

anladım abi aslında benimde gönlümden geçen sıfır almakta ha dediğinde de 5500 ytl çıkarmak zor,yoksa hayatta 2.el bakmam...

maaşallah maaşallah bi günde 650 km way bee helal olsun sana dylan

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    valla doğru diyorsunuz bende arçelik yetkili servisinde çalılıyorum bizdede öyle her makinanın(çamaşır bulaşık buzdolabı vsvsvs klima) herneyse 10 yıla kadar fabrika yedek parçasını üretmek zorunda hondada böyledir umarım

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar dün Dylan'la CBF 250'yi resmen tokatladım.
    e-5 Pendik'ten Tuzla istikametine doğru son gaz açtım gidiyorum. Bi baktım sol şeritte cbf 250 var. Yatmış motorun üzerine gidiyor ve bende arkasından ona hızla yaklaşıyorum göstergem 120.
    Baktım yol vermiyor hemen bi manevra sağından 125 ile geçiyorum. Yokuşa geldik maşallah dylan da performans kaybı yok 110 la devam ediyorum. cbf oldukça arkamda kaldı. Derken yokuş aşağı bastırıyorum 130. CBF i arka aynamdan bile göremedim.

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    dylan arayan arkadaşlar,
    benim siyah dylan ı satabilirim.
    ister modifiyeli, ister orjinal şekliyle.
    ilgilenen özelden msj atsın.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar sabit 70-80km ile gitmeyi denedinizmi hiç dylanla?? ben denedim sonuç 1depo ile 315km yaptım 9lt ile daha stop etmemişti ama trafiğin içinde yolda kalmamak için benzin almak zorunda kaldım.. bu arada ben 55kilo civarıyım kask,mont filan 60 diyelim bununda etkisi olabilir..ayrıca hiçbir aksesuarda yoktur cam,çanta vs..beati filan olan arkadaşlar filan şaşabilir nasıl olur diye vallahi şöle söliyim kendim yapmasaydım bende inanmazdım.. bakımlarıda düzenli yaptırmanında çok büyük faydası var arkadaşlar örneğin ben hava filtresini temizletmek yerine her bakımda değiştiriyorum..ayrıca 200km kadarda activa kullanma şansım oldu uzun yolda 80 ile gidildiğinde activa tam gaz dylansa yarım gazda oluyo yani yakıt tüketim değeri aynı..biri 16 diğeri 7hp..işte siz düşünün artık..dylan almak isteyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum biran beklemeyin eğere paranız varsa dylan tam anlamıyla bir efsane diyorum ben..uzun yıllar hizmet edicek muhteşem bir scooter,binince anlıyacaksınız zaten..herkese kazasız,belasız uzun kmler dilerim..saygılar..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Siyah olan ne kadar kardeş???
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    servet abi motoru satmayı düşünüyorsun hayırdır ? çok seviyordun sen motorunu peki dylanın yerine ne almayı düşünüyorsun..
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    vaz geçtim satmıyorum düşük oldu bu motorlara 5,000 yaptım . bir daha bulamayacagımız için vaz geçtim ama 4800 iyi rakam veren varsa konuşalım

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    Gerçekten güçlü bir motosiklet....

Cbf250'yi geçecegine inanmıyorum....Cbf150'yi geçebilir ama zor...Çünkü cbf150'de 120/125 yapıyor...

Cbf250 22Hp,Dylan 16Hp siz hangisi geçer?....

Ama gerçekten kullandım güçlü motor dylan....150cc kralı....tek kötü yanı fiyatı...Honda dylan fiyatını 3.000-4.500ytl aralığında yapsa daha çok satar...

Bu arada burdaki dylan'ını satanların çogu yakıttan şikayetçi.....4lt. yakıyor diyorlar..:(Sizce bu doğrumu?
    :P

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    bende şaşırdım ne yapacağımı çok emek verdim kararsızım

9 litre yakıyor benim motor bir haftada 1 senedirde aynı

en dolu dylan bunlar gel siyah olan kalkışta en hızlısı 2 zamanlı runneri bile geçiyo 100 km 8 sn ,gri olanıda honda forsight le kafa kafaya gidiyo gel gel kaçırma son ikii tane

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    İyi motor...Güçlü........Hemde su soğutmalı.....

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Alıntı sersin1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şaşırdım ne yapacağımı çok emek verdim kararsızım

9 litre yakıyor benim motor bir haftada 1 senedirde aynı

en dolu dylan bunlar gel siyah olan kalkışta en hızlısı 2 zamanlı runneri bile geçiyo 100 km 8 sn ,gri olanıda honda forsight le kafa kafaya gidiyo gel gel kaçırma son ikii tane
    Servet,
    Olm bende satıyorum ne baltalıyon satışımı
    benim ki 10.200km de
    hızlanma olayını da kim ölçtüyse kıyak geçmiş, 8sn de 100kms fazla gibi geldi
    11-12sn den aşşağı kalkmaz 100kmh hıza.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Birazdan gelir biraz az atın runnerı nasıl geçsin diye biri. Özlemle bekliyoruz. Biri gelsin söyleyecem sonra nasıl olduğunu. Ama sonuçta geçti.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler